Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2011., 13:03   #1041
Da upitam nesto jer me zbilja muči


Kod kisobran Mclarena - primjer Volo (a i ostali Mc modeli slični su) kakav je pristup košarici ??? ja ne vidim kako može covjek uvuc ruku jer je nekako nedostupno ? inače , mučim se i dalje sa peg perego pliko3 i ne mogu više
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 23:59   #1042
Quote:
Pink touch kaže: Pogledaj post
Dok sam ja ludila koja ćemo kolica, mm je lijepo uzeo telefon i dostavio za roćkas Maclaren Quest black scarlett.
Zasad sam prezadovoljna.
Kod muških je, kao i obično, sve jednostavno....

Eto, i mm danas došao doma s Peg Perego Si...

Kad sam ga pitala čemu takva nagla odluka, ogovorio je da sam toliko neodlučna i da je po mom, još pol godine bi guglala, istraživala i bila još neodlučnija...ovako je on riješio moju trilemu...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 03:41   #1043
Quote:
Estelle kaže: Pogledaj post
Da upitam nesto jer me zbilja muči


Kod kisobran Mclarena - primjer Volo (a i ostali Mc modeli slični su) kakav je pristup košarici ??? ja ne vidim kako može covjek uvuc ruku jer je nekako nedostupno ? inače , mučim se i dalje sa peg perego pliko3 i ne mogu više
Mi imamo quest i bez problema izvadim stvari iz kosare.. Sa stražnje strane,s bocne je preusko za nesto vece...
__________________
28.07.2010. Angel of mine
Bibi3456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 07:15   #1044
Quote:
paula. kaže: Pogledaj post
Kod muških je, kao i obično, sve jednostavno....

Eto, i mm danas došao doma s Peg Perego Si...

Kad sam ga pitala čemu takva nagla odluka, ogovorio je da sam toliko neodlučna i da je po mom, još pol godine bi guglala, istraživala i bila još neodlučnija...ovako je on riješio moju trilemu...
Čestitam, na kolicima i na pametnom mužu !
Kad stigneš. javi malo dojmove, ona su mi baš napeta- ali čini mi se da nemaju nulti položaj ..
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 09:20   #1045
Quote:
Tummy kaže: Pogledaj post
Čestitam, na kolicima i na pametnom mužu !
Kad stigneš. javi malo dojmove, ona su mi baš napeta- ali čini mi se da nemaju nulti položaj ..
Hvala...

Evo baš planiram malo izvesti malu u šetnju, jedva čekam...

Nemaju nulti položaj, nego onako najniži je lagano povišen, a meni niti ne trebaju s nultim jer mala ima 7 i pol mj...kad zaspi u kolicima, neće niti biti skroz na ravnom, nego u tom malo povišenom...

Javim dojmove...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 12:33   #1046
Ma kišobran kolica su zakon makar su mi i ova velika Abc super,kvalitetna,udobna i sve 5 ali s kišobrancem je puno lakše upravljat,prije nisam mogla ulaziti u neke trgovine koje su imale uska vrata ili kada se u uskoj ulici nasere kamion,ili u dućanu proći pored kase bez problema,također lakše je po stepenicama ne samo zbog manje kilaže nego zato jel ih mogu na gore stepenicu po stepenicu a s troklicom sam morala vući unatraške,i kada idemo s autom je lakše,i općenito zauzimaju manje mjesta ja sam oduševljena !!!
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 12:50   #1047
mi imamo combi i super smo zadovolni. moram svakodnevno sa klicima uz stepenice i pa ih cesto nosim na ledjima a princezu u rukama
Kostrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 13:12   #1048
Evo prvi dojmovi...

Kolica su lagana, mogu svuda prolaziti, čak i kroz uske prolaze među policama u trgovini...lakše ih dižem kad se trebam popesti na trotoar..

