Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2016., 01:57   #9981
Quote:
slowdive kaže: Pogledaj post
Ha! Dobra! Ali cekaj, ne bih bas neki incestuozni threesome
nema tu niš incestuozno ako si ti u sredini
nudistica is offline  
Old 15.05.2016., 10:24   #9982
Lezbice su najbolje što se može pogledati po raznim stranicama bez obzira na godine i moja draga je lezbijka ne dokraja a ja sam bi. kad ih ponekad gledam znaju se zadovoljiti i bez muškarca u braku smo i to skladnom.
__________________
Ja sam valjda muško?
starmekan is offline  
Old 25.05.2016., 23:10   #9983
Quote:
starmekan kaže: Pogledaj post
u braku smo i to skladnom.
...a ti star i mekan.
File not Found is offline  
Old 26.05.2016., 12:38   #9984
ANONIMNA samo zbog tebe sam dosla ovo pokazat, ako ovo ne iskoristis, stvarno steta! https://www.facebook.com/events/1301643096522240/

LaPerLa procitala sam davno tvoj post, ali iskreno ne da mi se odgovarat i ne mogu se natjerat, pa sam odustala.
__________________
Candy
userime is offline  
Old 28.05.2016., 09:58   #9985
[QUOTE=userime;58789639]ANONIMNA samo zbog tebe sam dosla ovo pokazat, ako ovo ne iskoristis, stvarno steta! https://www.facebook.com/events/1301643096522240/

hvala na informaciji!
anonimna123 is offline  
Old 02.06.2016., 16:57   #9986
Trebam veeliku pomoć homo kolegica i onih koje su imale takva iskustva. Prvi puta mi se životu (napokon) pružila prilika za seks sa ženom/djevojkom. Otkako znam za sebe sam hetero, u cure se nisam dosad zaljubila, ali me znaju baš privlačiti seksualno. To je sve nebitno, bitno je da osim ljubljenja, nisam nikad imala nikakvo seksualno iskustvo sa istim spolom, a stvarno bih željela probati jer volim nove stvari i to je jedno od iskustava koje baš želim probati, ali nisam dosad imala prilike.

E sad, razgovarale smo i složile se da bi to bio čisti seks (ona ima dečka, koji se slaže s time). Ja imam naravno ogromnu tremu i čekam biti spremna tj. pravu priliku. Ono što me najviše brine je što se bojim da ću se uspaničiti jer ju neću uspjeti zadovoljiti.. Ne znam kako to otprilike izgleda sve skupa. S muškima je lako, za njih znam da će svršiti i jednostavno treba neusporedivo manje truda. Ona zna da ja nikad nisam i vodila bi me, također, cura je super i ne bi mi ništa zamjerila.. Ali ipak, imam tremu i brinem se.. Što očekivati? Odakle započeti? Što izbjegavati? Znam što ja volim, ali opet, ne znam postoje li neke strictly not stvari u lezbijskom seksu. Mislim da bi alkohol opustio situaciju, obje volimo popiti tako da ne bi bio problem. Ali, ma ne znam ni sama što me zanima. Eto neki tips, tricks za prvi puta

P.s. Znam da će većini ova moja pitanja djelovati izuzetno debilno svjesna sam toga, ali ne znam ni kako bih se izrazila, sva sam izgubljena..
jastučnica is offline  
Old 02.06.2016., 20:30   #9987
Nisam homo ali imam malo vise iskustva od samog ljubljenja s drugim curama, a i mislim da ne moram ni imati previse takvog za nekakav ajmo reci univerzalni savjet koji slijedi..

Znaci kad se ides seksat s deckom ne razmisljas o tome kako njega moras zadovoljit, vec ti dolazi prirodno, svi radimo zapravo ono sto nama pase i na takav nacin zadovoljimo i drugu stranu.. iako muskarci lakse svrsavaju, ako zelis seks s djevojkom, trebalo bi te i tu nesto prirodno voditi da znas sto ti je radit.. nemas vec neke mastarije o tome? Osim toga, znas sto je tebi lijepo i sto ti godi, sigurno se ona previse ne razlikuje od tebe.. Uvijek mozete otvoreno porazgovarat o tome svemu i kroz taj razgovor se jos vise napalit jedna na drugu.Vecina cura naglasava bas tu senzualnost, mekocu, njeznost pri seksu s drugim curama.. al mozda bi ona htjela da je izdominiras malo, ili da ona tebe.. U svakom slucaju dobar liz i rad prsticima sigurno ne moze bit na odmet, i ofc nemoj zaboravit drpanje, ljubljenje po cijelom tijelu... Takodjer, moglo bi vam bit zanimljivo igrat se s nekakvim dildom, vibratorom.. ili sto je meni jos najzanimljivije onaj dupli dildo na koji se nabijas ti s jedne strane, ona s druge
U svakom slucaju ako si bas jako ukocena oko toga i nervozna nemoj se u to ni upustati..
pink cookie is offline  
Old 02.06.2016., 20:32   #9988
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
iako muskarci lakse svrsavaju
kada god ovo procitam ubijem se od smijanja.

neke zene su kao automati.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 02.06.2016., 20:34   #9989
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
kada god ovo procitam ubijem se od smijanja.

neke zene su kao automati.
Valjda znas da su ti "automati" u velikoj manjini..
pink cookie is offline  
Old 02.06.2016., 20:37   #9990
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Valjda znas da su ti "automati" u velikoj manjini..
totalno nebitno ako ti je to kriterij.


neke zene traze visoke, neke kurate, neke bogate.... pa sto ne bi ovo bilo realno?


a i nemojmo se lagati, nije bas tako rijetko.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 02.06.2016., 20:43   #9991
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
totalno nebitno ako ti je to kriterij.
Al vidis, ima nesto interesantno oko toga.. Sa puno sam zena bas otvoreno razgovarala o sexu, svrsavanju.. vecina njih ne svrsava bas tako lako, neke skoro uopce ne svrsavaju, neke bas lako.. I bas te sto kao prelako svrsavaju nisu bas nesto ni uzivljene u seks. Kod nas zena je to svrsavanje dosta povezano sa psihom i opustenoscu, moguce da ako si malo kompleksnija osoba (da ne kazem inteligentnija?) malo teze i svrsavas.. jel me shvacas sto pokusavam rec? To je samo nekakva teza koja mi je sad pala na pamet, a ne da mi se bas puno filozofirat
pink cookie is offline  
Old 02.06.2016., 22:23   #9992
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Al vidis, ima nesto interesantno oko toga.. Sa puno sam zena bas otvoreno razgovarala o sexu, svrsavanju.. vecina njih ne svrsava bas tako lako, neke skoro uopce ne svrsavaju, neke bas lako.. I bas te sto kao prelako svrsavaju nisu bas nesto ni uzivljene u seks. Kod nas zena je to svrsavanje dosta povezano sa psihom i opustenoscu, moguce da ako si malo kompleksnija osoba (da ne kazem inteligentnija?) malo teze i svrsavas.. jel me shvacas sto pokusavam rec? To je samo nekakva teza koja mi je sad pala na pamet, a ne da mi se bas puno filozofirat
zapravo skroz sam se pogubio.

meni bi vise smisla imalo da neuzivljene teze svrsavaju.

kao i da opustenost i psiha sto se sexa tice dosta ovise i o partneru ako smo rijesili sve ostalo sa samim sobom.

a ako jesmo, onda bi jedina kocnica bila neadekvatnost stimulacije.




i daj nastavi filozofirati, meni zvuci bas divno za forum da se razradi tema da samo lako glupace svrsavaju.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 02.06.2016., 22:27   #9993
Hvala cookie na savjetima još uvijek razmišljam hoću li ili neću, kad popijem malo onda budem napaljena i cijelu bi ju izlizala, a ovako inače ne. Hm.. čudno.

I da se ubacim, da, 4fun, puno više žena ima poteškoća sa svršavanjem nego one koje svršavaju ko automati. Ja ne znam nijednu takvu, a imam dosta prijateljica. Iako, rekla bih da i to nije pravilo.. ja sam s dečkom u prvih mjesec dana veze svršavala nakon par minuta, a poslije je trebalo sve duže.. Prestajao mi je biti toliko napet. To je sve psihički, kao što cookie kaže.
jastučnica is offline  
Old 02.06.2016., 22:40   #9994
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
zapravo skroz sam se pogubio.

meni bi vise smisla imalo da neuzivljene teze svrsavaju.

kao i da opustenost i psiha sto se sexa tice dosta ovise i o partneru ako smo rijesili sve ostalo sa samim sobom.

a ako jesmo, onda bi jedina kocnica bila neadekvatnost stimulacije.

i daj nastavi filozofirati, meni zvuci bas divno za forum da se razradi tema da samo glupace svrsavaju.
I meni bi to vise imalo smisla, ali cini mi se da nije tako.

Mozda zato sto su takve "maratonke" im je intenzitet svakog svrsavanja manji?

Uvjet je "da smo rijesili sami sa sobom", a mislim cak da dosta njih i ne rijesi stvari sa sobom tako lako, tako da moze stimulacija bit ne znam kako khmm... adekvatna.
Nisam nigdje rekla da GLUPACE lakse svrsavaju, al ocito me ti ne kuzis nista pa necu dalje ni ici s tom pricom.

Mozes ti imat takvi kriterij, tko ti brani, zasto ne... ali ne bi se slozila s tobom da su "automati" cest slucaj. Priznat cu ti da je istina jedino ako si se sa dosta takvih susreo bas u krevetu, i ako me jako uvjeris u to da znas detektirat ako cura glumi svrsavanje.
A druga stvar je jos... ako imas taj kriterij, i jos tome nadodaj nekoliko kriterija za fizicki izgled, pa nekoliko za karakter.. sigurno ces lako naci bas takvu kakva ti odgovara, kako da ne
pink cookie is offline  
Old 02.06.2016., 23:03   #9995
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
I meni bi to vise imalo smisla, ali cini mi se da nije tako.

Mozda zato sto su takve "maratonke" im je intenzitet svakog svrsavanja manji?
ne znam bas, iz mog iskustva multiorgazmicnim zenama relativno lako dolazi do orgazama ali oni sami im znaju i podosta varirati intenzitetom. ide kao fini buildup sve jace i jace i boom.

Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Uvjet je "da smo rijesili sami sa sobom", a mislim cak da dosta njih i ne rijesi stvari sa sobom tako lako, tako da moze stimulacija bit ne znam kako khmm... adekvatna.
zato i rekoh da je to sljedece sto bi moglo biti problem AKO su osobe opustene i prepustene.


Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Nisam nigdje rekla da GLUPACE lakse svrsavaju, al ocito me ti ne kuzis nista pa necu dalje ni ici s tom pricom.
mislim zbilja, nit podjebavanje vise ne prolazi bez spotanja


Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Mozes ti imat takvi kriterij, tko ti brani, zasto ne... ali ne bi se slozila s tobom da su "automati" cest slucaj. Priznat cu ti da je istina jedino ako si se sa dosta takvih susreo bas u krevetu, i ako me jako uvjeris u to da znas detektirat ako cura glumi svrsavanje.
neke stvari je jako tesko uvjerljivo glumiti, pogotovo kroz duzi period. ali ako neka uspije, svaka joj cast. nije to samo glumljenje orgazama, vec maltene cijelog ponasanja nakon sexa

mozda je i stvar srece, mozda tipa osoba, upoznavanjem sa njihovim stavom o sexu rije samog sexa ili nesto totalno trece, ali da, dosta. jbg.


Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
A druga stvar je jos... ako imas taj kriterij, i jos tome nadodaj nekoliko kriterija za fizicki izgled, pa nekoliko za karakter.. sigurno ces lako naci bas takvu kakva ti odgovara, kako da ne
ali gledaj, jednom kada si bio u disneylandu, obicni lunapark nije toliko fun.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 02.06.2016., 23:34   #9996
uvijek me zanimalo dali su lezbe koje nikad bile s muškarcem, u tehničkom pogledu djevice?
milko84 is offline  
Old 03.06.2016., 13:13   #9997
Quote:
jastučnica kaže: Pogledaj post
Trebam veeliku pomoć homo kolegica..

1.

2.kratki nokti

3.

Molly: Any hot tips?
Shane: Breathe through your mouth.
Molly: Really?
Shane: Really.

4.prije nego se pojavi Che i ko mamić krikne ajmooooo zaštitaaaa!, o ovom vašem slučaju tebe, nje, njega, svakako bi bilo mudro razmisliti o tome.

Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
uvijek me zanimalo dali su lezbe koje nikad bile s muškarcem, u tehničkom pogledu djevice?
I dok sjedim ovdje u baru
I kroz prozor promatram nju a ne njega
Kontam da je Freud u pravu
I da je sex korijen svega.

Uđoh u glavu i Glasno rekoh OJ!
Zvonilo je cijelo jutro
u šupljini toj.

S razuma si siš'o
Jamačno to radiš
jer te krasi mali pišo.

Nosim svoje gusle dalje ja
da ovdje ne bi bilo krša loma i belaja.

Zadnje uređivanje zaphod : 03.06.2016. at 13:57.
zaphod is offline  
Old 04.06.2016., 22:12   #9998
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
hvala na informaciji!
Hoće li taj izvještaj?




Lela O. is offline  
Old 05.06.2016., 01:12   #9999
Quote:
jastučnica kaže: Pogledaj post
Hvala cookie na savjetima još uvijek razmišljam hoću li ili neću, kad popijem malo onda budem napaljena i cijelu bi ju izlizala, a ovako inače ne. Hm.. čudno.
...

kad se naviknes na cari lizanja (ono, kad se uhodate) nece ti poslije biti potreban alkohol
nudistica is offline  
Old 05.06.2016., 09:20   #10000
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Hoće li taj izvještaj?




I mene zanima
Zla_grančica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger