Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2005., 16:44   #21
nitsa vidis i sama da se i mene to tice
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 16:01   #22
Ja sam nedavno saznala da imam zavaljenu maternicu kad sam prvi put otisla na ultrazvuk kod ginekologa.
To je bilo objasnjenje za sve moje prebolne menstruacije od kojih skoro svaki put padam u nesvijest. Sve sto mi je ginekolog rekao bilo je: To nije neki velik problem samo sto ces imati vecih problema u trudnoci uvecane bolove i ostalo , a kad dobijes menstruaciju gledaj da se onesvijestis na nesto mekano!

I tako ja ostala ono ..wtf.. :2up:
__________________
Twilight still not dark..
Too strange to be real yet too real to be a dream..
_GeTiA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 23:08   #23
ako je to sto navodis sinonim za zavaljenu maternicu, onda to nije nista strasno. meni je doktor rekao da je to samo jedna varijacija normalne matrenice.ono sto je bitno i relevantno je da nije fiksirana, odnosno da nije srasla u straznjem dijelu, treba biti pokretna. ako je pokretna, onda ne bi trebao biti nikakav problem za zacece i trudnocu. i nije bio
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 23:17   #24
Quote:
_GeTiA_ kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno saznala da imam zavaljenu maternicu kad sam prvi put otisla na ultrazvuk kod ginekologa.
To je bilo objasnjenje za sve moje prebolne menstruacije od kojih skoro svaki put padam u nesvijest. Sve sto mi je ginekolog rekao bilo je: To nije neki velik problem samo sto ces imati vecih problema u trudnoci uvecane bolove i ostalo , a kad dobijes menstruaciju gledaj da se onesvijestis na nesto mekano!

I tako ja ostala ono ..wtf.. :2up:
to je isto i meni dijagnosticirano i imala sam vrlo jake menstrualne bolove...svaki mjesec sam kljukala šake ketonalki.
u početku trudnoće sam imala užasne grčeve, da se nisam mogla doslovno pomaknuti niti dići sa stolice, mislila sam da ću pobaciti.
trudnoća prošla super, kasnije su grčevi nestali.
sad mi kmeri nisu bolni, ne pijem tablete, tu i tamo popijem samo paracetamol.
ne mora niš značiti, opusti se. ima to jako puno žena..
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 01:02   #25
i ja imam zavaljenu maternicu.

Jedino što mije gin na to rekao je da ću možda teže zatrudnit jer spermići imaju teži put do cilja, a ja došla trudna na pregled...
menstruacije prilično oskudne i rijetko da su bile bolne..ugl bez tabeta prolazilo.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 17:08   #26
Meni je ginić rekao da ću teže zanijeti i možda roditi nsa carski , a ja na kraju ostala oba puta trudna prije nego kažeš SEX i rodila dva ogromna bebača kroz onaj dio anatomije gdje i treba. I tak . Niš se ne sekiraj.
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 15:08   #27
Ja ti imam podvojenu maternicu,što zvuči još i gore,službeno uterus bicornis.To sam saznala kad sam ostala trudna,malo sam morala više mirovati,i rodila zdravog dječaka.Ne vjerujem da je tvoj slučaj išta opasno.Sretno
hello kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 09:59   #28
Quote:
Paw kaže: Pogledaj post
Cure hvala

Ako ima tko link na sliku
.. ja nis uspijela nač na guglu
možda ovo pomogne:

http://www.obgyncanada.com/images/endosu1.jpg
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 22:04   #29
I ja je imam. Navodno 15% žena ih ima. Menstruacije su mi bile izuzetno bolne
sve dok nisam počela trošiti oralnu kontracepciju. Ostala sam trudna bez problema,
trudnoća također bez poteškoća, ali završila na carskom. Sada opet trudna.

E da, i pojedini položaji tijekom odnosa su mi bolni.
__________________
ccc...
cuki75 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.