Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2012., 14:25   #3221
Nisam mogla odoljeti

Koji pogled, koji smješak
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 14:29   #3222
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Nisam mogla odoljeti

Koji pogled, koji smješak
http://i47.tinypic.com/mrdzea.jpg
Da ti se odsijeku noge
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 15:37   #3223
Quote:
trnoruža kaže: Pogledaj post
Skoro svi ovdje imaju leptiriće u trbuhu, a meni u takvim prilikama klecaju koljena i čini mi se da sam na pokretnoj traci, bježi mi pod
Uh, kome ne klecaju

Maloprije nađoh ovu sliku, pa je moram s vama podijeliti.


__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 15:49   #3224
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Nisam mogla odoljeti

Koji pogled, koji smješak
Hilmi rocks!
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 15:54   #3225
kod nas pljusčina, nebo se otvorilo, a ja ne znam da li da plačem na sliku iznad ili da se smijem Hilmiju? kakav lik, bog te!
sve sam izbjegavala pitanje, ali nakon ovog bliskog sisreta patkice i behlula na slicu, ja jednosatvno moram znati koliko je ta veza bila ozbiljna? mislim, je li sve ostalo na poljupcu ili je bilo hopa-cupa?
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 16:02   #3226
Quote:
walli kaže: Pogledaj post
mislim, je li sve ostalo na poljupcu ili je bilo hopa-cupa?
Nažalost, bilo je više od poljupca... Jeste da je prvi seks izmolila, ali svjedno ga je bilo :neznamkojibismajlstavila:
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 16:07   #3227
a u vraga! pokvari mi dan tačno sam znala! fuj gad jedan, pa kako je mogao?! čuj izmolila? tačno joj zamišljam facu.
hvala na odgovoru, neyse.
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 16:26   #3228
Ajme, kad se samo sjetim toga.

Hahahah, a Hilmi bey.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 16:34   #3229
Quote:
walli kaže: Pogledaj post
a u vraga! pokvari mi dan tačno sam znala! fuj gad jedan, pa kako je mogao?! čuj izmolila? tačno joj zamišljam facu.
hvala na odgovoru, neyse.
E moja ti, te epizode su tako mučne za gledanje Pogotovo kad Bihi sazna da su se ....


Kod mene ludo vrijeme, 10 minuta pljuščina, pola sata sunce, i tako cijeli dan. Užas.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 17:16   #3230
Ona je izmolila taj seks ali ja uopće nisam imala dojam da su se seksali.Ono ,em nisu ništa prikazali(hvaa Bogu)em sam imala dojam da su samo prespavali na brodu .
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 17:30   #3231
na prvoj tv je serija bila prevedena kao zabranjeno voce,mislim da je serija totalno besmislena.Jedan matorac od pedeset godina umislio da ga njegova mlada supruga voli i da je zaljubljena u njega,ne vidim tu nikakvu logiku,pa koja mlada dvadesetogodisnja zena bi mogla biti zaljubljena u matorca koji ima pedeset godina,ili drukcije receno,koji normalan muskarac u svoju pedesetu godinu bi mogao da smatra da ga iskreno voli zena koja ima dvadesetak godina.Ova serija je zaista besmislena.Pogledao sam nekoliko epizoda ove serija,imao sam osecaj kao da se sve vrti oko jedne te iste radnje
Danijel89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 17:33   #3232
Quote:
Lenny Angels kaže: Pogledaj post
Ne znam za vas, ali ja se osjecam kao fatalna strina


Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Nisam mogla odoljeti

Koji pogled, koji smješak
Hilmi beeeey!
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 18:34   #3233
Joj, ja jedva čekam večerašnju epizodu + Nihal će opet ljosnuti.
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 18:40   #3234
Quote:
Danijel89 kaže: Pogledaj post
na prvoj tv je serija bila prevedena kao zabranjeno voce,mislim da je serija totalno besmislena.Jedan matorac od pedeset godina umislio da ga njegova mlada supruga voli i da je zaljubljena u njega,ne vidim tu nikakvu logiku,pa koja mlada dvadesetogodisnja zena bi mogla biti zaljubljena u matorca koji ima pedeset godina,ili drukcije receno,koji normalan muskarac u svoju pedesetu godinu bi mogao da smatra da ga iskreno voli zena koja ima dvadesetak godina.Ova serija je zaista besmislena.Pogledao sam nekoliko epizoda ove serija,imao sam osecaj kao da se sve vrti oko jedne te iste radnje
i tu si došao

bold: jesi ti čuo za onu "LJubav ne poznaje godine?" . Takve stvari su itekako moguće i itekako se događaju oko nas. Neke žene jednostavno vole starije muškarce.. Pa dovoljno je reć. dolores lambaša

To da je serija besmislena je tvoje pravo.. ali tebi je Larin izbor izvrsna serija pa mogu reć: pametnom dosta.
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 18:47   #3235
Quote:
walli kaže: Pogledaj post
kod nas pljusčina, nebo se otvorilo, a ja ne znam da li da plačem na sliku iznad ili da se smijem Hilmiju? kakav lik, bog te!
sve sam izbjegavala pitanje, ali nakon ovog bliskog sisreta patkice i behlula na slicu, ja jednosatvno moram znati koliko je ta veza bila ozbiljna? mislim, je li sve ostalo na poljupcu ili je bilo hopa-cupa?
Desi se to u noci punog mjeseca..
Sva sreca te scene nam nisu pokazali..

al sutra dan kad Bihter sazna da su spavali..
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 19:48   #3236
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
i tu si došao

bold: jesi ti čuo za onu "LJubav ne poznaje godine?" . Takve stvari su itekako moguće i itekako se događaju oko nas. Neke žene jednostavno vole starije muškarce.. Pa dovoljno je reć. dolores lambaša

To da je serija besmislena je tvoje pravo.. ali tebi je Larin izbor izvrsna serija pa mogu reć: pametnom dosta.
ja ne verujem u to da je neka devojka od dvadesetak godina u stanju da se zaljubi u muskarca od pedeset godina,ako je sa toliko starijim,onda je to zbog interesa.Ako tebe iritiraju moji komentari,nemoras davati odgovore.Ignorisi moje komentare i ja cu tvoje
Danijel89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 19:51   #3237
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
...
Glede tvojeg potpisa, jesam li ja najgluplja ovdje, koja jedina ne kužim kaj znači "moj um je kriv, moje srce je krivo" Zbilja.

Znači li to "Osjećam se krivim u umu, mozgu... i srcu" ili što drugo, meni nedokučivo
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 19:52   #3238
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ona je izmolila taj seks ali ja uopće nisam imala dojam da su se seksali.Ono ,em nisu ništa prikazali(hvaa Bogu)em sam imala dojam da su samo prespavali na brodu .
BN sex
da je Nihal neki ozbiljan lik, tj. da je neka ozbiljna prijetnja, pokazali bi barem nešto (sjetimo se Bibića )
Odurno je što su 18 godina rasli kao brat i sestra, a uostalom i rodbina su (pa neka su i daljnja i dalje je to neka vrsta incesta)
A i ne razumijem kako zdrav momak od 27 god. može željet malu kmezavu sestricu (ipak su odgojeni u takvom odnosu) od 18 god.
Jedini logičan odgovor je da ne može. Nikad ju nije želio. Ono je bilo polusilovanje, a i sumnjam da je ikad, ali ikad uživao u tome u s njom.
Mačkaa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 19:54   #3239
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Glede tvojeg potpisa, jesam li ja najgluplja ovdje, koja jedina ne kužim kaj znači "moj um je kriv, moje srce je krivo" Zbilja.

Znači li to "Osjećam se krivim u umu, mozgu... i srcu" ili što drugo, meni nedokučivo
Možda nešto u stilu zgriješila sam u srcu jer sam te voljela, a i u umu jer sam zaista htjela pobjeći s tobom, usprkos zdravoljudskoj logici. U svakom slučaju bolje zvuči na engleskom:
my brain is quilty, my heart is quilty. tonight I feel the most what "I wish" means.

E: bolje zvuči srpski prijevod nego hrvatski : srce mi je grešno, um mi je grešan
Mačkaa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 19:56   #3240
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
iali tebi je Larin izbor izvrsna serija pa mogu reć: pametnom dosta.


Sad sam malo bezobrazna ali na ovakvo nešto se čovik ne može ne nasmijati.
Tu nazovi seriju bi trebalo zakonom zabraniti.

Quote:
Mačkaa. kaže: Pogledaj post
Nikad ju nije želio. Ono je bilo polusilovanje, a i sumnjam da je ikad, ali ikad uživao u tome u s njom.
Muka mi je i od same pomisli. Ali doslovno muka.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.