Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2017., 21:34   #1481
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma ak nije regulirano onda ne postoji! Ak je Supermen bil zaljubljen u koleginicu kaj ne bi mogla i Yuna sad navaliti na nekog drugog kolegu?! Volim Batmana.Sve super junake volim ali ne kao Supermena. Crn,visok, plave oči i plašt!
Joskić i neregulirane stvari ti mogu itekako naškoditi
Yuni ne treba da ju glasine prate i da ju zajebavaju u firmi. Ima dovoljno lijepog svijeta i van zidova preduzeća
calea is offline  
Old 15.05.2017., 21:38   #1482
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Joskić i neregulirane stvari ti mogu itekako naškoditi
Yuni ne treba da ju glasine prate i da ju zajebavaju u firmi. Ima dovoljno lijepog svijeta i van zidova preduzeća
Ma kako? Ne kužim? Neka se ljube kolege sa kolegama ako im se ljubi!? Kaj da im ja radim!? O glasine su tolko nebitna stvar da je to čudo. Uostalom kaj ju briga! Vrijeme je za neke nove avanture po firmama! Recimo da zavede nekog kolegu iz suprotne frime? Jel to ok? Bitno je sam da nekoga zavede kaj je prije moguće! Šteta da tema zamre!
Joshua is offline  
Old 15.05.2017., 21:44   #1483
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma kako? Ne kužim? Neka se ljube kolege sa kolegama ako im se ljubi!? Kaj da im ja radim!? O glasine su tolko nebitna stvar da je to čudo. Uostalom kaj ju briga! Vrijeme je za neke nove avanture po firmama! Recimo da zavede nekog kolegu iz suprotne frime? Jel to ok? Bitno je sam da nekoga zavede kaj je prije moguće! Šteta da tema zamre!
Zato što ljudi nisu uvijek dobronamjerni, zato što zli jezici mogu naškoditi ako žele, zato što je mlada i ne treba joj da ju netko potkopava ili sabotira, zato što je bolje držati privatno odvojeno od poslovnog, i to su najbezazleniji zašto
A za romansu i ja navijam. To uopće nema govora! Yuna mi je drag lik i jedva čekam da imamo neku novu priču, al kvalitetniju od ove!
calea is offline  
Old 27.05.2017., 02:50   #1484
Otišao je. Večer prije selidbe sam bila kod njega. Indirektno me "istjerao" iz stana, tj. nije htio da prespavam jer kao rano mora ić. Pozdravili smo se prijateljski, poželjela sam mu sreću, bila sam jaka i cool, al mi se moglo čut u glasu da mi nije svejedno. Kod njega nisam uspjela razaznat dal mu je teško ili jedva čeka da odem, bio je full čudan i nemiran. Kad sam izašla iz stana poslao mi je pusu. Čim sam zakoračila niz stepenice zasuzile su mi oči. Nisam ni izašla iz ulice, jedva sam od suza vidla cestu pred sobom, pa sam krivo skrenula, pa skoro imala saobračajku... Par minuta kasnije stiže poruka od njega. Sigurno mu već falim!, pomislih naivno. Borim se s brzom cestom koju jedva vidim od suza dok mi se cepa srce, a on mi šalje neki kurac u vezi posla kaj moram napravit, totalno nebitno.
Tad sam napokon shvatila da mu govno na cesti znači više od mene, opsovala ga i bacila mobitel negdje u smjeru gepeka.

I tak sam jedva nekak došla doma, plakala još dva sata i pripremala dokumentaciju za sutra.

Eto, the end.

Nisam naučila lekciju od prije 10 godina i opet me smotao jedan glupi rak gotovo istog imena. Alarmi su bili upaljeni, al ja sam ih ignorirala. Tak mi i treba kad padam na manipulatore i igrače.

Valjda ću drugi (treći) put pametnije
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 27.05.2017., 03:07   #1485
A šta si očekivala?
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 27.05.2017., 07:15   #1486
Ajme, Yuna

a jebi ga, bit ce lakse... Isplaci se dobro...

Aj, drzi se !
__________________
Tko ne zna, a ne zna da ne zna-opasan je-izbjegavajte ga!
Split is offline  
Old 27.05.2017., 10:14   #1487
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Otišao je. Večer prije selidbe sam bila kod njega. Indirektno me "istjerao" iz stana, tj. nije htio da prespavam jer kao rano mora ić. Pozdravili smo se prijateljski, poželjela sam mu sreću, bila sam jaka i cool, al mi se moglo čut u glasu da mi nije svejedno. Kod njega nisam uspjela razaznat dal mu je teško ili jedva čeka da odem, bio je full čudan i nemiran. Kad sam izašla iz stana poslao mi je pusu. Čim sam zakoračila niz stepenice zasuzile su mi oči. Nisam ni izašla iz ulice, jedva sam od suza vidla cestu pred sobom, pa sam krivo skrenula, pa skoro imala saobračajku... Par minuta kasnije stiže poruka od njega. Sigurno mu već falim!, pomislih naivno. Borim se s brzom cestom koju jedva vidim od suza dok mi se cepa srce, a on mi šalje neki kurac u vezi posla kaj moram napravit, totalno nebitno.
Tad sam napokon shvatila da mu govno na cesti znači više od mene, opsovala ga i bacila mobitel negdje u smjeru gepeka.

I tak sam jedva nekak došla doma, plakala još dva sata i pripremala dokumentaciju za sutra.

Eto, the end.

Nisam naučila lekciju od prije 10 godina i opet me smotao jedan glupi rak gotovo istog imena. Alarmi su bili upaljeni, al ja sam ih ignorirala. Tak mi i treba kad padam na manipulatore i igrače.

Valjda ću drugi (treći) put pametnije
znaci ti si fejkala pozdrav, on vjerojatno malo i to je to.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 27.05.2017., 10:20   #1488
Kakav pocetak, takav i kraj
jamesbond is offline  
Old 27.05.2017., 11:18   #1489
Pa to sam i očekivala, al eto htjela sam samo podijelit s vama da znate. Danas sam već puno bolje. Malo će mi falit sigurno, al preživjet ću
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 27.05.2017., 11:28   #1490
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Otišao je. Večer prije selidbe sam bila kod njega. Indirektno me "istjerao" iz stana, tj. nije htio da prespavam jer kao rano mora ić. Pozdravili smo se prijateljski, poželjela sam mu sreću, bila sam jaka i cool, al mi se moglo čut u glasu da mi nije svejedno. Kod njega nisam uspjela razaznat dal mu je teško ili jedva čeka da odem, bio je full čudan i nemiran. Kad sam izašla iz stana poslao mi je pusu. Čim sam zakoračila niz stepenice zasuzile su mi oči. Nisam ni izašla iz ulice, jedva sam od suza vidla cestu pred sobom, pa sam krivo skrenula, pa skoro imala saobračajku... Par minuta kasnije stiže poruka od njega. Sigurno mu već falim!, pomislih naivno. Borim se s brzom cestom koju jedva vidim od suza dok mi se cepa srce, a on mi šalje neki kurac u vezi posla kaj moram napravit, totalno nebitno.
Tad sam napokon shvatila da mu govno na cesti znači više od mene, opsovala ga i bacila mobitel negdje u smjeru gepeka.

I tak sam jedva nekak došla doma, plakala još dva sata i pripremala dokumentaciju za sutra.

Eto, the end.

Nisam naučila lekciju od prije 10 godina i opet me smotao jedan glupi rak gotovo istog imena. Alarmi su bili upaljeni, al ja sam ih ignorirala. Tak mi i treba kad padam na manipulatore i igrače.

Valjda ću drugi (treći) put pametnije
Ček malo,ako sam ja dobro shvatio,on je spakiran i seli se u drugu državu a ti mu dođeš u stan i htjela bi za kraj još prespavati ?

Sorry,ali kaj je on trebao napraviti ?

Od svega,po ovome neznam zašto bi bio gad
Tomgold is offline  
Old 27.05.2017., 11:32   #1491
Početak:
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Pokušavam, al frajer je tvrd orah. Inače lako manipuliram s muškarcima, al ovaj se neda još...

Ovo mi je pravi izazov!
Kraj:
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
... Čim sam zakoračila niz stepenice zasuzile su mi oči. Nisam ni izašla iz ulice, jedva sam od suza vidla cestu pred sobom, pa sam krivo skrenula, pa skoro imala saobračajku...

Borim se s brzom cestom koju jedva vidim od suza dok mi se cepa srce, a on mi šalje neki kurac u vezi posla kaj moram napravit, totalno nebitno.
Tad sam napokon shvatila da mu govno na cesti znači više od mene, opsovala ga i bacila mobitel negdje u smjeru gepeka.

I tak sam jedva nekak došla doma, plakala još dva sata i pripremala dokumentaciju za sutra.
Ograđivanje: ne naslađujem se.

Zaboga ljudi, prestanite u odnose ulaziti sa figom u džepu, gledajući onoga s kojim općite kao neprijatelja kojeg treba savladati, podčiniti, pripitomiti, disclocirati mu ličnost kako bi poput medvjeda plesao dok mu vi puštate limenu glazbu.

I sve će biti ok.
someonesomewher is offline  
Old 27.05.2017., 12:08   #1492
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
....

Zaboga ljudi, prestanite u odnose ulaziti sa figom u džepu, gledajući onoga s kojim općite kao neprijatelja kojeg treba savladati, podčiniti, pripitomiti, disclocirati mu ličnost kako bi poput medvjeda plesao dok mu vi puštate limenu glazbu.

I sve će biti ok.
Sta ti je, onda im ne bi bilo interesantno. Da ne govorim da bi isparila cijela PUA filozofija i njeni derivati.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Old 27.05.2017., 13:14   #1493
Ajme Yuna,a ja se nadala sretnom svršetku,ali ne samo trenutnom,nego ono,jahanje u suton....


Za utjehu,čini mi se da zbilja nije sav svoj.

I,da.....mlada si,kad to mrvu odboluješ....ima još normalnih frajera
emily_ is offline  
Old 27.05.2017., 13:48   #1494
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Početak:
Zaboga ljudi, prestanite u odnose ulaziti sa figom u džepu, gledajući onoga s kojim općite kao neprijatelja kojeg treba savladati, podčiniti, pripitomiti, disclocirati mu ličnost kako bi poput medvjeda plesao dok mu vi puštate limenu glazbu.

I sve će biti ok.
+7
evo potpisujem ovo.
nema dobrog odnosa ni potencijala za takav gdje čovjek nije spreman bos hodati s drugim i uz drugoga.
wild rider7 is offline  
Old 27.05.2017., 15:20   #1495
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Ček malo,ako sam ja dobro shvatio,on je spakiran i seli se u drugu državu a ti mu dođeš u stan i htjela bi za kraj još prespavati ?

Sorry,ali kaj je on trebao napraviti ?

Od svega,po ovome neznam zašto bi bio gad
Pa pozvao me kod sebe.

Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Početak:


Kraj:


Ograđivanje: ne naslađujem se.

Zaboga ljudi, prestanite u odnose ulaziti sa figom u džepu, gledajući onoga s kojim općite kao neprijatelja kojeg treba savladati, podčiniti, pripitomiti, disclocirati mu ličnost kako bi poput medvjeda plesao dok mu vi puštate limenu glazbu.

I sve će biti ok.
On je s tim sranjima počeo, ja sam samo pratila njegovu igru
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 27.05.2017., 16:13   #1496
Pa zakaj to još traje? Na kraju sise Yuno pretvorila u papka,a tak smo hrabro i veselo bili ušli u tu strastvenu vezu?! Lagala si nas! Tebi je cijelo vrijeme bilo stalo do njega i nisi ga samo seksualno iskorištavala. Nadala sise sutonu!
Joshua is offline  
Old 27.05.2017., 16:49   #1497
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa zakaj to još traje? Na kraju si se Yuno pretvorila u papka,a tak smo hrabro i veselo bili ušli u tu strastvenu vezu?! Lagala si nas! Tebi je cijelo vrijeme bilo stalo do njega i nisi ga samo seksualno iskorištavala. Nadala si se sutonu!
Shvatio si i ti nakon 5 mjeseci.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 27.05.2017., 16:54   #1498
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Shvatio si i ti nakon 5 mjeseci.
Pa samo sam odlučio vjerovat Yuni,a ona nas je lagala! Lagala je i sebe ujedno! O tužnog li dana!
Joshua is offline  
Old 27.05.2017., 16:59   #1499
A ne znam šta si očekivala od toga...ustvari, znam..ali što dobro ne počne, ne može ni dobro završit.
Dobro je zapravo što je ovo završilo njegovim odlaskom, brže ćeš to prebrodit, a ti se drži i drugi(treći puta), pametnije
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 27.05.2017., 17:05   #1500
Ludo zensko. Jos je trebala glavu izgubiti zbog morona.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger