Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2017., 10:41   #461
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ja sam na kraju oženio kolegicu s posla.
Oh my...
Ako se do kraja života ne pokaješ zbog toga, onda ćeš morati postati pozitivni "primjer" svima koji govore da se ne sere tamo gdje se jede
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 12:24   #462
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Oh my...
Ako se do kraja života ne pokaješ zbog toga, onda ćeš morati postati pozitivni "primjer" svima koji govore da se ne sere tamo gdje se jede
OK, ona je godinu dana nakon toga dala otkaz i otišla u drugu firmu, ali upoznali smo se u firmi i godinu dana smo skrivali da smo cura i dečko. 2 ljudi nas je u međuvremenu vidjelo skupa u gradu pa su počele priče, ali kad smo i službeno objavili sve nitko nam nije radio probleme.
A možda je bilo i dobro što nismo radili u istim odjelima tako da u poslu nismo imali baš puno kontakata međusobno.
Tako da što se tiče ovog da se ne sere gdje se jede ja već jesam pozitivni primjer jer je sve super šljakalo duže od godinu dana otkad smo prohodali pa dok ona nije otišla iz firme.

Sad smo 7 godina skupa, 4 godine oženjeni, jedno dijete, drugo na putu, za sad super funkcioniramo skupa i nadam se da će tako i ostati.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 19:57   #463
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
OK, ona je godinu dana nakon toga dala otkaz i otišla u drugu firmu, ali upoznali smo se u firmi i godinu dana smo skrivali da smo cura i dečko. 2 ljudi nas je u međuvremenu vidjelo skupa u gradu pa su počele priče, ali kad smo i službeno objavili sve nitko nam nije radio probleme.
A možda je bilo i dobro što nismo radili u istim odjelima tako da u poslu nismo imali baš puno kontakata međusobno.
Tako da što se tiče ovog da se ne sere gdje se jede ja već jesam pozitivni primjer jer je sve super šljakalo duže od godinu dana otkad smo prohodali pa dok ona nije otišla iz firme.

Sad smo 7 godina skupa, 4 godine oženjeni, jedno dijete, drugo na putu, za sad super funkcioniramo skupa i nadam se da će tako i ostati.
Djelujete sretno
Nek vam tako i ostane!
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 21:30   #464
E, kako ljutim sama sebe.
Odustanem, ignoriram, hladno pozdravim s "bok" i to je sve ( za razliku od prijašnjih osmjeha, dugih pogleda) i opet nije dobro.
Jer je tu oko mene, ja njega pozdravim jednu sekundu" s "bok", sljedećih par sati je tu sa svojim pogledima i pozdravljanjima iako smo se već pozdravili.
Čak mi je i kolegica koja je bila "protiv" toga rekla kako je danas prolazio i pozdravljao, ali ja sam s drugim ljudima pričala na hodniku, pa nisam ni skužila. I nikad nisam sama. Ja, samotnjak i introvertirana osoba, nikad, ali NIKAD, nisam sama!
Ok, frajeru! Ako nema ništa od toga, ignoriraj i ti mene, kako i ja tebe, nemoj mi se prošetavat i 100 puta reći "bok" ako je tako kako jest.
Forumaši, popljujte me, recite da "nije dobro srati di jedeš", ali ovo prelazi svaku mjeru. Jer ga ne mogu ni izbjeći (ne svojom krivicom, ja ga izbjegavam!) nego sam pogubljena, napravi krug po hodniku samo da meni kaže "bok", a ja niti sam kad sama, niti se više usudim poslati poruku niti išta.
Govorite protiv mene, njega, nas - pls
Jer ja sam se htjela maknuti, ignorirati, odustati, ali ne... on je tu.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 21:37   #465
Ne kuzim sta se nerviras
Ako ti ne zelis nista s njime, samo ga ignoriraj, poslovno odzdravi i sve pet. Sta bi ti sad trebala, nisam skuzila.
A sad, ako ti je opet napet, to je sad vec neka druga stvar
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 21:39   #466
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Ne kuzim sta se nerviras
Ako ti ne zelis nista s njime, samo ga ignoriraj, poslovno odzdravi i sve pet. Sta bi ti sad trebala, nisam skuzila.
A sad, ako ti je opet napet, to je sad vec neka druga stvar
Očito mi je napet
ali niš od toga
reci ti to mojoj glavi
pljuvanje želim.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 21:44   #467
Pa mislim da se ne trebas puno brinuti da ce on nesto poduzeti. Samo ti nemoj njega pozvat na kavu, i sigurna si
Ako tip skupi hrabrosti i pozove te na kavu, prihvati poziv, to je sudbina

