Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2008., 23:12   #21
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Odlično!
Dakle, na pitanje da li spavati s njim ili ne, najbolje ćeš sama odgovoriti.
Ne forsiraj samu sebe, kad budeš spremna, znat ćeš.
I, samo pamet u glavu, mislim na zaštitu.
da..kad smo već kod toga..
Šta je najsigurnije i najbolje? A da nemoram poslije mučit samu sebe dali sam trudna ili ne..
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 23:13   #22
koliko ja znam, classic je durexov najširi. ja i prijateljica prodavačica smo jednom prekontrolirali cijeli asortiman, možda ima koji jednako širok, ali kod durexa nema širi(bar ovi kod nas). mislio sam da se najteže navlači, druge srolam s dva pokreta, za classic je trebalo par minuta....
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 23:27   #23
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
mislim da je classic najširi po njihovim mjerama, a u praksi najuži. meni najbolje odgovara elite, extra safe najgori(premalo osjećaja)
jel je elite puno širi od classica u praksi?
kolko vidim razlika je jedino u zaobljenom kraju.pomislih, jel to za one gljivaste glaviće koji su izgledom nalik palici za golf?
elite sam mislila uzet jer je dodatno premazan lubrikantom, a to nije naodmet za prvi put.
ali ako je veći, onda ću uzet nešto drugo, a lubrikantić u tubici odvojeno.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 23:38   #24
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
jel je elite puno širi od classica u praksi?
kolko vidim razlika je jedino u zaobljenom kraju.pomislih, jel to za one gljivaste glaviće koji su izgledom nalik palici za golf?
elite sam mislila uzet jer je dodatno premazan lubrikantom, a to nije naodmet za prvi put.
ali ako je veći, onda ću uzet nešto drugo, a lubrikantić u tubici odvojeno.
rekao sam da je bolji zato što je tanji(više osjećaja), piše da ima više lubrikanta, ali nisam primjetio. ako se dosta navlažiš, svejedno je, makar bio i suh skroz, ali ako si suha, pažnja, može pući(skužio sam na teži način)
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 00:05   #25
mozda sam out

mozda sam out jer imam skoro 40 god ali mislim da za sex nikada nije kasno. Kao iskusan( ili bar mislim da jesam), i posle gomile raznih iskustava, koje bi svi trebali proc, znam jedno. Prvi, ili prva (ne vidim razliku) moraju biti osobe koje vas VOLE. To je osnovna stvar. LJUBAV je srz svega,ako neme LJUBAVI, sex se svodi na tehniku. To vam je isto kao kada uporedjujete majstore. Ovaj je dobar, ali je skup, ovaj je solidan, ali nije uvek na raspolaganju.... LJUBAV JE SVE
zi12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 00:29   #26
Quote:
mali anđeo kaže: Pogledaj post
da..kad smo već kod toga..
Šta je najsigurnije i najbolje? A da nemoram poslije mučit samu sebe dali sam trudna ili ne..
Kondomi uvijek i obavezno.
A prije spolnih odnosa odite na preglede (OBOJE), pa usput se raspitaj za pilule. Ako piješ još kakve lijekove, mogu ti biti kontradiktorne. Pa se opet vraćam na - uvijek kondomi. Pregled obavezan!

@mackic@ - za divno čudo - da, oboje smo prije MOG prvog sexualnog iskustva obavili pregled.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.

Zadnje uređivanje Teta2U : 26.09.2008. at 04:22.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 00:34   #27
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Kondomi uvijek i obavezno.
A prije spolnih odnosa odite na preglede (OBOJE), pa usput se raspitaj za pilule. Ako piješ još kakve lijekove, mogu ti biti kontradiktorne. Pa se opet vraćam na - uvijek kondomi. Pregled obavezan!
Bar me netko doživljava.. Kako da njega navedem da ode na pregled?
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 00:39   #28
Zamoli ga. Bitno ti je zdravlje, zar ne? Valjda neće odbiti?
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 00:48   #29
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Zamoli ga. Bitno ti je zdravlje, zar ne? Valjda neće odbiti?
Neće..u to sam sigurna..heh..
Nema kod mene odbijanja
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 02:59   #30
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Kondomi uvijek i obavezno.
A prije spolnih odnosa odite na preglede (OBOJE), pa usput se raspitaj za pilule. Ako piješ još kakve lijekove, mogu ti biti kontradiktorne. Pa se opet vraćam na - uvijek kondomi. Pregled obavezan!
Jeste li ti i tvoj dragi išli na pregled kad ste prvi put odlučili spavati?
mackic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 15:22   #31
ako se cura neko vrijeme ne seksa, i nakon toga opet stupi u seksualne odnose - jel istina da ju opet boli (kao prvi put)?

sad ne pricam o pauzi od nekih 2,3 tjedna, neg o mjesecima..
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 23:17   #32
....

ja bi volila sa dragim otic na pregled....al ne zelim da starci znaju:/, i nisan nikad bila u ginekologa....pa tak d ane znam kako i sta???

