Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 12:47   #21
Ja isto mislim da se nije ubio, ali i da je zadnjih 15 min sanjarenje poraženog čovjeka u mraku i samoći autobusa.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2019., 10:24   #22
Film sa zanimljivom početnom idejom, ali tipično površnom američkom realizacijom.

Nedostatak filma koji većina amerikanaca, a i domaćih ljudi odraslih u naprednoj civilizaciji većinom u urbanim sredinama neće moći uočiti je nerealnost prikaza života sedmero ljudi u šumi u šatoru ili kolibi. Život koji vode i nivo urednosti, čistoće, vremena za obrazovanje, učenje stranih jezika moguć je samo uz vanjski priljev dovoljne količine novaca. U filmu je prikazano kako novaca imaju malo, zarađujući ga prodajući kućice za ptice...

Lov na jelena sa nožem - vrlo nevjerojatno. Sjedenje oko vatre navečer i čitanje knjiga - di su komarci..., itd, itd

Ali prijeđimo preko tih "sitnih" nelogičnosti...

Zadnjih 15 minuta nepotrebno, iskapanje leša iz groba koji je nakon koliko dana u savršenom stanju?
Bolji bi mi bio završetak u kojem djeca ostaju kod djeda i bake, a otac se sam vrača u šumu i odživi svoj život uz vatru i čašu vina sa sjećanjem na svoju ženu. Zanimljivo je kako u ovakvim filmovima uvijek postoje bogati baka i djed koji će spasiti situaciju.
__________________
Life is a war of attrition. You have to stay active on all fronts. It's one thing after another. I've tried to control a chaotic universe. And it's a losing battle. But I can't let go. I've tried, but I can't. - Harvey Pekar
Linden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.