(A mozes se tjesiti i time da tip samo trazi jamca za kredit pa se smjeska da si pripremi teren kod tebe )
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 21:48   #468
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Pa mislim da se ne trebas puno brinuti da ce on nesto poduzeti. Samo ti nemoj njega pozvat na kavu, i sigurna si
Ako tip skupi hrabrosti i pozove te na kavu, prihvati poziv, to je sudbina

(A mozes se tjesiti i time da tip samo trazi jamca za kredit pa se smjeska da si pripremi teren kod tebe )
Ne treba mu jamac
Nije igrač
Naprotiv
Pljujte me da se ja maknem od njega
Presramežljiv je
I ja isto
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:08   #469
lol, kad te sljedeci put pozdravi vise od jednom reci pa vec smo se pozdravili danas i onak ga gledaj kao wtf is wrong with you.

onda tu prijavi reakciju pa cemo dalje
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:12   #470
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
lol, kad te sljedeci put pozdravi vise od jednom reci pa vec smo se pozdravili danas i onak ga gledaj kao wtf is wrong with you.

onda tu prijavi reakciju pa cemo dalje
Ne namjeravam mu se uopće obraćat
Daj bolji prijedlog (a da mi ne uznemiri živčani sustav)
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:16   #471
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
E, kako ljutim sama sebe.
Odustanem, ignoriram, hladno pozdravim s "bok" i to je sve ( za razliku od prijašnjih osmjeha, dugih pogleda) i opet nije dobro.
Jer je tu oko mene, ja njega pozdravim jednu sekundu" s "bok", sljedećih par sati je tu sa svojim pogledima i pozdravljanjima iako smo se već pozdravili.
Čak mi je i kolegica koja je bila "protiv" toga rekla kako je danas prolazio i pozdravljao, ali ja sam s drugim ljudima pričala na hodniku, pa nisam ni skužila. I nikad nisam sama. Ja, samotnjak i introvertirana osoba, nikad, ali NIKAD, nisam sama!
Ok, frajeru! Ako nema ništa od toga, ignoriraj i ti mene, kako i ja tebe, nemoj mi se prošetavat i 100 puta reći "bok" ako je tako kako jest.
Forumaši, popljujte me, recite da "nije dobro srati di jedeš", ali ovo prelazi svaku mjeru. Jer ga ne mogu ni izbjeći (ne svojom krivicom, ja ga izbjegavam!) nego sam pogubljena, napravi krug po hodniku samo da meni kaže "bok", a ja niti sam kad sama, niti se više usudim poslati poruku niti išta.
Govorite protiv mene, njega, nas - pls
Jer ja sam se htjela maknuti, ignorirati, odustati, ali ne... on je tu.
Nikada nisam shvaćal ovaj tip ljudi. Kako čovjek postane ovakav papak? AKo je lik jasno pokazao da si mu samo aseksualno interesantna zakaj je on tebi i dalje seksualno interesantan? Stvar je čiste fizkalije? Nemaš niti malo samopoštovanja? Uvjeravaš sebe lažuć si da možda on ipak tebe seksualno doživljava? Možeš li mu srediti otkaz tako da ga prijaviš za aseksualno promatranje i pozdravljanje? Ako ne možeš! Laži da mu srede otkaz!U svakom slučaju si dno dna!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:18   #472
vidis da ignoriranje ne funkcionira, moras pribjec aktivnijoj metodi

zbugaj ga, izbaci iz te comfort zone di te pozdravlja sedam tisuca puta u jednom danu.
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:18   #473
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ne treba mu jamac
Nije igrač
Naprotiv
Pljujte me da se ja maknem od njega
Presramežljiv je
I ja isto
znači trebamo te popljuvat da u tvoj mozak dođe da ti on prestane bit napet?


ma ti si se već zacopala u njega
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:20   #474
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
vidis da ignoriranje ne funkcionira, moras pribjec aktivnijoj metodi

zbugaj ga, izbaci iz te comfort zone di te pozdravlja sedam tisuca puta u jednom danu.
Stvar je u tome da ignoriranje FUNKCIONIRA.
Ali ja nisam tip za igrice...jesmo ili nismo, to je to.
Zato me pupljuj pls.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:21   #475
Baci mu neki kompliment tipa "bas ti je sexy ova kosulja danas", cisto da ga malo iznenadis 😬
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:24   #476
Ja mislilm da se on jebe sa tvojom prijateljicom i jedini razlog zakaj se on tamo nalazi i vrzma oko tebe je zbog nje! Tebi govori bok iz pristojnosti ,a nju proždire pogledom! Uglavnom. Ti si dno dna. Sramota me kaj uopće komuniciram s tobom prek foruma!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:25   #477
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nikada nisam shvaćal ovaj tip ljudi. Kako čovjek postane ovakav papak? AKo je lik jasno pokazao da si mu samo aseksualno interesantna zakaj je on tebi i dalje seksualno interesantan? Stvar je čiste fizkalije? Nemaš niti malo samopoštovanja? Uvjeravaš sebe lažuć si da možda on ipak tebe seksualno doživljava? Možeš li mu srediti otkaz tako da ga prijaviš za aseksualno promatranje i pozdravljanje? Ako ne možeš! Laži da mu srede otkaz!U svakom slučaju si dno dna!
U svakom slučaju sam "dno dna". I ti si jedina osoba kojoj ne zamjeram kad mi tako nešto kaže. Eto.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:37   #478
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju sam "dno dna". I ti si jedina osoba kojoj ne zamjeram kad mi tako nešto kaže. Eto.
WTF?! Pa si rekla svima da te vrijeđaju? Zakaj bi bilo kome onda zamjerala kad ti veli da si dno dna? Skupi muda i nađi si drugu zanimaciju umjesto kaj razmišljaš o kolegi s posla. Kreni pit ili jesti. Ima pametnijih stvari za trošit vrijeme. Ljudi koji se zaljubljuju u kolege su jedna od najjadnijih vrsta ljudi. Nisu u stanju pronać nikoga van posla pa se zatreskaju u prvog do sebe koji im se svidi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:42   #479
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da ignoriranje FUNKCIONIRA.
Ali ja nisam tip za igrice...jesmo ili nismo, to je to.
Zato me pupljuj pls.
nisi me shvatila. ja ti predlazem aktivniji pristup u odjebavanju.

vi niste i stoga mu to trebas dat do znanja. aktivnije

za pocetak pogledima wtf dude? mrstenjem. okretanjem glave kad on prolazi pokraj tebe. etc, etc. kuzis?
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 22:45   #480
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
WTF?! Pa si rekla svima da te vrijeđaju? Zakaj bi bilo kome onda zamjerala kad ti veli da si dno dna? Skupi muda i nađi si drugu zanimaciju umjesto kaj razmišljaš o kolegi s posla. Kreni pit ili jesti. Ima pametnijih stvari za trošit vrijeme. Ljudi koji se zaljubljuju u kolege su jedna od najjadnijih vrsta ljudi. Nisu u stanju pronać nikoga van posla pa se zatreskaju u prvog do sebe koji im se svidi.
Skužila sam da ne vrijeđa nitko mene nego onaj dio mene koji ih smeta kod njih samih
Imam "prilika", imaju i "prilike" mene (oni koji bi, ali istodobno i ne bi - ne moram se ja svakom sviđat), ali između 10 kolega s kojima komuniciram, ON mi je napet. Ne ostali koji mi se smješkaju, koji pričaju sa mnom, s kojima komuniciram, dopisujem se itd.
A "dno dna" sam jer nisam dala priliku onima koji su htjeli i hoće, a zagrizla sam na najtvrđi orah očito
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger