Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2017., 20:45   #4521
Quote:
devilgirl kaže: Pogledaj post
apis !

MDamir rijetko dođe ali kad dođe uvijek ima koju pametnu za reći !

4622 je najnovija verzija,
E nije, već 4623
Skidajte najnoviju verziju jer 4622 ima bug tj. pogrešno vuće joppd za plaću za 11/16 isplaćenu u 01/2017
Old 09.01.2017., 21:59   #4522
Quote:
MDamir kaže: Pogledaj post
E nije, već 4623
Skidajte najnoviju verziju jer 4622 ima bug tj. pogrešno vuće joppd za plaću za 11/16 isplaćenu u 01/2017
Eto vidiš uvijek imaš dobru info za podijeliti...sva sreća za 11mj su mi svi isplatili, a za 12mj nije bilo problema s joppdom.
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 13:13   #4523
Radim u synesisu radni nalog T. Unesem količinu robe i umnožak cijene i količine mi ne bude točan. Probam ručno sama ispraviti i unesem ukupan iznos s pdv-om, idem na enter i on mi ponovno vrati onaj netočan umnožak.

Zna netko zašto to synesis radi?
nacca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 15:10   #4524
ja imam pitanje u vezi čuvanja podataka iz glavnih knjiga za program synesis

da li svake godine nakon njenog zaključka printate glavnu knjigu, dnevnik i slično ili pohranite na cd? na koji način to arhivirate?

predpostavljam da bi trebalo imati glavnu knjigu isprintanu? u slučaju inspekcije?
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 15:17   #4525
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
ja imam pitanje u vezi čuvanja podataka iz glavnih knjiga za program synesis

da li svake godine nakon njenog zaključka printate glavnu knjigu, dnevnik i slično ili pohranite na cd? na koji način to arhivirate?

predpostavljam da bi trebalo imati glavnu knjigu isprintanu? u slučaju inspekcije?
Ja nikad. Samo bruto bilancu. Ostalo arhiviram na vanjski i to je sve.
nacca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 15:18   #4526
Quote:
nacca kaže: Pogledaj post
Ja nikad. Samo bruto bilancu. Ostalo arhiviram na vanjski i to je sve.
tako i ja ali sam se zapitala da li je to dovoljno u slučaju da netko dođe.

tnx!
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:37   #4527
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
tako i ja ali sam se zapitala da li je to dovoljno u slučaju da netko dođe.

tnx!
Ako misliš na poreznu, onda je to ok, jer im možeš uvijek dostavljati isprintano iz programa ili skenirano mailom. Bitno je da imaš bazu.
nacca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 10:44   #4528
Ja isprintam ili snimim na CD ako baš puno toga ima. Spremim dnevnik knjiženja, konto kartice, knjigu URA i IRA i stavim uz završni.
Ne želim da me zovu u slučaju nadzora poduzeća koje više ne vodim. Sve imaju pa neka se gombaju sami
Old 13.01.2017., 11:01   #4529
Sve snimam na cd u pdf formatu i prilažem uz temeljnice za tu godinu. Ako nekom nešto treba nek si ispisuje. Samo iz razloga koje je lili p. spomenula.
Imam firmi koje sam prestao voditi prije petnaestak godina pa mi i dan danas dolaze radnici s kojekakvim obrascima za mirovinu.
BlindDog is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 09:05   #4530
Koji je najbolji program za vodenje materijalnog knjigovodstva(6 restorana) i place?
linola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.