Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 16:59   #1
Da li uci u veze na daljinu?

Evo ima vec neko vrime da se dopisujem sa djevojkom koja je iz daljeg kraja .Pa me zanima dali da uđem ili ne , zenska mi je draga i sve to ali na neke trenutke iman osjecaj da me ignorira iako mi je iz starta razgovora(kad smo poceli pricat) , dala doznanja da je zainteresirana.Ako netko ima nekakvog vec iskustva u takvim vezama slobodno neka napise , svaki savjet je dobrodosao )
pere99 is offline  
Old 14.05.2017., 17:05   #2
Quote:
pere99 kaže: Pogledaj post
Evo ima vec neko vrime da se dopisujem sa djevojkom koja je iz daljeg kraja .Pa me zanima dali da uđem ili ne , zenska mi je draga i sve to ali na neke trenutke iman osjecaj da me ignorira iako mi je iz starta razgovora(kad smo poceli pricat) , dala doznanja da je zainteresirana.Ako netko ima nekakvog vec iskustva u takvim vezama slobodno neka napise , svaki savjet je dobrodosao )
Je li ti problem što te ignorira ponekad ili što je daleko?
Jeste li se kad vidjeli uživo?
positiveshit is offline  
Old 14.05.2017., 17:08   #3
Quote:
pere99 kaže: Pogledaj post
Evo ima vec neko vrime da se dopisujem sa djevojkom koja je iz daljeg kraja .Pa me zanima dali da uđem ili ne , zenska mi je draga i sve to ali na neke trenutke iman osjecaj da me ignorira iako mi je iz starta razgovora(kad smo poceli pricat) , dala doznanja da je zainteresirana.Ako netko ima nekakvog vec iskustva u takvim vezama slobodno neka napise , svaki savjet je dobrodosao )
Odmah,na početku,moram se osvrnuti na sljedeći:citat: "ženska mi je draga i sve to ali na neke trenutke iman osjećaj da me ignorira." kraj citata. Zar bi ti želio biti u vezi (pa i u vezi na daljinu) s nekime tko te ignorira? Ne znam,no iz svega ovoga što si ti ovdje napisao, meni se čini da od svega toga nema budućnosti. Nažalost,imam iskustva u vezama na daljinu,i sada kada se osvrnem na to,sve mi se to čini kao uzalud potrošeno vrijeme. Ja osobno ne bih ulazila u vezu na daljinu,no to je tvoj život pa stoga ti sam donesi odluku.

Kolika je udaljenost između vas? Koliko biste se i kada viđali? Kako (na tjednoj bazi,mjesečnoj)? Kako si ti zamislio (i kako zamišljaš) tu potencijalnu vezu na daljinu?
zlakraljica is offline  
Old 14.05.2017., 17:51   #4
Veze na daljinu su kurac osim ako ih nemas 5 paralelno pa skupis dosta IRL druzenja za jednu normalnu vezu i boli te kurac sto masovno lazes. Zivot je prekratak da se cuvas tjednima ili mjesecima radi necega sto ce i onako vremenom propasti jer budimo realni, ljudi nisu "predvideni" da odrzavaju emocionalnu bliskost kroz zice.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 14.05.2017., 18:22   #5
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Zivot je prekratak da se cuvas tjednima ili mjesecima radi necega sto ce i onako vremenom propasti jer budimo realni, ljudi nisu "predvideni" da odrzavaju emocionalnu bliskost kroz zice.
U potpunosti potpisujem!
zlakraljica is offline  
Old 14.05.2017., 18:29   #6
jel pgdug?

pa cemo dalje
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Old 14.05.2017., 19:10   #7
Stani na loptu prvo malo.
Dopisujete se i ti bi vec vezu,upoznaj ju u zivo pa onda vidi kako disete. Izadjite par puta van. Nista ti nisi duzan ako se dopisujete.
space_xd is offline  
Old 14.05.2017., 21:37   #8
Kaj se ne bi veza na daljinu uopće razmatrala samo ako se radi o nekoj svemirskoj povezanosti i stapanju duša, a ne ignoriranju u startu?
calea is offline  
Old 14.05.2017., 21:51   #9
Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Stani na loptu prvo malo.
Dopisujete se i ti bi vec vezu,upoznaj ju u zivo pa onda vidi kako disete. Izadjite par puta van. Nista ti nisi duzan ako se dopisujete.
Tako to nekako treba biti ako su obje strane zainteresirane.
Mozda prije prijateljstvo nego veza.
ayca is offline  
Old 14.05.2017., 22:42   #10
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Veze na daljinu su kurac osim ako ih nemas 5 paralelno pa skupis dosta IRL druzenja za jednu normalnu vezu i boli te kurac sto masovno lazes.
Sve rečeno. Sva moja i tuđa iskustva u vezama na daljinu su takva.
Neko123 is offline  
Old 15.05.2017., 16:12   #11
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Je li ti problem što te ignorira ponekad ili što je daleko?
Jeste li se kad vidjeli uživo?
Vise sto je daleko jer mi nije to veza ako ne mogu izać s njom na piće ili negdje .Prije me je povremeno ignorirala ali tijekom vremena je prestala , za sada se jos nismo vidli uzivo ali smo se culi preko skype-a dosta put.
pere99 is offline  
Old 15.05.2017., 16:21   #12
Quote:
zlakraljica kaže: Pogledaj post
Odmah,na početku,moram se osvrnuti na sljedeći:citat: "ženska mi je draga i sve to ali na neke trenutke iman osjećaj da me ignorira." kraj citata. Zar bi ti želio biti u vezi (pa i u vezi na daljinu) s nekime tko te ignorira? Ne znam,no iz svega ovoga što si ti ovdje napisao, meni se čini da od svega toga nema budućnosti. Nažalost,imam iskustva u vezama na daljinu,i sada kada se osvrnem na to,sve mi se to čini kao uzalud potrošeno vrijeme. Ja osobno ne bih ulazila u vezu na daljinu,no to je tvoj život pa stoga ti sam donesi odluku.

Kolika je udaljenost između vas? Koliko biste se i kada viđali? Kako (na tjednoj bazi,mjesečnoj)? Kako si ti zamislio (i kako zamišljaš) tu potencijalnu vezu na daljinu?
Onako nije bas predaleko ali bi ima dosta putovat busom , ni ja sam bas neznam , kad bi i nesto iskombinirali to bi bilo na mjesecnoj bazi.
pere99 is offline  
Old 15.05.2017., 16:34   #13
[
pere99 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger