Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2016., 19:42   #141
Ova tema je glupa ko kurac, daj to zakljucajte.
Raciomantique is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:43   #142
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ne znan koliko osoba na polozajima si upozna,ja san na desetke,u najmanju ruku. karakterno su neki razlika nebo i zemlja,neki su sebicni i orijentirani iskljucivo na sebe i ja,bez imalo empatije,razumijevanja,osicaja za druge. drugi su susta suprotnost.

nit svako zanimanje trazi istu zrtvu i kolicinu vrimena.

ici stavljati znak jednakosti na sve osobe koje su uspjesne....e... stvarno covik mora biti...
Ne, to nije istina. Svi su oni uvučeni u zle korporacije i masonske organizacije. Nemaju vremena ni upoznati djecu, prvi put ih vide ispred crkve kad se žene. Po cijele dane samo rade i truli su iznutra. Pravi ljudi su oni koji studiraju filozofiju s 30, oni uvijek imaju vremena i ljubavi za druge.
porivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:44   #143
Quote:
Raciomantique kaže: Pogledaj post

Ne, ali nisam niti mutav. Da je tako lako bit direktor Coca Cole, Microsofta, Facebooka, itd. svi bismo to bili. Oni koji to i jesu rade kao crnci u polju pamuka i nemaju vremena za sve ove pizdarije. Djecu im odgajaju bejbisiterice, a oni na kraju svog zivota skontaju da su ga potrosili bezveze zajebavajuci se s nekom glupom kompanijom koju ce ostavit neodgojenoj djeci koja ce sve pare razjebat zajedno sa kompanijom.
srica pa na zemlji postoje samo poslovi rada u polju i direktora microsofta.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:46   #144
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Ne, to nije istina. Svi su oni uvučeni u zle korporacije i masonske organizacije. Nemaju vremena ni upoznati djecu, prvi put ih vide ispred crkve kad se žene. Po cijele dane samo rade i truli su iznutra. Pravi ljudi su oni koji studiraju filozofiju s 30, oni uvijek imaju vremena i ljubavi za druge.
Čitam, besposličari, uhljebi, koji žive na račun drugih ljudi. Tko studira filozofiju s 30 običan je propalitet i niškorist.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:46   #145
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Pa ti si naveo da nemam posao ni curu bez da znaš tko sam i što sam. Ne znam čemu takvi zaključci, zato što kažem da čovjek ne može imati neograničen broj, već samo manji broj kvaliteta.
Ti si prvi krenuo s takvim stvarima. Ne znaš ni ti tko sam ja pa si zaključio da sam umišljen i lažem. To je ok, ali kad tebi netko kaže da si debeli troll onda plačeš.
porivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:47   #146
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Ti si prvi krenuo s takvim stvarima. Ne znaš ni ti tko sam ja pa si zaključio da sam umišljen i lažem. To je ok, ali kad tebi netko kaže da si debeli troll onda plačeš.
Zato jer sam plačipizda, a ti si pizdopatnik koji ugađa djevama za malo slatkoga.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:47   #147
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Čitam, besposličari, uhljebi, koji žive na račun drugih ljudi. Tko studira filozofiju s 30 običan je propalitet i niškorist.
Čuo si naravno za sarkazam?
porivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:47   #148
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Čuo si naravno za sarkazam?
Osjećao sam potrebu nadovezati se.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:48   #149
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Zato jer sam plačipizda, a ti pizdopatnik.
I opet nastavljaš u jednakom tonu. Mora da je zaručnica presretna što te ima.
porivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:49   #150
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Već imam poruke u inboxu, neću odgovarati na njih.
A šta ako ti poruku pošalje baš ovaj mr. perfect kojeg tražiš?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:49   #151
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
I opet nastavljaš u jednakom tonu. Mora da je zaručnica presretna što te ima.
Valjda je, ja to ne mogu reći. Kad ne bude sigurno će mi dati do znanja.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:50   #152
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Ja sam govorio o osobi, ne o muškarcu i ženi. Niti muškarac niti žena može ispuniti sve one kvalitete. Potpuno je ista stvar za oba spola.

ok,to je tvoje misljenje. i ukoliko ti ne poznajes nikog takvog,to je isto ok. al smao zato jer ti osobno ne poznajes,ne znaci da ne postoje.

ja iman frendicu koja je stomatolog,sad planira otvoriti privatnu kliniku i provlaciti neki zdravstveni turizam, muz joj je manager u jednom hotelu 5*,znaci nikakvi direktor svemira nisu,dvoje dice imaju,on ide u teretanu,svi 4ero imaju bicikle,voze se vikendon,trce,ona ima i svoje hobije,on svoje,dica svoje,imaju prijatelje,druzimo se. i gro drugih komb, doktor/doktorica, odvjetnik/arhitektica itd itd, nikakva svemirska zanimanja,ali isto tako zahtjevna i u kojima ucenje nikad ne prestaje.

eto ti napisi koje je to osobine ili karakteristike nemoguce naci iz uvodnog posta,i iz kog razloga.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:53   #153
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
srica pa na zemlji postoje samo poslovi rada u polju i direktora microsofta.
Ti poantu ne bi iscupala iz necega ni da ti zivot ovisi o tome.
Raciomantique is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:55   #154
abi?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:55   #155
Zašto se morate sad svađati između sebe. Možeš biti i sa trogodišnjom višom školom izuzetno pametan čovjek jer se interesiraš za više stvari, a par puta tjedno odeš na neki sport i držiš do toga da si uredan uz to. Što je toliko nedostižno??? Imati samopouzdanja i neku viziju u životu i ciljeve kojima težiš? Dajem samo neke primjere po zadnji put jer vidim da se tema okreće u veliko sranje. Mene zanimaju iskustva drugih cura koje slično žele jer mogu puno i ponuditi i svjesne su toga. Ne ulazim u što je to sve da ne skrenemo,ali prihvatite samo tu pretpostavku. I takve žene kao ja su nesretne uglavnom sa odnosom prema njima. Na to sam debelo više posta potrošila.
Laralalas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:56   #156
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan,pametan,inteligentan, izgrađena ličnost sa čvrstim stavovima i ciljevima u životu, ima svoje ja, samopoudan i cijeni sebe, ali ne bolesno umišljen. Situiran ili se nastoji situirati, nije na teret svojima. Pazi na sebe- uvijek uredan i mirišljav,sportaš. Kulturan, živi uredno- bez kojekakvih ovisnosti, emocionalih repova iz starih veza,nepreboljenih ljubavi itd. Ne živi za Dinamo i ne priča kako je skoro dobio na kladionici.
Pa ti tražiš nekog nogometaša ili mladog zgodnog poduzetnika.
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:56   #157
Quote:
Raciomantique kaže: Pogledaj post
Ti poantu ne bi iscupala iz necega ni da ti zivot ovisi o tome.
poanta je da idete u krajnost.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 19:58   #158
Quote:
gigranovic kaže: Pogledaj post
Pa ti tražiš nekog nogometaša.
Sumnjam, jer piše pametan i inteligentan.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:01   #159
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Zašto se morate sad svađati između sebe. Možeš biti i sa trogodišnjom višom školom izuzetno pametan čovjek jer se interesiraš za više stvari, a par puta tjedno odeš na neki sport i držiš do toga da si uredan uz to. Što je toliko nedostižno??? Imati samopouzdanja i neku viziju u životu i ciljeve kojima težiš? Dajem samo neke primjere po zadnji put jer vidim da se tema okreće u veliko sranje. Mene zanimaju iskustva drugih cura koje slično žele jer mogu puno i ponuditi i svjesne su toga. Ne ulazim u što je to sve da ne skrenemo,ali prihvatite samo tu pretpostavku. I takve žene kao ja su nesretne uglavnom sa odnosom prema njima. Na to sam debelo više posta potrošila.

a ne ne, ti mislis da si mislila takoooo,ali nisi. ti mislis na direktora microsofta priznaj!


vidi,je,cinjenica je da su takvi muskarci ritki,jednostavno je vise ovih iz svih drugih grupa. u mon slucaju,ti koji su uspjesni i drze do sebe su bili i prekomjerno me me me tipovi,ili pak fejk,ili ne znan,bez neke dubine. da ne zanemarimo da ukoliko nema kemije,moze bit i direktor svemira kojen se ocrtava svaki misic,nista mu ne pomaze. tako da da, jbg,malo teze je naletit na takvog,al i druge su nekad negdi naletile,nikad ne znas kad i di.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:02   #160
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
a ne ne, ti mislis da si mislila takoooo,ali nisi. ti mislis na direktora microsofta priznaj!


vidi,je,cinjenica je da su takvi muskarci ritki,jednostavno je vise ovih iz svih drugih grupa. u mon slucaju,ti koji su uspjesni i drze do sebe su bili i prekomjerno me me me tipovi,ili pak fejk,ili ne znan,bez neke dubine. da ne zanemarimo da ukoliko nema kemije,moze bit i direktor svemira kojen se ocrtava svaki misic,nista mu ne pomaze. tako da da, jbg,malo teze je naletit na takvog,al i druge su nekad negdi naletile,nikad ne znas kad i di.
Sve je to lijepo, ali i ovi koji nisu savršeni se moraju ženit, a takvi nesavršeni su u većini.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger