Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2014., 19:56   #1
Smile BESPLATNO - pomoć tijelu da se samo izliječi

Pozdrav,

svakodnevno gledam kako ljudi oko mene obolijevaju i boluju, i želim pomoći!
Završila sam prvi i drugi stupanj (ostao je treći na kojem se uči samoizlječenje i liječenje na daljinu) bioenergije i željela bih besplatno pomoći koliko je u mojoj moći svakome tko je zainteresiran za takav dodatan oblik liječenja uz naravno redovito uzimanje vlastite terapije i posjete liječniku.
Iz Zagreba sam i bila bih najsretnija na svijetu kada bih mogla pripomoći u izlječenju.

Hvala!

P.s. Znam da postoji tema bioenergija i bioenergetičari i ispričavam se što otvaram novu sličnu temu, ali željela bih da je vidi što više ljudi koji možda ne prate te dvije teme.
Nadam se da ne zvučim čudnovato i sumnjivo jer imam stvarno, najbolje namjere iz srca...
malaprinceza is offline  
Old 27.06.2014., 20:19   #2
Quote:
malaprinceza kaže: Pogledaj post
...svakodnevno gledam kako ljudi oko mene obolijevaju i boluju, i želim pomoći...
Tu sad dođe "ali", ako se ne varam...

Quote:
Završila sam prvi i drugi stupanj ...liječenje na daljinu
Ah, u tome je problem znači... oni obolijevajući i bolujući koje svakodnevno gledaš, su preblizu.
adelon is offline  
Old 27.06.2014., 20:31   #3
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Tu sad dođe "ali", ako se ne varam...

Ah, u tome je problem znači... oni obolijevajući i bolujući koje svakodnevno gledaš, su preblizu.
Ne znam zašto si zao. Nema "ali" i liječim svoje najbliže i ne znam liječiti na daljinu.

Nikada neću shvatit zlobu. Ja pišem sa ciljem da pomognem, a tvoj komentar je potpuno besciljan i suvišan.

Pogledaj se i nasmješi jer imaš razloga
malaprinceza is offline  
Old 27.06.2014., 22:03   #4
Quote:
malaprinceza kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto si zao.
Zao sam za tebe, za bolesne ne... barem objektivno gledano ne.

Quote:
Nema "ali" i liječim svoje najbliže i ne znam liječiti na daljinu.
Ok, i napisala si da je liječenje na daljinu treći stupanj. Želio sam samo naglasiti nelogičnost izjave "svakodnevno gledam kako ljudi oko mene obolijevaju i boluju, i želim pomoći!" i traženja mušterija preko interneta.

Znači (pošto nije daljina u pitanju - a i sama kažeš da nije), ono tvoje "svakodnevno gledam kako ljudi oko mene obolijevaju i boluju, i želim pomoći!" je obična profesionalna deformacija - upotrebljavanje rečenica kakve se koriste u reklamama i koje, kao takve, provjereno imaju utjecaj na ciljnu skupinu ljudi:
domačica: "Ne mogu više, svaki dan ovo, ono (nešto nepoželjno)... onda se odnekud pojavi dobroćudna osoba s određenim proizvodom u ruci i kaže: "Ne brinite, odsad..."...

Quote:
Nikada neću shvatit zlobu. Ja pišem sa ciljem da pomognem
A ja "zlobu" vidim npr. u tvom igranju s nadama i sličnim onih, koji su zaista bolesni a k tome i naivni.



Kako god i bez obzira na sve to - čuj ti nju, "položila" je drugi "stupanj", čeka ju još treći (zvan liječenje na DALJINU!!!!), i sad bi ona vježbala na ljudima koji su toliko bolesni da se hvataju za svaku slamku, pa s tim i za takvu...
adelon is offline  
Old 27.06.2014., 22:20   #5
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Zao sam za tebe, za bolesne ne... barem objektivno gledano ne.

Ok, i napisala si da je liječenje na daljinu treći stupanj. Želio sam samo naglasiti nelogičnost izjave "svakodnevno gledam kako ljudi oko mene obolijevaju i boluju, i želim pomoći!" i traženja mušterija preko interneta.

Znači (pošto nije daljina u pitanju - a i sama kažeš da nije), ono tvoje "svakodnevno gledam kako ljudi oko mene obolijevaju i boluju, i želim pomoći!" je obična profesionalna deformacija - upotrebljavanje rečenica kakve se koriste u reklamama i koje, kao takve, provjereno imaju utjecaj na ciljnu skupinu ljudi:
domačica: "Ne mogu više, svaki dan ovo, ono (nešto nepoželjno)... onda se odnekud pojavi dobroćudna osoba s određenim proizvodom u ruci i kaže: "Ne brinite, odsad..."...

A ja "zlobu" vidim npr. u tvom igranju s nadama i sličnim onih, koji su zaista bolesni a k tome i naivni.



Kako god i bez obzira na sve to - čuj ti nju, "položila" je drugi "stupnaj", čeka ju još treći (zvan liječenje na DALJINU!!!!), i sad bi ona vježbala na ljudima koji su toliko bolesni da se hvataju za svaku slamku, pa s tim i za takvu...
Studentica sam i buduća zdravstvena djelatnica. Ne prodajem, nemam nikakvu firmu, udrugu niti obrt. Sve što radim u životu je ono što bih napravila i za sebe i sve radim volonterski, ne samo bioenergiju, volonterski pomažem i ljudima i životinjama jer sve želim raditi iz srca, ne za novac.
Da, teško je povjerovati, znam to i shvaćam te. Možda ima nešto u tome da sam još mlada, no želim zadržati te svoje osobine jer sam ih takve upoznala, prepoznala i zavoljela u drugima koje neizmjerno poštujem, cijenim i beskrajno se divim pa te "vrline" njegujem i borit ću se zadržati ih i ne dati ih iskvariti ili izmijeniti. Idealist sam i možda naivno gledam na svijet, ali takav i svoj svijet jedino prihvaćam i jedino ga takvog želim živjeti...oči, duše...(svi smo) Jedno-Ljubav
malaprinceza is offline  
Old 30.06.2014., 18:24   #6
Wink

Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
Quote:
Završila sam prvi i drugi stupanj ...liječenje na daljinu
Ah, u tome je problem znači... oni obolijevajući i bolujući koje svakodnevno gledaš, su preblizu.
He he, nije Adelon zao, nije nije, garantiram.
Duhovito je to bilo, Adelone. A dobra namjera je uvijek dobra. Stoga hvala i Maloj Princezi na iznesenoj ponudi.
Na koncu, netko tko si da takav nick niti ne može biti negativna osoba (pogledajte samo kakvih nickova ima, pa ni ovaj moj nije nešto).

A kada govorimo o dobrim namjerama, ja ću ostaviti ovaj link: http://www.studio2002.com/bruno-groening/ i pozvati Vas svih da se pridružite Zajednici Bruno Groening, pogotovo ako ste potrebiti, iz ovog ili onog razloga.
Garantirano će Vam pomoći, a zajednica vrlo vjerojatno postoji i u Vašem gradu.

Hvala svima i dobrodošli.
Mobil is offline  
Old 02.07.2014., 12:59   #7
Ljudi koji prate ovaj ppdf, a zanima ih takav način djelovanja, čitati će i prethodne dvijeteme.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.