Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2009., 00:12   #1
Ispovjedaonica

Po uzoru na neke strane forume koji se bave rekracijom, BBom, prehranom i slicno, odlucio sam pokusati profurati ovo i na nasem forumu. Dakle, ako ste zgrijesili i pojeli masni burek s mesom, a na redukcijskoj dijeti ste, ili vam se nije dalo dici iz kreveta i odradit planirani orbitrek, ovo je mjesto za vas

Ja cu pocet prvi.

Danas obrstio McDonalds sa dva BigMaca, onim krumpirom s vrhnjem, premium salata i 2 umaka 1000 otoka. Za desert je pao brownie s duplom karamelom. Sve skupa, prema njihovim GDA tablicama, 1650 losih kcal
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 00:14   #2
Mogu li ja tu upisati svoje nejedenje u posljednje vrijeme? Računa li se i to?
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 00:15   #3
taman maloprije:

sendvič sa pršutom i sirom
1l piva
1/2 kg pistač'ja
i par nekih čokoladnih kolača

al ja nisam na djeti, tako da baš me briga...

IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 00:20   #4
Nisam ni ja na dijeti dijeti ali kao pazim da ne jedem junk. 10 dana sam izrzao, danas pokleknuo

Blondy, pa valjda racuna, zasto ne?
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 00:40   #5
Dobro, onda upisujem da sam danas pojela samo tanjur maneštre, jučer ništa, u ponedjeljak slanac, i počela sam konzumirat alkohol subotom. Nadam se da će bit bolje.

Mekdonals...hm...
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 03:05   #6
cokoladni kolac,jedno 6 snita + slag !
sam meni to uopce nije grijeh ! uzivam dok mogu jest
__________________
^^album^^
Siki 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 03:06   #7
Juce sam pojela cheesecake, prezderala sam se Ali bio mi je rodjendan pa sam pokusala da se ne osecam mnogo lose zbog toga
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 06:12   #8
sram va bilo
ot crosant i 2 vreskve (kolačići)
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 08:14   #9
Nešto mi govori da ću ovdje biti čest posjetitelj
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 09:33   #10
Čudo isusovo, ali ja već skoro dva mjeseca ne griješim Prvi put u životu

Bila je jedna čips-večer prije mejsec dana, o kojoj sam već pisala i u koju sam ušla svjesno i hladne glave (nakon čitanja teksta o punjenju UH )

Od tada ipak nisam radila takve stvari jer nema potrebe.
Imala sam nekoliko dana gladovanja, to da, tipa u nedjelju sam samo 2-3 šalice zobi pojela, do 14h, i onda više ništa. No, dobro sam se osjećala
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 12:30   #11
Zašto bi išta od ovog bilo grijeh?? pa jebeš ljude koji ne uživaju u hrani, pa ponekad i u ''lošoj'' hrani. kakvi su to mutantni karakteri??
Jeste se ikad zapisatali kakva je to osoba koja je u stanju baš svaki put potisnuti onaj primarni čovjekov instinkt za hranjenjem?? Pa jel to mašina il čovjek?? Šta je loše u tome da se osoba koja se bavi sportom i načelno kvalitetno hrani i zdravo živi ubije u mekdonaldsu svako nekoliko ako mu mekdonalds paše, ili kolači ili burek?? Jedno je kad govorimo o svakodnevnom žderanju nasnoća i bureka, a sasvim je drugo kad burek nazovete otrovom samo zato jer je mastan. Ili kad je kokakola koju ću nekad popit otrov jer ima šećer? Ono, halo?? O čem mi pričamo?? pa bolestan bi bio u glavu onaj koji si može priuštit, a ne priušti.
Dosadni, dosadni ljudi.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 13:17   #12
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Zašto bi išta od ovog bilo grijeh?? pa jebeš ljude koji ne uživaju u hrani, pa ponekad i u ''lošoj'' hrani. kakvi su to mutantni karakteri??
Jeste se ikad zapisatali kakva je to osoba koja je u stanju baš svaki put potisnuti onaj primarni čovjekov instinkt za hranjenjem?? Pa jel to mašina il čovjek?? Šta je loše u tome da se osoba koja se bavi sportom i načelno kvalitetno hrani i zdravo živi ubije u mekdonaldsu svako nekoliko ako mu mekdonalds paše, ili kolači ili burek?? Jedno je kad govorimo o svakodnevnom žderanju nasnoća i bureka, a sasvim je drugo kad burek nazovete otrovom samo zato jer je mastan. Ili kad je kokakola koju ću nekad popit otrov jer ima šećer? Ono, halo?? O čem mi pričamo?? pa bolestan bi bio u glavu onaj koji si može priuštit, a ne priušti.
Dosadni, dosadni ljudi.
ljudi koji gledaju sta jedu imaju nekakav cilj za sebe i vazno je sta jedu, a oni normalni jedu sta zele i kada zele i briga ih

zato stfu
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 13:20   #13
Vid' ove
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 16:57   #14
Priznajem,pojela sam pola gyrosa i to u slast
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 17:17   #15
Quote:
[Manuel] kaže: Pogledaj post
ljudi koji gledaju sta jedu imaju nekakav cilj za sebe i vazno je sta jedu, a oni normalni jedu sta zele i kada zele i briga ih

zato stfu
Znači ovi koji imaju cilj su nenormalni?? Manuel, sunce, ajmo čitat još jednom i kad mislimo da smo shvatili poantu, onda pročitat jos jednom. Moze?A? Misliš da mozes to?

@Tukul, zašto je bed ako TI pojedeš mekdonalds??
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 17:21   #16
Zato sto sam odlucio pazit na junk, izbacit lose UH, povecat unos proteina itd. Nece sjekire padat zato sto sam otisao u McD, ali se kosi s trenutnim rezimom prehrane
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 17:23   #17
ja se slazem s laylom !
kolko smo dogurali kad osjecamo krivnju ako smo pojeli nesto sto je u krajnjoj liniji fino !

ugl ja danas poharala pekaru
__________________
^^album^^
Siki 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 17:25   #18
O boze Onaj ko ne kuzi poantu i poluzajebantski karakter ovog topica nek ga ignorira.
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 17:33   #19
ja pojela dva prince keksa
200 kcal. :P
kenlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 17:36   #20
Quote:
2cool4school kaže: Pogledaj post
Zato sto sam odlucio pazit na junk, izbacit lose UH, povecat unos proteina itd. Nece sjekire padat zato sto sam otisao u McD, ali se kosi s trenutnim rezimom prehrane
A dobro, gle ja moram pitat. A šta će tebi taj trenutni režim?? Jel se hoćeš još napucat il je korizma u pitanju??

I nemoj da se ljutiš.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.