Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2017., 19:29   #1
Narcis?

Želim podijeliti svoje iskustvo. Naime, u vezi sam kojih pola godine. Dečko ima 29, a ja imam 26. Upoznali smo se prošle godine i prohodali. Bilo je sve super. Njušila sam ozbiljnu vezu što meni odgovara, upoznao me sa svojim prijateljima i ubrzo s roditeljima. Jednako sam postupila i ja. Rekao je kako mu ni jedna veza nije potrajala dugo i kako su ga sve cure vrijeđale i varale. Vjerovala sam. Nakon neizvjesnog vremena naša druženja svodila su se samo na izlaske u kojima je on ispijao do jutra s dečkima vani ne mareći što sam pokraj njega stajala bespomoćno kao glineni golub ne znajući kamo da se stavim. Svaki dan se opija i Kada bi došli kući on je od umora već spavao. Nismo se ni fizički uspjeli baš zbližili jer njemu je takav odnos sasvim nebitan u vezi. Drugo, njegovi roditelji izbijali su samo nekakve neslane šale o kurvarlucima, kurvama, bordelima i slično. Otišao je raditi u Irsku. Nema ga 40 dana i čekala sam ga. Kad se vratio, odveo me samo na kavu, a ostatak tog vremena je otišao izlaziti. Sad sljedeće što se desilo primijetila sam da se stalno dopisuje s drugim curama iz različitih regija, dogovara kave i sl. Prvo je objavio naše slike pa nakon nekog vremena izbrisao. Ja sam se naljutila. Nazvao me jako ljubomornom osobom, da ga je to odbilo tj. da ga odbijam što sam to pitala i što je pod povećalom. Nisam bila tolko ljubomorna kolko sam se osjećala poniženom i razočaranom na neki način. Shvatila sam da stavlja svoje potrebe iznad mojih i ne mari kako mi je. Također kada smo se našli rekao je da je rekao svojim roditeljima kako sam jako ljubomorna i da ga nikad nisam nazvala u Irsku na telefon. Bila sam u šoku. Najviše zbog toga što je postojao problem kojeg on nije išao riješiti sa mnom, nego je o tome pričao s roditeljima. Što je najbitnije njegovi me danomice zovu da li se čujemo, što se dešava, više nego on.
Martinche is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 19:52   #2
Zašto si ti zapravo s njim?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:04   #3
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Zašto si ti zapravo s njim?
zato što je nanjušila ozbiljnu vezu, a frendice su joj se već poudale i dobile djecu



ne kužim naslov? svaki tip kojeg je preuzeo društveni porok, nije obiteljski tip, i ne zna se smirit - je zbog tog narcis? nije on narcis već je nezreo, ili mu se ne sviđaš dovoljno, ili nešto treće. najvjerojatnije ovo prvo, tj. nema veze s tobom kao takvom

pored skajpa, i raznih online telefona, ti si se trebala trošiti i nazvati ga u Irsku?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:07   #4
Pije cjele dane?
Super materijal za vezu.
Ozbiljnu koju si zamislila u glavi u stvarnosti ju nemas.

Po opisanom,ti si mu jos jedan privjesak...
Nije on narcis vec nezrelo deriste..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:09   #5
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Pije cjele dane?
Super materijal za vezu.
Ozbiljnu koju si zamislila u glavi u stvarnosti ju nemas.

Po opisanom,ti si mu jos jedan privjesak...
da, cure obično misle da je barem malo ozbiljno kad ih on upozna s obitelji i prijateljima, osobito s obitelji

no to nije uvijek tako. da je to nekakvo jamstvo nikad ne bi bilo razvoda, jer ti oženjeni su si naravno međusobno upoznali obitelji
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:16   #6
Quote:
Martinche kaže: Pogledaj post
Nakon neizvjesnog vremena naša druženja svodila su se samo na izlaske u kojima je on ispijao do jutra s dečkima vani ne mareći što sam pokraj njega stajala bespomoćno kao glineni golub ne znajući kamo da se stavim. Svaki dan se opija i Kada bi došli kući on je od umora već spavao.
Dalje nema potrebe ćitati jer sve je jasno.

Autorice ako si żeliś za.rati izvjestan broj godina -go for it

Da se barem cijeniś, ako već ne żeliś sretan partnerski żivot, već ne bi bila s njime a gdje tek imala nedoumice.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:16   #7
Narcis zato jer nikad nisam osjetila da ima ikakvu emociju. Rekao je da nikad takvu curu nije upoznao, da me jako voli i sve. Sljedeće, teži samo visokom društvu, redovito mi šalje svoje selfije kojima se moram diviti... i slično...Inače se naljuti. Opsjednut je svojim izgledom. Nema empatije... i slično. Zbog toga ovaj naslov.
Martinche is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:21   #8
Quote:
Martinche kaže: Pogledaj post
Narcis zato jer nikad nisam osjetila da ima ikakvu emociju. Rekao je da nikad takvu curu nije upoznao, da me jako voli i sve. Sljedeće, teži samo visokom društvu, redovito mi šalje svoje selfije kojima se moram diviti... i slično...Inače se naljuti. Opsjednut je svojim izgledom. Nema empatije... i slično. Zbog toga ovaj naslov.
pa to može biti i akutno nešto

možda se sebi dokazuje. može se poslije promijeniti (čitaj oko 40-e, kad više ne bude imao s čime raditi to što radi)

a što tebe briga za oznakama, što god da je. ti s njim možeš ili imati nešto funkcionalno ili ne možeš

ajde reci, a kako ste se upoznali?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:27   #9
O selfijima necu, ali sklop u glavi nekog tko vlastite selfije jos ide slati nekome... E to mi je vec prava misterija. Ono, wtf?!
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:31   #10
ne znam zašto, ali imam osjećaj da su se upoznali online
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:33   #11
Quote:
Martinche kaže: Pogledaj post
Narcis zato jer nikad nisam osjetila da ima ikakvu emociju. Rekao je da nikad takvu curu nije upoznao, da me jako voli i sve. Sljedeće, teži samo visokom društvu, redovito mi šalje svoje selfije kojima se moram diviti... i slično...Inače se naljuti. Opsjednut je svojim izgledom. Nema empatije... i slično. Zbog toga ovaj naslov.
Covjece, lik od 29..
A ko srednjoskolac..
Sta pobogu vidis u njemu?
To sto govori mozda lijepe stvari kako voli,mozes objesit o klin..
To su samo prazne rjeci..

Vidis da covjek treba pljesak i sjaj..
Cudo da ne ganja i neku takvu curu,da je voda kao trofej..
Bome bi mu ja nogu u guzicu..


Pa nek se s ogledalom razgovara "ogledalo ogledalce moje najljepsi na svjetu tko je"
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
da, cure obično misle da je barem malo ozbiljno kad ih on upozna s obitelji i prijateljima, osobito s obitelji

no to nije uvijek tako. da je to nekakvo jamstvo nikad ne bi bilo razvoda, jer ti oženjeni su si naravno međusobno upoznali obitelji
Izgleda a nije nikakva garancija..
Hrpa ih upozna ih samo da im zamagija oci kako si ozbiljni..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:59   #12
Quote:
Martinche kaže: Pogledaj post
Narcis zato jer nikad nisam osjetila da ima ikakvu emociju. Rekao je da nikad takvu curu nije upoznao, da me jako voli i sve. Sljedeće, teži samo visokom društvu, redovito mi šalje svoje selfije kojima se moram diviti... i slično...Inače se naljuti. Opsjednut je svojim izgledom. Nema empatije... i slično. Zbog toga ovaj naslov.
daj, molim te, reci mi da si trol.
jer... ako nisi, ja ne kuzim zasto si ti jos s njim. hocu rec, ne kuzim zasto si uopce bila s njim. treba li tida te netko bas gazi?
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ne znam zašto, ali imam osjećaj da su se upoznali online
zakon. i ja sam to pomislila.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 21:00   #13
Martinche, mislim da bi ti najpametniji potez bio cisti rez. Bez puno rasprave i objasnjavanja. (Osim mozda da objasnis njegovoj mami i tati sta se dogadja kad su vec tako zainteresirani )

Salu na stranu, mlada jesi, ali ne toliko da ti ne bi bilo jasno da je momak katastrofa. Skini ruzicaste naocale i pogledaj stvari onakve kakve jesu. Procitaj svoj post kao da ga nisi ti pisala, nego neka druga. Sigurna sam da bi joj dala isti savjet kao i mi tebi. Bjezi glavom bez obzira, sto prije to bolje. Nemas za cim zalit, stvarno ne znam sto se cekala i ovoliko dugo.
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 21:02   #14
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
daj, molim te, reci mi da si trol.
jer... ako nisi, ja ne kuzim zasto si ti jos s njim. hocu rec, ne kuzim zasto si uopce bila s njim. treba li tida te netko bas gazi?

zakon. i ja sam to pomislila.
pa jel stvarno misliš da bi tip kojeg si upoznala drukčije ti stalno slao svoje selfije i htio da ih lajkaš to radi jer su se tom istom dinamikom i upoznali

1990. godina - pala sam na njegov šarm
2017. godina - pala/pao sam na njegov/njezin lajk

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 21:30   #15
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa jel stvarno misliš da bi tip kojeg si upoznala drukčije ti stalno slao svoje selfije i htio da ih lajkaš to radi jer su se tom istom dinamikom i upoznali

1990. godina - pala sam na njegov šarm
2017. godina - pala/pao sam na njegov/njezin lajk

Kako ne. Ima ih taštih i uživo
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 21:38   #16
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Kako ne. Ima ih taštih i uživo
ima, ima. ali mislim da je jednostavnim ljepljenjem slika po netu to dosta pojačano. to je samo od sebe ovisnost, dobijanje lajka i stavljanje slika

uživo ipak treba puno više da dobiješ takvu gratifikaciju i teže/sporije ju je dobiti, u odnosu na jedan klik mišem iz udobnosti fotelje, aka lajk

da je to ovisnost vidi se i po tome što kad netko to krene raditi onda nastavlja i ne zna prestati, posebno ako je publicitet bio dobar. tj. obično ljudi imaju ili 300 selfija, ili nijedan. rijetka je umjerenost
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 21:45   #17
Nemoj mu se više javljati, radi svojeg zdravlja, jer po ovom što si napisala biti će ti i gore. Čisto sumnjam da će ti i to biti lako, jer će ti se bez obzira i ako to napraviš vjerojatno javljati..ne popušta.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 01:08   #18
ne razumijem na temelju cega si zakljucila da je lik za "ozbiljnu" vezu. zato sto te upoznao sa starcima? pa danas ljudi dovedu svakog doma.
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 01:35   #19
Drži te da baci nešto pod muda kad nema ništa drugo. Bježi od toga.
TheRevenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 11:29   #20
Quote:
Martinche kaže: Pogledaj post
Narcis zato jer nikad nisam osjetila da ima ikakvu emociju. Rekao je da nikad takvu curu nije upoznao, da me jako voli i sve. Sljedeće, teži samo visokom društvu, redovito mi šalje svoje selfije kojima se moram diviti... i slično...Inače se naljuti. Opsjednut je svojim izgledom. Nema empatije... i slično. Zbog toga ovaj naslov.


On je iskompleksirana osoba koja traži odobravanje i divljenje.

Ako si pametna ,izaći ćeš iz tog polu-odnosa i zaboraviti da si tu budaletinu ikad srela.

Pa ti si njemu isto što je ženama torbica - modni dodatak koji cjelokupnu kombinaciju zaokružuje ili upotpunjava.

Ne pitanje te , ne zanimaš ga kao osoba , ne Nedostaješ mu ...trebaš još nabrajanja ..?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger