Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2016., 19:03   #1
Ballon d'Or 2016

FIFA BALLON D'OR 2016





Sezona je kiselih krastavaca, a dodjela Zlatne lopte za 2016. godinu je praktički iza ugla. Zašto joj ne posvetiti dužnu pažnju?

Veliki timski trofeji su i osvojeni i izgubljeni, ostali su samo miki-mausi i peglanje osobnih statistika.

Ja bih rekao da je ostalo 5 realnih kandidata, od kojih dvojica imaju realne šanse. Koji su to, zadržat ću za sada za sebe.

Vaše prognoze?
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 19:11   #2
suarez
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 19:18   #3
Pobjednik je C.Ronaldo
neno21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 19:28   #4
Jedan jedini kandidat - CR.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 19:43   #5
Da je Francuska pobijedila Griezmann bi dobio loptu, ovako vjerojatno Ronaldo i to zasluženo, iako nije igrao finale.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 19:44   #6
Otvaranje teme pola godine prije dodjele. Jel to zato sto se zeli sto prije pocet s trolfestom ili zbog napaljenosti na CR7
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 19:56   #7
Čekaj, Pepe je među kandidatima a Griezmann nije?

I to nakon što ga je u finalu lepi Žiru otresao te nakon što ga je tip koji igra u meksičkoj ligi poslao po ćevape? Neće ići.

Šalu na stranu, CR će uzeti, makar ovo nije bila neka sezona za njega, rekao bi da je imao puno bolje kada nije uzeo zlatnu loptu. Realno, u LP se u finalu i polufinalu nije vidio, vodi je svoju ekipu do pobjede protiv moćnog Wolfsburga, to mu je bio vrhunac sezone u RM. Za Portugal je isto odigrao jedino protiv Walesa i Mađarske dobro, vjerojatno im nije bio ni najbolji igrač na turniru(Pepe, Nani...), dobili su praktički jedinog ozbiljnog protivnika u finalu bez njega. Griezmann i Suarez su realno imali boljih individualnih nastupa tokom sezone i to protiv jačih protivnika, ali loptu će osvojiti onaj koji je osvojio najviše glavnih trofeja i koji ima dovoljno napupanu statistiku protiv slabih klubova. Znači CR, no to mu je vjerojatno zadnja, vidi se da je odavno postao has been već neko vrijeme.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 19:59   #8
Pregled ključnih, odnosno golova u važnim utakmicama (za španjolsku ligu samo trokut RM, BAR, AM). Baleu sam dodao i neke utakmice gdje nije zabio, ali je napravio ključne stvari. Ako sam nešto izostavio nije namjerno

C. Ronaldo:
Ključan: Roma, Wolfsburg,Mađarska, Wales, Barcelona
Važan: -
uspjesi: Liga prvaka, Euro, najbolji strijelac LP u 2016. (5 golova)

Bale:
Ključan: -
Važan: Slovačka, Engleska, Rusija, S.Irska, Man City, Atletico (M) lp, Barcelona
Trofeji: Liga prvaka, ½F Euro

Griezmann:
Ključan: Barcelona (Lp), Bayern, Albanija, Irska, Njemačka, Real (prv.)
Važan: Island
Uspjesi: finale LP, finale Eura, najbolji strijelac Eura
Promašio penal u finalu LP

Suarez:
Ključan: Atletico (lp)
Važan: Arsenal
Uzdignuo Barcu iz krize, hrpa hat-trickova (5 u 2016. u prvenstvu)
Uspjesi: prvenstvo, kup,najbolji strijelac lige u 2016

Messi:
Ključan: Arsenal
Važan: Panama, Venezuela, SAD
Promašio 11erac u finalu Cope
Uspjesi: prvenstvo, kup, finale Cope

Griezmann izgleda impresivno (Barca, RM, Bayern, Njemačka), ali nekako mi se čini da CR u prednosti za sada.
lester is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:02   #9
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Znači CR, no to mu je vjerojatno zadnja, vidi se da je odavno postao has been već neko vrijeme.
Dobro je, već sam se zabrinuo nakon pročitane biblije da se neće spomenut da je has been. To ionako govoriš jedno 3 sezone

Nikad ne razočaraš
chelsea_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:08   #10
Ako moze Cannavaro 2006 moze sad i Pepe. Pepeov turnir je ravan onom Baresijevog iz 1994. godine.
Plavi555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:13   #11
Quote:
Plavi555 kaže: Pogledaj post
Ako moze Cannavaro 2006 moze sad i Pepe. Pepeov turnir je ravan onom Baresijevog iz 1994. godine.
To je onaj na kojem je odigrao dvije i pol utakmice i pri tome zaj..bao jednu.
Ipak finale je odlično odigrao.

Maldini '94 bi bila bolja usporedba.
lester is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:27   #12
Quote:
chelsea_fan kaže: Pogledaj post
Dobro je, već sam se zabrinuo nakon pročitane biblije da se neće spomenut da je has been. To ionako govoriš jedno 3 sezone

Nikad ne razočaraš
Rekao sam svašta o njemu, no nikada prije da je has been, vjerojatno si me pobrkao s njim. No u zadnje 2 godine se to stvarno vidi, nemoćan je protiv ozbiljnije ekipe, može zabiti neki tap in eventualno, no čak je i tu slabiji. Usporedi nastup Balea u finalu LP s njegovim nastupima, tako ne nekoć on igrao. Čovjek je u svakoj ozbiljnoj tekmi igrač manje, recite mi jedan njegov ozbiljan nastup protiv ozbiljne ekipe u zadnje 2 godine.

Treba malo spustiti na zemlju ovaj medijski hype oko barbike, nakon tekme bi čovjek stekao dojam da je sam doveo Portugal do naslova, a ne da je izašo pri početku tekme.

Quote:
Plavi555 kaže: Pogledaj post
Ako moze Cannavaro 2006 moze sad i Pepe. Pepeov turnir je ravan onom Baresijevog iz 1994. godine.
Daj nemoj nasmijavati, Cannavaro je stavio u džep tada možda najboljeg napadača na svijetu koji je igrao brutalnu sezonu(Henry) i općenito se dobro nosio s puno jačom Francuskom od ove i imao dosta jači turnir od Pepea jer se ipak nadmetao s nešto jačim protivnicima, jbg kao da je teško odigrati obranu na razini protiv protivnika koje je Portugal imao, protiv svih su bili favoriti osim u finalu i protiv prćije, a nije da je prćija nešto puno kvaitetnija ekipe, rekao bi da su tu negdje. Ovaj je ispadao od panjine Žirua i onog tipa iz meksičke lige, ionako je golman Portugala bio taj koji je skidao zicere i Griezmann je imao praktički 2, znači da obrana nije bila tako moćna.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:31   #13
Cristiano je odradio rezervaciju na ovu smijesnu nagradu, mora se dogoditi cudo da je ne osvoji.
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:32   #14
Quote:
chelsea_fan kaže: Pogledaj post
Dobro je, već sam se zabrinuo nakon pročitane biblije da se neće spomenut da je has been. To ionako govoriš jedno 3 sezone

Nikad ne razočaraš
Mi fanovi Uniteda imamo pravo i voliti i mrziti Ronalda

Ovaj video smekšat će srce i najžešćih scousera i culea

Zadnje uređivanje f.gibbs : 11.07.2016. at 20:45.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:38   #15
Ako CR ode u kurac do kraja godine, a mogao bi jer se vraća nakon ozljede i već je za MLS, neće dobiti ništa.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:41   #16
ZeZe, lajkam tvoje Photoshop sposobnosti.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:46   #17
Quote:
f.gibbs kaže: Pogledaj post
Mi fanovi Uniteda imamo pravo i voliti i mrziti Ronalda

Ovaj video smekšat će srce i najžešćih scousera i culea
Fergson i njegova djeca
neno21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 22:02   #18
S obzirom da je u istoj godini osvojio i Ligu prvaka i Europsko prvenstvo (a bio bi medju najuzim kandidatima i da nije nista od toga osvojio), mislim da je vec gotovo sigurno da C. Ronaldo osvaja ove godine. Nema ni teoretske sanse da mu bilo tko uzme ovu nagradu. Drugi ce biti Suarez, treci Griezmann. I to je to. Ako cemo realno. Messi ni po cemu nije zasluzio da ove godine bude medju prvom trojicom, ali s obzirom da je marketing u pitanju i da se prilikom glasanja igra i na imena a ne na postignuce, onda bi se Messio mogao ugurati medju tri. Jer kako da neki izbornik ne zaokruzi Messija ako mu je ovaj ponudjen kao jedan od kandidata. Ali ako cemo suditi samo po ovoj godini (jer to i jest nagrada za ovu 2016. godinu a ne za cijelu karijeru), onda Messi ne zasluzuje biti medju prva tri. Pogotovo ne zasluzuje biti ispred Suareza koji je imao bolju sezonu u Barceloni nego on.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 22:26   #19
koji crni pepe nije igrao pola sezone, ronaldo osvojio sve na lutriju, suarez je taj!
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 22:40   #20
Cristiano Ronaldo.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.