Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2017., 08:10   #101
Ma Real kad igra finala, samo osvaja. Nema poraza

Rano je za neke zaključke, ali čini mi se da je Otca prigazilo vrime. Uvik oslanjanje na bunker kao osnovnu postavku, nema tu neke težnje da se stvara neka igra. Martial na klupi.
Ovo je njegova famozna druga sezona u klubu koji trenira, a vidit ćemo, možda me i razuvjeri tijekom sezone
Cinque is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 08:52   #102
posebno je zabavno to što sam pogba vrijedi otprilike kao što je plaćen cijeli vezni red reala

zgodno je biti u ulozi gdje možeš optuživati druge da troše puno više nego ti (barem u nekim segmentima) a imaju duplo manje rezultate
__________________
This is the way
angrif is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:19   #103
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
posebno je zabavno to što sam pogba vrijedi otprilike kao što je plaćen cijeli vezni red reala
Onog trenutka kad je otišao Hames su počela ova idiotska kurčenja o kao niskom koštanju našeg veznog reda

Da smo plaćali te igrače po današnjim cijenama, platili bismo ih 400 milijuna, čak i uz činjenicu da smo neke od njih kupili ispod tržišne vrijednosti u trenutku transfera (Isca, Kroosa, Ceballosa).

Sam Pogba je, imajući na umu što se u ovom roku traži za igrače, otišao za relativno normalnu sumu.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:56   #104
Meni je zao navijaca Uniteda
Dok Otac ne ode...nema tu napretka
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 11:38   #105
Solidan poraz na kraju. U jednom trenutku sam se malo uplasio da bi moga bit katastrofa sa 3,4-0 ali dobro je proslo.
Real je svemirski brod, ne samo za United vec i za sve ostale u ovom trenutku rekao bih.
Isco je briljantan. Moram priznati da nisam mislio da ce se razviti u ovakvog majstora.


Sent from beyond the hills
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 12:25   #106
gdje je sada plemeniti dabar??????????????? ja kažem jedan je isco, ovo-ono, lijepi se lopta za nogu, a on se svezao pogbe, jebo te pogba
jopaUM`94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 12:34   #107
Quote:
jopaUM`94 kaže: Pogledaj post
gdje je sada plemeniti dabar??????????????? ja kažem jedan je isco, ovo-ono, lijepi se lopta za nogu, a on se svezao pogbe, jebo te pogba
Jesi vidio gol Kovačića na treningu dan prije utakmice?
i onda ga onaj nogometni analfabet Zidane uopće ne uvede u igru
tuks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 12:36   #108
Quote:
tuks kaže: Pogledaj post
Jesi vidio gol Kovačića na treningu dan prije utakmice?
i onda ga onaj nogometni analfabet Zidane uopće ne uvede u igru
vidio? bio u skoplju stari
jopaUM`94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 12:53   #109
Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post
Rano je za neke zaključke, ali čini mi se da je Otca prigazilo vrime. Uvik oslanjanje na bunker kao osnovnu postavku, nema tu neke težnje da se stvara neka igra. Martial na klupi.
Ovo je njegova famozna druga sezona u klubu koji trenira, a vidit ćemo, možda me i razuvjeri tijekom sezone
Mourinho ne gleda na United, samo na svoj osobni score. Tako igrače i dovodi.
Osobnu stražu ala Matić.
Posve je očito da im treba lijevi bočni. I onda jedan top igrač poput R.Rodrigueza ode u Milan za siću.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 13:06   #110
Matic je odlican potpis.


Sent from beyond the hills
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 13:18   #111
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Onog trenutka kad je otišao Hames su počela ova idiotska kurčenja o kao niskom koštanju našeg veznog reda

Da smo plaćali te igrače po današnjim cijenama, platili bismo ih 400 milijuna, čak i uz činjenicu da smo neke od njih kupili ispod tržišne vrijednosti u trenutku transfera (Isca, Kroosa, Ceballosa).

Sam Pogba je, imajući na umu što se u ovom roku traži za igrače, otišao za relativno normalnu sumu.
što se Pogbe tiče, u doba njegovog transfera je bila sasvim druga situacija na tržištu tako da mi nije jasno zašto ga spominješ u ovom kontekstu. u odnosu na onaj trenutak na tržištu i na ovo što pruža na terenu je sigurno debelo preplaćen. Manu općenito ima katastrofalnu transfer politiku par godina

a ove igrače koje imamo treba gledati u kontekstu tadašnjih vrijednosti transfera. kada su kupovani isco, kroos i modrić, kupovani su po dobrim cijenama, naravno ne za sitnicu ali niti za pretjerane iznose. luka je plaćen 34 milje funti kada je za thiaga silvu plaćano 42 milje, za hazarda 40, kao i za javi martineza. a objektivno luka sve ove zadnje godine vrijedi barem 30-50% više od svakoga od njih.

isco je u odnosu na ovo što danas pokazuje (a što u doba transfera nije očekivao niti itko iz našeg tabora) također došao po povoljnoj cijeni a isto se još neusporedivo više odnosi i na casemira (kupljen za 6 milja eura) i na kroosa

bilo je tu i promašaja kao illaramendi i lucas silva a o jamesu još ne bi govorio jer je tu bilo svega i on je kategorija za sebe, ali generalno govoreći real je tržio jako dobro sa svojim veznim redom. o ceballosu također još ne bi govorio jer se tek treba dokazati u realu i uopće i skupiti neku minutažu pored silne konkurencije

da, naravno da su ukupno usporedbe sa današnjim vrijednostima malo dobrog trolanja ali činjenica je da je što se veznjaka tiče, real u zadnjih recimo pet godina tržio bolje od bilo koga na svijetu,to bi svakome trebalo biti jasno
__________________
This is the way
angrif is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 13:23   #112
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
zgodno je biti u ulozi gdje možeš optuživati druge da troše puno više nego ti (barem u nekim segmentima) a imaju duplo manje rezultate
Gdje ovaj svijet ide kad se navijači Reala nalaze u ovoj poziciji?
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:29   #113
Imamo a ne damo
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 18:06   #114
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Onog trenutka kad je otišao Hames su počela ova idiotska kurčenja o kao niskom koštanju našeg veznog reda

Da smo plaćali te igrače po današnjim cijenama, platili bismo ih 400 milijuna, čak i uz činjenicu da smo neke od njih kupili ispod tržišne vrijednosti u trenutku transfera (Isca, Kroosa, Ceballosa).

Sam Pogba je, imajući na umu što se u ovom roku traži za igrače, otišao za relativno normalnu sumu.
Treba i to znat. Izvuć Kovačića i Ceballosa za sitniš kad pogledaš.
Kroosa se isto savršeno upecalo.

Perez i Sanchez jednostavno zadnjih godina rulaju tržištem.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 08:30   #115
Man U nema tzv. klinickog napadaca, tipa Ruud van Nistelroy ili van Persie, koji ce dati gol iz poluprilike. Koliko god bi zeljeli mi vidjeti Rashforda u toj ulozi, ocito je da on to (jos) nije, pogotovo kad mora i igrati na krilu. Ali i Mourinho je kazao proslu sezonu "The kid has to play" kad je mali sajebao protiv Arsenala, tako da tu ima vjerovatno i drugih pritisaka (domaci klinci, akademija itd) ; isto ide i za Lingaarda.
Steta za neigranje Martiala, jer koliko sam gledao sazetke pripremnih utakmica je igrao dobro.
johan183 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 10:12   #116
Mislim da nam je veći problem što nemamo opasna krila koja su godinama bila najjače oružje kluba uz bekove koji su se priključili. Ajde još desne strana s Valencijom i Mikijem je ok, makar je Miki isto puno bolji kada je u sredini, ali LAV ide dosta naprijed pa je ok kada ovaj uđe u sredinu. Problem je lijevo krilo gdje Otac forsira mutavog Lindgarda koji jednostavno nije top klasa ili Rashforda koji nije dobar na toj poziciji, dok Martial grije klupu a ima sve potrebno za tu poziciju, samo mu treba kontinuitet i došao bi na svoje. Isto problem lijevog beka gdje je Shaw već preko 2 godine staklen i očito mu Otac ne vjeruje, Darmian je solidan prema iza, no prema naprijed ne postoji. Čudi me da tu nisu nikoga doveli, a žele dovesti Auriera koji igra desno.

Ibra i Lukaku će pospremiti nešto, čak je potonji bio solidan ako izuzmemo ona 2 puta kada je sjebao, no ae tek je početak sezone, vjerujem da će on zabijati. Problem je što se ostatak ekipe mora uključiti, no to nije moguće zbog pičkastih odluka Otza. Vjerujem da će sada podebljati ponudu za Perišića kada je Bale propao.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.