Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2017., 12:12   #41
Meni su nekako kontakti preko interneta trajniji nego ovi uživo. Teže je naći nekoga za... bilo što: jebanje, pentranje na Sljeme, posjet klubu. Ali jednom kada se nađemo skoro garantiram da ćemo se brzo skompati. Dok s ljudima koje upoznam preko prijatelja, posla, faksa nekako površnije kontakte imam.

Mislim da je već vrijeme da se ubije taj mit da samo asocijalni čudaci tako nalaze društvo. To je više pitanje praktičnosti po meni.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 12:27   #42
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post

Mislim da je već vrijeme da se ubije taj mit da samo asocijalni čudaci tako nalaze društvo. To je više pitanje praktičnosti po meni.
To ti zavisi s kojom generacijom govoris. Ovi koji se sjecaju oglasa u malim novinama se koprcaju i stvaraju taj mit.
Kad oni izadju iz te igre trazenja nekoga... i mit ce nestat s njima.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 12:31   #43
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Znači i tebe su tako već zajebali
Ne može mene nitko zajebati. Ja bih birala one zakamuflirane u nekoliko slojeva odjeće...(ovaj "nešto" skriva) i kojima je friz kao da su tek izašli iz kreveta...(ovaj koristi "to" što skriva) , a pred kraj dejta bih mu rekla "Ok, a sad skidaj gaće pa ćemo se dogovoriti tko će platiti! "

Šala, ali bilo bi zgodno..
...možda razmislim o tome, hmm

Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Pa kak da se inace izreklamiraju da dobro puse kurac? Pa nece valjda to napisati u profilu.

Vi'š, vi'š , to mi nije palo na pamet. ...hmmm
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 14:13   #44
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Mislim da je već vrijeme da se ubije taj mit da samo asocijalni čudaci tako nalaze društvo. To je više pitanje praktičnosti po meni.
Naravno da je pitanje praktičnosti, pogotovo za ove 30+. Ovi u ranim dvadesetima možda i jesu pomalo asocijalni/sramežljivi/kaj god, ipak imaju puno više prilika za upoznati nove ljude uživo (naravno, ovisi i o sredini u kojoj živiš).

Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Ne može mene nitko zajebati. Ja bih birala one zakamuflirane u nekoliko slojeva odjeće...(ovaj "nešto" skriva) i kojima je friz kao da su tek izašli iz kreveta...(ovaj koristi "to" što skriva) , a pred kraj dejta bih mu rekla "Ok, a sad skidaj gaće pa ćemo se dogovoriti tko će platiti! "

Šala, ali bilo bi zgodno..
...možda razmislim o tome, hmm
I ček, kak to onda funkcionira? Ako ispadne da je fkt sakrio monstruma, on plati, al se svejedno mora strpit jer ti moraš izigravat finu curu? Ako ničeg ni nema, svejedno on plati jer nisi luda trošit pare na takvog lažljivog i odvratnog luzera

Jbt, pa kad ti plaćaš? I, kaj je još zanimljivije, kad ti skidaš gaće?
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 18:46   #45
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Jbt, pa kad ti plaćaš? I, kaj je još zanimljivije, kad ti skidaš gaće?
Tko je vidio nositi gaće na dejt? Pa treba biti spremna odmah i sad, još da se s gaćama zamara


Ja sam svoju sreću našla na netu. Nakon puno, puno besmislenih i loših dejtova i iskustava. Taj tjedan sam bila već na jednom i odlučila odustati od svih tih stranica i dejtanja, ali ovo je već bilo dogovoreno, pa rekoh ajde, da baš ne ispadnem bezobrazna. On je kasnio i ja sam već krenula da odem, ali je molio da pričekam još minutu. Rekoh dobro
Sjeli, popili cugu, pričali satima... pala je pusa za rastanak, drugu večer smo se opet vidjeli, treću opet i jednostavno je sve sjelo na svoje mjesto. Evo, sad će uskoro 2 godine
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 23:15   #46
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Tko je vidio nositi gaće na dejt? Pa treba biti spremna odmah i sad, još da se s gaćama zamara


Ja sam svoju sreću našla na netu. Nakon puno, puno besmislenih i loših dejtova i iskustava. Taj tjedan sam bila već na jednom i odlučila odustati od svih tih stranica i dejtanja, ali ovo je već bilo dogovoreno, pa rekoh ajde, da baš ne ispadnem bezobrazna. On je kasnio i ja sam već krenula da odem, ali je molio da pričekam još minutu. Rekoh dobro
Sjeli, popili cugu, pričali satima... pala je pusa za rastanak, drugu večer smo se opet vidjeli, treću opet i jednostavno je sve sjelo na svoje mjesto. Evo, sad će uskoro 2 godine
Pa što ste se onda samo cmoknuli, a ti bila bez gaćica

Učite cure, učite
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 23:25   #47
Jednog virtualno. Glupo je završilo ali mogu si dati malo kredita jer sam ga ipak upoznao što je za mene bio SF poduzeti takav korak. Sad mi je doduše nešto neprijatno biti na tim stranicama ali možda ne bi bilo loše opet napraviti profil i jednostavno ga ostaviti.

Inače, nedavno sam primio poruku na mobitelu od nepoznatog broja, od neke cure kojoj se sviđam. Ubit će me ironija.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 23:37   #48
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Pa što ste se onda samo cmoknuli, a ti bila bez gaćica

Učite cure, učite
Ne ja, kazem za Elois

Ja sam pristojna djevojka
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 23:44   #49
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
I ček, kak to onda funkcionira? Ako ispadne da je fkt sakrio monstruma, on plati, al se svejedno mora strpit jer ti moraš izigravat finu curu? Ako ničeg ni nema, svejedno on plati jer nisi luda trošit pare na takvog lažljivog i odvratnog luzera

Jbt, pa kad ti plaćaš? I, kaj je još zanimljivije, kad ti skidaš gaće?
Ne znam, ali sad ću smisliti odgovor. ... Da te zadovoljim.

Pa, ako je "monstrum" u pitanju platim ja ( ali puno kasnije ), a ako bude drukčije plati on jer kad bih ja platila pomislio bi da nešto očekujem zauzvrat.

Gaće ne nosim, kako me provalila ja-ću-poludit forumaš'ca. Nosim pelene za inkontinenciju, a skidam ih onda kad se napune.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 23:44   #50
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Ne ja, kazem za Elois

Ja sam pristojna djevojka
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 01:37   #51
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post

vidim da si isprobao čari virtualnog spajanja duša. čestitke!


koliko sam ja skužila pitanja, ako iskreno na njih odgovaraš, služe da 'mjere kompatibilnost'. mada većina se s pitanjima zajebava, pa je to nikakav pokazatelj ičega.
Ma znaš kaj bum ti rekel. Puno je to lakše live. Ovo je fakat za mnogo mlađe ljude.Neda se meni slikavat. Neda se meni pisat sranja.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 10:16   #52
ne, meni taj vid upoznavanja partnera ne odgovara i nikad nije bio niti bi bio uspješan. različiti ljudi funkcioniraju različito, tako da nekom može i odgovarati, to ne isključujem, ali ja sigurno nisam ta

samo uživo i uz postupnu neverbalnu komunikaciju ka verbalnoj, u širem kontekstu ili grupi. tako se ja zagrijavam
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 10:18   #53
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post

Mislim da je već vrijeme da se ubije taj mit da samo asocijalni čudaci tako nalaze društvo. To je više pitanje praktičnosti po meni.
je je, praktično je održavati kontakte s 20 ljudi u različitim gradovima paralelno. uživo je to nemoguće

i što se tiče pitanja iz naslova: imam iskustva i s jednim i s drugim, ali veze koje su počele uživo su bile daleko kvalitetnije, dublje i najvažnije, dugotrajnije
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 10:41   #54
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma znaš kaj bum ti rekel. Puno je to lakše live. Ovo je fakat za mnogo mlađe ljude.Neda se meni slikavat. Neda se meni pisat sranja.
a čuj ja gledam da je live sve puno direktnije i brže i većinom puno ranije saznaš na čemu si. u virtualnom svijetu dejting sajtova treba dosta više vremena utrošiti na filtriranje i vezanu komunikaciju i opet je upitno koliko je tu bilo projiciranja i ostaloga. osobno mi je ta virtualna razina dobar poligon za površnost.

samo nije to stvar godina po meni. danas je sve više i 'starijih' na tome, jer se jednostavno puno manje izlazi, pa to postaje jedino mjesto gdje upoznati neki širi krug ljudi, pogotovo za ljude koji žive u nekim manjim sredinama.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 12:08   #55
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Da te zadovoljim.
Nemoj ovako javno, netko bi mogao bit ljubomoran.
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 12:59   #56
Za sad ne ali smatram da nema neke razlike izmedu upoznavanja nekog virtualno ili preko frendova posla. Ljudi u stvarnom zivotu nose 150 maski dok tu na forumu i slicnim stranicama lako se moze skuziti tko je kakav. Definitivno zbog nase zatvorenosti u stvarnom zivotu blagu prednost dajem online upoznavanju i sklapanju prvenstveno prijateljstava, a kasnije tko zna...
dalmatinac91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 13:11   #57
ja sam ipak za stari način, probala sam virtualno i nisam se pronasla u tome ni malo....ja volim odmah vidjeti s čim raspolažem , ne volim piskaranja, porukice i upoznavanja bez vizualnog dijela.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 13:46   #58
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma znaš kaj bum ti rekel. Puno je to lakše live. Ovo je fakat za mnogo mlađe ljude.Neda se meni slikavat. Neda se meni pisat sranja.
Ne bih se složila. Virtualni način upoznavanja može biti jednako dobar koliko i live, ako ne i bolji. Sad treba odgovoriti zašto, zar ne?
Ako ljudima pristupaš iskreno, ne preuveličavaš svoje stvarno stanje, prikazuješ se onakvim kakav jesi, a ne onakvim kakvim očekuješ da te druga strana želi vidjeti možeš naići na kvalitetnu osobu, onako, baš po svojoj mjeri. Danas su ljudi previše u k, mnogi ne izlaze jer su davno prerasli takve stvari, a o obvezama i problemima koje život nosi da i ne govorim. Virtuala je mjesto gdje se opuštamo i gdje se možemo podružiti neopterećeni svakodnevnim sranjima pa samim time bivamo privlačniji sugovornici od nadrkanih zaposlenika koji npr. nisu dobili plaću ili im je pak uručen otkaz pa su opet u govnima dok ne nađu novi posao što je poprilično frustrirajuće. To nas čini mrzovoljnima, jadnima, žalosnima, a takvi ne možemo biti privlačno društvo ni samima sebi , a kamo li drugima. Iz tog stanja treba pobjeći kako bismo se oporavili, isplivali, skupili snagu za dalje, kužiš?

I ulazimo u svijet virtuale...tu su ljudi koji također nose svoje križeve i unatoč tome žive i nadaju se nečemu, baš kao i mi. Problemi će se rješiti tek onda kad se mi sami dovedemo u stabilno stanje pa put koji smo izabrali, put neobaveznog druženja ne može odmoći...dapače.

Da se razumijemo, ne mislim na drkanje po fejsu i traženje partnera na stranicama poput Smokvice i Iskrice, iako su se i tamo neki uparili...meni ne bi odgovaralo, ipak. Na nekim drugim mjestima ne bi bio bad. Komunikacija je bitna...tako možeš saznati puno više o nekome nego da ste se spazili u Trgovačkom centru i animalno se privukli. Postoji mogućnost da se osoba lažno predstavlja, naravno, ali zato nije dobro pretjerati s vremenom dopisivanja nego prijeći na next level, a to je upoznavanje face to face. Ako ti se netko svidio toliko da si imao živaca tipkati s njim/om tjedan/dva ili mjesec onda neće biti bad ako ti se ta ista osoba u živo ne svidi. Popijete kavu kao ljudi i NHF, idemo dalje. Ne treba to shvaćati dramatično. Ljudi kompliciraju bezveze.

Što se tiče slikavanja, ne moraš se uopće slikati. Ili se možeš slikati tako da se da naslutiti tvoj stvarni izgled, ali da nije baš "na dlanu". Osoba kojoj si interesantan će te nastaviti upoznavati i čekat će trenutak u živo. Pučenje usana poput riba ne bih preporučila. Ne mora tip odmah znati, kako veli forumaš Zak McKracken da...(u čemu si dobra)...moram biti pristojna...ima vremena, prvo brak.
Slikavanje u donjem rublju također. Ako mu se svidiš izvana, onako da mu sve druge misli pobjegnu pred "onom" jednom, neće imati vremena za upoznavanje tvoje osobnosti, a onda se nećete upoznati... osim fizički.
I što sam još htjela reći? Ne znam, to je valjda to, rijetki trenuci moje ozbiljnosti, ali žrtvovah se, uh.

Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Nemoj ovako javno, netko bi mogao bit ljubomoran.
Ma neće.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 09:48   #59
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
a čuj ja gledam da je live sve puno direktnije i brže i većinom puno ranije saznaš na čemu si. u virtualnom svijetu dejting sajtova treba dosta više vremena utrošiti na filtriranje i vezanu komunikaciju i opet je upitno koliko je tu bilo projiciranja i ostaloga. osobno mi je ta virtualna razina dobar poligon za površnost.

samo nije to stvar godina po meni. danas je sve više i 'starijih' na tome, jer se jednostavno puno manje izlazi, pa to postaje jedino mjesto gdje upoznati neki širi krug ljudi, pogotovo za ljude koji žive u nekim manjim sredinama.
Da.Ovo ima logike. Ne znam.Ja se osečam ko kreten na tim stranicama. Ono listam te slike i biram samo po izgledu slike. Ko debil. Uopće me ne zanima kaj piše i tko piše ak mi se slika ne dopadne. Onda vidim brda lažnih slika pa si mislim koji kurac.
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
I što sam još htjela reći? Ne znam, to je valjda to, rijetki trenuci moje ozbiljnosti, ali žrtvovah se, uh.
Pa rekla si puno toga.Skužil sam kak to funkconira. Isto kao i live. Moraš se dobro prezentirat. Bum si zel profesionalnog fotografa i bum se obukel ko za svadbu i mislim da je to onda to.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 10:08   #60
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila. Virtualni način upoznavanja može biti jednako dobar koliko i live, ako ne i bolji. Sad treba odgovoriti zašto, zar ne?
Poanta je u tome da mnogima virtualni nacin ne odgovara jer ih druga strana jako brzo profiltrira i odjebe, te uopce ne dobiju priliku za nesto vise. Onda pocinje matra 'uživo je bolje' i kuka se nad subom kletom kako je prije boli bolje, a sad ljudi imaju vise izbora, pa shodno tome vise i traze.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger