Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2015., 16:04   #81
Quote:
sancchan kaže: Pogledaj post
a je, baš je maza kakve nema i bude mi presmiješno kako ga ljudi često na prvu doživljavaju kao ozbiljnog i pomalo strašnog zbog krupne građe, i onda si pomislim, eh kad biste samo znali
Veliki muškarci su poput velikih pasa - samo izgledaju zastrašujuće, a u biti su jako smireni i prave maze.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 16:27   #82

Sve od reda bebe stokilasi


Djeci kupuje igracke s kojima bi se on igrao, tako je nas dvogodisnjak imao autic na daljinski, trogodisnjak legice +14
Nekad ostane sa svom djecom iz susjedstva i igra se skrivaca,pa ih svih ubaci u traktorsku prikolicu i vozi po selu i smislja sta ce pjevat

Kad mu je nesto ukusno polize tanjur i komentira zeno ovo je bilo super
Imamo ormar u ostavi gdje spremam razne stvarim uvijek nadjem otvorenu cokoladu. Dugo sam sumnjala na njegovog djeda dok mi nije priznao da to on kad izlazi iz kuce pa usput uzme..
Obozava kolace, a ja ih s gustom radim jer volim vidjeti onaj djecacki izraz lica kad otvori frizider
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 17:33   #83
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post

Sve od reda bebe stokilasi


Djeci kupuje igracke s kojima bi se on igrao, tako je nas dvogodisnjak imao autic na daljinski, trogodisnjak legice +14
Nekad ostane sa svom djecom iz susjedstva i igra se skrivaca,pa ih svih ubaci u traktorsku prikolicu i vozi po selu i smislja sta ce pjevat

Kad mu je nesto ukusno polize tanjur i komentira zeno ovo je bilo super
Imamo ormar u ostavi gdje spremam razne stvarim uvijek nadjem otvorenu cokoladu. Dugo sam sumnjala na njegovog djeda dok mi nije priznao da to on kad izlazi iz kuce pa usput uzme..
Obozava kolace, a ja ih s gustom radim jer volim vidjeti onaj djecacki izraz lica kad otvori frizider

Sweet
Dječak u dusi..
ovo i moj radi..imam vise autića za malenu nego lutki..(nema nijednu hehe )
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 18:08   #84
-pjeva "zaspalo je siroče"-sve klapske glasove odjednom
-zove me desecima nadimaka koja evoluiraju (i ja njega, alien definitivno vodi u broju i maštovitosti istih) pa ih uglazbljuje, stavlja u šatru, rimuje i sl. i mrtav ladan me tak naziva dok je npr. je na poslovnom sastanku ili viče zamnom po dućanu-u biti ne sjećam se kad mi se obratio s imenom.
-lud je za češkanjem. čim sam u blizini manjoj od pol metra viče: JOŠ! (kao još češkanja, iako ga at the moment ne češkam, nego recimo postavljam stol, turpijam nokte, gledam tv...)
-neki dan uočim hrpicu rabljenih čarapa kraj kreveta i velim mu da kaj s tim, na što on: "ha ha la la la prigovorila si lalala!" naime, teško se miri s činjenicom da postoji žensko koje ne sere i grinta oko tih stvari i da je on veća grintalica, iako nije velika, al ja nisam uopće pa ono I win!
-živi u potpunoj izolaciji od političke i društvene scene, ne gleda vijesti, ne čita portale (ne može podnest glupost i nepravdu; inače IT-evac i uvijek na kompu) i prije par mjeseci me pito tko je Karamarko
-ja sam mikro ženica, on je dvometraš od 110 kg-LUFTIĆ je kad se ja legnem na njega ko na lufić. nekad me dograbi s moje strane kreveta i doslovno nabaci gore. "Dođi na luftić" kaže.
-ima teoriju da sam ja alien. to je kao šala, međutim par puta se baš izbezumio jer je baš on imao dokaze da ja nisam hjuman (naime, ja sam tu jer izučavam ljude i s vremena na vrijeme u moj hardware-tijelo moji alieni instaliraju novi software-kao novu osobu i da se zato ja nikad niš ne sjećam-glitch u software-u; kako mogu mirisat ujutro; kako mogu imat tak ladne noge, a normalna temp mi je 37,1; zaš baš na nikog iz familije ne ličim i tak...sto dokaza ima! )
- za neku godišnjicu (slave se mjesečnice veze, godišnjice braka, fejsbuk frendšip obljetnice) smo se ubili od smijeha jer smo nabasali jedno na drugo panično tražeći poklon u šoping centru u zadnji tren
- gledamo film, on ga iznenada zaustavi, pogleda me i vikne: Ljubaaav, ti siii!
-vozimo se iza nekog auta koji dimi, veli on da su mu otišle karike. pitam ja kaj to znači, veli on: „neam pojma, to svi kažu kad auto dimi“
__________________
loži se laik skeptik skolastik
nadomak smisla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 22:15   #85
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Sancchan, stisce te u snu k sebi kao plisanca? Poznato mi je to. I mi imamo takav omjer velicina. Zabavlja ga sto sam tak mala i svugdje stanem, pa me namami i zatvara u ormare, vece ladice i slicno.
Posebno volim kad mi po noci napravi "kucicu" od svog zagrljaja i kad me ceska i masira mi nogice dok gledamo serije, svaki dan u skoro neogranicenim kolicinama. Nije ni meni onda tesko njemu u pol noci kuhati juhicu. Umjesto u podne, uvijek se juhe nekak sjeti u ponoc.


Sent from my iPad using Tapatalk


Mene ne zatvara u ladice, ali je opsjednut seksom u garderobnom ormaru. Zna me namamiti u ormar i onda se pretvori u razularenu zvijer i napada.

Isto je golem, ima preko 2 m, preko 110 kg btw. trazimo kucne papuce br. 49, ako tko zna di ima za kupiti neka javi...). Nekad kada secemo ili smo u sopingu me zna cijelom sakom primiti za rucni zglob, onako strogo, k tome isturi celjust do looka psihopat neandertalac. I tako me vucara za sobom, a ja sva onemocam od smijeha.

Izgleda opako i ima jako dubok glas. A mujcek (koji se nedavno ozlijedio) jede samo njemu iz ruke, jer je on najnjezniji u kuci i totalno mu lezi uloga bedinerice i patronazne sestre.
I presladak je kako se sav isprepada kada vidi pauka.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 23:26   #86
kako mi je super čitat te sve vaše priče
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 23:42   #87
Velikih brojeva (>46), pa i papuča ima u Humanicu u centru Graz-a, na katu.
Uviejk imaju solidan izbor.
__________________
loži se laik skeptik skolastik
nadomak smisla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 23:55   #88
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Nekad kada secemo ili smo u sopingu me zna cijelom sakom primiti za rucni zglob, onako strogo, k tome isturi celjust do looka psihopat neandertalac. I tako me vucara za sobom, a ja sva onemocam od smijeha.


kad smo na semaforu kao pješaci ili šetamo uz neku aveniju uzme moju ruku oko zgloba i maše vozačima.
ja umrem
__________________
loži se laik skeptik skolastik
nadomak smisla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 06:40   #89
Ajme sta mi drago da ima još dvometrasa
Mislila sam to bas rijetko tu
Mi smo smjesni sami po sebi,on 2 m a ja metar i zilet i nikad ne nosim visoke pete
Isto ljudi misle da je on posto visok taman i s bradom,da je dosta stariji pa se salimo koju klinku on vodi sta ce reci žena
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 13:51   #90
Ima jos dvonetrasa sa +100kg
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 14:48   #91
Preslatke su vam priče!

Koliko ih ima visokih, i ja sam se iznenadila. Samo što sam i ja visoka za ženu i krupnije građe, a ne mikro ženica, pa ne izgledamo neobično skupa.

Mislim da ja vodim, moj muž je visok 203cm, ima skoro 130kg i broj noge 50. Također izgleda kao da je opak i namrgođen, a zapravo je miran i nježan, dok sam ja više opaki mrgud kmečavac.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 15:57   #92
Gdje rastu ti slatki i brižni dvometraši? Ima l' koji mlađi za mene?
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 23:00   #93
Quote:
sancchan kaže: Pogledaj post
...
- voli kad spavamo zagrljeni i često u snu poseže za mnom i stisne me uz sebe toliko čvrsto da sva utrnem i želim se pomaknuti, ali ne mogu hahah
...
I kod nas slično... i onda kad ja izludim jer se ne mogu pomaknuti i kažem mu da me pusti, on me u totalnoj nedoumici pita "a što će mi onda biti jastuk?"

Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
...Zabavlja ga sto sam tak mala i svugdje stanem, pa me namami i zatvara u ormare, vece ladice i slicno.
...
Hahahah ovo je zakon!

Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post

Djeci kupuje igracke s kojima bi se on igrao, tako je nas dvogodisnjak imao autic na daljinski, trogodisnjak legice +14
Nekad ostane sa svom djecom iz susjedstva i igra se skrivaca,pa ih svih ubaci u traktorsku prikolicu i vozi po selu i smislja sta ce pjevat
...
Kako volim muškarce koji podjetinje kad su s djecom.. Jedva čekam gledati svoga kako se igra s našom mladunčadi jednog dana.


Ma sve priče su vam predivne!
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 11:21   #94
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Hahahah ovo je zakon!
Ispravka netocnog navoda, samo ju pitam da provjeri dal stane. Npr. u onaj dio ispod kreveta gdje se drzi posteljina i deke.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 11:43   #95
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ispravka netocnog navoda, samo ju pitam da provjeri dal stane. Npr. u onaj dio ispod kreveta gdje se drzi posteljina i deke.
Aha... a onaj put kad si rekao da dohvatim onu dekicu skroz duboko unutra dok ti držiš krevet, pa si me zaklopio?
I onaj put kad sam si birala obleku, pa si me zahumpao, ja zaronila u ormar i onda si me samo zatvorio?
Ne zaboravimo ni kad si me pokušao zgurati u frižider... tu si ustanovio da bi ipak trebalo u komadima.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 14:11   #96
Hahahah, taman sam ga htjela pitati jel mu ikad dođe da zatvori tu ladicu/vrata kad ti uđeš unutra.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 15:34   #97
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Hahahah, taman sam ga htjela pitati jel mu ikad dođe da zatvori tu ladicu/vrata kad ti uđeš unutra.
Koji bi inace bio smisao? Ako sam je namamio u stupicu...
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 15:36   #98
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Koji bi inace bio smisao? Ako sam je namamio u stupicu...
I tako svaki put...
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 21:17   #99
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Aha... a onaj put kad si rekao da dohvatim onu dekicu skroz duboko unutra dok ti držiš krevet, pa si me zaklopio?
I onaj put kad sam si birala obleku, pa si me zahumpao, ja zaronila u ormar i onda si me samo zatvorio?
Ne zaboravimo ni kad si me pokušao zgurati u frižider... tu si ustanovio da bi ipak trebalo u komadima.
hahah super ste
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 10:22   #100
OVO izgleda čisto jedna simpatična tema koja te može nasmijati i uljepšati ti dan.

Sa mog gledišta, ovo je jedna od daleko najvažnijih tema u cijeloj ovoj gunguliji...

Svi se nešto pitaju ,svi u nešto sumnjaju, svakome nešto smeta i pita se ima ili nema smisla nastaviti vezu, što je prava ljubav,ima love, nema stan,što sad? Itd,itd....

Ovo što sam u dahu pročitala u ovoj temi je za mene ONO što sam uvijek priželjkivala.
Za mene su te "bedastoće" pravi znak ljubavi...

Može mene netko voljeti svim bićem ali što da radim s time ako je netko stalno namrgođen zbog posla, nema smisla za humor,razgovara samo o ozbiljno-intelektualnim temama jer sve ostalo je za " neobrazovan" narod...

Da se mene pita ( a ne pita al ajde ) ja bi ovu temu stavila pod stalnom postavom,ni slučajno da padne u zborav...i svi koji nisu sigurni u svoju vezu,
nek samo pročitaju što je ovdje napisano,razmisli i
možda će mu biti nešto jasnija situacija.

Autorima koji su doprinijeli svojim "dogodovštinama" na ovoj prelijepoj temi..
mogu samo reći...
malo vam zavidim ali se nadam da takvih ima još negdje i po mogućnosti..slobodni

Svaka vam Čast i volite se i dalje
__________________
Nitko nezna što može dok ne pokuša
trenutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.