Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2009., 23:27   #9981
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Manđukić je bio solidan mladi i talentirani napadač NK Zagreba...


Ja sam odmah pozravio njegov transfer u Dinamo...

Tada je počelo,osim što ga nisam volio jer bi stalno promašivao,jer nije pokazivao ništa posebno,najviše me smetalo što su ga odmah počeli uzdizati u nebesa...

Ne znam da li ga je netko forsirao u novinama,ali bio je nesrazmjerno zastupljen i maltene je bio proglašavana najboljim napadačem HNL-a bez da je odigrao gotovo išta posebno...

Čak ni protiv Ajaxa to nije bilo toliko vanzemaljski...

A i počeo sam slušati bahate izjave,nekulturu, problem s Ladićem i nepoštivanja isnstitucija mlade reprezentacije, i pogotovo tućnjava s Modićem i činjenica da ga je bolio kurac zbog poraza Dinama...

Takve ljude mrzim,a takve igrače prezirem:

Napuhani,bahati plaćenici...
Jbga sta god ti rekao,uveo je 2 godine zaredom Dinamo u Kup Uefa i to mu nitko nemoze oduzeti..ove godine je prvi strijelac Dinama i Hnla...igrac koji svojom agresivnoscu pritisce suparnicki zadnji red...na stranu sto ga ti nepodnosis,kao navijac Dinama zar bi ga zbilja sad,kad su kvale za Europu isao prodavati,ovogodisnjeg najboljeg strijelca i rusio koheziju u klubu,zar bi ti bilo draze da ga se proda,jel ga ti eto nevolis?? I samo mi neprodavaj spiku o tolikim novcima za njega koji klub moze dobiti..jer odigra li dobro u Europi,cijena mu samo moze narasti,u sto nesumnjam...

Zar nije malo sebicno od nekoga tko se deklarira kao navijac Dinama(iako i tu postoji sumnja nakon one tvoje izjave da navijas ove god za Hajduka,jer kao ima vise domacih igraca) da navija za to da se proda najbolji klupski i prvenstveni strijelac i to pred Europu,gdje nam je LP nikad bliza samo, zato jer eto,ti ga nevolis.

Zar mislis da bi trenutno mogli naci dostojnu zamjenu za njega??
Jbga kakav je takav je..ali cinjenica je da je prvi strijelac i boljeg nemamo...i ti bi to prodavao jer je eto bahat??Da ga jebes ja te ne razumijem..
Alex84 is offline  
Old 02.06.2009., 23:40   #9982
Quote:
pynko kaže: Pogledaj post
Prema SN Križanac će ili ostati u Zenitu ili ide u Juventus.
Prema Sportskima Sharbiniji igraju paralelno u Hajduku, Dinamu, Ajaxu, Heereveenu, PSV-u, Feyenoordu, HSV-u i Werderu, Mandžukićev transfer u HSV/Werder već je riješena stvar, Lovren je odavno igrač Juventusa, Zec je definitivno potpisao za Dinamo, Kalinić već igra za Palermo, da ne velim neke starije kako Kovač nikada neće doći u Dinamo, Dinamo nema šanse uzeti ovo prvenstvo, Grant je siguran trener Hajduka, Babić već u dresu Hajduka... jebo te novine, iste su ko Index, samo kaj ih još i ljudi plačaju.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 02.06.2009., 23:57   #9983
Liht trebaš vidit španjolski, talijanski tisak(marca,as,tuttosport) koji ljudi također plaćaju..uvik može gore.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 03.06.2009., 00:04   #9984
Quote:
pynko kaže: Pogledaj post
"Iako obje strane negiraju pregovore, izvjesno je da je Zec sve bliži Dinamu" - naravno, svi negiraju, ali moram nekaj pisat pa eto, bliže je Dinamu. To je isto smeće, jebo novine. Gledajte samo ovo, vrhunac sportskog i istraživačkog novinarstva:



A nakon svega, i dalje su u Rijeci.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 03.06.2009., 00:06   #9985
Pa 90% tih novina, portala i sl. nema nis bolje informacije od nas tu. Vecina tog su glasine i neke poluistine. Ko tom vjeruje ionako? Kad se nesto potvrdi onda druga prica, pa ljudi onda vide u novinama i misle si kak oni imaju informatore, kak sve znaju. novine bi doslovno mogao pisat tu s foruma. Citas forum i pises novine. isto bi se prodavale ko i ove koje su vec na trzistu. Evo nakon utakmice sa hajdukom u kupu napisem post i sljedeci dan u indexu doslovno prepisana svaka misao. Netko cita forum i plasira te misli i ideje u novine Novinari Gori su od odvjetnika. Evo ste vidli od nove tv novi spot? Spasavaju hrvatsku
Šećer Babo is offline  
Old 03.06.2009., 00:31   #9986
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Manđukić je bio solidan mladi i talentirani napadač NK Zagreba...


Ja sam odmah pozravio njegov transfer u Dinamo...

Tada je počelo,osim što ga nisam volio jer bi stalno promašivao,jer nije pokazivao ništa posebno,najviše me smetalo što su ga odmah počeli uzdizati u nebesa...

Ne znam da li ga je netko forsirao u novinama,ali bio je nesrazmjerno zastupljen i maltene je bio proglašavana najboljim napadačem HNL-a bez da je odigrao gotovo išta posebno...
Sve Dinamove igrače za koje dođe vrijeme za prodaju se abnormalno napuhava u medijima i tako im se diže cijena! Uostalom preko 80% hrvatskih medija je zagrebačko,a netko novinare i podmazuje za usluge!
Transferi iz Hajduka,Rijeke,Zagreba,Osijeka i ostalih HR klubova,nisu za igrače iste kvalitete ni upola visoki,kao za one iz Dinama!
Mamić zna posao! Pogledajte cijene Ahmada Sharbinija,Zeca ili Vrućine,pa usporedite sa Manđukićevom,a to su po meni igrači sličnih vrijednosti!
Anas Sharbini,Senijad Ibričić i Nikola Kalinić(kada je u formi)su vjerojatno najbolji igrači HNL,a neće se prodati ni blizu kao Mandžo,zato jer ne igraju u Dinamu! Da su u Dinamu srušili bi rekord HNL transfera za godinu,dvije!
babaluj is offline  
Old 03.06.2009., 00:34   #9987
B, jel vidiš kako ovi purgeri i tovari sa lakoćom pričaju i kombiniraju transfere. Kao 'ma najbolje bi nam došao ovaj na lijevoj strani, na krilu smo pokriveni......ma ovaj mi nije nešto posebno, bolji bi ovaj....itd'. Ono, tipa, gotova je izložba, pa se proizvoljno kombinira šta gdje i kako.
A šta možemo mi ovdje. Ništa.
Nama će doć Nastja Čeh i eventualno nekakav Poyet.
6ar is offline  
Old 03.06.2009., 00:36   #9988
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post

Zar mislis da bi trenutno mogli naci dostojnu zamjenu za njega??
Jbga kakav je takav je..ali cinjenica je da je prvi strijelac i boljeg nemamo...i ti bi to prodavao jer je eto bahat??Da ga jebes ja te ne razumijem..
Opet, ti misliš da se slažemo po tome je li on dobar igrač...

Ja opet tvrdim da nije, da bi recimo Zec ili Vručina bili dobra zamjena...

A ovo za Hajduk sam rekao u afektu,jer mi je idiotski da dovodimo:SKUPE strance,kojima TREBA DUGO da se adaptiraju...

PS
Hajduk je ispao još gori,oni su cijelu taktiku podredili Kaliniću(da ga mogu prodati),ali to je već druga priča...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 03.06.2009., 00:39   #9989
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
Nama će doć Nastja Čeh i eventualno nekakav Poyet.
Ja bih Ivana Campa, on bi mogo bit dobar
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 03.06.2009., 00:40   #9990
Čuo sam da Jajalu pada rođendan na Uskrs.
6ar is offline  
Old 03.06.2009., 00:44   #9991
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
Čuo sam da Jajalu pada rođendan na Uskrs.
au šit
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 03.06.2009., 00:45   #9992
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
Čuo sam da Jajalu pada rođendan na Uskrs.
šta stvarno?
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 03.06.2009., 00:46   #9993
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Ja bih Ivana Campa, on bi mogo bit dobar
??
6ar is offline  
Old 03.06.2009., 01:13   #9994
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Opet, ti misliš da se slažemo po tome je li on dobar igrač...

Ja opet tvrdim da nije, da bi recimo Zec ili Vručina bili dobra zamjena...

A ovo za Hajduk sam rekao u afektu,jer mi je idiotski da dovodimo:SKUPE strance,kojima TREBA DUGO da se adaptiraju...

PS
Hajduk je ispao još gori,oni su cijelu taktiku podredili Kaliniću(da ga mogu prodati),ali to je već druga priča...
Zec je igrac nedvojbene kvalitete,ali ti nikako da skuzis da nije samo to bitno..prodavat najboljeg igraca i strijelca prije Europskih kvalifikacija moze biti samo kontraproduktivno..razbija se kohezija momcadi,da ne spominjem da Zec nema nikakvog iskustva igranja Europskih tekmi i to nije to..nezelis to shvatiti jer ti je Mandja odbojan,ne toliko zbog igre,vec zbog drugih stvari,koje se veoma lako kuze po tvojim postovima...

Vrucina igrac koji je kur..na gostovanjima..da bas bi bio dobra zamjena...
Alex84 is offline  
Old 03.06.2009., 01:47   #9995
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
Zec je igrac nedvojbene kvalitete,ali ti nikako da skuzis da nije samo to bitno..prodavat najboljeg igraca i strijelca prije Europskih kvalifikacija moze biti samo kontraproduktivno..razbija se kohezija momcadi,da ne spominjem da Zec nema nikakvog iskustva igranja Europskih tekmi i to nije to..nezelis to shvatiti jer ti je Mandja odbojan,ne toliko zbog igre,vec zbog drugih stvari,koje se veoma lako kuze po tvojim postovima...

Vrucina igrac koji je kur..na gostovanjima..da bas bi bio dobra zamjena...

ne znam kolega ja sam na colinsovoj strani, a meni jedino lova zvoni u glavi kao i za maminha...

ni kalinica ni madjukica nikad nisam obozavao i oduvijek tvrdim da od njih nikad pravih igraca

talent imaju ali mozga nemaju, pa ce vrijeme pokazati... kazem nadam se da se varam i volio bi to ali bahatost ce ih sjebati kad tad....

prodaja mandje za 10 milja eura... uvijek nek donesu lovu i malog im zapakirajte i to s masnicom oko vrata...

imam osjecaj da niste svjesni o kojoj lovi govorimo manđa 10 milja a neki ibricici 2 milje eura, ili ti neki kreten dzeko igrac u zivotnoj formi i to koliko golova je zabio, da bayernu vrijedi 12 milja...

mislim budimo realni, ja jesam navijac hajduka ali nisam mrzitelj nijednog naseg kluba i bilo bi mi drago da prodate manđu za 30 milja eura ali budimo realni, ovo je vrh za takvog igraca ako je uopce moguce da ga se za tu cifru proda...
crotomy is offline  
Old 03.06.2009., 02:02   #9996
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
Zec je igrac nedvojbene kvalitete,ali ti nikako da skuzis da nije samo to bitno..prodavat najboljeg igraca i strijelca prije Europskih kvalifikacija moze biti samo kontraproduktivno..razbija se kohezija momcadi,da ne spominjem da Zec nema nikakvog iskustva igranja Europskih tekmi i to nije to..nezelis to shvatiti jer ti je Mandja odbojan,ne toliko zbog igre,vec zbog drugih stvari,koje se veoma lako kuze po tvojim postovima...

Vrucina igrac koji je kur..na gostovanjima..da bas bi bio dobra zamjena...
Nije Slaven Dinamo, pa da i na gostovanjima 80 minuta napada! Da Mandžo igra u Slavenu,ne bi dao ni 10 golova po sezoni.Nije isto zabiti 15 komada u Slavenu,Šibeniku i Rijeci ili u Dinamu i Hajduku.Ove godine je daleko najuspješniji strijelac bio Anas Sharbini koji je vezni igrač u Rijeci,a u samom vrhu najboljih strijelaca HNL. Vrhunski napadač u Dinamu ili Hajduku mora zabijati minimum 20 komada po sezoni iz igre,sjeti se Dudua!
babaluj is offline  
Old 03.06.2009., 02:54   #9997
Onda je Terkes najbolji...... To je relativno. U Dinamu su se golovi raspodijelili dosta po ekipi. U Dinamu i Hajduku ima vise igraca dok u amnjim klubovima samo 2-3 zabijaju pravo i njima se sve podredi.
Adriana Lima fan is offline  
Old 03.06.2009., 03:12   #9998
Quote:
Adriana Lima fan kaže: Pogledaj post
Onda je Terkes najbolji...... To je relativno. U Dinamu su se golovi raspodijelili dosta po ekipi. U Dinamu i Hajduku ima vise igraca dok u amnjim klubovima samo 2-3 zabijaju pravo i njima se sve podredi.

Najefikasnijim igračem se u Dinanu pokazao Slepička 6 golova iz 9 nastupa,sve iz igre!
babaluj is offline  
Old 03.06.2009., 03:17   #9999
Quote:
crotomy kaže: Pogledaj post
ne znam kolega ja sam na colinsovoj strani, a meni jedino lova zvoni u glavi kao i za maminha...

ni kalinica ni madjukica nikad nisam obozavao i oduvijek tvrdim da od njih nikad pravih igraca

talent imaju ali mozga nemaju, pa ce vrijeme pokazati... kazem nadam se da se varam i volio bi to ali bahatost ce ih sjebati kad tad....

prodaja mandje za 10 milja eura... uvijek nek donesu lovu i malog im zapakirajte i to s masnicom oko vrata...

imam osjecaj da niste svjesni o kojoj lovi govorimo manđa 10 milja a neki ibricici 2 milje eura, ili ti neki kreten dzeko igrac u zivotnoj formi i to koliko golova je zabio, da bayernu vrijedi 12 milja...

