Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 17:27   #841
Quote:
Cranesbill kaže: Pogledaj post
A zašto bi prilikom slušanja susjedovih uzdisaja morala i njega zamišljati?
Da se napališ?
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 17:33   #842
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
"krava"? ..."Jebi me ko kravu!" , "Jebat ću te ko kravu."?

Sve dok nije ovoliko prizemljen i spušten na razinu farme, umjetnog osjemenjivanja i sirote stoke zatočene u oborima, prljavi govor može biti interesantan i uzbudljiv.
Naučen tekst kojeg ti pozeri i pozerice izvikuju kao papige ne bi ostavio dojam na mene ...sve se to može reći puno suptilnije i privlačnije, a da ne izgubi na svojoj "prljavosti".
Osim toga, treba znati odabrati pravi trenutak za to. Granice svatko određuje za sebe, naravno, onako kako njemu odgovara.
Da, vjerujem da si ti bolja od toga.

Osobno ne koristim izraz krava.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 19:06   #843
Ja imam drugacije pitanje: kako van se da uopce govorit dok se jebete? Ja se ne sican kad smo pricali ni u grupi ni po dvoje.

Samo dises kad je zestoko a inace su ti usta zaposlena, ne stignes laprdat. Ili je kurac u ustima ili si nosom u picki. Kakvo pricanje?
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 19:36   #844
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
Ja imam drugacije pitanje: kako van se da uopce govorit dok se jebete? Ja se ne sican kad smo pricali ni u grupi ni po dvoje.

Samo dises kad je zestoko a inace su ti usta zaposlena, ne stignes laprdat. Ili je kurac u ustima ili si nosom u picki. Kakvo pricanje?
Dirty talk nije vezan isključivo uz sam čin nego se može prakticirati prije nego što do samog čina uopće dođe. To su ti one zgodne poručice od kojih ti postane vruće, koje dobiješ ili ne dobiješ od svoje drage/dragog. Dok su ti usta zauzeta nečim drugim što nije seksualne prirode dođe ti jedna takva poručica pa se zagrcneš i počneš sliniti.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 22:12   #845
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Po ovome što si napisala mislim da je to tvoje "svašta" bitno različito od onog "svašta" o čemu je tema i ne spada uopće pod nikakav dirty talk.
Ovo što si napisala da te pita čija sam mi je u rangu toga da ja usred seksa pitam svoju ženu da li voli čokolino.
To što nisam doslovce napisala ono što meni dečko kaže dok smo intimni nego sam dala najbanalniji primjer ne znači da ono što mi govori i pored toga nije tematika ovog threada.
Nisam znala da moram pisati doslovno ono što mi govori. Niti to planiram.
Da naše svašta nije u temi ne bi ni pisala ovdje.
NotGoTArya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 22:42   #846
Kombinacija dirty talka i dirty toucha je vrh. Glupo mi je pričati, sve ovisi o situaciji, raspoloženju i momentu.

Grickajući uho joj šapneš: "Jedva čekam da ti gricnem usne i kliznem jezikom među njih", uz onaj zločesti ton. I onda još osjeti taj vlažan i topao jezik na uhu, oko uha možda i drugdje. Ne može a da ne zamisli kako će joj biti. Fora je što ostaje u zraku o kojim to usnama pričaš. Ja volim prvo izluditi poljupcima one bliže uhu. A za dalje...ovisi kako se dobro ljubi.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 11:30   #847
Quote:
Cranesbill kaže: Pogledaj post
A zašto bi prilikom slušanja susjedovih uzdisaja morala i njega zamišljati?

ti se ne možeš uživit ni da hoćeš a pitanja su ti kao da si pala s marsa. imaš gabore od susjeda koji su uz to još nenormalno antipatični i meni bi njihova ogavna stenjanja trebala biti poticaj. poticaj su mi samo za proljev. eto, valjda je i to nešto
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 01:01   #848
Napaljeno pričati i dobro sexati, to je umijeće
Malcontent Cala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 16:23   #849
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Da se napališ?

pfff

Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Kombinacija dirty talka i dirty toucha je vrh. Glupo mi je pričati, sve ovisi o situaciji, raspoloženju i momentu.

Grickajući uho joj šapneš: "Jedva čekam da ti gricnem usne i kliznem jezikom među njih", uz onaj zločesti ton. I onda još osjeti taj vlažan i topao jezik na uhu, oko uha možda i drugdje. Ne može a da ne zamisli kako će joj biti. Fora je što ostaje u zraku o kojim to usnama pričaš. Ja volim prvo izluditi poljupcima one bliže uhu. A za dalje...ovisi kako se dobro ljubi.
maaaa to ne moraš ni reći , iščita iz pogleda to
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 01:01   #850
Seks bez prljave priče je dosadan.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 22:06   #851
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
pfff



maaaa to ne moraš ni reći , iščita iz pogleda to
Pa pretpostavljam da može iščitati s obzirom ako joj već slinim po uhu...lako je moguće da ću joj uskoro sliniti nad nečim drugim.

I tko je glasniji, susjed ili susjeda?
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 09:52   #852
Sta kaze "Jebat cu te kao kravu"
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 08:39   #853
Kažeš joj: E, sad raširi noge i primi ga ko Severina! I nemoj ispljunuti na kraju nego progutaj!
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 17:00   #854
dobro, može i kao kravicu.

fantazirat i raspravljat do sutra i sitničarit se može, al volim gledat u oči i provokativno naglasit jebi me ko kravu


volim promatrati različite situacije, reakcije i stimulirati tj provocirati. I promatrati. Sebe također.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 20:42   #855
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
dobro, može i kao kravicu.

fantazirat i raspravljat do sutra i sitničarit se može, al volim gledat u oči i provokativno naglasit jebi me ko kravu


volim promatrati različite situacije, reakcije i stimulirati tj provocirati. I promatrati. Sebe također.
Bitno se zabaviti, ego treba ostaviti po strani.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 22:28   #856
Tito ili Pavelić? To nikad ne pitate tokom seksa?
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 11:17   #857
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Bitno se zabaviti, ego treba ostaviti po strani.
To govoriš sebi?
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 22:52   #858
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
To govoriš sebi?
Govorim svima.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 23:18   #859
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Tito ili Pavelić? To nikad ne pitate tokom seksa?
sanader ili seks .. mislim koji si ti dinosaur?!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 13:51   #860
Ja volim malo dirty talk i bas bih volila cuti neke prijedloge
gornja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger