Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2007., 08:59   #1321
Ja ti mogu preporučiti Loreal Casting, boju za kosu bez amonijaka, koja je zaista nježna i meni je kosu nakon bojanja ostavila jako lijepu.

Košta 70-ak kuna u Mülleru.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 17.11.2007., 19:12   #1322
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Ja ti mogu preporučiti Loreal Casting, boju za kosu bez amonijaka, koja je zaista nježna i meni je kosu nakon bojanja ostavila jako lijepu.

Košta 70-ak kuna u Mülleru.
Rock Star, you are my inspiration
thanx !
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Old 17.11.2007., 19:59   #1323
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
Rock Star, you are my inspiration
thanx !


Samo javi kak ti je ispalo i jesi li zadovoljna.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 18.11.2007., 20:31   #1324
Sampon protiv peruti odlicno skida boju s kose... Isprobano. Malo je zeznutije ako je kosa jako porozna, pa je upila puno boje... Inace, tamnu nijansu umjetne boje je moguce posvijetliti samo blajhom (1 doza blajh praska +1 doza 9%tnog hidrogena + 1 doza regeneratora; nanesti na vlažnu kosu; kontrolirati boju svakih 5 minuta. Za skinuti 1-2 nijanse dosta je 10 minuta) ili specijalnim skidacem boje (npr. ARTECOLOR Remove Color). Naravno, taj tretman ostecuje kosu i treba ga raditi vrlo pazljivo. Svjetlija nijansa boje nece pomoci....
profesionalac is offline  
Old 18.11.2007., 20:42   #1325
Quote:
lally kaže: Pogledaj post
Jučer sam se pofarbala u srednje smeđu al je boja ispala tamna, sad ne znam, ak uzmem neku svjetliju smeđu hoće li mi se primit na ovu taminu??

hvala
pričekaj da se malo boja ispere
nemoj stavljati bar 2 tjedna nikakve boje na kosu
jer ćeš si oštetiti kosu
bolje da ti je malo tamnija kosa nego kosa uništena kemijom
__________________
[Dat census honores." - Bogatstvo donosi čast
candy girl is offline  
Old 18.11.2007., 22:50   #1326
Pomognite nekom tko je ofarbao pramenove i zanima ga jel valja onaj Head and Shoulders nebthol šampon, a ako ne, koji valja?

Koja je primjerena njega za pramenove?

Nisam metroseksualac i ne pazim baš na izgled, ali opet, zanima me...
mmmm is offline  
Old 19.11.2007., 01:35   #1327
Head & Shoulders je totalno smeće, ali eto, moj dečko nikako od njega ne želi odustati. Kosa mu je prekrasna, baš sam ga obradila da je malo pusti...

Za kosu s pramenovima vrijede pravila ko i za obojanu, pa bi ti takva njega bila odgovarajuća, ne?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 20.11.2007., 14:43   #1328
Dakle, imam žarko crvenu kosu (bar se trudim imati ju ). Nažalost, gotovo svaka boja nakon nekoliko pranja počne blijedjeti. Trebam prijedlog - koju boju da koristim, kakav šampon, preparate... Zafaljujem.
tonya is offline  
Old 20.11.2007., 15:09   #1329
Quote:
tonya kaže: Pogledaj post
Dakle, imam žarko crvenu kosu (bar se trudim imati ju ). Nažalost, gotovo svaka boja nakon nekoliko pranja počne blijedjeti. Trebam prijedlog - koju boju da koristim, kakav šampon, preparate... Zafaljujem.
Hm..crvena boja je inaće najteža za održavat, pogotovo ako od ispod kao podlogu imaš nešto svjetlije. Nema ti tu baš puno dobrih savjeta. Naravno možeš koristit od šampona i balzama one za njegu bojane kose, a imaš ih baš i za očuvanje boje... I tu i tamo izmedju bojanja staviš preljev ili neki color, može i neka boja bez amonijaka, da ti osvježi boju...
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Old 20.11.2007., 15:58   #1330
Lijepu crvenu boju, s dugotrajnim sjajem, imala sam od kane i to one jeftinjare iz DM-a. Ali nije mi baš dobro djelovala na kosu kao takvu, no boja je bila pet plus!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 22.11.2007., 10:25   #1331
Ima l'oreal kakvih preljeva i koliko preljev uopće dugo drži na kosi?
(ja bih nešto što se brzo spere)
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Old 22.11.2007., 11:45   #1332
Quote:
tonya kaže: Pogledaj post
Dakle, imam žarko crvenu kosu (bar se trudim imati ju ). Nažalost, gotovo svaka boja nakon nekoliko pranja počne blijedjeti. Trebam prijedlog - koju boju da koristim, kakav šampon, preparate... Zafaljujem.
kad sam ja brijala na žarko crvenu prije par godina wella boje su mi se pokazale kao najintenzivnije i postojanije, makar mi je loreal broj jedan bio i ostao

Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Lijepu crvenu boju, s dugotrajnim sjajem, imala sam od kane i to one jeftinjare iz DM-a. Ali nije mi baš dobro djelovala na kosu kao takvu, no boja je bila pet plus!
meni kana i nije toliko oštetila kosu već mi je bilo glupo kasnije kad sam htjela promijenit nijansu trajnom bojom pa mi se boja nije primala jednolično na kosu već sam bila šarena ko klaun i trebala su mi 3 bojanja i prilično drastično šišanje da se kana poništi
Skviki is offline  
Old 22.11.2007., 11:46   #1333
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Ima l'oreal kakvih preljeva i koliko preljev uopće dugo drži na kosi?
(ja bih nešto što se brzo spere)
ja u zadnje vrijeme koristim L'Oreal Color Pulse Concentrated Color Mousse jer se želim ošišat tako da mi ostane samo prirodna boja a glupo mi je ić okolo s izrastom pa si nabacim ovo s vremena na vrijeme

postoji u ovim nijansama:


inače kupujem tu pjenu u mulleru u ljubljani i dođe desetak € ne znam jel je ima za kupit u hrvatskoj

pigment ostaje dosta dugo i nakon mjesec dana meni se sasvim ispere s prirodne boje (izrasta), inače imam pepeljasto smeđu kosu koja dobro prima boje a farbam se u crvene nijanse

EDIT - ove gore nijanse na slici su američke, boje koje sam ja koristila nema tu ;probat ću nać još slika
Skviki is offline  
Old 22.11.2007., 12:53   #1334
evo ovo su nijanse color pulsea s francuskog l'oreal sajta(koji me zbunjuje i ne znam ga linkat):



ja sam koristila nekakvu fuksija nijansu i znam da je bila i modra i svijetlo roza al ne mogu nigdje nać slike više
Skviki is offline  
Old 22.11.2007., 13:09   #1335
Skviki, ne vidim niti jednu slikicu koju si stavila...ali pogledat ću u dm-u ila li uopće takav proizvod. To je pakirano - kako? Kao pjena, u kutijici kao farba...?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Old 22.11.2007., 13:19   #1336
ah ne znam zašto se ne vide slikice
pakirano je u malim narančastim sjajnim kutijicama, unutra je mala tubica s pjenom, uglavnom proguglaj L'Oreal Color Pulse pa ćeš vidjet kakvo je pakiranje

uglavnom Wella ti ima sličan proizvod koji sam također koristila zove se Wella Viva colour mousse i ok je, traje čak malo duže na kosi
pa pogledaj jel možda ima ta pjena u dm-u
ta je pakirana u žute male kutijice
Skviki is offline  
Old 22.11.2007., 14:14   #1337
nema toga u dm-a
Dorée is offline  
Old 22.11.2007., 15:14   #1338
UPOMOĆ!!!! ja, ovakva mlada, već imam pola glave sijedih... u zadnjih par mjeseci farbala sam se sa garnier belle color, al ona mi se turbo brzo ispire i o5 mi se vide sijede!!! dakle, treba mi preporuka za boju za kosu koja dobro prekriva sijede, ne ispire se brzo i ne uništava kosu (jer je moja jaaako suha)
hrčkica is offline  
Old 24.11.2007., 16:31   #1339
što je gore hidrigen il farba

Jel kosi više šteti farba ili hidrogen?....jel točno da što je više hidrogena zamučeno s bojom da če boja duže trajat,manje se ispirat?
oliva_bobica is offline  
Old 24.11.2007., 19:05   #1340
Quote:
oliva_bobica kaže: Pogledaj post
Jel kosi više šteti farba ili hidrogen?....jel točno da što je više hidrogena zamučeno s bojom da če boja duže trajat,manje se ispirat?
evo tu ti piše o kemijskim procesima koji se događaju za vrijeme farbanja

a ovo za više hidrogena nisam nikad čula, znam samo da jača koncentracija hidrogena znači svjetliju nijansu
Skviki is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.