Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2012., 11:24   #1
Raging Bull 2 (2012.)

Ako je vjerovati IMDB-u, kombinacija prequela i sequela o srednjeteškaškom boksaču Jake La Mottai. Šuška se da bi glavnu ulogu trebao odraditi William Forsythe a za redateljskom palicom bi se našao meni nepoznati Martin Guigui čiji sam Beneath the Darkness (2011.) imao prilike nedavno pogledati. Radi se o poprilično velikom razočaranju i vrlo lošem filmu pa mi nekako ovo ne ulijeva povjerenje.

Nisam siguran da bi itko trebao prčkati oko kojekakvih remek dijela. Pogotovo ne ako su se zvijezde tako dobro (ajde, tek s vremenom, ruku na srce) poklopile pa je Scorseseovo i De Nirovo remek-dijelo postalo bezvremenski klasik.

Zapravo, uopće ne znam što bi mislio o prequelu, odnosno, nastavku Razjarenog Bika... osim što loše zvuči, što je slijedeće? Taksist 2?

IMDB link
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 11:45   #2
Bezveze, neću ni gledati. Kao što nisam gledao ni Psiho 2, 3, 4..
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 13:20   #3
RB II

Mislim da ce drugi deo biti dobar kao I, ili bar solidan.
__________________
Filmske preporuke
Dragoljupce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 11:11   #4
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post

Zapravo, uopće ne znam što bi mislio o prequelu, odnosno, nastavku Razjarenog Bika... osim što loše zvuči, što je slijedeće? Taksist 2?

IMDB link
http://www.worstpreviews.com/headline.php?id=21647
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 11:56   #5
koja glupost
Dalai Gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 12:23   #6
God save the Film

Ako je remake ok ali ako je nastavak onda je to neopisivo glupo
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 23:51   #7
Šta će nam remake?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 18:17   #8
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Šta će nam remake?

Već sam to napomenuo u više navrata, naime, sigurno će se naći nekoliko osoba koje će, nakon gledanja remakea, odgledati superiorniji orginal... jedina dobra stvar oko remakeova.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 00:24   #9
Samo što se ovdje ne radi o nekom kultnom hororu iz 70-ih, već o prilično poznatom filmu s poznatim redateljem i glumcima, tako da nije vjerojatno da će netko za original saznati preko remakea ( i ne znam za druge, ali ja uvijek pogledam original prije remakea).
A dobrih remakeova svakako ima... The Ten Commandments npr., ili western prerade Kurosawinih filmova.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 00:39   #10
Ne vjerujem da će biti remake, prije nastavak o ostarjelom LaMotti koji priprema mladca da ide njegovim stopama. Ništa novo, ništa spektakularno, prije za zaborav. Još jedan primjer o već podužoj scenarističkoj suši u Hollywoodu, pa pretresaju stare filmove.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.