Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2008., 21:03   #41
Ne razumijem zasto Memphis nije faulirao na +3 i onoliko vremena do kraja..

Heh tekma prava u rangu NCAA..
__________________
Meni niko ukrest ne more ovu moju škatulu za sne
jacko89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 20:46   #42
Quote:
jacko89 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zasto Memphis nije faulirao na +3 i onoliko vremena do kraja..
Takvu kukavičku taktiku primjenjuju samo europske ekipe

Ne sjećam se da sam vidio neku NBA ili NCAA ekipu da namjerno faulira protivnika dok vodi
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 21:29   #43
Heh kukavicki mozda je ali je sigurno pmaetnije nego dopustiti da protivnik zabije tricu 2 sekunde prije kraja i odnese naslov u produzecima.
__________________
Meni niko ukrest ne more ovu moju škatulu za sne
jacko89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 17:40   #44
NCAA Basketball

Prati li neko studentsku košarku???Meni je odlicna,ako ni zbog cega,onda zbog atmosfere,a i sad je March Madness.Od 9 utakmica u ova dva dana,koliko sma gledao,sve se rijesavaju u zadnjim sekundama...Ja ih pratim na ESPN America...Imate li favorite?UCON se digao, i osvojio BIG EAst Championship,a bili su postavljeni kao 9. u svojoj konferenciji...
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 20:34   #45
Ja sam malo pratio ali polako odustajem.Jel mi može netko objasniti sustav natjecanja?Nešto sam švrljao po wikipediji i sve me zbunilo.Koja je ovo faza što se sada igra?
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 20:43   #46
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Ja sam malo pratio ali polako odustajem.Jel mi može netko objasniti sustav natjecanja?Nešto sam švrljao po wikipediji i sve me zbunilo.Koja je ovo faza što se sada igra?
Ma,sad su igrali za prvake svojih liga(Championship),ima ih 31,ako ne grijesim, i ti prvaci idu direktno u NCAA turnir,a ostale bira Komitet.Big East LIga daje 11 ucesnika...Big 12 Liga-6...Ima neki komitet to bira,ove ostale...Gleda se sve,i regularna sezona,i ovaj Championship,međusobni omjeri...Zbunjola živa...Ako neko zna bolje,volio bih i da to razjasnimo
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 21:05   #47
Točno je da pobjednici konferencijskih turnira izravno ulaze na NCAA turnir, ali netočno je da se zna koliko će koja konferencija dati ostalih učesnika. Dakle 31 prvak, a ostatak bira komisija prema uspješnosti u regularnom dijelu. Izgleda komplicirano, ali nije previše. Imaš regularni dio od nekih tridesetak utakmica, konferecijske turnire što su se igrali ovaj tjedan i veliki turnir koji počinje u utorak, a večeras ćemo saznati tko sve sudjeluje.
__________________
Don't blame us if we ever doubt you, you know we couldn't live without you...
malchik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 22:27   #48
Quote:
malchik kaže: Pogledaj post
Točno je da pobjednici konferencijskih turnira izravno ulaze na NCAA turnir, ali netočno je da se zna koliko će koja konferencija dati ostalih učesnika. Dakle 31 prvak, a ostatak bira komisija prema uspješnosti u regularnom dijelu. Izgleda komplicirano, ali nije previše. Imaš regularni dio od nekih tridesetak utakmica, konferecijske turnire što su se igrali ovaj tjedan i veliki turnir koji počinje u utorak, a večeras ćemo saznati tko sve sudjeluje.
Ovo sto sam spomenuo konferencijske turnire je moja greska...To su prvaci NCAA turnira prema konferencijama,moja greška...Uglavnom,bit će zanimljivo...Imas jedan Kansas State koji je u svojoj konferenciji bio četvrti,a u državi 20-i,od 350 timova,a u Championshipu su ispali odmah od Colorada..Ili imamo Pittsburgh koji je bio prvak svoje konferencije u regularnom prvenstvu,a ispali su od Uconna koji je bio 9-i u toj konferenciji(BIG East) a Uconn je kasnije osvojio Big East Championship...Ovi timovi koji se nisu direktno plasirali su on the bubble ,čekaju odluku KomitetaJoš malo pa ćemo znati
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 12:10   #49
Gledao sam taj UConn par tekmi,ponajviše zbog Kembe Walkera.Kad poćinje taj glavni turnir na ispadanje i koliko momčadi sudjeluje?64 ili 32?
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 14:08   #50
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Gledao sam taj UConn par tekmi,ponajviše zbog Kembe Walkera.Kad poćinje taj glavni turnir na ispadanje i koliko momčadi sudjeluje?64 ili 32?
Zanimljivo, ja sam gledao par utakmica Pittsburgha i impresionirali su me u obrambenom dijelu, posebno Gary McGhee, za kojeg mislim da bi mogao napraviti solidnu karijeru u NBA-u kao backup centar ili starter defanzivac (tipa Tyson Chandler). Kada su ispali, šokiralo me, i onda sam vidio da ih je unakazio Kemba Walker.
Nisam ga baš puno gledao, kakav je to igrač? Vidim da nije previsok, a voli šutirati. Nešto poput Iversona?
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 14:45   #51
lik igra pleja. troši puno lopti, ali nema ni brzinu ni dribling ko iverson.

