Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2017., 19:20   #21
Sačuvaj bože da itko trči za mnom. To podrazumijeva da nisam zainteresirana, a grozno bi mi bilo da netko od mene očekuje nešto što ne mogu dati i pritom "trči".
Ako sam zainteresirana, nitko ne mora trčati za mnom. Kamo sreće da sam taj tip i da mogu izdržati i suzdržati se, ali nisam.

No means no.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:21   #22
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Naravno, to je i svojevrstan proces kojim se sami razvrstaju 'trkaci' na kratke staze', 'lovci u mutnom' i slicni koji itekako postoje, od onih koji su iskreno zainteresirani. Pod ovim apsolutno ne podrazumijevam da on treba trcati za mnom, dizati me na pijedestal i slicno (bas suprotno, to me nervira), ali vrijeme vrlo brzo sve pokaze. Svakako da vrijedi za obje strane ZgSash.
Nekako mi tu najprije na pamet padaju "bolesnici", koje je na prvu tesko prepoznati.
Zamisli da ti jedan takav pride i odmah mu das do znanja da ti se svidio. I onda uslijedi pakao.
Jer drugacije je kad je bolesnik i moguci nasilnik muskarac, a drugacije je kad je zena ta koja ce te maltretirati. Muskarci se takvih priljepaka puno lakse mogu rijesiti, dok zena moze proci puno gore.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:24   #23
Ja sam jedan od onih koji voli da mi cura prva pristupi, a to je zato jer imam Veneru u ovnu.

https://www.youtube.com/watch?v=R4a7W1nkzD0&t=238s
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:24   #24
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post

No means no.
Ok, to vrijedi u slucaju da se jasno izjasnis u startu i sve pet.
Ovdje, cini mi se, ipak se radi o onim cici mici curama koje nece reci niti da, niti ne.
Nego te lagano prze i smjeskaju se, a u glavi im tko zna sto.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:24   #25
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Nekako mi tu najprije na pamet padaju "bolesnici", koje je na prvu tesko prepoznati.
Zamisli da ti jedan takav pride i odmah mu das do znanja da ti se svidio. I onda uslijedi pakao.
Jer drugacije je kad je bolesnik i moguci nasilnik muskarac, a drugacije je kad je zena ta koja ce te maltretirati. Muskarci se takvih priljepaka puno lakse mogu rijesiti, dok zena moze proci puno gore.
Sigurno. Nedavno sam srela takvog, andjeosko lice i twisted um. Da sam se zaletjela vec sad bih patila, sigurna sam u to. Ovako sam mu pustila da mi pokaze drugo (ruzno) lice bez da me na bilo koji nacin ostetio. Nemaju svi ljudi koji nam pridju dobre i casne namjere bez obzira na pocetnu retoriku, to bi svakoj zeni moralo biti jasno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:28   #26
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Sigurno. Nedavno sam srela takvog, andjeosko lice i twisted um. Da sam se zaletjela vec sad bih patila, sigurna sam u to. Ovako sam mu pustila da mi pokaze drugo (ruzno) lice bez da me na bilo koji nacin ostetio. Nemaju svi ljudi koji nam pridju dobre i casne namjere bez obzira na pocetnu retoriku, to bi svakoj zeni moralo biti jasno.
Ponekad i ne mora biti neki uvrnut decko u pitanju. Dovoljno je da bude simpatican na prvu, a onda postane naporan i iritantan, ali ne u zlocestom smislu, nego ti pocne dosadivati.
I tu je dobro imati prostora za bijeg...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:28   #27
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ok, to vrijedi u slucaju da se jasno izjasnis u startu i sve pet.
Ovdje, cini mi se, ipak se radi o onim cici mici curama koje nece reci niti da, niti ne.
Nego te lagano prze i smjeskaju se, a u glavi im tko zna sto.
Takve šupljače su pogonsko gorivo manijacima. Bi ne bi, jebala bih se, ali samo malo, hehehe nemoj me, hehehe.

Ili jesi ili nisi. Guess what, i ja sam prošla svašta i slomili su mi srce na odvratne načine pa nikad nisam stala i zabrenzala kad sam se trebala pustiti. Nisam pustila da netko pleše oko mene kao majmun, da ga mučim i da on bude zadužen za labavljenje mojih kočnica.

Ima ona jedna odvratna fejs pričica "loving the girl who has been to hell and back" i onda kaže kako princezu treba voljeti i razumjeti jer je prošla pakao pa kad te stavi na ignore i ne javlja se danima, kad te oh tako teško pušta unutra, sve to treba razumjeti. Well, neki ljudi su prošli pakao pa nisu postali šupci oko kojih se mora plesati.

Ako sam zainteresirana, osoba to zna. Sve ostalo je prljava igra.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:29   #28
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Pa ako ti je stalo, glumi majmuna.
I mi žene glumimo majmunice sa umjetnim noktima, ekstenzijama, štiklama i nizom piz..rija. Vjeruj mi da su platnene tenisice udobnije nego štikle!
Ali ako treba glumiti majumuna zbog neke budale, no problems!Štikle, 5 pari u različitim bojama jer on na to svršava!
Duhovito
Hodacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:33   #29
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Takve šupljače su pogonsko gorivo manijacima. Bi ne bi, jebala bih se, ali samo malo, hehehe nemoj me, hehehe.
Bas si me nasmijala ovim, ali da, to je to.
I ne moraju biti samo mamci za manijake, nego na zalost takve mogu biti kobne za one drage, mirne i ne bas presigurne decke koji ce se stvarno potruditi oko takve koze. A ona ce na kraju uskocit u neciji mercedes frajeru koji ce je tretirati ko zadnju droljetinu, a onaj decko koji se trudio jos ce se vise ukomirati...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:35   #30
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Pa ako ti je stalo, glumi majmuna.
I mi žene glumimo majmunice sa umjetnim noktima, ekstenzijama, štiklama i nizom piz..rija. Vjeruj mi da su platnene tenisice udobnije nego štikle!
Ali ako treba glumiti majumuna zbog neke budale, no problems!Štikle, 5 pari u različitim bojama jer on na to svršava!
Tko te tjera na to?
Jedan bivši je volio štikle, nisam ih nosila, ponekad u krevetu tek, ne pada mi na pamet nositi nešto nekome za gušt osim ako je u pitanju neki role play. Volio je šminkerice, a ja se oblačim kao nerealizirana gotičarka kako mi je jednom jedan kolega rekao.
Ekstenzije, umjetni nokti? Fuj.
Znala sam iskreno i noge ne obrijati pa smo se seksali kao da nema sutra. Eto, grozno priznanje, ali tako je. Ako te netko želi, htjet će te u svakakvim izdanjima. Stoga, te žrtve ne pušim.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:36   #31
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ponekad i ne mora biti neki uvrnut decko u pitanju. Dovoljno je da bude simpatican na prvu, a onda postane naporan i iritantan, ali ne u zlocestom smislu, nego ti pocne dosadivati.
I tu je dobro imati prostora za bijeg...
Ponovo se slazem.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Takve šupljače su pogonsko gorivo manijacima. Bi ne bi, jebala bih se, ali samo malo, hehehe nemoj me, hehehe.

Ili jesi ili nisi. Guess what, i ja sam prošla svašta i slomili su mi srce na odvratne načine pa nikad nisam stala i zabrenzala kad sam se trebala pustiti. Nisam pustila da netko pleše oko mene kao majmun, da ga mučim i da on bude zadužen za labavljenje mojih kočnica.

Ima ona jedna odvratna fejs pričica "loving the girl who has been to hell and back" i onda kaže kako princezu treba voljeti i razumjeti jer je prošla pakao pa kad te stavi na ignore i ne javlja se danima, kad te oh tako teško pušta unutra, sve to treba razumjeti. Well, neki ljudi su prošli pakao pa nisu postali šupci oko kojih se mora plesati.

Ako sam zainteresirana, osoba to zna. Sve ostalo je prljava igra.
Ne znam o cemu ti pises, ja pisem o osobi koja me interesira ali mi treba vremena da ga barem malo upoznam prije nego sto se u nesto upustim s njim.

Ne naravno znaci ne, ovdje pricam o zainteresiranosti samo sto kod mene ne znaci da cu se onesvijestiti i pasti mu pod noge istog trenutka zbog toga sto sam zainteresirana.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥

Zadnje uređivanje Alaine Zanna : 16.04.2017. at 19:49.
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:38   #32
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Bas si me nasmijala ovim, ali da, to je to.
I ne moraju biti samo mamci za manijake, nego na zalost takve mogu biti kobne za one drage, mirne i ne bas presigurne decke koji ce se stvarno potruditi oko takve koze. A ona ce na kraju uskocit u neciji mercedes frajeru koji ce je tretirati ko zadnju droljetinu, a onaj decko koji se trudio jos ce se vise ukomirati...
Zbog takvih sam ja morala nekima maltene prijetiti policijom da sjaše.
Jer su navikli na takve tuke koje su na kraju ipak popustile. E pa ne, neke imaju i neki integritet. Ako sam rekla ne, to je ne.

Nitko se ne bi trebao truditi zapravo oko nikoga. Kamoli plesati. Ja kad sam prepuna frustracija ne ulazim u ništa s nikim. Jer ne želim da netko pati zbog mojih pizdarija i da ga poistovjećujem s bivšima i ne znam s kim sve ne. A takve se curice ponašaju kao da je samo njima bilo teško i da je netko dužan otapati njihove štitove. Nije. Jebi se sama sa svojim štitovima. Ja sam svoje skinula svaki put i opet bih i nije mi žao. Nisam pozerica ni kukavica.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:42   #33
Alaine, ne govorim o vremenu upoznavanja ni idenju polako, govorim o koketama koje se nećkaju i glumataju. Upoznala sam ih par i ne, nisu zaslužile nikakav trud.
O stavu da su samo one te oko kojih se mora truditi, ne daj bože da je to recipročno. On je vitez, a ona princeza koju treba osvajati da konačno znojem lica svoga zaradi premiju.
Takav odnos ne može ispasti normalan.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:44   #34
Odgovorit ću samo na prvi post. Taj pristup "mi smo ravnopravni" i energija se mora ulagati s obje strane ćeš u stvarnom životu RIJETKO pronaći. Čak i u odnosima s prijateljima i rodbinom, a kamoli ljubavnicima.

Mislim da postoje dvije opcije: napraviti kompromis ili vrlo vjerojatno ostati sam. Što god je tebi lakše.
Hodacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:45   #35
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zbog takvih sam ja morala nekima maltene prijetiti policijom da sjaše.
Jer su navikli na takve tuke koje su na kraju ipak popustile. E pa ne, neke imaju i neki integritet. Ako sam rekla ne, to je ne.

Nitko se ne bi trebao truditi zapravo oko nikoga. Kamoli plesati. Ja kad sam prepuna frustracija ne ulazim u ništa s nikim. Jer ne želim da netko pati zbog mojih pizdarija i da ga poistovjećujem s bivšima i ne znam s kim sve ne. A takve se curice ponašaju kao da je samo njima bilo teško i da je netko dužan otapati njihove štitove. Nije. Jebi se sama sa svojim štitovima. Ja sam svoje skinula svaki put i opet bih i nije mi žao. Nisam pozerica ni kukavica.
A vidi, nisu svi bas tako osvijesteni kao ti.
Razliciti su ljudi, razlicite potrebe, i razliciti nacini.
Ja sam isto za to da su karte na stolu, ali isto tako da sada nekog trazim, voljela bih imati malo vremena za proucavanje. I njemu pruziti isto to.
Ponekad prvi dojam prevari. I dobar i los.

Ali tvoj stav mi je takoder ok, suzava izbor u startu, a ne vjerujem ni da ce tebi prici muskarac koji se srami sam sebe ili se nece znati nositi s tvojim direktnim stavovima.
Bilo bi glupo da smo svi isti.
Tj bilo bi bolje, ali ne bi bilo zanimljivo
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:47   #36
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
A vidi, nisu svi bas tako osvijesteni kao ti.
Razliciti su ljudi, razlicite potrebe, i razliciti nacini.
Ja sam isto za to da su karte na stolu, ali isto tako da sada nekog trazim, voljela bih imati malo vremena za proucavanje. I njemu pruziti isto to.
Ponekad prvi dojam prevari. I dobar i los.

Ali tvoj stav mi je takoder ok, suzava izbor u startu, a ne vjerujem ni da ce tebi prici muskarac koji se srami sam sebe ili se nece znati nositi s tvojim direktnim stavovima.
Bilo bi glupo da smo svi isti.
Tj bilo bi bolje, ali ne bi bilo zanimljivo
Bilo bi i meni pametnije da se ne bacim na glavu, ali to nisam ja.
Tko zna, možda za koju godinu promijenim mišljenje. Ali jedno je ići polako, to je nešto sasvim drugo, a drugo je nekog povlačiti za nos i kinjiti.

Ha čuj, neće meni takav prići, ali nekad i ja priđem.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:48   #37
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Alaine, ne govorim o vremenu upoznavanja ni idenju polako, govorim o koketama koje se nećkaju i glumataju. Upoznala sam ih par i ne, nisu zaslužile nikakav trud.
O stavu da su samo one te oko kojih se mora truditi, ne daj bože da je to recipročno. On je vitez, a ona princeza koju treba osvajati da konačno znojem lica svoga zaradi premiju.
Takav odnos ne može ispasti normalan.
Phew, pade mi kamen sa srca. Samo ja sam na zenskoj strani ipak, jer i te cure su zbog nekoga negdje stavile stit. To je uglavnom nesvjestan proces, vidim i po nekim curama u rodbini, posebno jednoj - povrijedio ju je prvi decko i ona ne moze preko same sebe, a inace je pametna, samopouzdana, ima duha i lijepa je. Ali vise deckima ne da pristup, govori da se nikad nece udati i slicno. Treba vremena da se prebole te emocionalne rane, sto si mladja kad se to desi, duze ti treba.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:54   #38
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Phew, pade mi kamen sa srca. Samo ja sam na zenskoj strani ipak, jer i te cure su zbog nekoga negdje stavile stit. To je uglavnom nesvjestan proces, vidim i po nekim curama u rodbini, posebno jednoj - povrijedio ju je prvi decko i ona ne moze preko same sebe, a inace je pametna, samopouzdana, ima duha i lijepa je. Ali vise deckima ne da pristup, govori da se nikad nece udati i slicno. Treba vremena da se prebole te emocionalne rane, sto si mladja kad se to desi, duze ti treba.
Znam. Ja sam pet godina bila solo zato. Jer smatram da nije fer uvlačiti nekoga u to. I trenutno sam u fazi, nadam se kraćoj, gdje sam previše ranjena da nekom novom dam šansu. Osjećala bih se ljigavo. Jer ne bih imala povjerenja da neće postupiti jednako. Ma koliko ja svjesna da je to iracionalno, ali kad dobiješ dva nokauta zaredom, jebatga, ne ide ti se po treći.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 20:01   #39
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Phew, pade mi kamen sa srca. Samo ja sam na zenskoj strani ipak, jer i te cure su zbog nekoga negdje stavile stit. To je uglavnom nesvjestan proces, vidim i po nekim curama u rodbini, posebno jednoj - povrijedio ju je prvi decko i ona ne moze preko same sebe, a inace je pametna, samopouzdana, ima duha i lijepa je. Ali vise deckima ne da pristup, govori da se nikad nece udati i slicno. Treba vremena da se prebole te emocionalne rane, sto si mladja kad se to desi, duze ti treba.
Da u rodbini imaš nekog takvog rođaka, kojeg je neka kurvetina sjebala, kakav bi stav imala o njemu, sigurno ne bi bila tako puna razumijevanja, Bio bi neki papak koji se ne zna zbrojiti, ako imaš kurac onda nemaš osjećaje, to jest imaš samo onda kada to žena od tebe traži
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 20:03   #40
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znam. Ja sam pet godina bila solo zato. Jer smatram da nije fer uvlačiti nekoga u to. I trenutno sam u fazi, nadam se kraćoj, gdje sam previše ranjena da nekom novom dam šansu. Osjećala bih se ljigavo. Jer ne bih imala povjerenja da neće postupiti jednako. Ma koliko ja svjesna da je to iracionalno, ali kad dobiješ dva nokauta zaredom, jebatga, ne ide ti se po treći.
Zao mi je, kao sto mi je zao i zbog nje. Mozda bi malo trebala promijeniti perspektivu i gledati to na drugi nacin; bolje je kada se nesto sto nije vrijedno prekine prije nego kasnije (imala sam i ja kraj veze i svasta nesto jos u zadnjim mjesecima, ali sam prihvatila da je tako bolje za oboje i da nije moglo biti drugacije). A fali mi cesto i sad. Takodjer, ima divnih strpljivih ljudi koji ce ici tvojim ritmom, kojima se nigdje ne zuri, koji razumiju. Malo ih je ali postoje.

Bilo bi mi jako drago da nadjes nekog dobrog i budes sretna (ono ne poznajem te ali ipak se znamo kroz ove forumske godine). Nekad to i pomislim citajuci tvoje postove, mada ti nisam govorila. Ali eto sad znas.

Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Da u rodbini imaš nekog takvog rođaka, kojeg je neka kurvetina sjebala, kakav bi stav imala o njemu, sigurno ne bi bila tako puna razumijevanja, Bio bi neki papak koji se ne zna zbrojiti, ako imaš kurac onda nemaš osjećaje, to jest imaš samo onda kada to žena od tebe traži
Oprosti ali ne mogu reagirati na ovaj level ogorcenosti i vokabular. Ne govorimo istim jezikom ali reci cu ti ovoliko - ne bih imala ni mrvu manje razumijevanja za rodjaka.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger