Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2011., 18:44   #61
Quote:
jerdna kaže: Pogledaj post
nema pulsmetar sto je najvaznija stvar kod trcanja jer bez toga trcis u prazno ko ovfca:P
Ma da, prije izuma pulsmetra nije bilo dobrih trkaca.

Fat- burning zona je ionako krivo intrepretirani koncept- niskim intenzitetom postizes to da veci postotak utrosenih kalorija dolazi iz masti, ali visim intenzitetom trosis vise kalorija generalno pa samim time i vise kalorija iz masti.

Nauciti citati svoje tijelo je puno vaznije od opsesije odrzavanja pulsa u odredjenoj zoni.

Ja koristim nike+ i zadovoljna sam jer mi iscitava tocnu udaljenost (unutar devijacije +/- 100 metara) i samim time pace, senzor je prilicno jeftin (ja sam ga platila 19 eura) i traje dosta dugo, site je odlican. Meni dosta.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 22:45   #62
...radi li taj sportkit sa 1.generacijom nano-a
cas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 17:59   #63
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Ma da, prije izuma pulsmetra nije bilo dobrih trkaca.

Fat- burning zona je ionako krivo intrepretirani koncept- niskim intenzitetom postizes to da veci postotak utrosenih kalorija dolazi iz masti, ali visim intenzitetom trosis vise kalorija generalno pa samim time i vise kalorija iz masti.

Nauciti citati svoje tijelo je puno vaznije od opsesije odrzavanja pulsa u odredjenoj zoni.

Ja koristim nike+ i zadovoljna sam jer mi iscitava tocnu udaljenost (unutar devijacije +/- 100 metara) i samim time pace, senzor je prilicno jeftin (ja sam ga platila 19 eura) i traje dosta dugo, site je odlican. Meni dosta.
znam da sto je visi intenzitet kasnije se bazalnim metabolizmom trosi vise kalorija u satima nakon... zato mi i najvise pase HIIT za razliku od jutarnjeg kardia i drzanja u zoni "topljenja masti".... najbolje mi je ubiti kombinirati oboje tokom tjedna... ujutro low cardio dok je razina glikogena u misicima niska postize se da se vrlo brzo mast pocne direktno koristiti kao energija, + 3 put tjedno hiit.... s kojim nakraju dana potrosim vise kalorija nego low..
btw znam da je nike jeftiniji i meni je bio super do trena kad su mi papnuli ipod.. i sad mogu ga bacit prakticki.. ne isplati mi se kujpovat novi.. radje cu uzet nes s pulsmetrom...


nike radi s prvom gen nanoa da..
jerdna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 23:15   #64
Netrebaš ga baciti, nego senzor prodaš meni
__________________
najkraca ljubavna pjesma: Da
croatian6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 12:55   #65
Pozdrav ljudi,

jel koristi itko taj adidas MiCoach speedcell?! Kakva su iskustva, ja bi si ga kupio ali za nogomet (pošto sam kupio nove kopačke).

Jel to stvarno točno mjeri, pouzdano itd!? Na kojem principu radi, GPS ili nešto drugo!?

Hvala!
mjesečar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 10:37   #66
Zar baš nitko nema nikakvih iskustava, dajte ljudi pomozite malo?!?
mjesečar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 13:34   #67
Quote:
mjesečar kaže: Pogledaj post
Zar baš nitko nema nikakvih iskustava, dajte ljudi pomozite malo?!?
Uskrsnuo si temu nakon godine dana, čekaj da se probude svi :-)

Ja koristim samo Garmin forerunner 305, stari i to mje po meni najbolji aparat za trčanje ikad: GPS, Interval timer, virtual partner itd itd milion opcija ima i za svakog entuzijasta ponešto.

MiCoach mi se nije svidio zato što ga moraš prvo spojit na računalo da si odrediš trening (ne znam da li je još uvijek tako) i to me živciralo, a nike mi je preobičan. Ima barem 20ak aplikacija na Itunesu ili android marketu koji rade isto što i Nike i Micoach i besplatne su :-).

Bdw, garmin forerunner 305 sam naručio iz SAD i koštao me niv iz Wallamarta 800 kn!!! Star je dvije god i radi savršeno za sada.
djoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 14:59   #68
Quote:
djoli kaže: Pogledaj post
Uskrsnuo si temu nakon godine dana, čekaj da se probude svi :-)

Ja koristim samo Garmin forerunner 305, stari i to mje po meni najbolji aparat za trčanje ikad: GPS, Interval timer, virtual partner itd itd milion opcija ima i za svakog entuzijasta ponešto.

MiCoach mi se nije svidio zato što ga moraš prvo spojit na računalo da si odrediš trening (ne znam da li je još uvijek tako) i to me živciralo, a nike mi je preobičan. Ima barem 20ak aplikacija na Itunesu ili android marketu koji rade isto što i Nike i Micoach i besplatne su :-).

Bdw, garmin forerunner 305 sam naručio iz SAD i koštao me niv iz Wallamarta 800 kn!!! Star je dvije god i radi savršeno za sada.
Ma ja bi to koristio na nogometnim utakmicama i treninzima, pa mi nije baš zgodno da nosim sa sobom iPhone ili Garmin.

Ovo se stavi u kopačku i to je to. Samo me zanima da li je ili koliko je to točno (pozdano).

miCoach isto radi na principu GPS jeli tako?!! Mjeri brzinu, broj sprinteva, udaljenost i sl. ispravi me ako griješim?!
mjesečar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 22:37   #69
Quote:
mjesečar kaže: Pogledaj post
Ma ja bi to koristio na nogometnim utakmicama i treninzima, pa mi nije baš zgodno da nosim sa sobom iPhone ili Garmin.

Ovo se stavi u kopačku i to je to. Samo me zanima da li je ili koliko je to točno (pozdano).

miCoach isto radi na principu GPS jeli tako?!! Mjeri brzinu, broj sprinteva, udaljenost i sl. ispravi me ako griješim?!
Mislim da ne ali nisam 100% siguran. Mislim da je on foot pod, nešto kao brojač koraka (pedometar).
djoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 08:31   #70
Quote:
djoli kaže: Pogledaj post
Mislim da ne ali nisam 100% siguran. Mislim da je on foot pod, nešto kao brojač koraka (pedometar).
A što ne bi onda morao imati na obje noge neki čip, da mjeri korake?? Ovo se stavi samo u jednu kopačku (tenisicu)!

Neznam, a na netu ne mogu naći nikakve korisne informacije!
mjesečar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 09:37   #71
Quote:
mjesečar kaže: Pogledaj post
A što ne bi onda morao imati na obje noge neki čip, da mjeri korake?? Ovo se stavi samo u jednu kopačku (tenisicu)!

Neznam, a na netu ne mogu naći nikakve korisne informacije!
Pa i je samo jedan. Uz skoro svaki sportski sat koji nema GPS, od polara serije R do timexa i suunta možeš dodatno kupiti foot pod. To ti je uređaj koji broji korake. Ne znam njegov princip rada ali nekako logički mislim da ima žiroskop te ga moraš kalibrirati na svoj korak. Kod Micoacha foot pod je puno manji. Ne vjerujem da je GPS jer ne znam kakvu bi bateriju morao imati sa obzirom na njegovu veličinu da može konstano održavati komunikaciju sa satelitom i receiverom. Ako si više trkački nastrojen te su ti treninzi kreativni toplo ti preporučam Garmin forerunner. Mene kod micoacha živcira to da ga moraš svaki put podesiti za trening, što mi nije praktično kada sam u nekom kampu ili na putovanju pa mi se ne da uzimati laptop.
djoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 15:06   #72
imam patike adidas crazy light 2 i piše da imaju micoach zanima me kako to spojiti i kako koristiti
lacky01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 00:55   #73
Micoach

Moze pomoc?
Imam micoach sprint sell,gledao sam na internetu kako slozit to sve i uspio sam se registirat,instaliro sam micoach manager kako bi vidio svoje rezulzate al kad zelim naci cip pise "cant find device",sta da napravim?
Lukaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 00:29   #74
Ako se taj čip kupi se može staviti u štucnu jer moje kopačke nemaju utor za čip
lol22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.