Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2012., 11:23   #1281
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Da jeBihter stvarno volela Behlula i da je zelale biti sa njim, jednostavno bi se razvela od Adnana i pokusala stvoriti zivot sa Behlulom. Jer ipak, ona je bila ta koja je bila udata, koja je htela i ljubav strasnu, onu vanvremensku kad ti celo telo zudi za nekim, kad ti srce lupa kad ga vidis i ti svet stane kad te poljubi, a sa druge strane zelela je i luksuz koji je imala sa adnanom, novac i taj nacin zvota na koji je bila naviknuta.
Ne slažem se. Bihter je nekoliko puta htjela da oni odu i da sve ostave, koliko ga je samo nagovarala i maltene molila. Pa sjeti se samo zadnjih epizoda, kad mu je donijela avionske karte da odu,ali Behlul to nije htio, nije mogao. Ona je bila spremna ostaviti sve zbog njega. Kad bi bila s njim, mislim da joj ne bi bio važan ni luksuz niti išta materijalno.
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:26   #1282
Quote:
Aphrodite kaže: Pogledaj post
Ha tu se ne bih baš složila.... Nije njoj novac na kraju bitan, ona da je ostavila Adnana, ostala bi sama i to je ono što nije mogla podnijeti..I na kraju kad Adnan želi rastavu,ona je na rubu jer shvaća da nema nikoga, svi je ostavljaju...I to je ono što ju slomi i dovodi do samoubojstva...

To sam i htela reci. Ona je bila ta koja e bila kukavica, a ne Behlul.
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:26   #1283
Quote:
Aphrodite kaže: Pogledaj post
A misliš?
hahaha Nihal ,
Ali tu mu je mogla dati do znanja da ona njega jako voli i možda ipak ne bi bilo prekasno da shvati da više vrijeđaš onog s kim si u braku time što ga ne voliš nego da mu iskreno kažeš kakvo je stanje i ostaviš ...
Što misliš kako bi prošao da je došao Amđi "Čuj, meni se više ne ženi Patku. Nekidan mi se ćefnilo da bi ali sada mi se više ne da. Hvala na pažnji i doviđenja".
Onog trena kada je odlučio porušiti sve mostove između sebe i Bihter (u svrhu iskupljenja grijeha ), Nihal mu je postala savršeno "sredstvo" da se tako izrazim. Znao je ako krene u priču s njom da nema povratka. I kapat.
U početku mu se malo i gadila, nećkao se ali brzo su ga umirile dionice holjdinga i ganc nova jahta
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:31   #1284
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
dok je ona ostala u braku sa starcem kojeg nikad nije volela.
Ne bi oni ostali u braku. Sjećaš se da joj je dan prije vjenčanja Adnan rekao da će pokrenuti rastavu kad prođe sva strka. Kužio je stari da nešto ne valja samo nije znao što. Iako ja mislim da je negdje duboko u sebi znao što se događa u kući ali je zatvarao oči pred svime.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:31   #1285
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
To sam i htela reci. Ona je bila ta koja e bila kukavica, a ne Behlul.
Onda sam se jako krivo izrazila jer ja ne mislim da je ona bila kukavica!!!
Spremna je bila na sve zbog ljubavi pa čak se i ubiti....A okolnosti ,poput toga da je ostala sama su joj samo pomogle da to učini...Bila je psihički slaba, ali generalno ona sigurno nije bila kukavica!!!!!
I koliko puta je htjela Adnana ostaviti,a Behlul nije mogao!!!
Jedino što je trebala, ostaviti Adnana, još kad je Behlul prvi put odustao od bijega s njom, i reć Behlulu doviđenja,nećeš ti mene zavodit i uništit pa odbacit,a l osjećaji ti nekad poremete um i nije se mogla odvojit od Behlula....pa pošto je ipak gajila neke osjećaje(odnos otac-kćer) prema Adnanu,ostala je s njim!
Aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:36   #1286
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Što misliš kako bi prošao da je došao Amđi "Čuj, meni se više ne ženi Patku. Nekidan mi se ćefnilo da bi ali sada mi se više ne da. Hvala na pažnji i doviđenja".
Onog trena kada je odlučio porušiti sve mostove između sebe i Bihter (u svrhu iskupljenja grijeha ), Nihal mu je postala savršeno "sredstvo" da se tako izrazim. Znao je ako krene u priču s njom da nema povratka. I kapat.
U početku mu se malo i gadila, nećkao se ali brzo su ga umirile dionice holjdinga i ganc nova jahta
Ah je, morat ću se složiti na žalost s tim....
Samo što nikad on ne bi nju zaboravio...i da se ona nije tako uništila zbog njega i sve te situacije, došlo bi njemu kad tad da bude s njom, al da pritom ne povrijedi Nihal pa bi s obje...grrrrr. užas. to se zove slabić.
Aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:49   #1287
Quote:
Aphrodite kaže: Pogledaj post
Ah je, morat ću se složiti na žalost s tim....
Samo što nikad on ne bi nju zaboravio...i da se ona nije tako uništila zbog njega i sve te situacije, došlo bi njemu kad tad da bude s njom, al da pritom ne povrijedi Nihal pa bi s obje...grrrrr. užas. to se zove slabić.
Pa i išlo je tako neko vrijeme, dok Bihter nije počela tonuti sve dublje.
Iako, tko zna što bi bilo i onda kad su htjeli otići od kuće (nakon skandala s Hilmijem kad su se on i Behlul potukli jer ih je Hitler otkrio a Adnan počeo sumnjati i ispitivati uokolo). Bihter je otišla a Behlul dogurao najdalje do izlaznih vrata jer se Patka teatralno skljokala niz skaline. Uvijek je znala kada treba pasti u nesvjest.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:55   #1288
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Uvijek je znala kada treba pasti u nesvjest.
Da bi dobila baš ono što ona hoće.
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:57   #1289
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Pa i išlo je tako neko vrijeme, dok Bihter nije počela tonuti sve dublje.
Iako, tko zna što bi bilo i onda kad su htjeli otići od kuće (nakon skandala s Hilmijem kad su se on i Behlul potukli jer ih je Hitler otkrio a Adnan počeo sumnjati i ispitivati uokolo). Bihter je otišla a Behlul dogurao najdalje do izlaznih vrata jer se Patka teatralno skljokala niz skaline. Uvijek je znala kada treba pasti u nesvjest.
Hahha ,dobro kažeš "Patka" !! Je, tad je čak uspio doći do vrata...
Nije ta mala tako glupa, samo se pravi ! A svi puše....to mi isto nije jasno...i onda je Bihter kao razmažena , ma molim te...
Aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 12:11   #1290
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Kažu neki da je prava meksička sapunjara.

Nije bila scena u disku. Brzo će.
lol,pa tam su samo djevice marije ili hladnoskrvne ubojice di ne znas ko ti je mama,ko tata i ostale gluposti ovo je bas realno...a i kraj nije happy end i to mi se bas svidja,posebno je,drukcije...ljubav koja dovodi do ludila, a ne neka tam prica o onima koji zive sretno zauvijek i vjencaju se i to je kao neki kraj

jeeeedva cekam...ma jedva cekam sve scene s njima



-
ja ne mislim da je Bihter kukavica,prije bi rekla da je Behlul...sjecam se sad one scene kad mu nudi karte da pobjegnu i kad vidi da nis s toga potrga ih bjesno sva puna razocaranja po ko zna koji put...
i kad je Adnan reko da bi on rastavu a ona se place i smije u isto vrijeme kao to je to,bas sad pred kraj,al jos uvijek neki tracak nade i sva uzbudjena zove Behlula a on mrtav hladan -.-
pa kad ju u zadnjoj epizodi Behlul zove i ona sva ko neka mala curica koja bi sve dala za taj poziv,vec se ponada da bude promijenil misljenje kad ono,'da se nisi usudila Bihter nikome reci!' i kad ono njeno nadanje onak splasne i baci mobitel na kauc i konacno donese odluku,to mi je tak dobra scena...
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 12:21   #1291
Bihter nije ostavila Adnana jer nije bila sigurna u Behlula, nikada. Ona je stalno tražila potvrdu, da joj on dokaže da će biti uz nju jer bi se ona morala odreći sve sigurnosti koju joj je Adnan pružio, i tu ne mislim isključivo na financije.
Znala je da će ih iznevjeriti u ključnom trenutku, i to je napravio svaki put.
Naravno da nije bila naivna. Ostavljala si je opciju jer bi je najviše pokosilo da je otišla iz kuće, nadala se njima, a da se on oprao od svega i nastavio živjeti kao nikad nije postojala u toj kući, njegovom životu. Jer bi on to zbog sebe napravio. Tako da su oboje jednako sebični, po meni. zato nikad nisu mogli opstati zajedno, previše odricanja s obje strane i svaki je mislio da se odriče više toga. Vrtili su se u krug i krivili jedno drugo.

Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
pa kad ju u zadnjoj epizodi Behlul zove i ona sva ko neka mala curica koja bi sve dala za taj poziv,vec se ponada da bude promijenil misljenje kad ono,'da se nisi usudila Bihter nikome reci!' i kad ono njeno nadanje onak splasne i baci mobitel na kauc i konacno donese odluku,to mi je tak dobra scena...
Smrznem se na tu njenu facu.

Zadnje uređivanje mints : 04.05.2012. at 12:28.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 12:30   #1292
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Bihter nije ostavila Adnana jer nije bila sigurna u Behlula, nikada. Ona je stalno tražila potvrdu, da joj on dokaže da će biti uz nju jer bi se ona morala odreći sve sigurnosti koju joj je Adnan pružio, i tu ne mislim isključivo na financije.
Znala je da će ih iznevjeriti u ključnom trenutku, i to je napravio svaki put.
Naravno da nije bila naivna.

Upravo to. Ona je znala u cemu se upusta. Ona je znala da je on slobodan a ona udata. Pa ako ga je toliko volela, i ako nie volela Adnana i nihe htela biti sa njim u braku zasto na somom pocetku nije prekinula brak?? pa i po cenu da ona i Behlul ne ostanu zajedno. Zatoa kazem da je ona kukavica. Jer nije mogla da prizna adnanu da ga ne voli, da je u braku zbog nesto trece ( ocinska figura, sigurbost i sl.). Zasto je inace abortirala bebu kad je ostala trudna na pocetku serije?? Zasto nije dala majci da kaze adnanu za nju i behlul kad ova je htela da je izbaci iz kuce, nego je podvila rep i dozvolila majci da zivi sa njom samo da ne bi odala tajnu? A i Behlul nije naivac. Niti ga branim. I on je mogao da stane uspravno pred strica, da mu prizna osecaje koje gaji prema Bihter i da lepo ode, ali ne, nije zeleo da se otkazetog lagodnog zivota, pa po ceni i da ozeni Nihal.
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 13:18   #1293
Ok, nazivaš je kukavicom, ja nemam potrebu izjednačavati njihovu krivnju, ona se ne mjeri. Oboje su se međusobno okrivljavali da si olakšaju savjest, Behlul je prednjačio u tome. Činjenica je da nikako nisu mogli biti zajedno pod tim okolnostima, a nisu znali nastaviti život na ispravan način. Bihter je prihvatila da je kao Firdevs, a on je izlaz vidio u Nihal jer je tako bježao od svega, i u vezi s Elif vidimo isto. Meni je to bez obzira na sve bila ljubav, sigurno ne nesebična ljubav, više destruktivna i nemoguća. Pitanje je znaju li oni drugačije s obzirom na sve traume koje nose u sebi.

edit: vidjela sam u nekom od prethodnih postova da je Bihterina prva greška to što se udala bez ljubavi. Realno, i ona i Adnan su ušli u brak, a nisu se voljeli. I Adnan je bio jasan u vezi toga. Jednostavno se nisu dovoljno zbližili da bi došlo do ljubavi i jedinstva. Računali su da će s vremenom doći do toga. Tako da se i Adnan jaaaako zaletio. Svi su radili greške.

Zadnje uređivanje mints : 04.05.2012. at 13:52.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 13:48   #1294
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Jer nije mogla da prizna adnanu da ga ne voli, da je u braku zbog nesto trece ( ocinska figura, sigurbost i sl.).
Bvah! Da, eto on se jadan prav-zdrav oženio iz ljubavi pa mu se ima zašto opravdavati. Ma daj.
Svi, ali svi oni su imali skrivene motive iza svojih postupaka.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 13:52   #1295
Jedva cekam da idem kuci da nastavim sa gledanjem Ko ce izdrzati jos 2 sata na poslu
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 13:57   #1296
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ma općenito su mi Turci po ovim njihovim serijama jako dobri glumci dok Meksikanci
Potpuno se slažem. Tek kad sam vidjela turske serije shvatila sam koliko sranje su one meksičke. Mene je sram što sam gledala one retardirane serije. U turskim je sve bolje, ustvari sve je savršeno, od glumaca, glume pa do scenarija, stvarno paze na svaki detalj. Priče su tako stvarne, realne i sve ima smisla.

Bihter je sinoć baš super prikazala emocije, krivnju što su joj zadnje riječi upućene majci bile da je mrzi, zatim krivnju što malo više ne žali majku i na kraju groznu spoznaju da možda uopće nije upoznala majku.
Kad sam prošli put gledala seriju nisam gledala baš svaku epizodu od početka, tako nisam vidjela ovo da Bihter ide razgovarati sa majčinim ljubavnikom. Zato me jako jako zanima što ću večeras čuti o Firdevs.

One Bihterine riječi za stolom mi nisu bile baš jasne. Može li mi netko objasniti što ovo znači:

Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 14:07   #1297
Tako zovu njenu obitelj, Melihova grupa. Mislim da je Firdevs poznata kao pohlepna i proračunata žena u njihovom društvenom krugu, Meliha je dovela do prosjačkog štapa i javna je tajna da nakon njegove smrti grcaju u dugovima. Pa su im priljepili tu etiketu. A sad nakon nesreće proživljava tugu svega što sa sobom nosi taj status, i do čega se Firdevs dovela zbog svog ponosa. ja sam si tako protumačila.
Mislim da se u nekoj od ovih epizoda prisjećala što joj je mama rekla, da će radije umrijeti nego da ljudi govore da je pala Melihova grupa.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 14:12   #1298
Eto zašto su bitne te prve epizode. Sad će ljudima biti sto upitnika iznad glave.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 14:20   #1299
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Što misliš kako bi prošao da je došao Amđi "Čuj, meni se više ne ženi Patku. Nekidan mi se ćefnilo da bi ali sada mi se više ne da. Hvala na pažnji i doviđenja".
Onog trena kada je odlučio porušiti sve mostove između sebe i Bihter (u svrhu iskupljenja grijeha ), Nihal mu je postala savršeno "sredstvo" da se tako izrazim. Znao je ako krene u priču s njom da nema povratka. I kapat.
U početku mu se malo i gadila, nećkao se ali brzo su ga umirile dionice holjdinga i ganc nova jahta
e, to

pametno je Firdevs igrala svoju igru, jer s Nihal nema šale, koja je Firdevs igračica

a svi ama baš svi uključujući Adnana i Nihal su znali da je on nikad neće voljeti kako spada...
ali eto, sve za derište, kakva god joj igračka treba

voljela bi vidjeti scenarij kako bi Behlul u paralelnom svijetu izgledao u braku sa Nihal, tj. bi li izgledao gore nego u ovom kraju..onako, iz znatiželje, kopka me to

a Behlul, znao je da kako god okrene, njemu se ne piše dobro... jer ako ne završi s Nihal, tko zna kako i kada će završiti s Bihter, a to mu je bio gorući problem trenutno, a opet itekako je bio svjestan da ako uzme Nihal da nikad neće biti zbilja sretan...mislim da je podsvjesno za sve krivio Bihter i zato se ponašao prema njoj odvratno, jer njemu nije bilo pomoći zapravo, a ona se mogla jednostavno rastati i glatko pobjeći iz pandži Ziyagilovih, početi novi život s nekim trećim ako se ništa ne sazna, a on ne
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 14:26   #1300
Ma i Adnan je blesav, udat tak mladu kćer, očito nezrelu? Nitko nije razmišljao o njihovoj spremnosti za brak. Behlulu je postavljen ultimatum, ili je ženi ili ne dolazi doma. kao da će brakom osigurat da je ne povrijedi, da prestane njegovo tipično ponašanjem sa ženama.
A Behlul je bio spreman izdurati bilo kakvu ulogu da se izvuče iz problema, toliko ga je stislo. Kako bi kasnije bilo s B&N, tko zna. Ne vjerujem da bi on trpio njeno gušenje ljubavlju i takav režim kontrole.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.