Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 13:12   #1981
Quote:
antoana kaže: Pogledaj post
Ja ću ovaj vikend nadam se. Uvijek na isto mjesto stijene, šuma i nigdje žive duše. Odmor za dušu i tijelo.
Gdje je to

bar makrolokacija ako ne želiš otkriti mikro
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 13:46   #1982
Cek ti stvarno ocekujes da ti netko oda svoju lokaciju mira?
Ja svoju tajim. Lijepo mi je jer nema puno ljudi i zelim da tako i ostane.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 13:53   #1983
Evo Venera je odgovorila pa da se ne ponavljamo
antoana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 14:00   #1984
Quote:
antoana kaže: Pogledaj post
Evo Venera je odgovorila pa da se ne ponavljamo
pa svak ima svoje tajne lokacije

hehe

nego jel to istra, srednji jadran,...juzni...



šteta što vrijeme ovaj vikend je loše
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 14:17   #1985
otvorena sezona konačno
http://postimg.org/image/8poybocux/
scorpion051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:02   #1986
I ponovno iste price... svi bi htjeli lagani sex traziti preko nudisticke plaze a to veze jedno s drugim nema.
dalmatinac91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 19:35   #1987
Quote:
dalmatinac91 kaže: Pogledaj post
I ponovno iste price... svi bi htjeli lagani sex traziti preko nudisticke plaze a to veze jedno s drugim nema.
Apsolutno nema veze jedno s drugim, slažem se. Dapače, čak sam na "odjevenim" plažama doživljavala puno češće ulete davežnih tipova koji sline kao da nikad nisu vidjeli ženska tijela, nego na nudističkim plažama.

Mene ovdje zanimaju informacije o plažama na mjestima koja manje poznajem, a seks niti tražim, niti mi ga fali...

A zašto je ova tema uopće na LJESu a ne na Lifestyle?
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:13   #1988
hmmm zanimljivo pitanje gdje da se stavi ova tema da pitamo na engleskom, njemačkom ili francuskom svi bi rekli lifestyle, ali koja korist kad mi ne bi razumjeli pa smo objavili temu tamo gdje je najbolje razumijemo, a to je LJES.

Kulturološko pitanje više nego jezično
dalmatinac91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:26   #1989
Pa dobro sama sposnaja da bi većina htjela tražiti lagani sex na nudističkoj plaži pokaziva zašto je na ljesu! ;-)
U Njemačkoj je nudizam pogotovo za istočne njemce nešto normalno. Ono da idu 3 generacije skupa na nudističku plažu, pa zato bi dobili u Dalmaciji odmah pecet "perversnjaci". ;-)
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:55   #1990
Pa da ono to je kod njih samo jos jedan nacin kupanja i tu prica staje kod nas se stvaraju oko toga znanstvene fantastike kao i oko svegaostalog. Svi sve znaju
dalmatinac91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 09:29   #1991
Quote:
dalmatinac91 kaže: Pogledaj post
Pa da ono to je kod njih samo jos jedan nacin kupanja i tu prica staje kod nas se stvaraju oko toga znanstvene fantastike kao i oko svegaostalog. Svi sve znaju
Ma nije samo kupanje, nego jedan cijeli dan, vikend, tjedan itd. Idu na godišnji u nudistički Camp da budu tu takvi i samo kada napuštaju ako idu okolo nešto razgledavati ili kupiti se bacu u krpe.

Ili kako moji prijatelji uvjereni nudisti uvijek kažu:"goli smo rođeni"
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 09:29   #1992
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja sam bio na plazi u liznjanu i bilo je par muskih sa kurcem do koljena koji se namjerno stalno setaju i pokazuju svoju masineriju.
Svi su bili nezainteresirani jedni za druge osim tih muskih kuratih samaca.

Ne smeta mi tudja golotinja ni to sto su bili kurati vec njihov naum i zurenje u nas ostale. bas su svi trojica dolazili vec goli na plazu, skinuli bi se kod auta valjda i bas bi isli do skroz druge strane plaze gdje bi nasli mjesto. Sve to jako laganim korakom i buljili bi u nas ostale u prolazu.
Cak je i bivsa rekla da joj je to neugodno, a nije da joj je bas mrsko vidjeti velike pimpeke.


nasmija me

ne znam meni je sad peti mjesec hladan, trebale bi mi gaće za pipicu. gola tek tamo negdje u 7., 8. mjesecu

nađoh i jednog od forumaša:

http://wird.com.ua/wp-content/upload...der-3-1978.jpg

Zadnje uređivanje blagotebi : 24.05.2017. at 10:55.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:58   #1993
Quote:
scorpion051 kaže: Pogledaj post
otvorena sezona konačno
http://postimg.org/image/8poybocux/
Ovo je za 5, ali meni se (dok gledam takvu lokaciji sa pučine) stalno vrti po glavi kako bi mi neki blesavi biciklist iz zajebancije mogao pokupit stvari. Pa bih doma morao ovako, ali bez bicikla.

Inače, ovaj topik je davno trebalo baciti na PDF religija, a ne tu di je.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 16:52   #1994
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post


nasmija me

ne znam meni je sad peti mjesec hladan, trebale bi mi gaće za pipicu. gola tek tamo negdje u 7., 8. mjesecu

nađoh i jednog od forumaša:

http://wird.com.ua/wp-content/upload...der-3-1978.jpg
Tako lijep muskarac na tako ruznoj plazi.
Koliki plicak da se odmah pitam znaju li ljudi na njoj plivati.

Onak, od kud ti pravo objavljivati tude fotke javno? Ajde ti to malo objasni
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 19:51   #1995
Već kad se hvalite da ste otvorili sezonu kupanja,evo da se i ja pohvalim da je prvo kupanje bilo prije dva tjedna i to totalno neplanirano,vidio sam par nudista da se kupaju pa rekoh idem i ja.Totalni gušt ali moram priznati da je more bilo malo neugodno hladno.
oya noya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:55   #1996
Takva hrabrost je vrlo seksi😘

Hladno more i vruc zrak
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 23:19   #1997
je je hladno je jos malo, ali kako bi se reklo-- liječi sve....

ovaj vikend zovu super vrijeme tako da ce biti uživanja..
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 08:29   #1998
Quote:
dalmatinac91 kaže: Pogledaj post
hmmm zanimljivo pitanje gdje da se stavi ova tema da pitamo na engleskom, njemačkom ili francuskom svi bi rekli lifestyle, ali koja korist kad mi ne bi razumjeli pa smo objavili temu tamo gdje je najbolje razumijemo, a to je LJES.

Kulturološko pitanje više nego jezično
Zato što ti odnos prema golom tijelu ipak na neki način dotiče seksualnost, barem ako si odrastao ovdje, a ne u džungli. To ne znači da na nudističkoj plaži moraš drkat, niti da moraš jebat svaku golu ženu koju sretneš, ili fanatično buljit u svaki muf....Ali činjenica da netko tko je odrastao ovdje negdje, može hodat gol pred 150 ljudi, znači da taj čovjek nema neke tjelesne i seksualne inhibicije koje većina ljudi oko nas ima.

Živimo u društvu u kojem postoje parovi koji se seksaju samo u mraku jer ih je sram upalit svjetlo, kao što postoje parovi koji se prije braka ne seksaju i ne skidaju jedno pred drugim. U takvom društvu ti ne možeš biti nudist, ako nisi prije toga prihvatio neke prvenstveno seksualne činjenice o sebi i drugima.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 00:44   #1999
Imati svoju brodicu, i pronaći svoju obalu gdje nema gužve, i tamo biti slobodan i gol.
E, to je maxima cijele biti.
Malcontent Cala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 18:12   #2000
Quote:
Malcontent Cala kaže: Pogledaj post
Imati svoju brodicu, i pronaći svoju obalu gdje nema gužve, i tamo biti slobodan i gol.
E, to je maxima cijele biti.
Lijepa stvar, cak i ako nisi nudista..
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger