Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2012., 14:13   #1
Tinitus - alternativne metode liječenja

Ja imam tinitus od 2009.god i s time da se zujanje u uušima javljalo povremeno i prije toga ali nikad tolikog intenziteta i nikad toliko dugotrajno tj.bez prestanka.ORL mi je ustanovio da imam oštećenje sluha u visokim frekvencijama(klubovi,slušanje glasne glazbe u autu itd.)Vidim da su su svi na forumu pesimistični u pogledu izliječenja al evo na mom primjeru možda ćete i malo pozitivnije počet razmišljat oko tog užasnog zvuka koji vas muči...u 90% slučajeva uzrok je oštećenje sitnih dlačica(živčanih završetaka u Coclea u srednjem u uhu) koje se savinu ili puknu i šalju električni impuls mozgu i tada mozak taj zvuk registrira kao zujanje iako zvuka nema nigdje,stres pojačava taj zvuk i onda dolazi do začaranog kruga tinitus-stres-insomnia-još jači tinitusProveo sam sate vremena na internetu tražeći neko rješenje ili lijek za tinitus i najbolje objašnjenje TINITUSa i uzroka zbog kojih nastaje i načina na koji se može liječiti i našao ga na ovom linku koji će vam svima sigurno uliti nadu da će vam se stanje dramatično poboljšati jer ja sam ga uspio smanjiti za 95 % tako da ga više uopće nisam ni primječivao,nemoram vam ni reć KOJE OLAKŠANJE nakon nekoliko mjeseci!Kod nekih ljudi Tinitus se povuće i 100% stoga nemojte očajavat nego svi na sljedeći link koji ću stavit i detaljno sve proučit i nadam se da će vam pomoć kao što je i meni i da ćete nać toliko potrebnu olakšanje i maknut to užasno zujanje!!Pozdrav svima

http://www.t-gone.com/
Denpa001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 22:05   #2
Quote:
Denpa001 kaže: Pogledaj post
Ja imam tinitus od 2009.god i s time da se zujanje u uušima javljalo povremeno i prije toga ali nikad tolikog intenziteta i nikad toliko dugotrajno tj.bez prestanka.ORL mi je ustanovio da imam oštećenje sluha u visokim frekvencijama(klubovi,slušanje glasne glazbe u autu itd.)Vidim da su su svi na forumu pesimistični u pogledu izliječenja al evo na mom primjeru možda ćete i malo pozitivnije počet razmišljat oko tog užasnog zvuka koji vas muči...u 90% slučajeva uzrok je oštećenje sitnih dlačica(živčanih završetaka u Coclea u srednjem u uhu) koje se savinu ili puknu i šalju električni impuls mozgu i tada mozak taj zvuk registrira kao zujanje iako zvuka nema nigdje,stres pojačava taj zvuk i onda dolazi do začaranog kruga tinitus-stres-insomnia-još jači tinitusProveo sam sate vremena na internetu tražeći neko rješenje ili lijek za tinitus i najbolje objašnjenje TINITUSa i uzroka zbog kojih nastaje i načina na koji se može liječiti i našao ga na ovom linku koji će vam svima sigurno uliti nadu da će vam se stanje dramatično poboljšati jer ja sam ga uspio smanjiti za 95 % tako da ga više uopće nisam ni primječivao,nemoram vam ni reć KOJE OLAKŠANJE nakon nekoliko mjeseci!Kod nekih ljudi Tinitus se povuće i 100% stoga nemojte očajavat nego svi na sljedeći link koji ću stavit i detaljno sve proučit i nadam se da će vam pomoć kao što je i meni i da ćete nać toliko potrebnu olakšanje i maknut to užasno zujanje!!Pozdrav svima

http://www.t-gone.com/
Koje si tablete koristio? Meni se čini da mi trebaju i za buku, stres i sinuse, imala sam sve tegobe, sinuse par mjeseci prije.. i onda u jednom tjednu buku i stres.. pretpostavljam da je glupo sve piti..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 12:31   #3
Ljudi moji homeopatija daje najbolje rezultate(znam iz vlastitog primjera),ako niste još probali probajte, većina ljudi umanji znatno simptome a uz to dobijete i e-knjigu od 300 stranica u kojoj je objašnjen Tinitus u detalje i prikazani svi mogući načini na koji se može utjecat na njega da se smanji znatno,kod nekih i povuče 100%.. Homeopatija liječi uzrok bolesti a ne simptome kao što je kod medicine u slučaju tinitusa
Pročitajte malo iskustva ljudi na toj stranici koji su imali tinitus po 10-20 godina pa su nakon uzimanja tih homeopatskih pripravaka smanjili tinitus do razine da ga uopće nisu više ni primječivali neki i 100%
I nakon što prvi put kupite imaju vam akcije svakih 3 mjeseca pa vam pošalju mail s popustom od 33% pa se mogu znatni novci uštedit al mislim da ako se pridržavate svega nakon 3 mjeseca neće više trebat nova doza jer stvarno djeluje čak imaju i 100% garanciju i povrat novaca u slučaju da niste zadovoljni
Evo još jednom link za sve vas koji si žele pomoć:

http://www.t-gone.com/
Denpa001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 12:59   #4
Thumbs up

Knjigu možete zapravo odmah skinut,ne mora se kupit proizvod prvo,ima link s desne strane na njihovoj stranici samo se treba navest e-mail i onda vam pošalju link sa kojeg skinete tu e-knjigu...
Denpa001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 14:22   #5
Hvala, možeš li napisati koje si točne minerale i vitamine pio, i kako si pio te tablete, ujutro i navacer ili, je li to dolazi u konflikt s ostalim lijekovima tipa Betaserc, treba to ipak uskladiti..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 15:02   #6
Premješteno s pdf-a Zdravlje.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 15:47   #7
Pozdrav tinitusti! ;)

Dakle, također imam problem zujanja u oba uha i to još od davne 2002 god.,nedavno san proslavija 10-tu godišnjicu "Zaradija san tinitus u ročnoj vojsci prilikom pucanja iz vatrenoga oružja na vježbama iz gađanja. Proša san, ka i većina vas, preglede tipa ispitivanja sluha, sa slušama, ispiranje ušiju, tablete za bolju prokrvljenost.., ali zujanja se nikako rješit. Došavši ode na forum vidim da vaši postovi datiraju još iz 2005 god. i vidivši još tada pojedine objave optimizma da će se za koju godinu naći lijek nisam moga a da se ne nadam da će do današnjeg datuma biti nešto opipljivo, ali vidin da od toga, nažalost, ništa. Sve bi bilo donekle u redu da mi se od prije nekih 10-tak dana nije pojačalo zujanje u desnom uhu i to toliko da mi ga je sve teže ignorirat. Odlučija san ponovno pokušat radit neke preglede, možda čak i odrišit kesu i otić u privatnika. Eto zbilja nisan bija ni približno svjestan koliko je taj problem velik, odnosno koliko ljudi pati od njega i također koliko puno ima raznih uzročnika za TINNITUS. Toliko od mene, želim nam svima neki lijek ubrzo tako da bi svi opet mogli uživati u potpunoj tišini, bez ikakvih zvukova, pogotovo ne nekog ZUJANJA! Pozdrav.
iiiiOlDejOlNajt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 18:21   #8
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Hvala, možeš li napisati koje si točne minerale i vitamine pio, i kako si pio te tablete, ujutro i navacer ili, je li to dolazi u konflikt s ostalim lijekovima tipa Betaserc, treba to ipak uskladiti..
Pa te tablete se piju 2 puta dnevno,zapravo ih ne piješ nego ih rastopiš ispod jezika i onda progutaš ,možeš ujutro i predvečer a uz njiih možeš normalno uzimat i neki drugi lijek tipa Betaserc jer ne utječu na njega niti na bilo koji drugi lijek koji bi koristila.Vitamina i minerala imaš od raznih proizvođača,ja sam uzimao Dual tabs neznam od kojeg su oni proizvođača to mi frend nabavio da pijem uz treninge imaš u apoteci,možeš i cedevitu pit to su sve vitamini...najbitnije je podignut imunitet smanjit stres,ja sam to preko treninga najbolje postigao i uzimat te pripravke i rezultat dođe sam po sebi.Postepeno se počelo stišavat i svakim danom je bilo sve bolje nakon nekog vremena sam i zaboravio uzimat te tabletice jer mi je bilo tolko dobro da mi više nisu trebale i 3 godine mi bilo super...moraš prvo odredit koji ti je uzrok tvog tinitusa da bi ga mogla liječit al u 90% je oštećenje sluha.ja kad sam ga dobio išao sam normalno kod doktora i na ORL di su mi mjerili sluh i ispalo je da mi je ošteće sluh kod visokih frekvencija i da je to uzrok.(što od petardi ko klinac,što od preglasne muzike),Što se tiče homeopatije tu ti je sve pojašnjeno:


http://www.homeopatija.com/

Od njih sam prvi puta uzeo te pripravke,imaju baš za tinitus isto i mogu reći da su mi isto pomogli,kasnije sam na netu našao ove T-gone pa sam se prebacio na njih
Denpa001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 18:41   #9
Kažeš da ti je tri godine bilo super.. nešto se promijenilo? Hvala na napucima, svakako ću uzeti sve, već uzimam B komplex.. ali ne škodi pitati za konkretnu preporuku
Preko Interneta kupujem svašta, ali malo mi je bed kupiti tablete s neke strane stranice, al ako je netko već pio, onda je lakše
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 12:04   #10
U z.g u suvagu se liječi tinitus terapijom,na način na koji to rade u njemačkoj već neko vrijeme.terapija traje duže ovisno o vrsti tinitusa i intenzitetu,kronični vakav ili onakav.Ja ću probati,pa javim kako je bilo!!puštaju se određeni zvukovi slični tonu koji vam zuji u ušima,dnevno se sluša po sat-dva,za godinu dana bi se tinitus trebao eliminirati potpuno!naravno da postoje i apratići koji su iznimno skupi,ali imaju učinkovitost naravno koja je neprocjenjiva.Ne znam pored svih tableta,vitamina,ovog onog,ja idem probati i ovo.
vlasta29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 19:50   #11
vlasta29, to se ide na uputnicu ili kako?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 18:31   #12
Evo još jedan koristan link za možda trenutno najbolji program koji je tisućama pomogao da se riješe tinitusa...ove spravice i to sve mislim da nemaju tako dugotrajan učinak kao kad se pridržavaš svega ovog opisanog u knjizi i prilaziš problemu sa više strana,u najmanju ruku smanjit ćeš simptome sigurno...
Tip je imao 12 godina Tinitus,nije mogao spavat pio svakakve lijekove,na kraju otišao i na operaciju da bi poslije svega mu bilo još gore i tinitus se svejedno pojačao nije mogao funkcionirat normalno,radit i onda je počeo istraživat sve moguće knjige o tinitusu i načine na koji se može liječit i uspio se u roku 8 tjedana potpuno izliječit od Tinitusa i u knjizi predstavlja svoj program od 5 koraka koji su mu nakon godina pokušaja i grešaka raznim terapijama konačno urodili plodom da je eliminirao Tinitus,kao i većina onih koji su se pridržavali tog programa i to kroz svega nekoliko tjedana neki čak i kroz nekoliko dana!

http://www.tinnitusmiracle.com/
Denpa001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 09:41   #13
T-BONE tablete

Imam tinitus od 2007. U zadnje vrijeme mi je nešto jače zujanje, prije bi to nazvao pištanje, jer sam prehlađen pa u nos stavljam kapljice za nos a čujem još i otkucaje srca u uhu, strašno. No već sam nekako naviknuo na to pištanje, kupio sam i e-book Miracletinnitus pa ako neko hoće mogu mu poslat besplatno pa da mi pomogne u rješavanju tinitusa.

Ima li još netko da je probao T-BONE homeopatske tablete?
mobikom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 00:02   #14
tinitus i betaserc

zašto doktori prepisuju betaserc?
ja sam ga uzimao godinu dana i nakraju odustao jer nisam imao nikakvog smanjenja šuma.
Je'l ima itko da mu je betaserc smanjio zujanje u uhu? Je'l istina da betaserc treba uzimati par godina?
mobikom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 18:10   #15
Zato da ti nešto daju.. utječe na perifernu cirkulaciju, ali mislim da više efekta ima kad se pije radi vrtoglavica nego šuma.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 18:24   #16
Šta je sa laserskom terapijom tinitusa? Ima li tu kakve pomoći?
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 00:13   #17
laserska terapija tinitusa

Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Šta je sa laserskom terapijom tinitusa? Ima li tu kakve pomoći?
kupio sam ear laser tinitool svicarske proizvodnje u veljaci 2013 i koristim ga 20min poslije budjenja jer tako pise na uputama
ali meni taj uredjaj ne pomaze
rado bi ga prodao
mobikom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.