Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2018 Rusija

Mundial 2018 Rusija Hrvatska u finalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 12:03   #81
Spanija je peti ili sesti favorit po meni , iako su meni jos uvijek napoznanica niti znam koja im je udarna postava. Previse je tu pokusa sa pozivanjem igraca .Assensio i Nacho tu igraju zaboga

Grupa u kvalifikacijama im je bila smijesna u najmanu ruku sa Albanijom ,Izraelom i najgorom Italijom u historiji.Nije neka referenca no u jacim prijateljskim tekmama mucili su se sa svakim iole jacim protivnikom . Previse je tu nekih repova i igraca koji ne zasluzuju biti tu a tu su samo zbog toga sto igraju za Real i Barcu. Imaju odlicnu ekipu ali ...nekima je to posljednje prvenstvo poput Silve,Ramosa,Piquea,Albe,Inieste, itd . Dosta istrosenog materijala plus ovo zbivanja oko Catalonije itekaeko mogu uticati na atmosferu u ekipi.

Ovi sto dolaze po meni nisu nikakva garancija da ce biti te klase niti imaju nekog iskustva . Imaju sirok igracki kadar međutim slabiju udarnu postavu od Belgije ,Argentine,Francuske i Njemacke sigurno. Argentina ukoliko poslozi kako treba zadnju liniju i sa raspolozenim Messijem i Aguerom itekako moze osvojiti naslov .
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Old 16.11.2017., 12:05   #82
Stavit ću 50 kn da Engleska osvaja. Od 2010., prije svakog turnira napravim isto.

Isto sam radio sa Španjolcima 2002., 2004. i 2006. jer sam razmišljao kako uvijek imaju solidnu ekipu i da su long overdue za osvajanje. 2008. sam zaključio kako to više nema smisla i prestao.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 16.11.2017., 12:09   #83
Njemacka, Hrvatska, Senegal, Srbija
To si zelim za iduce ljeto
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Old 16.11.2017., 12:18   #84
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
Usporedba Socratesa i Messia je za zapravo uspredba Socratesa sa većinom nogometaša je za potrgat se od smijeha. Čovjek je bio načitan i obrazovan mislim bio je doktor dok mi Leo uz dužno poštovanje prema njegovim igračkim kvalitetama pari ko neki savant za kojeg sumnjam da bi bio u stanju završiti školu za zidara bez da radi po upp-u.


Dragi brkati i nadasve simpatični doktore, načelno jest. Ali gledajte ovako recimo... Svjetski vođe... Svatko je imao namjeru na neki način mijenjati svijet, a različitih su, ajmo reć, backgrounda, i Churchill, i Ghandi, i Mandela.... Hrpa ima tih ličnosti.

Recimo i taj yebeni Tile je bio jebeni bravar.... Nit doktor medicine, nit veterine, nit inžinjer strojarstva.

Puno velikana kroz povijest bili su pravnici.

(Ovo 'velikana' i spominjanje Tileta molim ne svodite na razinu četrsprva-četrstpeta i slično... Molim!)

Pa sad jesi bravar il pravnik, ali ti si postao nekakav vođa svjetskog formata i naumio si mijenjat svijet, neka dobra čovječanstvu (ili zlo, ali si mislio daje dobro...), nešto u naslijeđe.

Eto to sam mislio, ako sam sad bolje pojasnio. Dakle nije riječ o usporedbi Socratesa ni sa kim zapravo, pogotovo s Messijem. To je, u domeni nečije stvarne veličine, onako kako ju mjeri odrastao i normalan čovjek, zaista komično.

Kao uspoređivat Teslu i crvenu moruzgvu.....

Ali bitno je imat namjeru, imat neku čuku (kad već imaš sve mogućnosti svijeta). Onda, yebiga, i bravar može bit po nećem zapamćen.....

Sve najbolje!
Kujtim Šalja is offline  
Old 16.11.2017., 12:37   #85
Bravo za Peru, zasluženo. https://www.youtube.com/watch?v=LDzBX_zj9hg a i tragedija bi bila ne vidit ovakve scene.
Više manje prema mojim nadanima se sve odvilo, ža mi jedino Uzbeka, Burkine Faso jer su mogli glatko na SP u bilo kojoj drugoj grupi i DR Konga.

Oproštajna rič od ovog topica uz mudre riči kolege tviteraša:
March 12, 2015 it began in Timor Leste, Asia. 869 matches,2,449 goals, 18,000,000 spectators later it ends in Peru where if the hosts win the government has declared a national holiday. Ladies & Gentlemen, For the final time, the international break is fucking awesome. #PERNZL

Do topica za 2022. LP
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Old 16.11.2017., 12:58   #86
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Njemacka, Hrvatska, Senegal, Srbija
To si zelim za iduce ljeto
Zar i ti sine Brute?

Pa ne mogu 3 europske momčadi u istu skupinu, jebemu miša
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 16.11.2017., 13:04   #87
Baš iz tog razloga imamo nešto veće šanse da iz prvog pota izvučemo Brazil/Argentinu
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 16.11.2017., 13:08   #88
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Njemacka, Hrvatska, Senegal, Srbija
To si zelim za iduce ljeto
To je nemoguće. Samo 2 europske mogu bit u grupi.
Maverick25 is offline  
Old 16.11.2017., 13:28   #89
Peru
Oni ovu priliku nisu mogli prokockati i veliki cilj je ostvaren.
Imran is offline  
Old 16.11.2017., 13:33   #90
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Stavit ću 50 kn da Engleska osvaja. Od 2010., prije svakog turnira napravim isto.

Isto sam radio sa Španjolcima 2002., 2004. i 2006. jer sam razmišljao kako uvijek imaju solidnu ekipu i da su long overdue za osvajanje. 2008. sam zaključio kako to više nema smisla i prestao.
Slično kao i ja sa Švabama do 2014. svako SP da će osvojiti i za Portugal EURO od 2000. do prošle godine. Onda sam odustao.
Galijun1 is offline  
Old 16.11.2017., 13:35   #91
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
Usporedba Socratesa i Messia je za zapravo uspredba Socratesa sa većinom nogometaša je za potrgat se od smijeha.
S bilo kojim nogometašem. Osim što je bio liječnik, čovjek je doktorirao filozofiju. Moraš biti inteligentan da onako kurvinski zabiješ Zoffu u bliži kut, preko žniranca na kopački.
the edge is online now  
Old 16.11.2017., 13:45   #92
Ono sto meni dosta upada u oci jesu relativno mali kapaciteti stadiona na kojima ce se igrati utakmice SP-a.

Svi se krecu oko 45 000, ima i onih ispod toga, a jedina dva vec su stadion u Moskvi sa 80 000 i onaj u St. Petersburgu sa 68 000.

U usporedbi sa stadionima u Brazilu i Njemackoj ovi mi se cine dosta mali.
John_Wayne is offline  
Old 16.11.2017., 13:51   #93
Bit će zanimljivo vidjeti mehanizme ždrijeba.

Srbima se opet smiješi skupina smrti. Ježi me pomisao na skupinu Rusija/Poljska, Švicarska, Iran, Panama.
mitch is offline  
Old 16.11.2017., 13:56   #94
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Baš iz tog razloga imamo nešto veće šanse da iz prvog pota izvučemo Brazil/Argentinu
Daj Argentince, u vrijeme velikog Daria Simica smo ih otresli, sada moze zavrsiti samo gore po njih.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 16.11.2017., 14:00   #95
Quote:
Galijun1 kaže: Pogledaj post
Obzirom da smo se raspisali na ovoj temi predlažem da NVM (Naši Veliki Moderatori) promijene topic u SP 2018 - predtopic, obzirom da više nismo na temi Engleza, već na tome tko će osvojiti SP.
Predloženo, usvojeno, odrađeno. Zatvorio sam temu kvalifikacija. Ovdje pišite o nadolazećem turniru, i ostavite se trolanja o Srbima i Jugoslaviji. Posljednje normalno SP zaslužuje samo kvalitetne rasprave i upise.

mitch is offline  
Old 16.11.2017., 14:23   #96
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ono sto meni dosta upada u oci jesu relativno mali kapaciteti stadiona na kojima ce se igrati utakmice SP-a.

Svi se krecu oko 45 000, ima i onih ispod toga, a jedina dva vec su stadion u Moskvi sa 80 000 i onaj u St. Petersburgu sa 68 000.

U usporedbi sa stadionima u Brazilu i Njemackoj ovi mi se cine dosta mali.
Pa sigurno nece bit toliko ljudi kao u Njemackoj 2006 ili u Brazilu.
Na to su mozda racunali a i tesko ce kasnije napunit te stadione.
Mada poslije prvenstava na nekim stadionima demontirali dio tribina i stavili na "razuman " kapacitet : Charleroi 30 000 na 20000 pa nedavno na 14 000, Leiria sa 30 000 na 23000,Corinthians sa 60 000 na 40 000,Austrijanci pak zatvorili gornje tribine (eventualno kut gornje ostane za gostujuce) prodaju ulaznice samo za doljne tribine a iza gola za domace prvenstvo vratili "safe standing" za najvatrenije navijace povoljnije cijenom.
Galliko fili is offline  
Old 16.11.2017., 14:24   #97
Spomenuo neko Agüera, taj nijedno prvenstvo nije normalno odigrao. Baš ga jebu ozlijede.
Mister Yellow is offline  
Old 16.11.2017., 15:09   #98
http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cup-Group-Stage-Draws

Fora simulator. Meni izvuklo Hrvatsku s Portugalom, Tunisom i Australijom. To bi bila jedna od prolaznijih varijanti.
JollyRoger13 is online now  
Old 16.11.2017., 15:28   #99
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cup-Group-Stage-Draws

Fora simulator. Meni izvuklo Hrvatsku s Portugalom, Tunisom i Australijom. To bi bila jedna od prolaznijih varijanti.
Meni skoro indentično samo umjesto Tunisa je Kostarika
https://prnt.sc/hb9ed0
techo is offline  
Old 16.11.2017., 15:54   #100
Repkica je imala ludu sreću, dobre su joj šansu za laku skupinu.
Mister Yellow is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.