Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2010., 13:13   #561
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
mozda misli da ima toliko vatreno tijelo da ti ne treba dodatni stimulans...
Pa lijepa je, nema sumnje, ali bile su i dvije prije nje, ali su bile daleko zanimljivije ljubavnice.

Da mi je dovoljan pogled na lijepo tijelo onda ne bi morao ici dalje od interneta, zar ne?
zumbuel is offline  
Old 26.08.2010., 13:18   #562
Quote:
morskiMuflon kaže: Pogledaj post
ti ces znat najbolje
Ofkors.

Zanimljiv je ovaj zadnji tijek vaših misli, još će ispast da lijepe cure nisu inventivne u krevetu. Osobno ne vjerujem u to, mene bi više zanimalo da li je moguće da cure koje su inače otvorenog duha mogu biti zatvorene po pitanju seksualnosti.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Old 26.08.2010., 13:18   #563
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Korelacija može biti povezana s njenim samopouzdanjem, koje je često povezano s njezinom percepcijom o vlastitoj ljepoti, a sve skupa može biti povezano s njezinim ponašanjem u krevetu.
Pa da, ali zanimaju me konkretna iskustva.

Moj uzorak je premali, trebam jos podataka.
zumbuel is offline  
Old 26.08.2010., 13:19   #564
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Ofkors.

Zanimljiv je ovaj zadnji tijek vaših misli, još će ispast da lijepe cure nisu inventivne u krevetu. Osobno ne vjerujem u to, mene bi više zanimalo da li je moguće da cure koje su inače otvorenog duha mogu biti zatvorene po pitanju seksualnosti.
Što misliš pod otvorenim duhom?
zumbuel is offline  
Old 26.08.2010., 13:20   #565
Quote:
morskiMuflon kaže: Pogledaj post
ma ja nisam nikad bio takav, to me ne napaljulje, mozda da cura ima neko super tjelo i lice pa da mi se dize samo na to, ali opet nisam ja takav macan da ce me takva ljepotica primjetiti, a i takve su cure vjerojatno najgore u seksu jer se nikad oko niceg nisu trebale potrudit.
To da je lijepa je dovoljno mozda jednom, dvaput, nakon toga gubi vrijednost.
zumbuel is offline  
Old 26.08.2010., 13:22   #566
Quote:
zumbuel kaže: Pogledaj post
Što misliš pod otvorenim duhom?
Da i inače voli isprobavati nove stvari, tolerantna je, možeš s njom pričati o svemu i svačemu i tak.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Old 26.08.2010., 13:23   #567
ne znam.. volim davati i primati

ajd ako je neki brzinski seks...

mene recimo OPCENITO smeta sto decku moram reci "ljubi me po ledima"
to volim i uzivam u tome, i ne kuzim zasto ga moram maltene nagovoriti na to... a zna da to obozavam...
pa jebemu moja leda ne grizu.. ne trazim to svaki dan, niti mora satima to raditi, samo par min

ne znam.. ja takve stvari ne kuzim da ga jebes...
coconutmilk is offline  
Old 26.08.2010., 13:41   #568
Quote:
zumbuel kaže: Pogledaj post
Vidis, ja znam da nisam los u oralcu, a da li sam bas izvrstan to je, pretpostavljam, individualno. Trenutna cura obozava kad ju lizem, tim vise mi je razocaravajuc njen manjak entuzijazma oko mog tijela.

Mene to eksperimentiranje iscrpljuje, iskreno, jer nisam jedan od onih da se se hvata cega god. Cura mi se mora svidjeti i fizicki i u ponasanju, mora biti neke kemije. Da se sve poklopi, treba srece pa je tesko onda sve preolako prekinuti i tesko je odrediti koliko se treba truditi, a kad nema smisla trositi energiju na nesto bez buducnosti.
hmmmm da...dosta je cura inertno po tom pitanju kolko sam ja mogla cuti od muskih...ne znam jel to stvar sebicnosti u krevetu ili neke logike da je musko to koje treba sve odraditi...ne znam stvarno

experimentiranje nuzno ne znaci da moras stalno mijenjati partnera...mozes experimentirati i s istim....
ali kuzim tvoju frustraciju....imam ju donekle i ja jer mi se dogadja da mi je frajer super, sexy, kemija do ludila, sx wow ali nemam s njim nikakvih drugih dodirnih tocaka...i onda to puca, naravno, jer ne mogu provoditi zivot samo sexajuci se s njim...
opet nadjem nekog ko mi je super u svim ostalim aspektima,i postoji kemija i sve to skupa ali sx i nije bas....pa i to puca jer, jebga, sx je iznimno bitan dio veze....zato sam i rekla da je jako tesko naci nekog kompatibilnog u svim aspektima....ali uvijek ostaje nada da ce naletiti the one...koji ce imati to sve......zato je zanimljivo

a kaj se tice ispunjavanja sex zelja, ja kad nisam dobivala ono kaj sam htjela porazgovarali bi, objasnila....neki to imaju u sebi ali ni sami nisu znali dal ih to uzbudjuje ili ne jer nikad nisu ni probali dok drugi nemaju....s ovima zadnjim sam se morala pozdraviti
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Old 26.08.2010., 13:46   #569
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
ne znam.. volim davati i primati

ajd ako je neki brzinski seks...

mene recimo OPCENITO smeta sto decku moram reci "ljubi me po ledima"
to volim i uzivam u tome, i ne kuzim zasto ga moram maltene nagovoriti na to... a zna da to obozavam...
pa jebemu moja leda ne grizu.. ne trazim to svaki dan, niti mora satima to raditi, samo par min

ne znam.. ja takve stvari ne kuzim da ga jebes...
Jooj ja obozavam zenska ledja, meka mirisna koža, mmmmm...pa onda ako jos naletim na neku posebnu tocku

A volim i sam bit dotaknut tamo
zumbuel is offline  
Old 26.08.2010., 13:53   #570
Quote:
voorn7 kaže: Pogledaj post
experimentiranje nuzno ne znaci da moras stalno mijenjati partnera...mozes experimentirati i s istim....
Mislim da je ovdje upravo rijec o curama s kojima je tesko eksperimentirat...
zumbuel is offline  
Old 26.08.2010., 13:56   #571
Quote:
zumbuel kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovdje upravo rijec o curama s kojima je tesko eksperimentirat...
ok...zato napisah da trebas malu natjerat na malo akcije...mozda izvuces iz nje nesto....a ako ne...jebga...tesko se pomiriti s takvim stanjem...barem meni

evo meni sad palo na pamet sto ne radim...ne volim ujutro, kad tek otvorim oci, sexati se...i svi koji su bili samnom su piz zbog toga jer je to njima bilo super....kad sam vidla da im je jako stalo do toga rekla sam ok, ajmo probati, ali vjerojatno ce ti trebati dosta vremena da me napalis jer(u glavi) imam blok...ne da mi se....decki se potrudili a ja isla totalno happy na fax ili job s novom spoznajom kak je to super dobro se posexati na pocetku dana
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal

Zadnje uređivanje voorn7 : 26.08.2010. at 14:01.
voorn7 is offline  
Old 26.08.2010., 14:14   #572
Quote:
voorn7 kaže: Pogledaj post
evo meni sad palo na pamet sto ne radim...ne volim ujutro, kad tek otvorim oci, sexati se...i svi koji su bili samnom su piz zbog toga jer je to njima bilo super....kad sam vidla da im je jako stalo do toga rekla sam ok, ajmo probati, ali vjerojatno ce ti trebati dosta vremena da me napalis jer(u glavi) imam blok...ne da mi se....decki se potrudili a ja isla totalno happy na fax ili job s novom spoznajom kak je to super dobro se posexati na pocetku dana
Vidjala si se s nekoliko njih paralelno ili si s novim frajerom ispocetka morala otkrivat kak jutarnji seks moze bit i dobar?
zumbuel is offline  
Old 26.08.2010., 14:18   #573
Quote:
zumbuel kaže: Pogledaj post
Vidjala si se s nekoliko njih paralelno ili si s novim frajerom ispocetka morala otkrivat kak jutarnji seks moze bit i dobar?

sa svakim ponovo jer se moraju dosta potruditi da me bace u pravo raspolozenje...nekim nije polazilo za rukom
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Old 26.08.2010., 15:24   #574
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
A vi ste svi virtuozi i žensko tijelo vam je k'o Maksimu Mrvici klavir

Obično stisnete krivo mjesto za koje mislite da je klitoris i cure odglume da su svršile da prestanete besciljno trgati kožu. I kad pogodite di je, slučajno, stisnete ga po principu trla baba lan. Onda odglumimo orgazam da PRESTANE BOLJETI.
U principu i to i sise prejako stišćete, i to su vam glavni aduti predigre, osim povremenog prstenačenja koje u biti dosta žena i ne voli.


svi moji su znali sta i kako , (osim mozda jednog koji se je ocajnicki htio dokazati pa je malo i pretjerao , ne moram spominjati da se ta epizoda nije reprizirala )
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Old 26.08.2010., 16:31   #575
Čemu laganje,gluma komunikacija je najbitnija.
nismo svi rađeni po kalupu, svako nek radi ono kaj mu paše
jurapura is offline  
Old 26.08.2010., 18:33   #576
Hm,radim s gustom sve navedeno,moj je problem frajere nagovorit
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Old 26.08.2010., 18:42   #577
Quote:
Me,myself and I kaže: Pogledaj post
Hm,radim s gustom sve navedeno,moj je problem frajere nagovorit
Zajebi ti takve frajere.
DoctorX1 is offline  
Old 26.08.2010., 19:06   #578
Quote:
Me,myself and I kaže: Pogledaj post
Hm,radim s gustom sve navedeno,moj je problem frajere nagovorit



...ko će znat...možda su se pripali
wave_rider is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger