Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2012., 09:27   #21
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
plac u gajnicama imaš mali diskont piča oni sigurno otkupljuju...
Samo pazi jer su manje više sve pivovare mjenjale oblik svojih flaša pa ti stare ne vrijede osim da ih baciš u zeleni spremnik...
Hvala ti puno, ma nove su flaše, u zadnje 2-3 godine su se skupljale...Hvala još jednom
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 20:03   #22
Pozdrav, evo ni ja se ne snalazim baš u ovom pa me zanima slijedeće:
na staklenim bocama, npr na ovom: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...Q80wcEv81SsYPw
piše : HR povratna naknada 0,50 kn. Dakle to ne znači da ću u dućanu, ako dođem s praznom bocom, moći kupiti istu stvar za 50 lipa jeftinije nego da će mi baš isplatiti tih 50 lipa? dakle posve isto kao i za plastiku?
Isto piše i na staklenoj boci vina. To onda nije ko ono s praznim bocama od pive (mogu jedino kupiti drugu pivu, ali bez cijene boce) nego baš vraćaju pare?
šara2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 19:07   #23
isto kao obične boce, a ne kao pivo u staklenoj boci
__________________
Ba dum tsssssssssss
Omega_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 21:05   #24
Limenke

Pozdrav, imam pitanje u vezi povrata limenki.
Vrijedi li, tj. može li se vratiti/prodati limenka ako nema na sebi više onaj "prsten" koji služi za otvaranje?
AnnaSmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:33   #25
isprike što dižem temu, ali imam jedno pitanje. Htio sam kupiti gajbu piva u konzumu u Metkovicu. gajbu sam stavio u aparat za otkup ambalaže, izašao mi je račun/kupon, htioo sam uzet novu gajbu ali vidim da te pive više nema. Zanima me je li ja ovaj račun/kupon mogu negdje drugo iskoristiti? Jel on vezan samo za konzum ili mogu i u nekom drugom dućanu? hvala
StevePre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:56   #26
Kupon ti je za lovu, ako se ne varam(ok, za pivo nisam vidio, ali pretpostavljam da je i za njega tako). Ti uzmeš lovu, odeš i kupiš pivo skupa s ambalažom

A ako si predao u konzumu, u konzumu kupuješ/podižeš lovu. Samo je problem ako imaju rok za podići lovu. Kvragu, zar nije bilo lakše pitati bilo koga od zaposlenih, nego čekati odgovor na forumu?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 15:18   #27
nemre dobiti lovu, to je ona povratna ambalaža (tj. može ako ima i račun da je platio )
i ne,nemreš u drugom dućanu,ako nije bilo pive trebao si tražiti tu gajbu natrag

ali stvarno,to nisi tamo nikog mogao pitati ?
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 09:14   #28
pitao sam, nije radnica znala. a jel ima neki period do kojeg se kupon može iskoristit?
StevePre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2019., 18:05   #29
Da ne guglam previše, je li se vratila povratna naknada za mliječne proizvode?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2019., 21:23   #30
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Da ne guglam previše, je li se vratila povratna naknada za mliječne proizvode?
Nije...
Frozzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2019., 01:12   #31
Quote:
AnnaSmile kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam pitanje u vezi povrata limenki.
Vrijedi li, tj. može li se vratiti/prodati limenka ako nema na sebi više onaj "prsten" koji služi za otvaranje?
Naravno.

Uskoro će biti i mliječna ambalaža na prodaju..
Macstrna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.