Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2013., 12:51   #1
Iskustva s trgovinom Hangar 18

Pozdrav,
Neznam potoji li već tema, nisam uspio naći.

Zanima me ima li tko i kakva su iskustva sa uređajima kupljenim u internet trgovini iz Koprivnice Hangar 18?

Kupio bih mobitel i tablet, čini mi se ok prema specifikacijama i može se kupiti na rate, što je jako bitno.

Koliko sam uspio shvatiti H18 je njihova marka uređaja, navodno kod telefona je to koija HTC i Samsung mobitela, a vjerujem i kod tableta isto.

konkretno me zanimaju ovi modeli:

http://www.hangar18.hr/hr/proizvodi/...-bt-tipkovnica

http://www.hangar18.hr/hr/proizvodi/...bitel-h18-f160

Svi komentari su dobrodošli.

Hvala unaprijed.
__________________
Kad te bace daleko od Save i Sljemena...
iberlauff is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 12:51   #2
Iskustva s trgovinom Hangar 18

Pozdrav,
Neznam potoji li već tema, nisam uspio naći.

Zanima me ima li tko i kakva su iskustva sa uređajima kupljenim u internet trgovini iz Koprivnice Hangar 18?

Kupio bih mobitel i tablet, čini mi se ok prema specifikacijama i može se kupiti na rate, što je jako bitno.

Koliko sam uspio shvatiti H18 je njihova marka uređaja, navodno kod telefona je to koija HTC i Samsung mobitela, a vjerujem i kod tableta isto.

konkretno me zanimaju ovi modeli:

http://www.hangar18.hr/hr/proizvodi/...-bt-tipkovnica

http://www.hangar18.hr/hr/proizvodi/...bitel-h18-f160

Svi komentari su dobrodošli.

Hvala unaprijed.
__________________
Kad te bace daleko od Save i Sljemena...
iberlauff is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 14:24   #3
To oboje i tablet i mobitel,to su ti kineske marke,i mozes uzeti te,uvesti sam sebi za minimalno 500 kn manje !
pogledaj malo temu chat kineski mobiteli (iskustva) LINK
kas0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 14:24   #4
To oboje i tablet i mobitel,to su ti kineske marke,i mozes uzeti te,uvesti sam sebi za minimalno 500 kn manje !
pogledaj malo temu chat kineski mobiteli (iskustva) LINK
kas0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 12:34   #5
Trgovina ko trgovin, jedini problem je nekad bio, dali su se sad popravili neznam ali vjerojatno ko i svi drugi, dođeš ko neznalica i kupuješ stolno, i oni ti podvale stariji proc ili sl a za te pare možeš kupit puno bolje i jače, uglavnom guraju ono na lageru, ili stari-rabljeni dio, pa ti zbog toga što kučište nemožeš otvarat, nevidiš dal si kupio novo.
A za ovakve proizvode to bar možeš nać i na ebayu i jeftinije, jedino kod njih imaš tu garanciju ali skuplji uređaj, e sad za reklamacije najbolje da se može donest i otić po reklamirani proizvod, a kinesko, SVI MOBITELI su made in kina, tako da manje više ovisi na šta se naleti i šta nudi sam uređaj

Zadnje uređivanje tomisličak : 15.07.2013. at 13:05. Reason: uklonjen nepotreban citat
baco-syx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 12:34   #6
Trgovina ko trgovin, jedini problem je nekad bio, dali su se sad popravili neznam ali vjerojatno ko i svi drugi, dođeš ko neznalica i kupuješ stolno, i oni ti podvale stariji proc ili sl a za te pare možeš kupit puno bolje i jače, uglavnom guraju ono na lageru, ili stari-rabljeni dio, pa ti zbog toga što kučište nemožeš otvarat, nevidiš dal si kupio novo.
A za ovakve proizvode to bar možeš nać i na ebayu i jeftinije, jedino kod njih imaš tu garanciju ali skuplji uređaj, e sad za reklamacije najbolje da se može donest i otić po reklamirani proizvod, a kinesko, SVI MOBITELI su made in kina, tako da manje više ovisi na šta se naleti i šta nudi sam uređaj
baco-syx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2013., 16:07   #7
H18 Smartphone, V1277, Simply

Kupio sam prije mjesec i pol u Konzumu mobitel "H18 Smartphone, V1277, Simply"
Prilikom razgovora dolazi do djelomičnog "prekida", kao da se izgubi signal ili se stiša zvuk. Tako da kada s nekim pričam, moram mu malo-malo govoriti da ponovi što je rekao. Da li netko ima sličan problem? Da li je slao mobitel na servis? Servis je, inače, samo u Koprivnici da stvar bude ljepša. Nekakav "Hangar 18 d.o.o."
Tako da mi iz Zagreba baš nije lako doći.
ivanhoe1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2013., 16:07   #8
H18 Smartphone, V1277, Simply