Zadnje uređivanje Deedy : 27.09.2008. at 01:34.
a_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 01:14   #33
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
ako se cura neko vrijeme ne seksa, i nakon toga opet stupi u seksualne odnose - jel istina da ju opet boli (kao prvi put)?
Je, valjda, ne znam.
I motor ako ne radi dugo treba ga podmazat, tako i to.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 01:38   #34
Quote:
a_rose kaže: Pogledaj post
ja bi volila sa dragim otic na pregled....al ne zelim da starci znaju:/, i nisan nikad bila u ginekologa....pa tak d ane znam kako i sta???
Učenica, studentica?? ili??

Ima u studentskoj ambulanti ginekolog (zar ne?); ima i po domovima zdravlja. Otići svome doktor opće prakse po uputnicu za pregled kod ginekologa, što nije razlog za uzbunu ni doktora ni roditelja... svašta; dobiješ uputnicu i svratiš ginekologu. On,pak (tvoj dragi), neće širiti noge kod ginekologa, ali krvna pretraga i uzorak mokraće bi mogli pomoći u potvrdi zdravlja (opet uputnica prije kod doktora opće prakse).
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 16:28   #35
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Učenica, studentica?? ili??

Ima u studentskoj ambulanti ginekolog (zar ne?); ima i po domovima zdravlja. Otići svome doktor opće prakse po uputnicu za pregled kod ginekologa, što nije razlog za uzbunu ni doktora ni roditelja... svašta; dobiješ uputnicu i svratiš ginekologu. On,pak (tvoj dragi), neće širiti noge kod ginekologa, ali krvna pretraga i uzorak mokraće bi mogli pomoći u potvrdi zdravlja (opet uputnica prije kod doktora opće prakse).
hvala
a_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 17:45   #36
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
ako se cura neko vrijeme ne seksa, i nakon toga opet stupi u seksualne odnose - jel istina da ju opet boli (kao prvi put)?

sad ne pricam o pauzi od nekih 2,3 tjedna, neg o mjesecima..
Ne. Boljet će ju jedino ako nije opuštena i/ili dovoljno vlažna, što vrijedi i za prvi put.
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 18:06   #37
Quote:
beryozinka kaže: Pogledaj post
Ne. Boljet će ju jedino ako nije opuštena i/ili dovoljno vlažna, što vrijedi i za prvi put.
hm..ne bih rekla.

ja sam prvi put bila opustena, vlazna, sve 5, al - ne da me je boljelo samo prvi put, nego i drugi, i treci, i cetvrti..valjda dok se "razradilo"
..cula sam od par cura koje se nisu sevile po par mjeseci ili godinu-dvije .. da ih je - kad su opet pocele - boljelo maltene k'o prvi put.

pa su me zanimala iskustva ljesovki.. ukoliko ima onih koje su pravile tolike pauze
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 20:03   #38
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
hm..ne bih rekla.

ja sam prvi put bila opustena, vlazna, sve 5, al - ne da me je boljelo samo prvi put, nego i drugi, i treci, i cetvrti..valjda dok se "razradilo"
..cula sam od par cura koje se nisu sevile po par mjeseci ili godinu-dvije .. da ih je - kad su opet pocele - boljelo maltene k'o prvi put.

pa su me zanimala iskustva ljesovki.. ukoliko ima onih koje su pravile tolike pauze
jel te jako boljelo prvi put?
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 20:12   #39
Quote:
mali anđeo kaže: Pogledaj post
jel te jako boljelo prvi put?
ajoj.. gle, sto se boli tice, ne moze se generalizirati. znam par cura koje je boljelo samo prvih par min, neke nije boljelo nikako, a neke - ne samo da ih je boljelo u tom trenutku, nego i narednih par dana, i stomak i noge..

mene je boljelo..prvi put smo cak i prekinuli, a nakon prvog puta nije bilo toliko strasno.

vazno je samo da se opustis. duuga, duga predigra je pozeljna (da se navlazis), i - po meni najbitnije - nek to bude s osobom u koju imas povjerenja, u koju si zaljubljena, za koju si SIGURNA da to zelis sa njom.

samo polako
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 00:30   #40
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
ajoj.. gle, sto se boli tice, ne moze se generalizirati. znam par cura koje je boljelo samo prvih par min, neke nije boljelo nikako, a neke - ne samo da ih je boljelo u tom trenutku, nego i narednih par dana, i stomak i noge..

mene je boljelo..prvi put smo cak i prekinuli, a nakon prvog puta nije bilo toliko strasno.

vazno je samo da se opustis. duuga, duga predigra je pozeljna (da se navlazis), i - po meni najbitnije - nek to bude s osobom u koju imas povjerenja, u koju si zaljubljena, za koju si SIGURNA da to zelis sa njom.

samo polako
Ja sam sigurna da to želim s njim,ali ne još.. Kod mene je zapravo problem da se ja nemogu opustit nikako ma koliko ja njemu vjerovala.
Bojim se da,iako pazimo, ne zatrudnim..
Ipak imam tek 17..
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger