Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Sdp-ukidanje zastare za kriminal u pretvorbi je
jeftini populizam 45 69.23%
ozbiljno obračunavanje s kriminalom 20 30.77%
Glasovatelji: 65. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2009., 20:55   #41
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Zato jer lopina ima u jednim i drugim redovima.
Dr. Laki se malo zahebo s topicom i anketom
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 20:59   #42
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Dr. Laki se malo zahebo s topicom i anketom
Aj nemoj ga i ti zahebavati...
Dr.laki se inače teško nosi s tuđom pažnjom.....
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 22:09   #43
Jeftini obračun s kriminalom.
Misteriozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 22:10   #44
Quote:
libertango kaže: Pogledaj post
Aj nemoj ga i ti zahebavati...
Dr.laki se inače teško nosi s tuđom pažnjom.....
Ja sad bio na onoj temi o džamiji u Rijeci, čitao malo i vidim tamo isto spominješ tog lakija. To neka fiksacija, ili ke? Ljubav
Misteriozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 22:13   #45
Tjah, starim Sad sam tek skužila da je HDZ-ova cimalica (jer prijedlog sigurno nije) zapravo način da Kerumu čestitaju na osnivanju stranke za koju on već sada tvrdi da će imati bar deset predstavnika u Saboru
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 22:14   #46
Quote:
Misteriozo kaže: Pogledaj post
Jeftini obračun s kriminalom.
Daj objasni kaj bi to bio "jeftin obračun s kriminalom"
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 22:39   #47
Quote:
Misteriozo kaže: Pogledaj post
To neka fiksacija, ili ke? Ljubav
I on tvrdi da je fiksacija....
A mora da je ljubav, evo i sad sam se došla naluknuti da vidim dal se javio....

al nema ga
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 23:08   #48
još jedan trik adezea,koji kad izađe na svjetlo dana,i kad se bude vidjelo da je ništa drugo do kozmetička promjena u ustavu...i kad to oporba odbaci...evo dobar argument za napad na tu istu,odnosno,prokazivanje onoga tko zapravo nije za to da se konačno napravi revizija privatizacije.
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 11:14   #49
Quote:
Čoban Tarzan kaže: Pogledaj post
Evo kažu sada sdp-ovci mogle bi propasti izmjene Ustava zato što taj tupasti prijedlog neće biti u izmjenama Ustava.
Baš me zanima stojiš li još uvijek iza svoga mišljenja...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 11:19   #50
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Baš me zanima stojiš li još uvijek iza svoga mišljenja...
Da je tupast prijedlog ? A zašto ne bih još stajao iza tog svog mišljenja ?

EDIT : zapravo i jesam promjenio mišljenje ,sada mislim da je glup i jadan !
Čoban Tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 23:20   #51
Nema zastare za kriminal u pretvorbi ! - jeftini populizam ili obračun s kriminalom ?

Jeftini populizam koji je Josipović počeo "prodavati" na prošlim izborima, a ovih dana HDZ, kada je skužio da bi ta idiotarija mogla donijeti pokoji glas uvrštava ga u svoje debilitete i de facto zajebe Josipovića, koji umjesto da šuti danas u stranci pokušava biti duhovit pa ispadne još veći kreten nego što to je po defaultu, sa "HDZ već kohabitira sa budućim Predsjednikom (naravno taj kreten to "budući Predsjednik" kaže za sebe) ili HDZ se pokušava masovno upisati u SDP ! hahahahahhhaaaaarrrgghhh ! Čuo da Mesiću vicevi prolaze pa pomislio 'ajde da i ja probam! Bože mili budaletine!


Quote:
rocco4 kaže: Pogledaj post
još jedan trik adezea,koji kad izađe na svjetlo dana,i kad se bude vidjelo da je ništa drugo do kozmetička promjena u ustavu...i kad to oporba odbaci...evo dobar argument za napad na tu istu,odnosno,prokazivanje onoga tko zapravo nije za to da se konačno napravi revizija privatizacije.
Pročitaj ovo gore sa napomenom samo za tebe: SDP nije ništa drugo ni radio dok je bio na vlasti nego provodio sve moguće revizije i na kraju zaključio da se nažalost sve radiolo po zakonu. No, unatoč tome uspjeli su toliko solidno razjebati kompletnu državnu upravu i kadrovski i organizaciono i stručno i profesionalno, da se ni do danas nije oporavila, a skoro ni neće!
Koriolan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 23:29   #52
Quote:
dee kaže: Pogledaj post
Josipovic se, koliko primjecujem u javnim nastupima, osilio.
Mislim da njegovi protukandidati trebaju igrati na tu kartu jer, koliko mi se cini, covjek uopce nije tako miran kako se predstavlja. Ocito je da mu je jako stalo i da ce uciniti sve da postane predsjednik. Dobra provokacija u dobrom trenutku - siguran sam da bi pokazala azdaju.
Sto se tice programa 'nove pravednosti' i 'povratka narodnog, drustvenog bogatstva'....to su price za malu djecu. Nista nova, to su predlagali i 2000. i pojeo vuk magare.

Ne znam tko to jos uvijek pusi.
U "Otvorenom" prije tjedan-dva, kada je Hlo spomenula Bandića promijenio je facu, ton i položaj u stolici i samo je trebalo postaviti još pitanje-dva ili nastaviti sa potpitanjem pa da boljševik popizdi pred ekranom.Šteta što nije. Tim više što to boljševičko smeće za svog partijskog kolegu Bandića posredno kaže da je korumpiran, a ovaj k'o nije, mož' mislit!

Ili bi ga trebalo pitati (i ne samo njega) što misle sa novim kretenlukom: "Nema na staro!" ? Na koje staro s obzirom da bi nas ta gamad vratila i korz program zvan "nova pravednost" u vrijeme koje je vladalo odmah poslije 1945. godine s time da ne bi ubijali, ali samo zato jer su kukavice bez obzira na podmuklost!
Koriolan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 00:12   #53
Quote:
Koriolan kaže: Pogledaj post



Pročitaj ovo gore sa napomenom samo za tebe: SDP nije ništa drugo ni radio dok je bio na vlasti nego provodio sve moguće revizije i na kraju zaključio da se nažalost sve radiolo po zakonu. No, unatoč tome uspjeli su toliko solidno razjebati kompletnu državnu upravu i kadrovski i organizaciono i stručno i profesionalno, da se ni do danas nije oporavila, a skoro ni neće!
a ovo je za tebe: to što ti imaš problem sa sdp-om,to je tvoj problem iz kojeg i izlazi kriva percepcija,kojom pokušavaš relativizirat sve što se tiće sdp-a.



ja nemam problem s njima,i ako imam jako loše mišljenje o toj stranci,što ne mora značit da u svakom trenutku na svaku njihovu riječ gledam kao na nešto krivo i loše.



inače ovdje se radi o adezeu,koliko ja shvačam
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 00:33   #54
Quote:
rocco4 kaže: Pogledaj post
a ovo je za tebe: to što ti imaš problem sa sdp-om,to je tvoj problem iz kojeg i izlazi kriva percepcija,kojom pokušavaš relativizirat sve što se tiće sdp-a.



ja nemam problem s njima,i ako imam jako loše mišljenje o toj stranci,što ne mora značit da u svakom trenutku na svaku njihovu riječ gledam kao na nešto krivo i loše.



inače ovdje se radi o adezeu,koliko ja shvačam
Nemam problem sa SDP-om, jer znam o kakvim se govnima radi, a i ratovao sam svojevremeno protiv takvih. Tako da su moje percepcije vrlo točne i realne i od svog nastanka 1990. godine ili nastavka postojanja, s,amo pod drugim imenom ništa korisnog za državu nisu napravili, a štete se ne mogu ni nabrojiti.
Inače da, momentalno se u vezi ove idiotarije oko nezastarjevanja radi o HDZ-u koji besprizorno razvlači SDP-ovu inicijativu, tako da opet posredno dolazimo do tih bezveznjaka.
Koriolan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 00:56   #55
Quote:
Koriolan kaže: Pogledaj post
Nemam problem sa SDP-om, jer znam o kakvim se govnima radi, a i ratovao sam svojevremeno protiv takvih. Tako da su moje percepcije vrlo točne i realne i od svog nastanka 1990. godine ili nastavka postojanja, s,amo pod drugim imenom ništa korisnog za državu nisu napravili, a štete se ne mogu ni nabrojiti.
Inače da, momentalno se u vezi ove idiotarije oko nezastarjevanja radi o HDZ-u koji besprizorno razvlači SDP-ovu inicijativu, tako da opet posredno dolazimo do tih bezveznjaka.


krivo ti razlučuješ neke stvari,ne mislim ja da su loši zato što proizlaze iz nekog drugog sistema,jer da tako mislim onda bi bio usredotočen na hdz.
zato ti ta metafora o ratovanju protiv takvih donosi opet rasprave o ustašama i partizanima,ko je veći hrvat a tko malo manji itd.

ja ti i dalje tvrdim da je to hdz-ov trik,ne znam više, koji po redu,i još samo jedno sprdanje sa svekolikim pučanstvom lijepe nam naše.

i može se to nazvat i jeftini populizam...mogu i to prihvatiti,ali ipak ostajm pri onom što sam već rekao,a tvoje je pravo da se ne slažeš s tim.
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 14:17   #56
Jeftinjak fora za stoku sitna zuba!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 14:29   #57
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Jeftinjak fora za stoku sitna zuba!
Ma nije to jeftina fora za oporbu !

To je jeftina fora za narod kojem se mažu oči !
busca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 21:41   #58
Ako se ne varam napisao sam da je to velika

D E M A G O G I J A.

Kao da je ishlapilo.
vbureti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:57   #59
Nema na netu ali sam jučer na dnevniku htv na svoje uši čuo kako je u Haagu otvorena izložba Vlahe Bukovca i dio slika je iz privatnih zbirki Nadana Vidoševića i Ive Sanadera.

Pitanje odakle im te slike ako galeristi kažu da Bukovac vrijedi između 600.000€ pa na više???

Kakva privatizacija i slična sranja pod hitno gradit novi zatvor i to sve tamo potrpat a idu doma kad pojasne imovinu.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 23:01   #60
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Nema na netu ali sam jučer na dnevniku htv na svoje uši čuo kako je u Haagu otvorena izložba Vlahe Bukovca i dio slika je iz privatnih zbirki Nadana Vidoševića i Ive Sanadera.

Pitanje odakle im te slike ako galeristi kažu da Bukovac vrijedi između 600.000€ pa na više???

Kakva privatizacija i slična sranja pod hitno gradit novi zatvor i to sve tamo potrpat a idu doma kad pojasne imovinu.
Sanader kupio sliku od neke obitelji iz Konavla,kojima je novac trebao za obnovu kuče razrušene u ratu...i to za par tisuća maraka...

Tako sam nedavno čitao...

A Nadan...pa taj je sposoban,kao i Ivo...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.