Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2005., 00:42   #1
T-com

Pošto sve više i više posjetitelja foruma ima neku vrstu ili verziju ADSL-a i pošto svakog dana niču nova pitanja koja pune ovaj podforum, otvorio sam temu u kojem možete postavljati sva pitanja vezana uz ADSL: spajanje, routere, modeme, dijeljenje veze, rješavati vaše probleme, žaliti se na uslugu i ljutiti se na davatelje usluge, te općenito raspravljati o usluzi ADSL-a i svemu vezanom uz to.

Želim izbjeći masovno otvaranje tema o ADSL-u, od kojih će svaka imati po par postova odgovora i potpitanja!

Stara tema s naslovom maxADSL će i dalje ostati na podforumu za sve one koji žele pročitati o čemu se to prije raspravljalo. Temu možete pronaći ovdje:
https://www.forum.hr/showthread.php?s...5&pagenumber=1

Molim Vas da ne otvarate svoje vlastite specijalne teme o ADSL-u, već da se pridružite raspravi na ovom temi. Dajte pročitajte što to pišu drugi forumaši, možda je netko već imao vaš problem i uspješno ga riješio, pa da svi skupa ne ponavljamo isto gradivo ko papige jedno desetak i više puta.

Sve dodatne teme vezane uz ADSL će se zatvoriti ili pripojiti ovoj temi (ovisno o tome kakva će biti tema).

Hvala!


EDIT:
Topic je u međuvremenu ostario jer se adsl rašio Hrvatskom u tolikoj mjeri da su svi ISPovi dobili po svoju temu ovdje na forumu.
A kako se uglavnon ovdje pričalo o T-comu, ja sam ovu temu prekrstio u T-com temu.

Toliko

Zadnje uređivanje MEP : 14.10.2008. at 21:34. Reason: Mod edit
MilkyWay is offline  
Old 13.09.2005., 14:48   #2
e ljudi mene zanima kada ja posaljem onaj popis od 16 ljudi da li trebam od svakog jos faksirat i prijavu ili samo popis poslat pa ce oni doc instalirat centralu samo ili ce oni s tim popisom ici od kuce do kuce i nudit da ljudi potpisu ugovore.
Ivory is offline  
Old 13.09.2005., 17:58   #3
imam jedno pitanje. ona t-com akcija, surfajte neograničeno za jednu kunu, na koga se to odnosi? na nove korisnike ili?
ja sam priključak zatražila krajem 8. i dobila sam ga u 9.mjesecu i mislila sam da ne spadam u tu akciju. ali dobila sam njihov mail koji mi je probudio sumnju da krivo mislim.
što sad? na koga se odnosi ta akcija, ako tko zna?
danni is offline  
Old 13.09.2005., 18:48   #4
Zavrzlame

Ovako,
ja baš sad provjerio dostupnost adsl-a i piše da će bit u roku 3 mjeseca.
E, ako ja sad odma pošaljem zahtjev, dali ću platiti priključak 1 kunu i
imat 2 mjeseca besplatnog prometa (jer sam poslao zahtjev za trajanja
akcije) ili neće biti tako (jer će mi priključit za 3 mjeseca kad više neće
bit akcija)???

Please, pomognite, da nemoram njih zvat, a možda me i prevare.
__________________
Ja sam onaj koji jesam
mali jozo is offline  
Old 13.09.2005., 18:51   #5
Quote:
danni kaže:
imam jedno pitanje. ona t-com akcija, surfajte neograničeno za jednu kunu, na koga se to odnosi? na nove korisnike ili?
ja sam priključak zatražila krajem 8. i dobila sam ga u 9.mjesecu i mislila sam da ne spadam u tu akciju. ali dobila sam njihov mail koji mi je probudio sumnju da krivo mislim.
što sad? na koga se odnosi ta akcija, ako tko zna?
bitno je kad je sklopljen ugovor i što piše na njemu? Jeli sklopljen prije te akcije?

E sad imam ja pitanje, kad pošalješ zahtjev, dal ti odma oni pošalju ugovor ili tek kad ti instaliraju?
__________________
Ja sam onaj koji jesam
mali jozo is offline  
Old 18.09.2005., 19:38   #6
Ne mogu se spojiti na net od 14.9. Javlja mi error 691 - pogresan username/password. U sluzbi za korisnike nisu ni od kakve pomoci. Tvrde da je moj status u redu, username i password takodjer. Kazu i da je bilo nekih radova na mrezi, ali da se to do sada (prije dva dana) trebalo rijesiti. Medjutim, i dalje nista. Ima li netko slican problem?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Old 18.09.2005., 22:25   #7
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Ne mogu se spojiti na net od 14.9. Javlja mi error 691 - pogresan username/password. U sluzbi za korisnike nisu ni od kakve pomoci. Tvrde da je moj status u redu, username i password takodjer. Kazu i da je bilo nekih radova na mrezi, ali da se to do sada (prije dva dana) trebalo rijesiti. Medjutim, i dalje nista. Ima li netko slican problem?
nekom radi nekom ne.
Al valda če ti proradit za koji dan
__________________
Ja sam onaj koji jesam
mali jozo is offline  
Old 19.09.2005., 22:10   #8
ADSL ne može u Zagrebu

Danas zovem da si naručim ADSL i ne mogu vjerovati...

Naime moj i velik dio drugih brojeva telefona iz naselja ne mogu imati ADSL. Kao, nemoguće je... A ljudi oko mene, susjedi i sl (vrata do), "vrve" od ADSL-a!! A kvart je u centru Novog Zagreba... Da ne povjeruješ, šta reći, ngo kretenčine HT ovske!!!
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Old 19.09.2005., 22:46   #9
ako nađeš dovoljno susjeda u ulici koji su zainteresirani za adsl možete se javiti u tcom i zatražiti uvođenje adsla.
više informacija imaš na tcomovoj stranici
Dži is offline  
Old 20.09.2005., 00:18   #10
Ipak je to MAX aDSL... to nije potreba, to je PRIVILEGIJA
łvek is offline  
Old 20.09.2005., 12:12   #11
Quote:
Dži kaže:
ako nađeš dovoljno susjeda u ulici koji su zainteresirani za adsl možete se javiti u tcom i zatražiti uvođenje adsla.
više informacija imaš na tcomovoj stranici
Je, sam je problem di ću nać 14 susjeda za takav pothvat...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Old 21.09.2005., 02:41   #12
Imam dva Maca, G3 i iBook, OS 10.3.
Htjela bih si ADSL, ali nisam sasvim sigurna kako to ide, well, prvenstveno ne znam kakav modem uzeti, a imam i Airport bazu (iz 2000., nije Extreme) - sta ja znam, mozda ne moram ni uzeti modem ako to imam.

dafloydian is offline  
Old 21.09.2005., 09:15   #13
Quote:
dafloydian kaže:
Imam dva Maca, G3 i iBook, OS 10.3.
Htjela bih si ADSL, ali nisam sasvim sigurna kako to ide, well, prvenstveno ne znam kakav modem uzeti, a imam i Airport bazu (iz 2000., nije Extreme) - sta ja znam, mozda ne moram ni uzeti modem ako to imam.

Hm, mislim da bi tebi bila najbolja kombinacija ko i za Linux. Ehternet modem s PPPOE tehnikom. Samo pogledaj da li imaš kakav PPPOE za Mac-a. Bez toga nemoj ić u bilo kakvu avanturu.
MilkyWay is offline  
Old 21.09.2005., 14:40   #14
ej Milky meni jos uvijek ono ne radi kak bi trebalo...

poludit cu...
__________________
!! Nocu je hladnije nego vani !!
ivan_maks is offline  
Old 21.09.2005., 16:35   #15
Quote:
ivan_maks kaže:
ej Milky meni jos uvijek ono ne radi kak bi trebalo...

poludit cu...
Ja bih ti pomogao, al sam dosad radio samo s Zyxel-om, D-Linkom i CISCO-m. Ovaj mi je totalno šubidubi.
MilkyWay is offline  
Old 21.09.2005., 18:28   #16
Quote:
mali jozo kaže:
nekom radi nekom ne.
Al valda če ti proradit za koji dan
Aha. Proradilo je. Mos mislit.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Old 21.09.2005., 18:28   #17
Quote:
MilkyWay kaže:
Ja bih ti pomogao, al sam dosad radio samo s Zyxel-om, D-Linkom i CISCO-m. Ovaj mi je totalno šubidubi.
ma vjerujem ti...samo su me ovi iz tekoma bas razocarali-sad je pak nova fora...zovem ih nonstop, ugovorim termin kad da opet to dodju pogledat, no oni ne dodju-opet tamo nazovem i vele mi da je moj slucaj ili rijesen ili storniran...ajte svi u piz
__________________
!! Nocu je hladnije nego vani !!
ivan_maks is offline  
Old 25.09.2005., 06:10   #18
Bok ^^

Imam jedno pitanje.

30.6 sam provjerio broj da li mogu dobiti ADSL, pisalo je ono "sa zadovoljstvom u iducih 3 mjeseca" pa sam napravio lijepo ugovor. Onda sam provjeravao sve do jucer i uvijek mi je to isto pisalo, u iducih 3 mjeseca, a kad sam jucer provjerio pojavila se ova poruka "Nažalost ne možemo Vam ponuditi ADSL za taj telefonski broj jer je za taj broj već podnesen zahtjev za ADSL." E sad, mene zanima da li to nesto znaci, mozda da ce uskoro stici ADSL do mene? U sumnji sam jer nisam dobio nikakvu potvrdu s njihove strane da su primili zahtjev osim eto sad te poruke kod provjere broja... ni pismo ni poziv. Da li ima netko kome je bilo tako slicno?

Hvala unaprijed! ^_^
Ryuu is offline  
Old 25.09.2005., 11:43   #19
Pazi, za koji dan će ti doći instalirati ADSL.
MilkyWay is offline  
Old 25.09.2005., 16:49   #20
Uh uh uh uh! Nemoj se shaliti, srce mi kuca ko ludo T_T

Ahem, ja sam mmorpg/internet freak =P

Ozbiljno?
Ryuu is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.