Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2015., 21:08   #1
Vježbe za ramena?

ne znam gdje bih to pitao, pa nek modovi premaknu gdje treba.
zanima me koje bih vjezbe trebao radit da si malo rasirim ramena i da poravnam pileca prsa.
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 21:10   #2
pretpostavljam da ideš u teretanu valjda

prsa

bench
incline bench
decline bench

dumbell chest press
incline dumbell chest press
decline dumbell chest press

dumbell chest flies
inclinde dumbell chest flies
decline dumbell chest fliest

ramena

dumbell shoulder press
military press
front raises
lateral raises
rear delt raises
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 21:19   #3
dct i phil ohladite malo.

Za početak počni vježbati kompletno tijelo, uključujući i noge, a ne samo ramena. Već će sve sjesti na svoje mjesto.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 21:25   #4
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
dct i phil ohladite malo.

Za početak počni vježbati kompletno tijelo, uključujući i noge, a ne samo ramena. Već će sve sjesti na svoje mjesto.
Koji glupi savjet. Ne mozes ti nekome bez ikakvog osnova pomoci kroz jednu recenicu ili jedan splitt. Uputi covjeka na citanje i proucavanje. Bitna mu je promjena stila zivota a ne Jedna recenica. Nju ce sutra vec zaboraviti
Uglavnom, bolje da si ovo spojio s onom temom o dobijanju misicne mase nego sto brises konstruktivne postove
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 21:30   #5
ja sam mislio da smo banani kad je napiso da ohladimo

we shall not forget
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 00:04   #6
phil ja bi osobno letenja bucicom izbacio iz repertoara vjezbi za prsa jer ta vjezba doslovno jede tetive u ramenima i lako se povrijedit...
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 00:45   #7
istina al zato ja to radim naprimjer nakon bencha i pressova na chest day i to sa dosta manjom kilažom tako da nisam imao problema a fino mi pogodi prsa nakon svih serija prethodnih drugih vježbi
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 00:51   #8
Alfa i Omega svih vjezbi za ramena. Ja u gymu prije 10-ak dana: https://www.youtube.com/watch?v=WcmV3eGUbnk
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 03:34   #9
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
istina al zato ja to radim naprimjer nakon bencha i pressova na chest day i to sa dosta manjom kilažom tako da nisam imao problema a fino mi pogodi prsa nakon svih serija prethodnih drugih vježbi
svako radi sta moze.ja osobno sam siguran da ta vjezba povecava sansu za ozljedu jer stavlja kost u rame u neprirodan polozaj a samim time i tetive povlaci sa sobom.ugl da sad ne pametujem ako ce momak to radit neka radi sa manjim kilazama i nek se drzi one forma ispred kila...
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 17:18   #10
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
svako radi sta moze.ja osobno sam siguran da ta vjezba povecava sansu za ozljedu jer stavlja kost u rame u neprirodan polozaj a samim time i tetive povlaci sa sobom.ugl da sad ne pametujem ako ce momak to radit neka radi sa manjim kilazama i nek se drzi one forma ispred kila...
forma i je najbitnija u fliesovima a ovo za ne rađenje ja nebih to nikome preporučio to mi je jedna od bitnijih vježbi za prsa definitivno
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 00:13   #11
Ako ne ideš u teretanu, hiljade sklekova.
Ako ideš, baziraj se na bench pressu. Ne kompliciraj ništa, 4 serije na benchu, 3 na kosom, 3 leptir mašina (ako ju imate). Treniraj tako da ideš do maksimalnog opterećenja uvijek, ne da mi se sad ulaziti u detalje, ali baziraj se na manjem broju težih ponavljanja. Nije bitno koliki ti je max bench, bitno je da uvijek treniraš oko maksimuma. Ubaci uz to i solidnu prehranu i rasteš nehumano u prvih par mjeseci, ako si mršav možeš solidnih 10 kila nabiti u 4 mj ako treniraš i jedeš pravilno.
__________________
Rome wasn't built in a day.
Golden Circle is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 00:15   #12
Tema je "vježbe za ramena"


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 00:20   #13
spomeno je i pileća prsa
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 00:21   #14
Tema je kako da proširim ramena i popunim pileća prsa
A i ne viđam baš ljude koji benchaju 100+ i imaju uska ramena.
__________________
Rome wasn't built in a day.
Golden Circle is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 00:51   #15
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
forma i je najbitnija u fliesovima a ovo za ne rađenje ja nebih to nikome preporučio to mi je jedna od bitnijih vježbi za prsa definitivno
prsa se mogu lijepo razvuc i na cross masini.
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 01:10   #16
Quote:
Golden Circle kaže: Pogledaj post
Ako ne ideš u teretanu, hiljade sklekova.
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 01:15   #17
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
prsa se mogu lijepo razvuc i na cross masini.
da al dumbell pressovi/fliesi su dominantiji zbog full range of motiona i kontrole pokreta prsima više, na stranu što i ramena na jebu kako ti kažeš, jebiga

Quote:
Crais kaže: Pogledaj post
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 01:18   #18
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
da al dumbell pressovi/fliesi su dominantiji zbog full range of motiona i kontrole pokreta prsima više, na stranu što i ramena na jebu kako ti kažeš, jebiga



istina je to za ROM i svako tko zeli gradit prsa bi se trebao bazirat na bucice a ne na sipke al hocu rec neka radi momak ako moze ja eto nemam vise te srece pa sa svojih 18 ne mogu tu vjezbu radit pa se snalazim na druge nacine
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 01:21   #19
btw mense čini da on neće niš radit jer je on uteko a mi se tu džaba raspravljamo
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 01:28   #20
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
btw mense čini da on neće niš radit jer je on uteko a mi se tu džaba raspravljamo
neka neka nek se raspravljamo bar punimo podforum sa dobrim stvarima haha
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.