Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2016., 21:26   #41
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Čovjek je kenjkav kad mu smeta miris cigareta?
Mislim da svi(nepušači/bivši pušači) možemo "izdržati" miris duhana..... bilo da netko zapali uz nas, ili smo u prostoriji, ili samo osjetimo na nekome miris.
Ne mislim da smo stalno okruženi tim mirisom, već malo vremena-da se izdržati... na to sam mislila.
__________________
Pozdrav svima, a ne samo njima....
hawaii dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 10:05   #42
meni zna biti problem što ponijeti za jesti, ali ne u smilu što spremiti nego kako to dofurati na posao. bez auta sam, pjeharim, i dok popakiram stvari za posao - laptop, punjač, hrpu nekih knjiga, mjesta za zdjelice baš i nemam

u većini slučajeva si znam složiti neke salate s heljdom, lećom, slanutkom, uz to neko meso.
ili fora mi je skuhati jaja, narezati, pomiješati s posnim, pilećim prsima i kiselim krastavcima. dosta proteina, a čak i ukusno.
ili ponekad si ponesem neke namaze, tipa paštetu od tune (homemeade ) ili konzervu ribe.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 10:06   #43
meni zna biti problem što ponijeti za jesti, ali ne u smilu što spremiti nego kako to dofurati na posao. bez auta sam, pjeharim, i dok popakiram stvari za posao - laptop, punjač, hrpu nekih knjiga, mjesta za zdjelice baš i nemam

u većini slučajeva si znam složiti neke salate s heljdom, lećom, slanutkom, uz to neko meso.
ili fora mi je skuhati jaja, narezati, pomiješati s posnim, pilećim prsima i kiselim krastavcima. dosta proteina, a čak i ukusno.
ili ponekad si ponesem neke namaze, tipa paštetu od tune (homemeade ) ili konzervu ribe.

eh da, naposlu nemamo ni frižider, ni mikrovalnu, ništa. jedino kuhalo za kavu.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 10:41   #44
Baš ti ništa ne olakšava situaciju..

Ja sam znala kad sam ljeti išla busom ili biciklom, salatu staviti u Ikea vrećicu sa zipom u torbu, u uredu prebaciti u zdjelicu pa onda začiniti.
U starom uredu nismo imali kuhinju. Ove vrećice se mogu prati i ponovo koristiti a ipak ih je lakše nositi u torbi.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 11:36   #45
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Baš ti ništa ne olakšava situaciju..

Ja sam znala kad sam ljeti išla busom ili biciklom, salatu staviti u Ikea vrećicu sa zipom u torbu, u uredu prebaciti u zdjelicu pa onda začiniti.
U starom uredu nismo imali kuhinju. Ove vrećice se mogu prati i ponovo koristiti a ipak ih je lakše nositi u torbi.
e vidiš, ovo nije loša ideja. imam ih doma pa bi mogla probati
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.