Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2010., 18:45   #41
lipa je bila i prije,lipa je i sad.samo šta je prije bila lipa na onako girl-next-door način a sad više fuck-me način.očito su tako odlučili njeni manageri jer kao glumica i nema šta ponudit.bezveze mi je to forsiranje sex imidža kad je umjetno,cura mi više pari neki normalni,domaćinski tip nego žderačica muškaraca kakvom je žele prikazat.

idu mi na kurac te slike sa poluotvorenim ustima i pogledom ka da je alien koji upravo smjera pojebat pa pojest nekog muškarca.na paparazzi slikama cura izgleda skroz drugačije,neprimjetno nekako.lipa da,al ekstremna ne.

inače,silikone definitivno ima.i to ružne.samo ne kužim,na slikama iz 2004 pari ka da ima lipe prirodne sise,a sad ka da ima silikone al manje sise nego prije.valjda je smršavila pa ih ugradila.
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 19:03   #42
evo malo paparazzi slika u običnom izdanju:

Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 19:09   #43
lipa da,normalno lipa.najsexy žena ikad i te sheme-NE.
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 19:16   #44
uopće ne kužim zašto je toliko razvikana u medijima . uopće mi nije nešto. nekako mi liči na napuhanu ninu morić kao da su sestre
lari2303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 19:35   #45
Quote:
Odojak kaže: Pogledaj post

idu mi na kurac te slike sa poluotvorenim ustima i pogledom ka da je alien koji upravo smjera pojebat pa pojest nekog muškarca.na paparazzi slikama cura izgleda skroz drugačije,neprimjetno nekako.lipa da,al ekstremna ne.

taj look je Anđa isfurala do ludila, i baš je ogavan. I premda mi je ova ispala i donekle lijepa (na nekim fotkama), ne kuži da najveći seksipil i privlačnost dolazi od prirodnosti, i da to treba furat, ali.. instant se danas traži najviše.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 20:23   #46
Quote:
Odojak kaže: Pogledaj post

inače,silikone definitivno ima.i to ružne.samo ne kužim,na slikama iz 2004 pari ka da ima lipe prirodne sise,a sad ka da ima silikone al manje sise nego prije.valjda je smršavila pa ih ugradila.
nema silikone nego obožava nositi onaj isforsani push up, što prije nije radila. točno se vidi ovisno o tome kak je obučena.

kuži sliku od prije par dana.

__________________
like a broken tv

Zadnje uređivanje unspeakable : 14.06.2010. at 20:32.
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 21:16   #47
ma pls, ono, vidi joj se svaka prsna kost ki u kokoši koliko je smršavila, al zato joj sise stoje
ki dva balončeka...prave su joj, right...

uostalom, šta mi znamo...ispada sad da nije ništa operirala...
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 21:19   #48
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post

taj look je Anđa isfurala do ludila, i baš je ogavan. I premda mi je ova ispala i donekle lijepa (na nekim fotkama), ne kuži da najveći seksipil i privlačnost dolazi od prirodnosti, i da to treba furat, ali.. instant se danas traži najviše.
A jooooj. Pa to je "čeznutljivi pogled u daljinu" look. Inače, mislim da ona neće dugo, te da se medijski hype oko nje polako smiruje. Lijepa je, komad je, iako vidljivo izoperirana (uostalom, i Jolie je), ali je copycat, jebga. Očekujem uskoro usvajanje 6 djece iz Kambodže.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 21:57   #49
Quote:
Odojak kaže: Pogledaj post
idu mi na kurac te slike sa poluotvorenim ustima i pogledom ka da je alien koji upravo smjera pojebat pa pojest nekog muškarca.



Megan: "What did you just say?"




Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:18   #50
pa kajaznam, meni je nekako, što ju duže gledam sve zgodnija. Čak mi ni ne djeluje bolesno mršava.
Ne volim te namještene poze, što bi Odojak rekla
Quote:
te slike sa poluotvorenim ustima i pogledom ka da je alien koji upravo smjera pojebat pa pojest nekog muškarca
, ali barem još uvijek ne nalikuje retardiranoj patki s naduvenom gornjom usnom.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:25   #51
Uvik sam bila ljubomorna na njenu kosu, divna je!

ali zato ove frizure, Megan...a big NO-NO...

Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:36   #52
Quote:
Odojak kaže: Pogledaj post
idu mi na kurac te slike sa poluotvorenim ustima i pogledom ka da je alien koji upravo smjera pojebat pa pojest nekog muškarca.na paparazzi slikama cura izgleda skroz drugačije,neprimjetno nekako.lipa da,al ekstremna ne.
A tek šaljem-pusu-luk:







__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:37   #53
Quote:
unspeakable kaže: Pogledaj post
nema silikone nego obožava nositi onaj isforsani push up, što prije nije radila. točno se vidi ovisno o tome kak je obučena.

kuži sliku od prije par dana.
ne kužim stvarno.tu pari ravna poprilično.
možda je stvar u fotošopu,danas je in da sise i kad su prirodne izgledaju ka 2 silikonska baluna.

Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
Megan: "What did you just say?"
eee,baš to

ma meni je glupo kad glume predatorice cure pune kolagena,silkona,ekstenzija il čega već.ono,kako će to bit neka uvjerljiva grabežljivica kad je delikatnija od porculana.

Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
pa kajaznam, meni je nekako, što ju duže gledam sve zgodnija. Čak mi ni ne djeluje bolesno mršava.
Ne volim te namještene poze, što bi Odojak rekla , ali barem još uvijek ne nalikuje retardiranoj patki s naduvenom gornjom usnom.
pa nije mršava uopće.i zgodna je,da.al to-prenamješteno,preisforsirano sexy a da je neki balkaniše stisne raspala bi se ka orhideja.
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:38   #54
dreamstickle- ajme slika :
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:41   #55
Ma ova ima tijelo žene za razliku od Žolijeve koja mi je nakaradna u svakom smislu i sad kad sam pročitala da će glumiti Kleopatru i sa onim svojim dudekom oskvrnut sjećanje na Burton/Taylor romansu, želučić mi se diže.


Megan još nije pretjerala, iako je copycat i iako ima retardiranu tetovažu na najglupljem mogućem mjestu
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:45   #56
Quote:
Odojak kaže: Pogledaj post
dreamstickle- ajme slika :
Mogu probavit nekako i te s pogledom, ali puse nikako.

Gle ovo - M. Fox alias Siniša Vuco http://www.celebnewswire.com/wp-cont...tures_2454.jpg
Fazon Josipa Lisac - http://static.thehollywoodgossip.com...ss_552x829.jpg
http://chismetime.com/wp-content/upl...omiccon_12.jpg alias Edvard Salama
http://www.devon-cornwall-film.co.uk...king-ugly1.jpg Čak Noris
http://www.soundoffcolumn.com/images/megan-fox.jpg Hana Hadžiavdagić

Pobogu, ne stoji joj taj prčanski luk i gotovo!
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:45   #57
poor man's angelina
a zene koje mogu lopatom zbuku s face skidat mi nisu lijepe, pa ni ne znam kako izgledaju
joolz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:53   #58
gledam ove slike šta je dreamstickle stavila.ono,ima sjeban ten ta megan.http://www.devon-cornwall-film.co.uk...king-ugly1.jpg
koliko ima godina?24,25?
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:55   #59
Quote:
Odojak kaže: Pogledaj post
gledam ove slike šta je dreamstickle stavila.ono,ima sjeban ten ta megan.koliko ima godina?24,25?
Kakvu šminku stavlja i super joj je.

'86. godište kaže Wikipedia.

Odgovorno tvrdim da se djevojke samo unakažuju tonom te jebene šminke.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 23:26   #60
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
ma pls, ono, vidi joj se svaka prsna kost ki u kokoši koliko je smršavila, al zato joj sise stoje
ki dva balončeka...prave su joj, right...

uostalom, šta mi znamo...ispada sad da nije ništa operirala...
a kakve bi sise trebale biti jednoj 23godišnjakinji? visit do koljena? ili misliš da sve mršavice odmah moraju prirodno imati i sise veličine 0? pa njene su sise male, ne izgledaju veće od B košarice, i mlada je pa su pune i stoje.

ne kažem da nije ništa operirala, ali da ga jebeš ja ne vidim kad je sise operirala i mislim da fotke to pokazuju.

a i ono sve smo žene tu, imamo sise, kao da ne znamo koliko dojam može biti drugačiji ovisno o tome kakav grudnjak imamo, izrez na majici/haljini, koji je dan u mjesecu, imamo li 5 kila više ili manje.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.