Kupio sam prije mjesec i pol u Konzumu mobitel "H18 Smartphone, V1277, Simply"
Prilikom razgovora dolazi do djelomičnog "prekida", kao da se izgubi signal ili se stiša zvuk. Tako da kada s nekim pričam, moram mu malo-malo govoriti da ponovi što je rekao. Da li netko ima sličan problem? Da li je slao mobitel na servis? Servis je, inače, samo u Koprivnici da stvar bude ljepša. Nekakav "Hangar 18 d.o.o."
Tako da mi iz Zagreba baš nije lako doći.
ivanhoe1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 00:38   #9
Jesi li probao napraviti hard reset? Ako ne pomogne nazovi hangarovce i pitaj što i kako. Pa nećeš ga ti osobno nositi kod njih, već slati nekom od kurirskih službi.
Btw, to ti je čisti kineski jeftilen kojim si se eto "usrećio".
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 00:38   #10
Jesi li probao napraviti hard reset? Ako ne pomogne nazovi hangarovce i pitaj što i kako. Pa nećeš ga ti osobno nositi kod njih, već slati nekom od kurirskih službi.
Btw, to ti je čisti kineski jeftilen kojim si se eto "usrećio".
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 22:12   #11
Quote:
ivanhoe1000 kaže: Pogledaj post
Kupio sam prije mjesec i pol u Konzumu mobitel "H18 Smartphone, V1277, Simply"
Prilikom razgovora dolazi do djelomičnog "prekida", kao da se izgubi signal ili se stiša zvuk. Tako da kada s nekim pričam, moram mu malo-malo govoriti da ponovi što je rekao. Da li netko ima sličan problem? Da li je slao mobitel na servis? Servis je, inače, samo u Koprivnici da stvar bude ljepša. Nekakav "Hangar 18 d.o.o."
Tako da mi iz Zagreba baš nije lako doći.
Simply i V1277 su 2 različita modela
elias_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 22:12   #12
Quote:
ivanhoe1000 kaže: Pogledaj post
Kupio sam prije mjesec i pol u Konzumu mobitel "H18 Smartphone, V1277, Simply"
Prilikom razgovora dolazi do djelomičnog "prekida", kao da se izgubi signal ili se stiša zvuk. Tako da kada s nekim pričam, moram mu malo-malo govoriti da ponovi što je rekao. Da li netko ima sličan problem? Da li je slao mobitel na servis? Servis je, inače, samo u Koprivnici da stvar bude ljepša. Nekakav "Hangar 18 d.o.o."
Tako da mi iz Zagreba baš nije lako doći.
Simply i V1277 su 2 različita modela
elias_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 21:16   #13
to je taj

Zadnje uređivanje tomisličak : 29.08.2013. at 22:18. Reason: umetnut link
zokybob is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 21:16   #14
to je taj
zokybob is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 12:42   #15
Frend ima iz hangara kopiju s2 mini, i neki tablet.
Tablet je vec reklamirao 3 puta i jedina pozitivna stvar je da svaki put daju novi, ali sa nekim novim problemom.. prvi mu se ugasio svaki put kad bi zakljucao ekran, drugi je stekao nenormalno, ovaj treci valjda vise nije reklamirao, nisam ga ni pitao vise. Ali svi oni imaju jako slab wifi signal, tj. slabo ga love, u drogoj sobi je vec samo jedna crtica i samim time net uzasno spor..
Kod ovog moba, kopije s2 mini, baterija traje doslovno par sati (uz ISKLJUCEN wifi i 3g), nije ni cudno da dolaze 2 baterije sa njime, ali ni te dvije mu ne omogucujo normalno koristenje.
To je uglavnom to, ni mob ni tablet nebi preporucio ni najgorem neprijatelju..




Sent from my iPad using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 12:42   #16
Frend ima iz hangara kopiju s2 mini, i neki tablet.
Tablet je vec reklamirao 3 puta i jedina pozitivna stvar je da svaki put daju novi, ali sa nekim novim problemom.. prvi mu se ugasio svaki put kad bi zakljucao ekran, drugi je stekao nenormalno, ovaj treci valjda vise nije reklamirao, nisam ga ni pitao vise. Ali svi oni imaju jako slab wifi signal, tj. slabo ga love, u drogoj sobi je vec samo jedna crtica i samim time net uzasno spor..
Kod ovog moba, kopije s2 mini, baterija traje doslovno par sati (uz ISKLJUCEN wifi i 3g), nije ni cudno da dolaze 2 baterije sa njime, ali ni te dvije mu ne omogucujo normalno koristenje.
To je uglavnom to, ni mob ni tablet nebi preporucio ni najgorem neprijatelju..




Sent from my iPad using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 12:15   #17
nadam se da nisi osudio sve kineze zbog ovog običnog kineza jer ima dobrih kineskih brendova. premda je bolje naručiti iz kine jer se daleko jeftinije prodje bez nekih troskova i pdv-a (ako budete sreče) .
Kad se kupuje neki kinez najbolje je uzeti onaj sa najboljom ocjenom korisnika, i koji ima najmanje kritika.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 12:15   #18
nadam se da nisi osudio sve kineze zbog ovog običnog kineza jer ima dobrih kineskih brendova. premda je bolje naručiti iz kine jer se daleko jeftinije prodje bez nekih troskova i pdv-a (ako budete sreče) .
Kad se kupuje neki kinez najbolje je uzeti onaj sa najboljom ocjenom korisnika, i koji ima najmanje kritika.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:23   #19
Sad kad sam pročitao postove shvaćam zašto je cijena ovog mobitela u mikrotechu 1699 kn. A novi takav prestigio košta 2100 kn.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:23   #20
Sad kad sam pročitao postove shvaćam zašto je cijena ovog mobitela u mikrotechu 1699 kn. A novi takav prestigio košta 2100 kn.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.