Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2008., 15:30   #21
naravno da svaki slučaj nije isti i hvala Bogu da nije nešto kompliciranije
dr.Kos koliko god je bahat, vjerujem da zna što radi, tako da nemaš brige

ali ne škodi ići po drugo mišljenje, čisto da tebi bude lakše i da ti se objasni
jer vjerujem da niti jednoj nije svejedno kad se radi o trudnoći

ugl. dobro da je on skužio o čemu se radi, tako da znaš za ubuduće
pažnje nikad dosta!

ne brini, u dobrim si rukama
ako se to prije 20 godina uspješno sređivalo, danas je to još i bolje!
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 16:34   #22
MalaLola, ne brini oko oblika maternice. Kao što je svako lice drugačije, tako je i svaka maternica malo drugačija. Ono što može stvarati probleme jest to da te takve maternice koje odskaću od normalnog oblika imaju i poremećenu vaskularizaciju i onda ako se posteljica implantira baš tamo gdje je ta slaba krvna žila onda ne beba ne dobiva dovoljno hrane.
Nekad žene sa jednorogom maternicom rode 4 djece, a one gdje je sve savršeno ne mogu zatrudniti.
Da nisi išla na amniocentezu i da ti se nije dogodilo to što se dogodilo, nikad ne bi obratila pozornost na oblik maternice.
Nova Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 17:16   #23
Trudnica sam u 20tj .trudnoce..imam pregradjenu maternicu.Moj ginekolog kad mi je utvrdjivao trudnocu nije ni primjetio pregradjenu maternicu da mu ja nisam rekla "doktore dal ce ova pregrada utjecat mozda na moju trudnocu i razvoj djeteta?"
Na sto bi se on opet primio ultraz. I zacudjeno gledao ko tele ..nije mi nikakav odgovir dao ..bila sam totalno razocarana i u strahu ..strah me prati i dan danas a mislim da ce me sve visr pratit dok ne rodim.
Razmisljam otic drugom doktoru al ne znam kome??spadam u Petrovu bolnicu i tamo bi trebala roditi ..molim vas dal ste se slucajno susreli sa takvim slucajem ili nesto sl.culi od nekog ???dal mi mozete preporucit nekog doktora koji visr zna o takvom obliku maternice ..totalno sam bespomocna a zelim da mi trudnoca uspije . Puno hvala !!
mona8888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.