Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2015., 13:33   #81
Quote:
plavo smeđe kaže: Pogledaj post
Trcanje oko muskarca koji glumi distanciranost odraz je problema u karakteru. Samopouzdane zene ne traze dokaz svoje privlacnosti i neodoljivosti, i znaju da nema kruha od paljenja na hladne frajere. Zavodjenje je igra u dvoje, kao ples, pratite se, dizete temperaturu, otkrivate se zadrzavajuci dozu provokacije i tajnovitosti i uzivate oboje u toj igri, u zagrijavanju atmosfere. Zalosno je da netko umjesto toga voli jebanje u zdrav mozak.
Evo tocno to.
iz splita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 13:41   #82
Quote:
plavo smeđe kaže: Pogledaj post
Trcanje oko muskarca koji glumi distanciranost odraz je problema u karakteru. Samopouzdane zene ne traze dokaz svoje privlacnosti i neodoljivosti, i znaju da nema kruha od paljenja na hladne frajere.
Poznat mi je niz primjera koji makar djelomično demantiraju tvoju tezu.
Iako lijepo i smisleno zvuči, mada u stvarnosti nema neko uporište (bar iz moje iskustvene perspektive).
Igra/izazov i samopotvrđivanje su ipak nezanemarive komponente muško/ženskih "osvajačkih ratova"
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 13:58   #83
Quote:
Federico Robles kaže: Pogledaj post
Poznat mi je niz primjera koji makar djelomično demantiraju tvoju tezu.
Iako lijepo i smisleno zvuči, mada u stvarnosti nema neko uporište (bar iz moje iskustvene perspektive).
Itekako!
Kod samoinicijativnih žena igre mačke i miša(u kojoj si ti miš) je vrlo zabavna, za nju je izazov loviti, i zanimljivije će joj biti što je plijen teži, laka roba nije joj napeta! I takva ženska je u stanju ići za tobom dok god joj predaleko ne uzmakneš, tada će uvidjeti da nema šanse i odustati!
Ali dok god joj imaš čime makati pred očima bit ćeš joj zanimljiv, pri tom se držeći na pristojnoj distanci, pokazujući svojevrsnu ranjivost...
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 13:59   #84
Roba?
Pa zar stvarno?
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 17:38   #85
Quote:
plavo smeđe kaže: Pogledaj post
Trcanje oko muskarca koji glumi distanciranost odraz je problema u karakteru. Samopouzdane zene ne traze dokaz svoje privlacnosti i neodoljivosti, i znaju da nema kruha od paljenja na hladne frajere. Zavodjenje je igra u dvoje, kao ples, pratite se, dizete temperaturu, otkrivate se zadrzavajuci dozu provokacije i tajnovitosti i uzivate oboje u toj igri, u zagrijavanju atmosfere. Zalosno je da netko umjesto toga voli jebanje u zdrav mozak.
Meni je totalno ignoriranje upalilo mnogo puta. Ono ignoriras poruke, pozive za druzenja, sve zivo, mjesecima, godinama ako treba, kad ti placu isto ignoriras, kad kukaju o nesretnoj ljubavi opet ignoriras...eventualno kad se sretnete u prolazu hladno bog i to je to. Kad ostanu bez aduta same daju, prakticki siluju. Sto picka kotira vise medju muskarcima to ignoriranje bolje pali. Takve samo pojebes i odjebes, ma kod koga normalnog to moze upaliti...odraz psihickih problema. Ne razumin zasto je to cesta pojava kod tih turbozgodnih, valjda zato sto su razmazene i misle da mogu sve dobiti. Vjerojatno je problem sto one ne znaju ulagati u vezu/odnos jer su navikle da im je sve servirano. Pa kad ih ignoriras udaras im po egu i trude se pokazati da su odlicne cure itd. Sve to naravno ne vrijedi pisljivog boba, jer prvo cemu odnosi na silu i drugo ili si takav ili si onakav. Ja necu sa curom koja je bitch prema svima ostalima a super prema meni. Problem je sto im treba 100 god da pokazu neku emociju, glume frajerice i takvima treba slomiti otpor.

Medjutim kad je cura normalna, i kad ne igra neke igrice (sto ove turbozgodne i napucane piculje stalno rade) nema razloga za ignoriranje i igranje igrica i te su najbolji materijal za vezu.

Zadnje uređivanje Problematicni30 : 06.07.2015. at 18:04.
Problematicni30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 19:52   #86
pićke se uvik palu na frajere sa spuštenin caklon,livon rukon kroz prozor,desnon na volanu,minjaću il među nježinin nogami sa cigareton ustiman i cvikami da mu se oći nevidu i negovori ništa i ne jebe nikoga . one budaletne šta plešu i obleću oko nje nisu vridni ni pogleda . posli petnajs godna ista ta pićka (rastavljena sa troje dice) trevi u gradu onu budaletinu šta je oblećala i skuži da se zajebala.... eto ki kokoš san govorija
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 19:59   #87
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
pićke se uvik palu na frajere sa spuštenin caklon,livon rukon kroz prozor,desnon na volanu,minjaću il među nježinin nogami sa cigareton ustiman i cvikami da mu se oći nevidu i negovori ništa i ne jebe nikoga . one budaletne šta plešu i obleću oko nje nisu vridni ni pogleda . posli petnajs godna ista ta pićka (rastavljena sa troje dice) trevi u gradu onu budaletinu šta je oblećala i skuži da se zajebala.... eto ki kokoš san govorija
Sve istina Zato savjet momcima, jebite sve sto vam padne pod jaja...nek one samo kukaju da si ovaki ili onaki, dok kukaju dobro je...osim ako ocete bit ona budaletina za 15 god
Problematicni30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 12:48   #88
toplo hladno igre
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 12:55   #89
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
toplo hladno igre
E to je koma i zato uvijek preferiram direktan i otvoren pristup! Ja sam pretezito naivno trcao na zavodjenje i nikad nije ispalo dobro a ignoriranje mi ne lezi bas najbolje
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 12:58   #90
A što točno podrazumijeva direktan i otvoren pristup?
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 12:59   #91
Quote:
Problematicni30 kaže: Pogledaj post
Meni je totalno ignoriranje upalilo mnogo puta. Ono ignoriras poruke, pozive za druzenja, sve zivo, mjesecima, godinama ako treba, kad ti placu isto ignoriras, kad kukaju o nesretnoj ljubavi opet ignoriras...eventualno kad se sretnete u prolazu hladno bog i to je to. Kad ostanu bez aduta same daju, prakticki siluju. Sto picka kotira vise medju muskarcima to ignoriranje bolje pali. Takve samo pojebes i odjebes, ma kod koga normalnog to moze upaliti...odraz psihickih problema. Ne razumin zasto je to cesta pojava kod tih turbozgodnih, valjda zato sto su razmazene i misle da mogu sve dobiti. Vjerojatno je problem sto one ne znaju ulagati u vezu/odnos jer su navikle da im je sve servirano. Pa kad ih ignoriras udaras im po egu i trude se pokazati da su odlicne cure itd. Sve to naravno ne vrijedi pisljivog boba, jer prvo cemu odnosi na silu i drugo ili si takav ili si onakav. Ja necu sa curom koja je bitch prema svima ostalima a super prema meni. Problem je sto im treba 100 god da pokazu neku emociju, glume frajerice i takvima treba slomiti otpor.

Medjutim kad je cura normalna, i kad ne igra neke igrice (sto ove turbozgodne i napucane piculje stalno rade) nema razloga za ignoriranje i igranje igrica i te su najbolji materijal za vezu.
Tebi ništa nije upalilo mnogo puta, ako isključimo Desanku. Okladila bih se u priličnu sumu! Jer ne bi pričao ovakve nebuloze i lovačke priče posve nesukladne životu.
Pa poslušaj se, mjesecima posve ignoriraš najzgodnije komade, ne makneš niti malim prstom, a onda one jedna po jedna dolaze TEBE moliti. Ha,ha,ha.....ugušiti ću se od smijeha! Pa i za snove je previše!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 13:00   #92
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
A što točno podrazumijeva direktan i otvoren pristup?
Ak zavodim/is napravi to izravno i direktno,bez nekakvih igrica,bi-nebi,toplo-hladno
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 13:03   #93
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Ak zavodim/is napravi to izravno i direktno,bez nekakvih igrica,bi-nebi,toplo-hladno
Al to tako baš i ne funkcionira u realnom vremenu!
Ne ide bez toplo-hladno
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 13:07   #94
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Al to tako baš i ne funkcionira u realnom vremenu!
Ne ide bez toplo-hladno
Znam da ne funkcionira al tesko mi se prilagoditi danasnjem vremenu,jbga old school sam po tome
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 17:32   #95
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Tebi ništa nije upalilo mnogo puta, ako isključimo Desanku. Okladila bih se u priličnu sumu! Jer ne bi pričao ovakve nebuloze i lovačke priče posve nesukladne životu.
Pa poslušaj se, mjesecima posve ignoriraš najzgodnije komade, ne makneš niti malim prstom, a onda one jedna po jedna dolaze TEBE moliti. Ha,ha,ha.....ugušiti ću se od smijeha! Pa i za snove je previše!
Nije. Bas tako je bilo ne glumi...i ti bi klekla
Problematicni30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 19:02   #96
Mda , problematicni30, samo tebe cekaju
Kako da ne
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 19:04   #97
ajme ta vasa zenska ljubomora jesu i tako mi je cili zivot... a ja najvise volim romantiku
Problematicni30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 19:07   #98
Quote:
Problematicni30 kaže: Pogledaj post
ajme ta vasa zenska ljubomora jesu i tako mi je cili zivot... a ja najvise volim romantiku
Kakva te ljubomora spopala, samo ne pricaj budalastine da ce neka trcat za tobom ako je ignoriras
Onak ak me ignorira ocito nije zainteresiran i aj bok
Mozda to jedino pali kod kakvih klinkica ako takve lovis
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 19:56   #99
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
E to je koma i zato uvijek preferiram direktan i otvoren pristup!

Jebes direktan i otvoren pristup muskarca. To je gubljenje vremena. Pusti zeni da ti pride direktno i otvoreno. To rade rijetke. Ali ako ti upadne sa normalnom spikom, otvorena je i komunikativna, interesira se za tebe, postavlja pitanja usmjerena na razgovor a ne blebetanje
tada se radi o super curi koja nema problema s nesigurnoscu pred nekim koga dozivi kao zanimljivu osobu. Cemu se trudit i nabadat na slijepo oko raznih hihotica, tatinih curica i smizlica kad te igraju igrz bez da su i svjesne toga. Opcenito ta mitologija i mantra kako su muskarci ti koji trebaju prici je glupost. Jer zenama to nije u genetskom kodu i slicne pizdarije i opravdanja. Tu se nikako ne radi o biologiji i atavizmu nego o notornoj cinjenici da su zene nesigurne po pitanju pristupanja muskarcima i zato to ne rade. I onda dobijes citave generacije copora ljudi joji to objasnjavaju kroz dinamiku socijalnih odnosa, psihologiju - musku zensku i ne znam ciju i jos gomilu glupih pojasnjenja neprilazenja radi nesigurnosti.
edward wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 22:08   #100
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
A što točno podrazumijeva direktan i otvoren pristup?
Daj pičke , znam da imaš

:krkan mode ON:

__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger