Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 11:03   #61
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Pa generalno si dobila da itekako prelaze preko naših mana 🙂
Kao i mi preko njihovih pivskih trbuščića , dlakavih leđa , gubitka kose 😂

Samo jednom imamo dvadeset i treba promaći načina prihvatiti sebe sve starijom...
možda da pogledaš žene i djevojke oko sebe , a manje da gledaš neke glumice i modele koje imaju čitav stručni tim koji se brine da ispadnu lijepe na fotkama , a i tada su fotošopirane ..

Nitko nije savršen - nisi ni ti , ni ja ...ni naši muški 😜
Znam da nitko nije savrsen, ali netko ima stvarno neprimjetljive nesavrsenosti, i prihvatljive, a netko bas i ne. Jos kad ih se nakupi vise

Pa i gledam zene i cure oko sebe. Ako se sa ikime usporedim, onda ne to s njima. Nepoznate obicne cure na ulici, moje frendice (koje su sve uglavnom ljepse od mene) i tako.
Vec odavno znam da su ti celebrityji svi uredjeni, fotosopirani i izoperirani, uopce se s njima ne usporedjujem.


I ovi pivski trbuscici, ispadanje kose, dobro to se dogadja u nekim kasnijim godinama. Ti si vjerojatno nesto malo starija od mene pa gledas te sa tim trbusima hahaha (bez uvrede, ne mislim nista lose )


Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Puna si predrasuda oko toga što i kako treba biti. Ne slušaš tuđe savjete i iskustva.

Traži dok ne nađeš nekoga kome ćeš biti sexy. Onda ćeš steći samopouzdanje i boliti će te briga za tzv. nedostatke.
U međuvremenu pročitaj još jednom temu i shvati da su tvoji kompleksi samo projekcije u glavi.
A kak da trazim, to se ne trazi. Ili nadjes nekog ili ne. Meni je izgledniji ovaj drugi scenarij. Za koju godinu cu jos gore izgledati kad krenu tridesete. Svake godine sve gore. Vec cu biti i stara da si nekog nadjem.
A nisam jedna od onih koji si nadju nekog posto-poto, samo da su nisu sami. Nemam ja zeludac za to.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 11:06   #62
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Ako je išta slično kao ova ženska gore onda ti skidam kapu i ispričavam se stvarno nije da bezveze cijepidlačiš. Onda, mislim da već jesi itekako jaka žena i svaka ti čast, ne može se svatko nositi sa time.
Ma naravno da nije nista takvo, inace bi napisala da imam bas vitiligo (ili kak se to zove vec).
Ali ajde preko tog bi jos presla, odnosno prihvatila bi na sebi, nego ima i drugih stvari, i onda mi se nakupi toga, i mislim da se bas to sve vidi prvo na meni.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 11:09   #63
nemam sad vise nista pametno napisati, vjerojatno ni drugi, pa molim modove da zakljucaju temu ako moze.
Osim ako misle da treba ostati, mozda jos netko dodje pisati (i kukati ) na ovu temu.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 11:16   #64
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Ako je išta slično kao ova ženska gore onda ti skidam kapu i ispričavam se stvarno nije da bezveze cijepidlačiš. Onda, mislim da već jesi itekako jaka žena i svaka ti čast, ne može se svatko nositi sa time.
Svatko se mora nositi sa svojim nedostacima. Nema tu os-nes, banglades.
Pogotovo ako su nepromjenjivi, kao sto je slucaj s Winnie.
Ok, ona je ekstrem jer je od nedostataka napravila uspjeh i to u poslu koji trazi odredjeni izgled.
A da je bilo lako, nije. Kaze da su je djeca zvala zebra i krava, neprihvacali je do mjere da je napustila skolu sa 17. I opet je uspjela naci svoje mjesto pod suncem. Cini se da je zadovoljna. Ako nista, dobro zaradjuje.

Nije problem u - hocu ili necu prihvatiti nedostatke - nego nacin u nacinu na koji se oni prihvate. Nedostaci su tu, nece nestati ako se cvrsto zazmiri i jako pozeli.
Treba se zivjeti s njima i pokusati izvuci nabolje sto se moze.
Ili bar ne dozvoliti da te vuku prema losem.

Kao sto mi se cini da se desava sa little gypsy.

Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
.... jer meni moji nedostaci nipošto nisu mali, nego me baš čine nesigurnom, i nekamo se ne mogu do kraja nikad opustiti sa nekime, stalno se uspoređujem sa drugima.
Baš mislim da me te neke stvari nagrđuju.

....znam da sam već trebala to prihvatiti na sebi, ali eto meni to ne ide nikako.
Njoj i uobicajena musko-zenska intereakcija steka jer se osjeca nedovoljno zgodnom. Ili vijednom da bi netko bio s njom iako ima fleke.
Quote:
Još sam i sa seksom počela jako kasno i nisam iskusna u tome, i mislim da će mi trebati dugo dok prihvatim samu sebe.

A dok ja sebe prihvatim, već ću biti valjda u 40-ima, sa još puno više i još gorim nedostacima.
Znam da su žene već i u 30-ima, a kamoli u 40-ima pomalo nepoželjne fizički...

...a muškarci u tim godinama gledaju one mlađe, maturantice i u 20-ima.
Uz dodatni kompleks neizbjeznog starenja tu je i prihvacanje stereotipa da zena vrijedi koliko je zgodna i mlada.

To su sve stvari koje ju koce u normalnoj komunikaciji s potencijalnim kandidatima i ako ih ne rijesi, bilo sama, bilo uz psiho pomoc, perspektiva joj nije obecavajuca.

Mozda ima srece pa naleti na nekog super strpljivog koji ce se probiti kroz sve njezine slojeve sminke i prikrivanja ( i one psihicke barijere koje si je postavila) ali to je kao i loto. Mislim, nije da je lako nac odgovarajuceg kandidata i kad nemas komplekse, ovako si samo suzava broj.


Quote:

Jel ima oni koje ne smetaju baš neki nedostaci, nekakve mimičke bore na licu, opuštenije sise i općenito tonus kože, hrpa pjegica i madeža po tijelu, licu.. ?
Eto, decki ti kazu da ima. Jel to dosta?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 11:21   #65
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
nemam sad vise nista pametno napisati, vjerojatno ni drugi, pa molim modove da zakljucaju temu ako moze.
Osim ako misle da treba ostati, mozda jos netko dodje pisati (i kukati ) na ovu temu.
Sorry, pisala sam pa nisam vidjela da si vec odustala.
A onda nis, sretno.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 12:04   #66
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Ma naravno da nije nista takvo, inace bi napisala da imam bas vitiligo (ili kak se to zove vec).
Ali ajde preko tog bi jos presla, odnosno prihvatila bi na sebi, nego ima i drugih stvari, i onda mi se nakupi toga, i mislim da se bas to sve vidi prvo na meni.
Prihvati da ne mogu svi biti lijepi jer da su svi lijepi onda bi lijepi bili samo oni najljepsi, ostali bi bili opet prosjecni jer to tako ide.
Kad su svi vozili lade, jugice i ficeke, golf je bio pojam. Danas je golf uobicajeni i obican auto.

Mozda nisi imala srece u genetskoj lutriji, ali to nista ne znaci.
Uvijek mozes imati zanimljivu i zavodljivu osobnost, samouvjerenost, mozes se dobro seksati, biti zanimljiva....
Mi muski to volimo, ne samo muski jer ljudi opcenito vole samouvjerene ljude i vole biti uz takve, a i mnogi decki po forumu pricaju da im je 80% zena privlacno i nekako sumnjam da se radi o istih 80% tak da je onih ostalih 20% velikom mjerom rasporedjeno u tih 80%.

Ako ne spadas u vrh, ne znaci da si neprivlacna.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 13:11   #67
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Kao sto mi se cini da se desava sa little gypsy.

Njoj i uobicajena musko-zenska intereakcija steka jer se osjeca nedovoljno zgodnom. Ili vijednom da bi netko bio s njom iako ima fleke.


Uz dodatni kompleks neizbjeznog starenja tu je i prihvacanje stereotipa da zena vrijedi koliko je zgodna i mlada.
Super, sad ste me sveli na fleke nisu samo one, i to je cak manje bitan dio. Sad stvarno ispada da sam u depri samo zbog fleka.

Zena ne vrijedi samo koliko je zgodna i mlada, ali to je jako bitan dio njene vrijednosti. Nemojmo se lagati.
Tako nas gledaju muski, a bome i mi same sebe.

Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Sorry, pisala sam pa nisam vidjela da si vec odustala.
A onda nis, sretno.
Hvala

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mi muski to volimo, ne samo muski jer ljudi opcenito vole samouvjerene ljude i vole biti uz takve, a i mnogi decki po forumu pricaju da im je 80% zena privlacno i nekako sumnjam da se radi o istih 80% tak da je onih ostalih 20% velikom mjerom rasporedjeno u tih 80%.

Ako ne spadas u vrh, ne znaci da si neprivlacna.

Hahaha mislis na one nemaju kriterija, osim da ne zensko i da hoda na dvije noge? Je, bas bi se osjecala pozeljnom sa takvim
Prije bi rekla da je takvima 99% zena privlacno.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 13:38   #68
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Super, sad ste me sveli na fleke nisu samo one, i to je cak manje bitan dio. Sad stvarno ispada da sam u depri samo zbog fleka.

Zena ne vrijedi samo koliko je zgodna i mlada, ali to je jako bitan dio njene vrijednosti. Nemojmo se lagati.
Tako nas gledaju muski, a bome i mi same sebe.



Hvala




Hahaha mislis na one nemaju kriterija, osim da ne zensko i da hoda na dvije noge? Je, bas bi se osjecala pozeljnom sa takvim
Prije bi rekla da je takvima 99% zena privlacno.
Zar si ruzna?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 13:44   #69
Jesam , starija sam i udana - tako da ne pecam one sa pivskim trbuscicima jer sam svoje odavno ulovila 😂

Ali svejedno mislim da gubiš dragocjeno vrijeme sa ovakvim negativnim stavom.

Pa evo jedan dobronamjeran savjet : kad već vidiš sebe kao nekoga tko ima kratak rok trajanja ( ne mislim zaista ništa ružno ) - pa Iskoristi ovo vrijeme koje evidentno doživljavaš kao jesen svoje ljepote da uživaš u njoj.

Iako draga moja , i zima ima svoje čari
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:02   #70
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zar si ruzna?
Pa kakvo je to pitanje? Ne mogu ja reci dal sam svima ruzna. Ispodprosjecna recimo.
Kad se malo nasminkam, onda sam prosjecna.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:04   #71
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Pa evo jedan dobronamjeran savjet : kad već vidiš sebe kao nekoga tko ima kratak rok trajanja ( ne mislim zaista ništa ružno ) - pa Iskoristi ovo vrijeme koje evidentno doživljavaš kao jesen svoje ljepote da uživaš u njoj.

Iako draga moja , i zima ima svoje čari
Pa svi mi sebe vidimo kroz taj rok trajanja. Bio on jako kratak ili ne.

Onda je meni vec istekao, nemam vise sto iskoristiti.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:01   #72
Kao da citam sebe. Autorice, "fake it until you make it", nasminkaj se, zakamufliraj te "nedostatke" najbolje sto mozes i ponasaj se kao da ne postoje. Ne znam zasto tu vlada stav da su nesigurnosti nesto jako odbojno, pa svi ih imamo, bitno je ne dopustiti im da nas koce i obuzmu.
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:06   #73
Vi žene bar možete popraviti neke stvari šminkom, nama muškima nema spasa.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:15   #74
Talking

Vi mozete pustit bradu a mozete se i vi sminkati, natural look. Tu su jos i teretana i odjeca, tak da ne bih rekla da vam nema spasa.
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:26   #75
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Vi mozete pustit bradu a mozete se i vi sminkati, natural look. Tu su jos i teretana i odjeca, tak da ne bih rekla da vam nema spasa.
Ja ne mogu ni bradu pustiti, ne raste
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:27   #76
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Kao da citam sebe. Autorice, "fake it until you make it", nasminkaj se, zakamufliraj te "nedostatke" najbolje sto mozes i ponasaj se kao da ne postoje. Ne znam zasto tu vlada stav da su nesigurnosti nesto jako odbojno, pa svi ih imamo, bitno je ne dopustiti im da nas koce i obuzmu.
Ne kuzis, zakamuflirati se mogu uvijek kad pozelim. Ja se ne bi htjela cijeli zivot tako skrivati i produbljivati svoju nesigurnost sminkom, a ta nesigurnost je vec i sad velika.
Bar se ne bi htjela tako skrivati od nekoga s kim sam u vezi, pogotovo ako bi zivjeli skupa.
Jedno je srediti svako toliko, bar malo, onako da se osjecam ljepsom, a drugo je skrivati se tako da me on ne moze vidjeti bez icega.


Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Vi žene bar možete popraviti neke stvari šminkom, nama muškima nema spasa.
Pa ali vi ste ljepsi prirodno od nas zena. To je istina.
Vjerojatno nas dugogodisnje sminkanje poruzni, zene redovito nakon xy godina imaju em losiji ten, umorne, upale oci, pa kapci se rastegnu valjda od stavljanja tusa, sjenila...
U mladjim danima toga nema glavnom, ali kasnije se sve vidi. Pa se starije zene onda jos vise sminkaju da se to jos bolje sakrije, ako imaju love idu na neke skupe tretmane za kozu, anti-age bla bla, a neke se jednostavno pomire da su stare i da se ne.mogu pomladiti
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:38   #77
Pocni vjezbat i utegni tijelo. To ne odlazi nikakvim skidanjem sminke, da vidis onda samopouzdanja.
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:48   #78
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Pa kakvo je to pitanje? Ne mogu ja reci dal sam svima ruzna. Ispodprosjecna recimo.
Kad se malo nasminkam, onda sam prosjecna.
Onda nemas problema jer djelujes da nisi realna oko svojeg izgleda pa si mozda prosjecna, a nasminkana vjerojatno bolje od toga, ali danas se skoro sve curke sminkaju.

Ja za sebe bez problema kazem da nisam lijep.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:58   #79
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Super, sad ste me sveli na fleke nisu samo one, i to je cak manje bitan dio. Sad stvarno ispada da sam u depri samo zbog fleka.
Napisala sam 'fleke' jer mi se nije dalo stalno pisati 'nedostaci'.
Nije ni bitno sto te smeta nego da pokusas gledati, kako bi se reklo, siru sliku.
Izvan svoje kutije.

Nedostaci su ti tu, njih ne mozes promijeniti. Eventualno prikiriti sminkom ali i onda imas problem.
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post

Nekako sumnjam i da zivim s nekim, da bi bas bila ikad skroz bez sminke.
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
što kad skinem te 'maske', pred svojim partnerom neću valjda biti nonstop našminkana i tip-top sređena, s vremenom valjda vidiš svoju curu i bez toga, kakva je.
To mene muči u biti.
Ljudi ti kazu da ih fizicki nedostaci ne smetaju kad su na osobi koju vole ali ti to preskocis.
Nego dalje vrtis svoj film.

Nego, imas li ti kakvog konkretnog kandidata radi kojeg pitas?
Ili je to sve u sferi sbbkbb?
Quote:

Zena ne vrijedi samo koliko je zgodna i mlada, ali to je jako bitan dio njene vrijednosti. Nemojmo se lagati.
Tako nas gledaju muski, a bome i mi same sebe.
Znas ti onu pricu kad se mlada i zgodna djevojka htjela se udati za bogatog pa pitala na internetu kako da dodje do bogatasa.
Navodno joj se javio jedan od tih bogatih i rekao da je ona - iz poslovne prespektive - losa investicija.
Jer da ce nezina jedina vrijednost ( ljepota, jelte) svakim danom sve vise gubiti na vrijednosti a njegova ( bogatstvo) rasti. Ono, para na paru.

Tu je prica ako ti se da citat.

Nemoj sad shvatiti da hocu rec kako zelis bogatog, ovo je prije primjer kako je ljepota nerentabilna investicija.

Ako si zanimljiva, duhovita, brizna, volis i znas pokazati da ti je stalo do druge osobe, sve to ce itekako kompenzirati tvoje vanjske nesavrsenosti.
Tim vise sto i sama kazes da se ne primjecuju kad se sredis.
Nadam se da nisi od onih koje ni ne kuze da 'sredjivanjem' jos vise isticu to sto zele prikriti.

Kuhanje da ni ne spominjem, svi znaju da ljubav ide kroz zeludac.
Quote:
Hahaha mislis na one nemaju kriterija, osim da ne zensko i da hoda na dvije noge? Je, bas bi se osjecala pozeljnom sa takvim
Prije bi rekla da je takvima 99% zena privlacno.
Koje bi osobine navela kao svoje prednosti?
Napisala si sto ti se ne svidja na tebi, reci sto ti se svidja u tebi?
Da si decko, zasto bi htjela bit s tobom?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 17:08   #80
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Pocni vjezbat i utegni tijelo. To ne odlazi nikakvim skidanjem sminke, da vidis onda samopouzdanja.
Oblik tijela mi nije kompleks. I da je, to vrlo lako mogu ispraviti.
Sise ne mogu podignuti vjezbanjem npr, samo operacijom, a to ne zelim, ostaju veliki oziljci nakon tog.


Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Onda nemas problema jer djelujes da nisi realna oko svojeg izgleda pa si mozda prosjecna, a nasminkana vjerojatno bolje od toga, ali danas se skoro sve curke sminkaju.

Ja za sebe bez problema kazem da nisam lijep.
Aha, ti za sebe mozes reci da nisi lijep i realan si, a ja to isto ne mogu, jer nisam realna.
Ti si pitao opcenito jesam li ruzna, to sam shvatila da pitas za sveukupan moj dojam - crte lica, i oblik tijela recimo. Za to sam odgovorila da sam ispodprosjecna, lsim kad se nasminkam, onda sam u licu ljepsa. I da, realna sam tu, jer mi to nije kompleks - oblik tijela i crte lica. Nisam si super turbozgodna, ali nemam komplekse sto se toga tice. Tako da da, ispodprosjecna sam opcenito gledajuci. Tu se mogu vrlo realno ocijeniti.
Mene muce neke druge stvari.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger