Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2015., 14:12   #21
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Prijateljstva su precijenjena. Ljudi nam stalno dolaze i odlaze iz života. Što se prije pomiriš s tim bit će ti lakše.
Dečko mi je najbolji prijatelj, a osim njega imam 10-ak prijateljica/poznanica s kojima se tu i tam družim.
Ni s jednom se nebi družila ni pričala svaki dan. Jednom tjedno je više nego dovoljno.
ovo

Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Drek. Eto, ja imam najbolju frendicu već 12 godina i nikad se u životu apsolutno nismo posvađale. Imam i još nekoliko dobrih, također godinama. Kažu da ako prijateljstvo traje +7 godina, da će trajati cijeli život.

Drugi boldani dio mi je fakat nezamisliv. Eto, sad sam slala toj frendici poruku... Onako, nešto bezveze. I ponovno me pitala kad ću doći doma.
ovo

Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
Najčešće se takva bliska prijateljstva ipak sklapaju u djetinjstvu... I prođete sve i svašta kroz godine pa znaš s kim imaš posla. Ja čim vidim ljude iz tog razdoblja odmah po držanju tijela i mimici skužim kako se osjećaju.

S frendicama/frendovima koje sam upoznala kasnije više to ne mogu tak dobro procijeniti
. Čak sam se imala priliku u dvadesetima "blisko" sprijateljiti s jednom curom koja je na kraju ispala totalna luđakinja. Nisam to znala dok je dečko nije ostavio.

Muž mi je iznimka. Ili imam više sreće nego pameti.

Ha gle, ak se nekome ne dopadaš i bolje za tebe da se ne družiš s tom osobom. Znaš kak se veli, prijateljstvo je ko i prdec, ak ga treba forsirat, vjerojatno je...

Sad će ti frendica odmah raspoloženje popravit, buš vidla.
i ovo

imam puno cura za druženje, pričanje, ali ono - koga zvati kad ti nešto treba i da znaš da će ti pomoć ili napraviti uslugu. imam jednu frendicu i s njom se znam preko 20god. iako je mlađa od mene 2 godine, baš mi paše njeno društvo. kroz srednju smo si bile ok, ali razlike u godinama nas nisu sudbonosno spajale. i tad sam bila površnija kod prijateljstava. danas znam da bi mi pomogla bilo kako, u bilo koje vrijeme i znam da mogu računat na nju. iako ne živimo u istom gradu, iako sam ja u zgu, ona u ri, veza je jaka.
cure su s faxa oke, pomagale smo si na faxu, privatno, emotivno, novčano. baš sam zadovoljna s curama.
ali tajne, probleme, priče o sebi. to držim za sebe ili dijelim s dečkom. probleme s dečkom držim za sebe ili kažem nekome za koga znam da drži jezik za zubima
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.