Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2010., 18:26   #41
Thumbs up

@emanuela55

i ja sam u fazi mršavljaneja ( bar se nadam )
kakve pahuljice preporučujete?
stvarno pazim na prehranu, ručkovi uvijek imaju povrće, jedem tunu, gljvie, posni sir, feta sir, voće, aliiiiiiiiiiiie evo npr. prije 2 večeri naručila sam pizzu ( u 8h navečer ), jer sam bila gladna i baš mi se to jelo. greška znam, ali zanima me može li mi jedna fucking pizza "poništiti" sve prethodne dane rada u teretani i na hrani? i još jedno pitanje, banana- preporučljiva ili ne?

pahuljice su ti najbolje zobene,je da su bljutave i nemaju okusa ali su za dijetu odlične i što je najvažnije možeš ih se dobro natuća što se pizze tiče,jedna sa vremena na vrijeme ti neće puno štete napravit,pogotovo ako je organizam treningom naviknut na potrošnju,a sad mnogi kad čuju tako nešto nađu izgovor pa tako krene jedna po jedna i eto problema...samo naprid
__________________
motus vita est
mammut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 18:36   #42
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
pa imam taj 1 cheat dan u tjednu kad jedem svakakve gluposti
ma ne to

nego koliko je zdravo za organizam dobit 3 kile, makar tekućine tak u kratkom roku
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 18:40   #43
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
ma ne to

nego koliko je zdravo za organizam dobit 3 kile, makar tekućine tak u kratkom roku
a ono, ja na trenutnih 107 kg to ni ne osjetim...
to će se već sutra vratit u normalu
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 18:48   #44
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
ma ne to

nego koliko je zdravo za organizam dobit 3 kile, makar tekućine tak u kratkom roku
Moraš uzet u obzir da neš bude i u žlucu i crijevima kad se važeš

Ja sam recimo sada za subotnji izlazak izgubio par kila, vjerovatno samo voda
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 20:48   #45
Quote:
zzo kaže: Pogledaj post
Moraš uzet u obzir da neš bude i u žlucu i crijevima kad se važeš

Ja sam recimo sada za subotnji izlazak izgubio par kila, vjerovatno samo voda
uuu ja kad dođem doma sva sam ocijeđena, mišiće se vide na trbuhu, prekrasno i onda odem spavat, probudim i opet isti prizor u ogledalu
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 20:50   #46
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
uuu ja kad dođem doma sva sam ocijeđena, mišiće se vide na trbuhu, prekrasno i onda odem spavat, probudim i opet isti prizor u ogledalu
Upiješ vlagu preko noći
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 21:03   #47
Quote:
zzo kaže: Pogledaj post
Upiješ vlagu preko noći
ne, neg od 6 ujutro do nekih..hm...ak je susjeda dobre volje, onda do 10 (a.m.)
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 21:04   #48
I ako je pijetao loše volje
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 18:18   #49
evo ovako pitanjce jedno:
borim se s kilicama već dosta dugo i izbacila sam slatkiše i grickalice iz prehrane, a dopustila sam si da si dam malo oduška vikendom, znači sladoled ili podjelim s nekim čokoladu ili možda neki čips. sokove uopće ne pijem, niti nikakve slatke napitke osim tu i tamo kapučino. budući da je ljeto ne pijem trenutno čajeve. nemam u blizini nikakvu teretanu nit stazu za trčanje, pa sam si nabavila utegiće pa mp4 u uva i deri! dakle svaki dan plesa oko 30 minuta uz još neke vježbice snage.
e sad mene zanima kolko bi mi trebalo da takvim tempom skinem 10 kila, može i više al za početak 10! i što bih još mogla primjeniti da to ubrzam?
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 18:31   #50
Quote:
calliope21 kaže: Pogledaj post
evo ovako pitanjce jedno:
borim se s kilicama već dosta dugo i izbacila sam slatkiše i grickalice iz prehrane, a dopustila sam si da si dam malo oduška vikendom, znači sladoled ili podjelim s nekim čokoladu ili možda neki čips. sokove uopće ne pijem, niti nikakve slatke napitke osim tu i tamo kapučino. budući da je ljeto ne pijem trenutno čajeve. nemam u blizini nikakvu teretanu nit stazu za trčanje, pa sam si nabavila utegiće pa mp4 u uva i deri! dakle svaki dan plesa oko 30 minuta uz još neke vježbice snage.
e sad mene zanima kolko bi mi trebalo da takvim tempom skinem 10 kila, može i više al za početak 10! i što bih još mogla primjeniti da to ubrzam?
I ja se isto borim s tim i skinula sam si Jillian i vježbam svaki dan s njom i osjećaj je ..vele da se s njom može sredit tak da preporučam
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 18:46   #51
Jillian?? nisam upoznata s tim :/ možeš me pobliže upoznat s time?
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 20:54   #52
Pogledaj si, imas tu cijelu temu- vježbanje s J.Michaels.;-)
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 11:41   #53
ok, faal! pogledat ću
ako ko ima kakav savijet na moj post slobodno!
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 12:06   #54
Quote:
calliope21 kaže: Pogledaj post
evo ovako pitanjce jedno:
borim se s kilicama već dosta dugo i izbacila sam slatkiše i grickalice iz prehrane, a dopustila sam si da si dam malo oduška vikendom, znači sladoled ili podjelim s nekim čokoladu ili možda neki čips. sokove uopće ne pijem, niti nikakve slatke napitke osim tu i tamo kapučino. budući da je ljeto ne pijem trenutno čajeve. nemam u blizini nikakvu teretanu nit stazu za trčanje, pa sam si nabavila utegiće pa mp4 u uva i deri! dakle svaki dan plesa oko 30 minuta uz još neke vježbice snage.
e sad mene zanima kolko bi mi trebalo da takvim tempom skinem 10 kila, može i više al za početak 10! i što bih još mogla primjeniti da to ubrzam?
neznam kakav ti je taj plesni tempo. trčeći 4x tjedno po sat vremena držeći puls na 150-170 (onaj puls kojim dok trčiš možeš razgovarat) skidaš barem sedam kila mjesečno uz minimalnu redukciju unosa kalorija, bez nekog izgladnjivanja. pola sata plesa ti je nekih 150 izgubljenih kalorija, mislim da tebi treba "jača" aktivnost tipa trčanje, plivanje kako bi to ubrzala. uglavnom - trči. ne treba ti staza, ujutro na tašte u pet ipo nema nikoga nigdi. samo ti i cesta.
__________________
baca kockice leda u potkošulju straha
Katenađo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 13:22   #55
nisam baš u kondiciji pa nakon 10 minuta trčanja već umirem zato mi je ples preodličan, i nakon pola sata se predobro oznojim, a i ples mi je zabavniji! u taj ples ubacujem vježbe aerobika, trčanje na mjestu, ma svašta! znači za nekih mjesec, mjesec i pol bi mogla tih 10 skinut?
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 15:12   #56
Quote:
calliope21 kaže: Pogledaj post
nisam baš u kondiciji pa nakon 10 minuta trčanja već umirem zato mi je ples preodličan, i nakon pola sata se predobro oznojim, a i ples mi je zabavniji! u taj ples ubacujem vježbe aerobika, trčanje na mjestu, ma svašta! znači za nekih mjesec, mjesec i pol bi mogla tih 10 skinut?
ma dobro, to nije trčanje više jogging uglavnom zadaj sebi neke realne ciljeve.. nije baš zdravo skinut 10kg u jedan misec, ali je moguće - samo budi spremna na katabolizam, izgladnjelost, nervozu i ostale "zanimljive" simptome.
__________________
baca kockice leda u potkošulju straha
Katenađo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 15:33   #57
ma znam da, nemam neko određeno vrijeme u kojem bi htjela skinut tih 10. zanimalo me kolko bi mi trebalo, al ne sad da se izgladnjujem i mučim samu sebe. na najzdraviji mogući naćin al ne baš da traje predugo
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 16:01   #58
Koje voće preporučujete?
Jesu banane dobre?
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 00:29   #59
Heheh ja jedem KRUŠKE! :P
idiot007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 00:38   #60
Imam jedno pitanje koliko je zdravo piti mineralnu vodu? Ja ju stalno pijem.. Jel kad nju pijes mršaviš ipak je to voda.. ??
idiot007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.