Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2012., 16:55   #1
X-Men: Days of Future Past (2014)



Semi-reboot X-Men: First Class je prošle godine dobio odlične kritike od publike, te je napokon vratio ovu sagu na pravi put. Redatelj Matthew Vaughn je napravio X-Men film koji su mnogi čekali, a briljantna gluma od strane Micheala Fassbendera (Magneto) i Jamesa McAvoya (Charles Xavier) je jako puno pomogla u uspjehu prvog filma. 2014. godine nam dolazi nastavak, koji će se zvati X-Men: Days of Future Past. Vaughn će se vratiti kako bi režirao nastavak (također radi na scenariju zajedno sa svojom suradnicom Jane Goldman), a glavna glumačka ekipa se također vraća.

Za one koji su upoznati sa popularnom pričom Days of Future Past (The Uncanny X-Men brojevi 141 - 142) znaju da bi ovo moglo biti spektakularno. A za one koji ne znaju puno o ovoj priči, kliknite OVDJE. Ukratko... Radi se o tome kako u alternativnoj distopijskoj budućnosti, mutanti su zatočeni u kampovima, dok Sentineli vladaju SAD-om. Time-travel je također prisutan, gdje starija Kitty Pryde preuzme um svoje mlađe sebe kako bi upozorila X-Mene iz sadašnjosti.

Naravno, možemo očekivati puno promjena za film, no ako ova priča bude barem podložak za nastavak, trebalo bi biti dobro. Datum izlaska je za sada 18.07.2014, no izgleda da bi se to moglo promijeniti jer je jučer The Hobbit Part 3 dobio isti taj datum.

Zadnje uređivanje gambit_09 : 01.09.2012. at 18:23.
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 16:57   #2
Me likey.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 19:02   #3
jedva čekam jer obožavam x-men filmove,a x-men:first class mi je najbolji od svih 5 koji su dosad snimljeni tako da se nadam da će ovaj bit jednako dobar,ako ne i bolji.nadam se da će u filmu bit gambit i jubilee jer su mi oni užasno dragi još otkad sam gledala x-men crtić kao mala
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 19:35   #4
Prequel je vratio serijal na pravi put, tako da imam velika očekivanja. Sada imaju priliku popraviti sve loše stvari koje su za sobom ostavila ona dva smeća od Last Standa i Wolverina.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 19:49   #5
Quote:
gambit_09 kaže: Pogledaj post
Datum izlaska je za sada 18.07.2014,
taman da stignen pogledat zadnji
usdalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 17:26   #6
Kako volim najave 2 godine unaprijd lol.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 17:57   #7
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Kako volim najave 2 godine unaprijd lol.
Pa brzo to prođe, pogotovo ako je datum premijere određen. A i produkcija počne bar godinu dana prije, ako ne i više. Stoga će prve vijesti početi navirati već krajem godine.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 23:49   #8
Joj. Šteta.

Matthew Vaughn Won’t Direct ‘X-Men: First Class 2′; Will Bryan Singer Replace Him?
Quote:
Matthew Vaughn has decided not to direct the sequel to 20th Century Fox‘s hit spinoff X-Men: First Class. Ready for the next shocker? Atop the studio’s replacement short list is Bryan Singer, who launched the X-Men feature franchise with the first two superb films and who has been a guiding influence in this spinoff by writing the treatment and producing. If this works out, Singer and Vaughn would essentially be switching roles. Vaughn, who wrote the treatment for the sequel for X-Men: Days Of Future Past that was scripted by Simon Kinberg, would step back to produce the film with Kinberg and Lauren Shuler Donner.

Vaughn will do another film for Fox, and I’m hearing it will be the drama Secret Service, an adaptation of the Mark Millar comic book series that Vaughn has been working on with the author.
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 21:04   #9
Evo i na SFC-u, konačno.

Vaughn neće režirati X-Men: Days of Future Past



Matthew Vaughn, koji je izazvao opće oduševljenje režijom X-Men: First Class, odlučilo je odstupiti s mjesta redatelja nastavka pod naslovom X-Men: Days of Future Past, koji u američka kina stiže 18. srpnja 2014. godine. Međutim, kako navodi deadline, na mjestu redatelja mogao bi ga zamjeniti nitko drugi doli Bryan Singer, redatelj prva dva X-Men filma, ali i producent X-Men: First Class.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 23:15   #10
Singer režira:

Fox Closes Deal For Bryan Singer To Direct Next ‘X-Men’

Quote:
Bryan Singer has just closed his deal to return to the director’s chair for the X-Men franchise to direct X-Men: Days Of Future Past, the next installment of 20th Century Fox‘s superhero series. The ink is still drying on the deal, we’ve learned. Matthew Vaughn was to direct the sequel to the hit spinoff X-Men: First Class, but we told you last week he was stepping back; word is he is near a deal to produce this one instead along with writer Simon Kinberg and Lauren Shuler Donner.

Singer launched the X-Men feature franchise with the first two superb films and has been a guiding influence in this spinoff by writing the treatment and producing. Fox already has the script for X-Men: Days Of Future Past, and set to return is Fox’s First Class cast that includes Michael Fassbender, James McAvoy and Jennifer Lawrence. The studio hopes to make the July 18, 2014 release date it set for the sequel.
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 10:24   #11
Odlična vijest. X-men 2 mi je još uvijek najbolji film u toj franšizi.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 21:56   #12
Evogac, stavio ja i na SFC

Bryan Singer režira Days of Future Past



Kao što se moglo i očekivati, 20th Century fox i službeno je objavio kako će Bryan Singer zasjesti u redateljsku stolicu X-Men: Days of Future Past, a nakon što je navedenu napustio Matthew Vaughn. Iako je Vaughn obavio odličan posao sa X-Men: First Class, vjerujemo kako većini fanova neće biti žao što posao preuzima Singer, genijalac koji nam je podario prva dva X-Men filma.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 20:54   #13
Patrick Stewart i Ian McKellen će se vratiti kao Professor X i Magneto u DAYS OF FUTURE PAST. Singer je upravo objavio. Fassbender i McAvoy se isto vraćaju tim ulogama za nastavak, znači možemo očekivati zanimljivu priču. Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult su također potvrđeni za DOFP.
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:38   #14
Odlične vijesti, nadam se Sinisteru i u nastavku Apocalypseu.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 17:01   #15
dobre vijesti, nadam se da nece zabrljati film
__________________
Everybody lies... and my philosophy
smurf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 10:08   #16
Quote:
gambit_09 kaže: Pogledaj post
Patrick Stewart i Ian McKellen će se vratiti kao Professor X i Magneto u DAYS OF FUTURE PAST. Singer je upravo objavio. Fassbender i McAvoy se isto vraćaju tim ulogama za nastavak, znači možemo očekivati zanimljivu priču. Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult su također potvrđeni za DOFP.
Koliko vidim, Hugh bi isto trebao potpisati.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 14:13   #17
Voleo bih da stave Gambita u ovome nastavku jer mi je on lično jedan od najvećih badass-a u X-Menu zajedno sa Wolverine-om...i ne daj Bože da ga glumi Taylor Kitsch koji ge je glumio u X-Men Origins....
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 21:33   #18
Hugh Jackman (Wolverine), Anna Paquin (Rogue), Shawn Ashmore (Iceman) i Ellen Page (Kitty Pryde) se vraćaju svojim ulogama u Days of Future Past.

Quote:
I would officially like to welcome @RealHughJackman to the cast of #Xmen Days of Future Past. Very excited! More to come...
Quote:
Very excited to welcome #annapaquin, @ellenpage & @shawnrashmore to #XMen #DaysofFuturePast - thank you @BrettRatner for letting them live!
- Bryan Singer
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 22:42   #19
A Rebecca Romijn?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 23:11   #20
Uuuu, za Jackmana sam znala, ali za ostale nisam. Stewart, McKellen i Bryan Singer
Očekujem u najmanju ruku vrhunski film
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.