mislim budimo realni, ja jesam navijac hajduka ali nisam mrzitelj nijednog naseg kluba i bilo bi mi drago da prodate manđu za 30 milja eura ali budimo realni, ovo je vrh za takvog igraca ako je uopce moguce da ga se za tu cifru proda...
Kolega,imate pravo bit na cijoj god strani oceteNego ti mi pises tu o ciframa za Mandju..ali ja ne govorim sad o tome..vec da je on jbga prvi strijelac kluba i najbolji strijelac prvenstva...njegov doprinos ulaska Dinama 2 god zaredom u Kup Uefa je ogromnaaa,kao i osvajanja prvensta ove godine i kupa..agresivan je igrac koji konstantno napada zadnju liniju obrane protivnika i ima ga po cijelom terenu..ako si posten i sam ces to priznati...e sad,ja kao navijac Dinama ne zelim konstantnu rasprodaju najboljih igraca,i to u predvecerje Europskih dvoboja...ne zelim nikakve Zeceve ni Vrucine da ga zamjenjuju(mada bi volio da je Zec u Dinamu,ali lik je potencijal,nema nikakvog iskustva igranja u Europi,plus prilagodba na veliki klub..bla bla ne da mi se opet o tome)Zelim bar jednom da ista ekipa i najbolji igraci ostanu na okupu,a ne da odlaze sad pred kvale,jer htjeli mi priznati ili ne,Dinamo ce bez njega biti bitno oslabljen,i uvelike smanjiti izglede ne samo za LP,vec i EL...znaci ja samo o tome govorim,ne koliko on vrijedi,te oce li se prodati za 10,15,ili 30 milja...
Zar ti kao navijac Hajduka zelis da vam Kale ode??Moze ga se blatiti koliko ocete,ali ima on kvalitete,ali jbga lik ima 21 god..nije mu bilo lako kroz sav taj medijski pritisak..zato je i igrao lose,ali on je nedvojbeno dobar igrac..i sumnjam da ce ijedan pravi navijac Hajduka zeljeti da on ode..Rasprodaja najboljih igraca i talenata jednostavno nije rjesenje ako se zeli napraviti ikakav uspjeh..e o tome ja govorim,ne o novcima..i mislim da je sebicno zeljeti da Mandja ode od strane Colinsa,jer je ocito da ga lik ne podnosi,ali ne zbog toga sto je Mandja kao los igrac...a on ima kvalitete,sto je dokazao protiv Ajaxa,Sparte...i uveo ga u Europu..i sad bi se kao taj igrac trebao prodati jer se eto nesvidja Colinsu njegova bahatost..a zasluge koje je napravio za Dinamo jednostavno gura pod tepih???Divni su mu argumenti..
Quote:
babaluj kaže: Pogledaj post
Nije Slaven Dinamo, pa da i na gostovanjima 80 minuta napada! Da Mandžo igra u Slavenu,ne bi dao ni 10 golova po sezoni.Nije isto zabiti 15 komada u Slavenu,Šibeniku i Rijeci ili u Dinamu i Hajduku.Ove godine je daleko najuspješniji strijelac bio Anas Sharbini koji je vezni igrač u Rijeci,a u samom vrhu najboljih strijelaca HNL. Vrhunski napadač u Dinamu ili Hajduku mora zabijati minimum 20 komada po sezoni iz igre,sjeti se Dudua!:)
pa to stoji...eto Mandja je zabio 16 komada u prvenstvu,dakle prvi strijelac..i sad ga po tvojoj logici treba prodavat jer nije dao 20?
Pa ajde reci mi molim te ko je odigrao onu super tekmu protiv Ajaxa i zabbio 2 gola?Tko je doslovno izludio onog branica Sparte(ne sjecam se kako se zove)?I sad bi se ti rjesio takvog igraca??A ako ostane,i opet napravi nesto slicno,svi ce mu klicati i svrsavati na njega te govoriti kako je dobar igrac..jbga ja nisam takav i neponasam se kako vjetar puse..ja smatram da bi on apsolutno trebao ostati u Dinamu i drzim se toga..a njegova bahatost neigra nikakvu ulogu u tome,jer ja gledam sta je on napravio za Dinamo,a to je puno bolji argument od napuhanosti i bahatosti
Alex84 is offline  
Old 03.06.2009., 03:29   #10000
Kakva smijurija Da bahatost i umišljenost.. Kad bi navijači Man Utd-a gledali tako, Cristianu Ronaldu bi zabranili igrati nogomet Gluposti.. Činjenica je da je dinamo prvak države, a on najbolji igrač prvaka države. Ako želiš igrati nekakvu ulogu u europi, ne prodaješ najboljeg igrača. Malo strpljenja, pa eventualno na zimu ili ako bude išlo dobro, iduće ljeto. Novci neće pobjeći, a ni dinamo mu ne daje kikiriki. Svoje osobne impresije o mandžukićevoj osobnosti zadržite za sebe jer brijem da to nikoga ne zanima.
Playlife_ is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.