Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 21:16   #21
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
...malo ste dosadni preko neta,a ona vam kaže da bi ona samo prijateljstvo...

Malo dosadan preko neta? Šta ti to znači?
Osobno najprije volim kvalitetnu dopisivačinu bez ikakvih konotacija. A vi dečki dosta brzo krećete s "napadima" odnosno forsiranjima. Volim kad se situacija polako gradi i "rajca", kad ne znam što me čeka.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 03:10   #22
Vec sam to napisao negdje.
Kada jedna strana kaze da bi prijateljstvo to znaci odjeb na finjaka, slicno kao i nisam trenutno za vezu bi znacilo nisam za vezu sa tobom.
Vrlo slicno kako da ti je i rekla da je ne zanimas a nakon toga bas i nema neke sanse.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 10:29   #23
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ovo izgleda kao sitni monolog kontradikcije
Previse razmisljas logicno. Ti si zensko. Ni ti to zenstveno.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 10:32   #24
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Pitanje bi bilo više,izlazi li se lako iz frend zone.

Pritom,ne mislim na neka dugogodišnja prijateljstva,ali situacija npr. upoznate neku žensku osobu,počnete neku incijativu sa svoje strane,malo ste dosadni preko neta,a ona vam kaže da bi ona samo prijateljstvo...

Kakva su vaša iskustva glede promjene toga statusa ? S jedne strane vama je ta osoba draga i željeli bi više od prijateljstva,a ona je u strtu rekla NE.
Pa ta ni frend ne želi s tobom biti.Pa kaj ti je?Viš da si joj dosadan.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 11:02   #25
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ta ni frend ne želi s tobom biti.Pa kaj ti je?Viš da si joj dosadan.
Mozda ima ako postoji fetish na dosadu?

Nada zadnja umire
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 11:06   #26
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Mozda ima ako postoji fetish na dosadu?

Nada zadnja umire
Da. Fetiš na dosadu.Onda mu je garant ff.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 22:20   #27
Quote:
MeeraBai kaže: Pogledaj post
Ja vjerujem da je moguće izaći iz frend zone ako se kratko poznajete, ali to ovisi o tome zašto je rekla da želi prijateljstvo. Ako je stvar u tome da ju ne privlačiš seksualno, onda su male šanse da će se to promijeniti, makar nisu nepostojeće.

To tvrdim jer sam imala veze s frajerima kojima sam u početku govorila da želim da budemo samo prijatelji. Konkretno, trenutno sam u vezi s osobom koju sam upoznala dok sam bila zauzeta, a i nije mi bio nešto napet u početku. S vremenom se to promijenilo, pokazao je neke osobine koje su me privukle, ja sam prekinula vezu i završila s njim. Svašta je moguće...
Ovo je jako dobar odgovor.
Clovis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 22:27   #28
Quote:
MeeraBai kaže: Pogledaj post
Ja vjerujem da je moguće izaći iz frend zone ako se kratko poznajete, ali to ovisi o tome zašto je rekla da želi prijateljstvo. Ako je stvar u tome da ju ne privlačiš seksualno, onda su male šanse da će se to promijeniti, makar nisu nepostojeće.

To tvrdim jer sam imala veze s frajerima kojima sam u početku govorila da želim da budemo samo prijatelji. Konkretno, trenutno sam u vezi s osobom koju sam upoznala dok sam bila zauzeta, a i nije mi bio nešto napet u početku. S vremenom se to promijenilo, pokazao je neke osobine koje su me privukle, ja sam prekinula vezu i završila s njim. Svašta je moguće...
jel se dragi kiselo smije kada cuje onu"ne jebe lep nego uporan"?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 23:10   #29
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Previse razmisljas logicno. Ti si zensko. Ni ti to zenstveno.
Zaključit ću da je ova zadnja rečenica trebala reći da nisam ženstvena

Pošto je već zaključeno na forumu da sam ružno muško, bilo bi krajnje besmisleno biti ženstvena u toj situaciji
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 01:04   #30
isto kao i veze u prijateljstva

a tamo ono ni prijateljstva ni veze
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 12:44   #31
iz frend zone najlakše je izaći uz pomoć barem cca pol litre votke (žestice po izboru). Onda se još samo treba potrudit ne vratit se u frend zonu kad se otrijeznite.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 08:59   #32
Ma daj, pa mislim da ona od tebe ne bi ništa. Rekla ti je prijateljstvo - ufino, i možda bi i s tobom jedanput otišla, ali drugi put ne bi ju vidio.
Sjećam se sebe prije; kada bi mi neki fin momak upao i ne bi htjela od njega ništa, a on je bio zainteresiran, onda na takvo pitanje bi mu rekla u stilu da ne bi neki odnos nego prijateljstvo. Zašto? Jer mi je bilo žao, pogotovo ako je momak ok, simpa. Naravno nisam htjela ni prijateljstvo, ali bilo mi je glupo ga 110 % otkantati verbalno, iako je s mojom rečenicom sve bilo jasno. A tako dosta cura razmišlja


Pusti je, idi dalje. Možda vas sudbina kroz vrijeme i nekako spoji. Čudni su putovi (ili putevi?). A, možda i ne.
Ali, u svakom slučaju, pusti je i idi dalje.
__________________
Imam ništa, idem na sve.
Maclbeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 18:28   #33
Idi na fintu da te neka dobra treba pozvala na piće i da trenutno ne možeš s njom na kavu kad se slijedeći put čujete.Ženske ne vole kad nisu u prvom planu pa je malo bocni.I najvažnije:MUŠKO ŽENSKO PRIJATELJSTVO NE POSTOJI,uvijek jedna strana želi više.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger