Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2012., 13:34   #1161
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Nemoj gledati zadnje epizode prije vremena, nas nekolicinu je to ubilo.
Uživaj fino polako. Epizode koje slijede su čok čok
daaamn,znam ja to,al nisam se mogla oduprijeti

al nema veze,samo sam kraj pogledala...sad budem gledala jednu po jednu (al ne znam kak budem izdrzala jednu epizodu po jedan dan,plus one glupe reklame na novoj,samo mi kvare ugodjaj! )
i jos samo da pogledam prve epizode jer to nisam pa da budem 100% u toku
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 13:36   #1162
Quote:
trnoruža kaže: Pogledaj post



uff..kako dobro izgleda...pa tko bi zamjerio Bihter što ga je onako sinoć odmjerila,dobro se ona još i drži
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 13:39   #1163
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
daaamn,znam ja to,al nisam se mogla oduprijeti

al nema veze,samo sam kraj pogledala...sad budem gledala jednu po jednu (al ne znam kak budem izdrzala jednu epizodu po jedan dan,plus one glupe reklame na novoj,samo mi kvare ugodjaj! )
i jos samo da pogledam prve epizode jer to nisam pa da budem 100% u toku
da,ugođaj je baš pokvaren cjepkanjem epizoda i duugim reklamama,puno je bolje bilo gledati na Domi,cijele epizode,ajd mi koji smo već gledali,ali onima koji gledaju prvi put sigurno se radnja čini preotegnuta,tj.nikako da se zakuha nešto
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 13:40   #1164
Quote:
trnoruža kaže: Pogledaj post

Ovo nam nije bilo potrebno po ovoj vrucini. Odoh ja
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 13:56   #1165
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
daaamn,znam ja to,al nisam se mogla oduprijeti
ili uvijek možeš provesti dan, noć i dan pred ekranom, natabanu, daily ili jubito i riješiti sve
tak sam ja- nema veze što drugi dan nisam funkcionirala..ali je bilo klasično ono- još samo jedna, još samo jedna..hm, da..dok nisam došla do zadnje
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 14:02   #1166
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
vera- jedva čekam doći doma i vidjeti slikice..na poslu ne mogu..
kuća mi je prepre..prekrasna je..moj stil definitivno..
mada ni vila od firdevs nije loša..
Firdevsina je meni čak i ljepša, ali prebučna

Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
jao što me naživcirala Nihal večeraszamisli,ona je primijetila kako Bihter uopće nema emocije prema mami...pa,da samo oni koji plaču i onesvješćuju se na svaku sitnicu su jako osjećajni,mislim stvarno,mala lupa biser do bisera
jao da, ona će biti sudac o tome tko što osjeća omg
eto, ona se ruši pa zna..a Bihter se ne ruši, a niti ne plače pa je mala pronicljivo zaključila kao i inače što je pronicljiva posebno kad se radi o tuđim emocija, naravno ...usto što je i nesebična skroz, pa tko ju ne bi volio
aahhh

eh, sada su se zbližili emotivno Bibići, Behlul je skužio zašto se Bihter ponaša hladno..on nije hladan, on je otvoreniji, ali nikad bol ne pokazuje...
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 14:22   #1167
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
da,ugođaj je baš pokvaren cjepkanjem epizoda i duugim reklamama,puno je bolje bilo gledati na Domi,cijele epizode,ajd mi koji smo već gledali,ali onima koji gledaju prvi put sigurno se radnja čini preotegnuta,tj.nikako da se zakuha nešto
e da,nema bas previse akcije ovak...ak je i ima,onda me glupe reklame ohlade...a i nekad znaju cjepati epizode totalno glupo,npr netko jos uvijek govori i vec idu ona prokleta slova,i to je kao neki kraj epizode da sam bar gledala na toj Domi!

Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ili uvijek možeš provesti dan, noć i dan pred ekranom, natabanu, daily ili jubito i riješiti sve
tak sam ja- nema veze što drugi dan nisam funkcionirala..ali je bilo klasično ono- još samo jedna, još samo jedna..hm, da..dok nisam došla do zadnje
haha, a znam ja sebe... i ja bi isto zavrsila tak i onda nebi funkcionirala danima...sad sam pod dojmom kad sam odgledala zadnju epizodu,a kamoli tolko njih
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 14:35   #1168
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post

stvarno ne znam postoji li ijedna osoba koja misli da su bhl i nihal dotakli emocije
one između muškarca i žene..ne "rodbinske", ne simpatijske, ne dragost..
već izgaranje, strast, zaljubljenost, trganje, čežnju, povezanost, bliskost..
naravno, mislila sam na bihter..
Aha, sry stvarno sam krivo skužila
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 14:42   #1169
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
ja bi ostala paf al nikad se nebi zbog toga ljutila na njega,nije smak svijeta...oduzimati mu to pravo,glupo mi je...a jadnik jos dodje do nje onak pokunjeno i ispricava se bezrazlozno ko da je ona neki njegov gospodar
Mene Nihal uvijek živcirala zbog one glupe face, ali neću više tako gledati. Nije se ona uopće ljutila na Bulenta ni oduzimala mu ikakvo pravo, bila je ljuta zbog te situacije i zbog Bihter. Ako se pak i naljutila na njega, poslije joj je bilo krivo zbog toga i rekla mu je da njoj ne smeta da ju tako zove.

Nihalina proročanska rečenica:"Bezosjećajna je." Nimalo se ne slažem s Nihal, štoviše, mislim da je Bihterina reakcija bila baš onakva kakva je trebala biti, i nije istina da nije plakala. I mislim da se ne može na osnovu toga govoriti da je bezosjećajna jer nije bezosjećajna. Samo kažem da je to proročanska izjava jer znamo kako će se Bihter kasnije ponašati prema Adnanu, Nihal i Bulentu.

Što se tiče susreta Bihter i polugolog Behlula. Ja uopće nisam stekla dojam da je ona išta osjetila kad je prošla kraj njega. On je još onaj Behlul koji joj ide na živce, da ne rečem da joj se gadi. Da, mislim da joj se gadi jer je glupi ženskar i prevario je čak i njenu sestru.

E dok sam slušala Firdevs sinoć, ja se nisam mogla načuditi kakva je.
Pejker:"Mama, trudna sam, udat ću se."
Firdevs:"Ma kako se usuđuješ, zašto ćeš mi zagorčati život!? Ja ne mogu biti ni punica, a kamoli baka. Zašto mi život stavljaš pod hipoteku. Moj život je uništen onog dana kad sam se udala i rodila djecu, sad će mi zbog tebe postati još gori. Zbog tebe ja ne mogu imati svoj život:"

Ja se stvarno ne mogu načuditi. Ma kakva je to žena?
Ako Firdevs misli da joj je uništen život jer se morala brinuti o kćerima, tu je kontradiktorna. Zato što nije istina da je svoj život podredila djeci. Da bar jest pa da onda tako reče. Nema pravo tako nešto reći jer se uopće nije brinula o njima kao prava majka. Kako se to o njima brinula kad im je sigurno cijeli život nabijala na nos to što ih je rodila, što uopće postoje.
2. Ako je Firdi toliko stalo do ugleda, novca, ne bi li joj bar zbog toga (ako već ne zbog sreće svoje kćeri) trebalo biti drago što se Pejker udaje za čovjeka koji potječe iz ugledne i bogate obitelji. Ali ona je uspjela i to pokvariti, i zbog Firdevs se Hilmi odrekao sina.
Ali Firdi je za sve kriva Pejker. Koliko onda tek mrzi Bihter što joj je zgrabila Adnana kad ih mrzi samo zbog toga što ih je rodila.

Zadnje uređivanje Marina 07 : 03.05.2012. at 14:44. Reason: krivo kvotiranje
Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 15:03   #1170
Quote:
MARINA 07 kaže: Pogledaj post
Nihalina proročanska rečenica:"Bezosjećajna je." Nimalo se ne slažem s Nihal, štoviše, mislim da je Bihterina reakcija bila baš onakva kakva je trebala biti, i nije istina da nije plakala. I mislim da se ne može na osnovu toga govoriti da je bezosjećajna jer nije bezosjećajna. Samo kažem da je to proročanska izjava jer znamo kako će se Bihter kasnije ponašati prema Adnanu, Nihal i Bulentu.
ja ne znam na što misliš, Njihalu ništa skrivila nije zapravo, osim što joj je varala tatu..ok, ševila se s njenim zaručnikom, koji Nihal ionako nije volio, pa zapravo..zapravo joj je učinila uslugu i spasila ju je od nesretnog života s Behlulom

Adnan je zaslužio što ga ide, ne na takav način, ali kad pogledaš što je njemu u životu trebala biti Bihter - kupljena lutka - ne znam, dobio je milo za drago, po meni..jer nije pokazao prave osjećaje i razumijevanje za Bihter i htio je svoje svima servirati kao i da su njeni vlastiti..ona je naravno to trebala rješiti na drukčiji način, ili barem ništa imati s njegovim nećakom, al' eto

žao mi je što je htjela poslati Bulenta u inozemstvo, i on je najmanje sebičan pa mu je sve vjerojatno jako teško palo..drugima je teško palo zbog puno manje altruističnih razloga i ne žalim ih
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 15:09   #1171
Quote:
MARINA 07 kaže: Pogledaj post

Što se tiče susreta Bihter i polugolog Behlula. Ja uopće nisam stekla dojam da je ona išta osjetila kad je prošla kraj njega. On je još onaj Behlul koji joj ide na živce, da ne rečem da joj se gadi. Da, mislim da joj se gadi jer je glupi ženskar i prevario je čak i njenu sestru.

E dok sam slušala Firdevs sinoć, ja se nisam mogla načuditi kakva je.
Pejker:"Mama, trudna sam, udat ću se."
Firdevs:"Ma kako se usuđuješ, zašto ćeš mi zagorčati život!? Ja ne mogu biti ni punica, a kamoli baka. Zašto mi život stavljaš pod hipoteku. Moj život je uništen onog dana kad sam se udala i rodila djecu, sad će mi zbog tebe postati još gori. Zbog tebe ja ne mogu imati svoj život:"
:eek
Gadi??? A ne, ne, to nikako
Znam kakva je Firdevs, ne dao Bog nikome takvu majku, ali ja nju, ne znam zasto, bas gotivim. Ima ona svojih provala. Na ovo boldano sam sinoc odvalila od smijeha To moze samo Firdi reci.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 15:57   #1172
Dobila sam dojam da je Adnan jučer testirao Bihter. Nudi joj pomoć, a kao da se nada da je neće prihvatiti i njemu dokazati da je u pravu što sumnja u nju i njene namjere. Žalim Bihter i to zaletavanje u brak, ona je imala svoje razloge koji nisu imali veze s novcem, ali Adnana ne razumijem. Tak se zaleti i konstantno sumnja u nju, onda je trebao biti pametniji u skladu sa svojim iskustvom i godinama pa se upoznati prije braka. Je da mi ne bi imalo seriju , ali sve više mi i on postaje 'siv'.
Vidi se da se B. trudi bit prihvaćena i da imaju lijep odnos, ali je gurnuta nespremna u tu kuću i svi su je dočekali na nož, a on ne pomaže naročito.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 16:18   #1173
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Dobila sam dojam da je Adnan jučer testirao Bihter. Nudi joj pomoć, a kao da se nada da je neće prihvatiti i njemu dokazati da je u pravu što sumnja u nju i njene namjere..
ma da, ponaša se skroz kao sponzor, ali ni slučajno da je ona namjerno sponzoruša..eh, dvostruka mjerila

pa da nema sponzora 'jadnih' ne bi bilo ni sponzoruša 'odvratnih'

ne kažem da je to Bihter, jer nije,nego onako kako je u Adnanovoj glavi, i njegove okoline..i ovdje, kod nas... nije sad da ja podržavam sponzoruše (ne shvaćam cijelo sponzorstvo obostrano, al' ko voli nek izvoli) al koma mi je to zgražanje nad njima a
ne i nad sponzorima..potrebno je dvoje za tango...
__________________
Little Miss Sunshine.

Zadnje uređivanje anamonica : 03.05.2012. at 16:23.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 16:32   #1174
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
ja ne znam na što misliš, Njihalu ništa skrivila nije zapravo, osim što joj je varala tatu..ok, ševila se s njenim zaručnikom, koji Nihal ionako nije volio, pa zapravo..zapravo joj je učinila uslugu i spasila ju je od nesretnog života s Behlulom

Adnan je zaslužio što ga ide, ne na takav način, ali kad pogledaš što je njemu u životu trebala biti Bihter - kupljena lutka - ne znam, dobio je milo za drago, po meni..jer nije pokazao prave osjećaje i razumijevanje za Bihter i htio je svoje svima servirati kao i da su njeni vlastiti..ona je naravno to trebala rješiti na drukčiji način, ili barem ništa imati s njegovim nećakom, al' eto

žao mi je što je htjela poslati Bulenta u inozemstvo, i on je najmanje sebičan pa mu je sve vjerojatno jako teško palo..drugima je teško palo zbog puno manje altruističnih razloga i ne žalim ih
Bihter je kasnije postala grozna prema svima. Ako joj je Bulent smetao, koliko joj je onda smetala Nihal koja se udaje za Behlula. Nije joj izgovorila onakve grozote kao Adnanu, ali nije ju podnosila.

To da je Adnan dobio milo za drago, ne slažem se. Bila je grozna prema njemu. Za sve je okrivljavala njega. Ona scena u hotelu, to je bilo 1. put da je Bihter ispala "zla". Ni Behlul nije mogao vjerovati što je sve izgovorila Adnanu. Tad su svi mislili da će se otkriti da su Bih i Beh bili u vezi jer su našli dokaze u vikendici (ono što je onaj vozač podmetnuo), i Bih i Beh su bili uvjereni da će se sve otkriti. Ali ona je i dalje ponavljala svoju priču i onako napala Adnana.
Ali ono što mi je bilo najgore je kad je Bihter rekla Adnanu:"Pobacila sam zato što mi ti nisi vjerovao. Ti si kriv što sam pobacila jer si vjerovao Hilmiju Onalu."
To mi je stvarno bilo najgore, njega okrivljavati, a on nije povjerovao Hilmiju, nego je samo sumnjao, uostalom to je i bila istina - da ga je varala. Drugo, to dijete uopće nije bilo Adnanovo, i njegovo ponašanje nema veze s njezinim pobačajem. A Adnan je stvarno nakon toga osjećao krivnju, a nije kriv.
Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 16:37   #1175
Quote:
MARINA 07 kaže: Pogledaj post
Nihalina proročanska rečenica:"Bezosjećajna je." Nimalo se ne slažem s Nihal, štoviše, mislim da je Bihterina reakcija bila baš onakva kakva je trebala biti, i nije istina da nije plakala.
Ne može Nihal ni razumjeti stvari van svoje kutijice, ona misli da svi funkcioniraju poput nje i odnosa unutar njene obitelji. Jednostavno je prezelena, a Adnan to samo hrabri jer joj ne pokušava obrazložiti i tuđa stajališta, da radi na sebi i pokuša razumjeti druge oko sebe. Najčešće samo vikne da je dosta i da se ne može ponašati kao dijete.
Svaka čast Deniz, ona jedino kvalitetno razgovara s tim djetetom.
Ja ne bih uopće spominjala sponzore, ali se jednostavno zapitam koji su njegovi razlozi za brak. Djeca očito nisu, nije imao u planu da se Bihter brine i o njima, tu je Deniz, kuća nije, ljubav također nije jer stalno trubi o boljem upoznavanju i istovremeno sumnja u nju. Onda mora biti to što je mlađa, neka pohota, trofej. U prvom gledanju se nisam fokusirala na to iako se raspravljalo puno. Svi su tu na neki način jako sebični.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 16:41   #1176




Točno je opisala čitav njihov odnos
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 16:46   #1177
Quote:
Ja ne bih uopće spominjala sponzore, ali se jednostavno zapitam koji su njegovi razlozi za brak. Djeca očito nisu, nije imao u planu da se Bihter brine i o njima, tu je Deniz, kuća nije, ljubav također nije jer stalno trubi o boljem upoznavanju i istovremeno sumnja u nju. Onda mora biti to što je mlađa, neka pohota, trofej. U prvom gledanju se nisam fokusirala na to iako se raspravljalo puno. Svi su tu na neki način jako sebični.
znam i mene živcira svi pitaju zašto se bihter udala za njega ? a nitko ne pita zašto se on oženio njom...
ovi što tek sad prvi put gledaju ne mogu to shvatit, i ja stvarno ne znam ljudima objasnit zašto se bihter udala za adnana... htjela je spriječit firdu da ga se dočepa, htjela je ljubav, htjela je imati obitelj, jer kad je peyker otišla nije imala ni to... al malograđani ne mogu shvatit neke stvari
joj, taman kad je jučer bila ona scena ispred wc-a, behlul polugol, a ona mora ići starom jarcu u krevet..pa da sam na njezinom mjestu poludila bi dobro je i drži, izdržala je do 26. epke ja bi pala već u 10. epki.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 16:47   #1178
Quote:
MARINA 07 kaže: Pogledaj post
To da je Adnan dobio milo za drago, ne slažem se. Bila je grozna prema njemu. Za sve je okrivljavala njega.
Adnan je njoj u tom trenutku bio potpuno nebitan i izgovorila bi mu bilo što samo da ga otjera. Nije joj bilo bitno hoće li biti povrijeđen jer se više nije ni vidjela s njime. Jbg, nije moglo proći bez žrtava.

Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post




Točno je opisala čitav njihov odnos


Meni je sve ključno o njihovoj vezi rečeno nakon noći na jahti, u razgovoru Bihter i Nihal.

Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
ovi što tek sad prvi put gledaju ne mogu to shvatit, i ja stvarno ne znam ljudima objasnit zašto se bihter udala za adnana... htjela je spriječit firdu da ga se dočepa, htjela je ljubav, htjela je imati obitelj, jer kad je peyker otišla nije imala ni to... al malograđani ne mogu shvatit neke stvari
joj, taman kad je jučer bila ona scena ispred wc-a, behlul polugol, a ona mora ići starom jarcu u krevet..pa da sam na njezinom mjestu poludila bi dobro je i drži, izdržala je do 26. epke ja bi pala već u 10. epki.
A svi doživljavamo stvari na svoj način. Javilo nas se toliko s različitim mišljenjima o likovima i njihovim odnosima. Vjerujem da je Behlulu pala u zagrljaj zbog emotivnog nezadovoljstva, probudio je neke osjećaje koji su je trgnuli iz te sumorne svakodnevnice u kući. Čovjek se umori kad nigdje ne nailazi na razumijevanje, lakše je pobjeći u bilo što drugo.
Što se scene jučer tiče, moja mama je skomentirala da ima gadan ljubavni tepih i da tak mokar izgleda kao veliki špek. Generacijski jaz.

Zadnje uređivanje mints : 03.05.2012. at 17:00.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 16:54   #1179
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
ali se jednostavno zapitam koji su njegovi razlozi za brak. Djeca očito nisu, nije imao u planu da se Bihter brine i o njima, tu je Deniz, kuća nije, ljubav također nije jer stalno trubi o boljem upoznavanju i istovremeno sumnja u nju. Onda mora biti to što je mlađa, neka pohota, trofej. :ne zn a: U prvom gledanju se nisam fokusirala na to iako se raspravljalo puno. Svi su tu na neki način jako sebični.
pa kužim ja, on se zaljubio u nju, ali kao što ju je pitao jesi li stvarna Bihter?
on možda nju nije smatrao stvarnom osobom, sa vlastitim željama, ona se u početku doduše jako htjela prilagoditi njemu, i onda je shvatila da je pogriješila s brakom, i tu grešku je išla ispravljati drugom greškom: Behlulom

možda nije htio misliti da je stvarna jer ne može biti zapravo, ne znam što mu je bilo u glavi da on njoj može ponuditi ako to nije novac ili ako se radi o jako specifičnoj osobi koja voli i uživa u mrtvilu koje vlada u vili Ziyagil...jer ako netko tuguje za nekim, ne znači da je inače kad to preboli i sam mrtvac
ugl, ja nikako nikako ne razumijem Adnana, kad ju je već oženio jer je ludo zaljubljen nakon xy godina, što se nije ponašao prema njoj kao prema ženi to u svakom smislu?
što se nije on malo prilagodio njoj?
al, ne on je sve očekivao od nje, a zauzvrat joj je kupovao nakit i auto...ne znam, Bihter to nije ni primjećivala previše, bila je zaokupljena Behlulom, ali on je zato jasno mogao vidjeti što radi
jer je to radio s određenom namjerom - da ona bude 'zadovoljna' i da ostane, a
da on u cijeloj toj priči šiba po svom starom..ne znam, njemu žena jednostavno nije trebala u životu, samo ljubavnica...

slažem se da su svi sebični, ali neki zbog svog komota i udobnosti i razmaženosti, a drugi zbog svojih sexualnih želja

osim Bulenta, on je
i Deniz naravno
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:04   #1180
Quote:
MARINA 07 kaže: Pogledaj post
Bihter je kasnije postala grozna prema svima. Ako joj je Bulent smetao, koliko joj je onda smetala Nihal koja se udaje za Behlula. Nije joj izgovorila onakve grozote kao Adnanu, ali nije ju podnosila.
To da je Adnan dobio milo za drago, ne slažem se. Bila je grozna prema njemu. Za sve je okrivljavala njega. Ona scena u hotelu, to je bilo 1. put da je Bihter ispala "zla". Ni Behlul nije mogao vjerovati što je sve izgovorila Adnanu. Tad su svi mislili da će se otkriti da su Bih i Beh bili u vezi jer su našli dokaze u vikendici (ono što je onaj vozač podmetnuo), i Bih i Beh su bili uvjereni da će se sve otkriti. Ali ona je i dalje ponavljala svoju priču i onako napala Adnana.
Ali ono što mi je bilo najgore je kad je Bihter rekla Adnanu:"Pobacila sam zato što mi ti nisi vjerovao. Ti si kriv što sam pobacila jer si vjerovao Hilmiju Onalu."
To mi je stvarno bilo najgore, njega okrivljavati, a on nije povjerovao Hilmiju, nego je samo sumnjao, uostalom to je i bila istina - da ga je varala. Drugo, to dijete uopće nije bilo Adnanovo, i njegovo ponašanje nema veze s njezinim pobačajem. A Adnan je stvarno nakon toga osjećao krivnju, a nije kriv.
ne kužim zašto je Bihter trebala voljeti Nihal, nastranu to s Behlulom.. zato što je Nihal draga, pozitivna, zanimljiva, zato što je Nihal imalo dobra prema njoj?

pa ne trebaš ti misliti milo za drago, ja eto mislim... i nakon silovanja, nju je zabolilo za Adnana a i mene bi na njenom mjestu, i logično mi je da joj uopće nije bilo žao zbog prevare...ali možda ni to njoj najteže nije palo, ona je bila uvjerena da joj on stoji na putu sreći, jer je Behlulov amiđa.. a to i je istina, i zato su B&B otpočetka osuđeni na propast

Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
http://i48.tinypic.com/fw7i8p.jpg

:ro fl: :rof l:

Točno je opisala čitav njihov odnos :facepalm :
hahahah, brutalno
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.