Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2013., 20:32   #1041
O, koja krasna ruža! Hvala, hvala!

I želim brz oporavak Lili p., a potom dosta volje i elana za odraditi uspješno sve obaveze do kraja mjeseca.

Vlado3 hvala na ispravci. To je oko sokolovo, ili profesionalno, što je Apis16268 jednom lijepo rekla treba umiriti oko da bi se ovo vidjelo.

Pozdrav svima i ugodan vam vikend.
kanj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 23:08   #1042
Uljudno molim sve gospođe i gospođice da u ponoća okrenu na 09.03. i da nas PUSTE NA MIRU slijedećih 364 dana. Bilo je dobro dok je trajalo, a sad lijepo sve po starome.

Lili agvantala si "kašljući virus"?? Kažu mi u apoteci: a kašlje se i preko mjesec dana... Nazdravlje, još mi fali desetak dana.
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 23:47   #1043
Hvala lili p. na prekrasnoj ruži i želim da ozdraviš što prije!
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 04:32   #1044
Ma nije svako zlo za zlo!!

Odmorila se od foruma i nekih tako iritantnih korisnica... (ili korisnika, jer malo je on, sada je evo opet došla ona)
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 09:58   #1045
Quote:
dUbO kaže: Pogledaj post
Ma nije svako zlo za zlo!!

Odmorila se od foruma i nekih tako iritantnih korisnica... (ili korisnika, jer malo je on, sada je evo opet došla ona)
Ona se odmorila, a ja umorila. Pisem, a nestaje.
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 11:28   #1046
Ma Dubo opet na tapeti...došao je on, hehehehe, sve vrlo prozirno da bi i dijete provalilo...osoba s 2 posta pita kao nešto nije jasno...on odgovara ali ne odgovori ništa konkretno osim da je program najbolji i usput pljuvačina po drugom, molim sve IGNORE pa nek otvaraju 10 nickova i pričaju sami sa sobom, nema smisla trošit vrijeme uzalud..
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 21:09   #1047
Došla sam popiti kavu! Pauza!
Još malo! još pola mjeseca!
Proljeće dolazi, glave dižu visibabe, jaglaci i knjigovođe!

Prestala sam se zanimati za novi obrazac prema pravilniku o dohotku kojeg bi trebali početi primjenjivati od 01.04. To je nemoguća misija i valjda je samo piscu teksta jasna koncepcija obrasca.

Ili je s obrascem sve u redu? Ups!
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 01:40   #1048
Ja rekao apis što mislim... da ju je navukao na tanki led, ali to šteti svima. A znamo iz iskustva da se nedokazivima NE MOŽE nešto dokazati. Iako ovako fin nije bio godinama - ima zašto: eto ga na dugo i naširoko, poklopio sve druge, našao je žrtvu koju ćemo okriviti... Sve smo to već vidjeli i prošli!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 08:00   #1049
Quote:
dUbO kaže: Pogledaj post
Ja rekao apis što mislim... da ju je navukao na tanki led, ali to šteti svima. A znamo iz iskustva da se nedokazivima NE MOŽE nešto dokazati. Iako ovako fin nije bio godinama - ima zašto: eto ga na dugo i naširoko, poklopio sve druge, našao je žrtvu koju ćemo okriviti... Sve smo to već vidjeli i prošli!
Varas se , on je uletio u zamku, u svakom postu je sve nervozniji
Nemoj da te zavara smireni ton apis, trenutno mu nudi mrkvu, ali vjeruj mi u drugoj ruci drzi batinu, ali veća je vjerovatnost da će mu apis priustiti glabobolju i jedini lijek ce mu biti lupanje glavom o zid
Prema tome pusti je da to bez našeg uplitanja odradi polako i sistematično
Ja sam ga naceo ona ce ga dotući
Nebitno je da li ce se njemu nesto dokazati, vazno je da potencijalni kupci programa znaju sto mogu ocekivati kupnjom tehna ili synesisa
MDamir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 11:07   #1050
hihihih, čitam ja sve to, interesantno kako neki ne odustaju. valjalo bi poraz primiti dostojanstveno, jer tada ćemo imati više vremena za obitelj i te spike...ups. evo kave....! cheers!
__________________
J'en ai marre de vos bonnes manières, c'est trop pour moi, moi je mange avec les mains et je suis comme ça...
bubamara1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 17:09   #1051
Quote:
MDamir kaže: Pogledaj post
Nebitno je da li ce se njemu nesto dokazati, vazno je da potencijalni kupci programa znaju sto mogu ocekivati kupnjom tehna ili synesisa
Ali ZAŠTO???? Zašto se upinjete nedokazivome dokazati?? Koju vrijednost predstavlja? Koje znanje i pomoć nudi? Ja imam dosta posla s kupcima koji sve znaju bolje od mene. Kada im ponudim odgovarajući artikal, ispitan, provjeren i odličan, oni NEĆE taj, nego... onaj neki. Kada bih išao objasniti - trebalo bi mi barem sat. Ma zašto?? Odustao sam.

S druge strane - pa budimo realni... diskusija može ići u nedogled jer je nemoguće usporediti module ovako na temi. I da jest - opet: ma zašto?? Ja znam (imam mozak!) da Pupilla zarađuje goleme iznose, svaka promjena zakona njima su stotine tisuća kn, jer imaju puno korisnika. Mrzim ih pomalo radi toga, ali Lisac jest lisac, dobro je nanjušio, kupio strani source i uspio... pa ok. Nije ukrao. I kako stari sve je bolji, sada daju i gratis promjene i fleksibilniji su na primjedbe. I program radi sve bolje. S druge strane probija se mali garažni program, sklepan da obavi štotreba, ali sve skupa nema ni 1/10 tržišta Pupille. Ma ok, neka i njih, neka kupci ocijene, sve je to u redu, ono što nam je smetalo je USKAKANJE u usta svakome tko spomene Synesis, obvezno uz ono: "ali zato Tehno to radi...".

I da ne davim: za mene tema služi za POMOĆ onima kojima treba, a ovo natezanje sa nedokazivim samo oduzima vrijeme, prostor, posebno mislim na apis koja je i voljna i u stanju utrošiti vrijeme puno pametnije, pomažući drugima, a imam utisak da pozna program jako, jako dobro!

A, da: uopće ne mislim da se ovim IŠTA pomaže potencijalnim kupcima!! Dapače meni se čini da im samo zamagljuje cijelu sliku... Uspoređuje se Fićo sa Merdžom, a to nije moguće.
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 13:04   #1052
Haiku za dUbU

Gledaj! Upgrade!
Dubo! Opet je novi!
Daj ga usnimi!
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 13:51   #1053
Quote:
apis16268 kaže: Pogledaj post
Haiku za dUbU

Gledaj! Upgrade!
Dubo! Opet je novi!
Daj ga usnimi!
E nema ti više ono snimi, pokreni... Pritisneš onu tipku i on ti kaže koju verziju imaš i koja je zadnja... I ako potvrdiš - sve sam napravi. Skinuo ja to još jučer.

Ček, jel to bio Haiku?
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 14:09   #1054
Bio! Bio!
Poštovana forma trostiha 5:7:5.

A sad je i usnimavanje novih licenci i verzija postao, ne literarni, nego tehnički haiku!

Zadnje uređivanje apis16268 : 16.03.2013. at 14:16.
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 03:02   #1055
Quote:
apis16268 kaže: Pogledaj post
Bio! Bio!
Poštovana forma trostiha 5:7:5.

A sad je i usnimavanje novih licenci i verzija postao, ne literarni, nego tehnički haiku!
Tehno haka, veliš?!?
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 09:54   #1056
Da! Sad imamo više vremena za kavicu!
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 08:17   #1057
Sretan Uskrs

Sretan uskrs svim forumasima i cijenjenim kolegama knjigovodama koji se cijele godine trude biti od pomoci i na raspolaganju
__________________
tko pita ne skita..
vitas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 20:48   #1058
Sretan uskrs svima i od mene
GricGric is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 21:35   #1059
Sretan Uskrs. Nadam se da ste se lijepo proveli i opustili
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 09:28   #1060
I ja se pridružujem čestitkama. Sretne uskršnje blagdane želim svim kolegicama i kolegama formašima!
kanj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.