Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 10:19   #61
Ni prva ni zadnja takva situacija. Oni nju ne doživljavaju kao obitelj niti su je ikad doživljavali. Djeteta će se sjetit ako ne budu imali više unučadi, ali i tada će ona biti isključena i nebitna. Kako siješ tako ćeš i žeti.
Često se ljudi upare i očekuju odjeljivanje od ostatka obitelji, ali pogotovo u tako mladim godinama to je jako nerealno. On se neće odreći svoje obitelji jer ona njemu i nije obitelj. Ona je njemu samo cura koja je slučajno ostala trudna s njim. Na žalost ona još nosi ružičaste naočale i nije u potpunosti svjesna što se događa.

Da mu ponudi da odnese dijete svojima i da ga odgajaju oni vjerojatno bi prihvatio, ovako gura pa dok ide ide. Ka nađe curu koja će biti "dostojna" da se uda u njegovu obitelj onda će vjerojatno još više zaboraviti na prvo dijete i nju. Bar dok ne ostari...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 11:19   #62
Upravo tako i ja to vidim , pa mi je žao što nikome nije jasno zašto je ona toliko ogorčena na njegovu familiju.

Zato jer joj pored njih svih ne trebaju neprijatelji - a ruku na srce , to dijete nije napravila sama sebi krađom njegovog genetskog materijala , nije samovoljno odlučila zadržati dijete nego u dogovoru sa njim - a on sada pere ruke od tek rođene bebe uz svesrdnu pomoć vlastitih roditelja koji su ga upravo zako odgojili.

Meni je mučno od ove situacije , baš nepravedno i tužno

Na kraju priče , ta beba nema tatu i to će biti jedna od prvih stvari koje će osjetiti i i prvo odbacivanje koje će doživjeti u životu.

Užas
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:42   #63
Obje ste napisale jednu tužnu stvarnost..
I žalosnu i potresnu
I vrlo nažalost vjerojatnu..
Moj pokojni otac je bio odbačeno dijete,rastao uz oca do 18te,a nakon toga otac(moj djed) pravio se kao da i nema njega i ostalu djecu iz 1og braka.
Djeca i kao odrasli ljudi to nikad ne prebole..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.