Imaju prečku pa je mala cijelo vrijeme lupala ručicama po njoj...i kad je zaspala, bez problema sam je spustila u taj lagano povišeni dio...spavala je sat vremena, sve sam uspjela obaviti s njom...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 13:19   #1049
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ma kišobran kolica su zakon makar su mi i ova velika Abc super,kvalitetna,udobna i sve 5 ali s kišobrancem je puno lakše upravljat,prije nisam mogla ulaziti u neke trgovine koje su imale uska vrata ili kada se u uskoj ulici nasere kamion,ili u dućanu proći pored kase bez problema,također lakše je po stepenicama ne samo zbog manje kilaže nego zato jel ih mogu na gore stepenicu po stepenicu a s troklicom sam morala vući unatraške,i kada idemo s autom je lakše,i općenito zauzimaju manje mjesta ja sam oduševljena !!!
a di je fotkica?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 13:24   #1050
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
a di je fotkica?
100 puta sam već probaju fotku uplodati al nikako da uspijem,ne kužim u čemu je štos
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 13:27   #1051
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
100 puta sam već probaju fotku uplodati al nikako da uspijem,ne kužim u čemu je štos
aha,ma dobro kad uspijes posalji.da vidimo frajera u novim kolicima kako uziva
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 15:02   #1052
Bibi veliko hvala za odgovor!!! Cak i teta u prodavnici nije znala pa me menjala topic 10puta samo da me zavara i da ju ne gnjavim time)
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 15:18   #1053
Quote:
Estelle kaže: Pogledaj post
Da upitam nesto jer me zbilja muči


Kod kisobran Mclarena - primjer Volo (a i ostali Mc modeli slični su) kakav je pristup košarici ??? ja ne vidim kako može covjek uvuc ruku jer je nekako nedostupno ? inače , mučim se i dalje sa peg perego pliko3 i ne mogu više
Los je pristup! Ja imam quest i kad sputim naslon jedva mogu nesto izvuc iz nje. A i nesto vece ne mozes ugurat unutra. Ja s tim nisam zadovoljna.
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 15:27   #1054
ima li netko Pliko Mini ? dojmovi?
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 15:38   #1055
Quote:
zaria...! kaže: Pogledaj post
Los je pristup! Ja imam quest i kad sputim naslon jedva mogu nesto izvuc iz nje. A i nesto vece ne mozes ugurat unutra. Ja s tim nisam zadovoljna.
Slažem se, po meni jedina mana im je pristup košari
ridikul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 17:11   #1056
Auhhhhh dakle jeste tesko stavit i izvuc iz kosare (( A meni je kosara jako vazna jer poludjet cu inace ,kad idemo u parkic obavezno moram nositi neku loptu, njenu omiljenu dekicu, voda i sl; n emogu sve natrpat u tasni i na ramenu ko konj sam staalno vucem nesto
A zbilja su najbolji mclaren kad je rijec o tezini kolica
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 17:26   #1057
I na mojem Ch.Multywayu je košara manja i lošiji je pristup ali spašava to što su odvojene ručke pa objesiš na njih
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 17:39   #1058
Quote:
Estelle kaže: Pogledaj post
Auhhhhh dakle jeste tesko stavit i izvuc iz kosare (( A meni je kosara jako vazna jer poludjet cu inace ,kad idemo u parkic obavezno moram nositi neku loptu, njenu omiljenu dekicu, voda i sl; n emogu sve natrpat u tasni i na ramenu ko konj sam staalno vucem nesto
A zbilja su najbolji mclaren kad je rijec o tezini kolica
U nju ti stane dekica i voda od ovih stvari sto si nabojala, neka veca lopta nikako. A i ako stavis neku tezu torbu na njih ok, ali kada malu budes izvadila iz kolica ocekuj da ce ti kolica past na pod jer ce ih prevalit kolko su lagana.
Al evo osim te dvije stvari meni su super!!
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 18:17   #1059
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
aha,ma dobro kad uspijes posalji.da vidimo frajera u novim kolicima kako uziva
Evo ga,moj Ivek kako nana i uživa

FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 18:38   #1060
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Evo ga,moj Ivek kako nana i uživa

kako nanam,mišić mali.znaci zadovoljni ste kolicima?to je vazno...
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:48.