inače, razočaran sam što harvard nije upao na završni turnir. jako. gledao sam dvije tekme, bili su dobri.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 17:05   #52
Meni se jako dopao.Gledao sam ja tu tekmu,Pittsbourg-UConn,ali samo prvo poluvrijeme.Na početku je Pittsbourgh sjajno započeo,da bi do kraja poluvremena UConn preokrenuo.Drugo poluvrijeme nisam gledao.Velim meni je jako dobra Kemba,mislim da će na draftu biti sigurno u top 5,a siguran sam i u veliku karijeru ukoliko ga ozljede zaobiđu.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 17:28   #53
kemba će na draftu teško bit u prvih 25, a kamoli u prvih pet. fino to izgleda u koledž konkurenciji, ali sad pg-ovi moraju imat visinu i snagu, a on je jednostavno prenizak da bi ga pickali u prvih pet, čak i u ovom očajnom draftu. kyrie irving, burks, nolan smith i brandon knight su ispred kembe po svim trenutnim mock draftovima.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 17:45   #54
Kemba je imao nevjerojatan Big East turnir, ali ni ja nisam baš oduševljen tipom. Uživao sam u zadnjih par utakmica Dukea i UNC-a i meni su puno zanimljiviji za gledati Nolan Smith i mali Marshall. Šta će biti u NBA nemam pojma.

EC nisam gledao Harvard, vidio sam kakav su koš primili u zadnjoj sekundi za poraz od Princetona. Jel to bila ona priča između te dvije momčadi kad ih je Harvard dobio u regularnom dijelu pa je trener Princetona natjerao igrače da ostanu gledati kako ovi slave? Pokazalo se kao dobra terapija ako je to to.

Inače, stvarno je čudan malo izbor ove godine. Mene je šokiralo da Colorado nije upao. Texas je tek 4. nositelj, a Florida čak 2... ali i nije toliko bitno. Treba dobit šest utakmica protiv bilo koga i to je to.
__________________
Don't blame us if we ever doubt you, you know we couldn't live without you...
malchik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 17:49   #55
@ eletro cute

Ne pratim ja to toliko,zasigurno si upućeniji od mene,ali velim meni je dobar.Ukoliko imaš vremena i volje bi mi mogao malo objasniti ovaj njihov sustav natjecanja.

Baš sad gledam UConn.Ove sezone su odigrali 30 tekmi,omjer 21:9,ali omjer u konferenciji 9:9.Onda je tu taj turnir u kojem su svih 5 pobijedili i kaj sad sljedi?Što im ovaj omjer 21:9 znači,ukoliko im je ovaj 9:9 važniji?Svako sveučilište odigra 30 utakmica?
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 18:03   #56
sad kad ec pop**di i baci jednu kolumnu o NCAA-u
__________________
"Sex is perfectly normal, natural thing" - Noah Levenstein dr. sc. of Sex
dracmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 20:39   #57
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Gledao sam taj UConn par tekmi,ponajviše zbog Kembe Walkera.Kad poćinje taj glavni turnir na ispadanje i koliko momčadi sudjeluje?64 ili 32?
68 timova igra...Prva runda od osam timova koji se bore da udju u drugu rundu(UTSA-Alabama State;UAB-Clemson;USC-VCU;UNC Asheville-UALR) starta 15-og i 16-og.U drugoj rundi je 68 timova i igra se 17.03. i 18.03.I mene je UCONN prijatno iznenadio.Volio bih da Kansas State igra bolje;kako su samo 20 dana pomeli Kansas ...I steta sto Colorado nije usao..Cudan im je taj izbor,nema nekog cvrstog kriterija...
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 20:49   #58
Quote:
dracmu kaže: Pogledaj post
sad kad ec pop**di i baci jednu kolumnu o NCAA-u
bit će nakon šta završi.

a što se izbora u završni turnir tiče i meni je to preludo. imaju likovi algoritme i gluposti, računa se težina rasporeda, treba ti mioc da bi skužio neke stvari
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 23:35   #59
Pocinje i taj dugoocekivani MM

Prva utakmica UNC Asheville-UALR.

Asheville blagi favorit prema kladionicama...
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 23:51   #60
ako tražite strimove i tako to ostavite se ćoravog posla i gledajte sve tekme lajv tu.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.