Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

Pogledaj rezultate ankete: Treba li maknuti skočne reklame koje se pojave čim se spustiš mišem
Da 15 93.75%
Ne 1 6.25%
Glasovatelji: 16. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2012., 02:00   #1
Skočna reklama

Mene jako živcira ona skočna reklama čim malo spustiš miš. Može li se to kako ukloniti? užasno nervira pošto si još uvijek uređujem blog i gledam nakon svakog izmjenjenog djela koda (i po 30-40puta u jednom danu refresham blog da viidm promjene). Jako je iritirajuće. Postoji opcija x na vrhu pa ga zatvori , no svakim rifrešanjem se opet otvara. neda mi se stalno gasiti. A isto tak i kad čitam druge blogove.
zmayo is offline  
Old 03.03.2012., 14:24   #2
Postoje razne naredbe koje se mogu postaviti u predložak dizajna kako pop-up reklame ne bi iskakale
Vezica is offline  
Old 03.03.2012., 15:51   #3
Ma znam, al mene živcira to kad dođem kod nekog pa idem u arhive pa za svako otvaranje stranice ova iskače van..koma..
zmayo is offline  
Old 05.03.2012., 21:19   #4
Quote:
Vezica kaže: Pogledaj post
Postoje razne naredbe koje se mogu postaviti u predložak dizajna kako pop-up reklame ne bi iskakale
Pozdrav Vezica,

još 25.12. sam ti poslao privatnu poruku u vezi pomoči oko novog skočnog prozorčića igre dana koji se prilikom ulaska na blog otvara po sredini ekrana i onda nestane nakon 5-6 sekundi ali mi nažalost nisi odgovorila ništa...ovim putem te onda molim za pomoč oko naredbe na koju si mislila u ovom postu,kako da maknem taj pop-up prozor? one prije što su iskakale sa strane sam makao,pa čak i toolbar ali na ovaj ne djeluje ništa.Hvala.
scorpion31 is offline  
Old 06.03.2012., 08:16   #5
@zmayo, za tuđe blogove trebat ćeš podesiti adblock u Firefoxu.
@scorpion31: vidi kako je riješen CSS kôd blogera zmayo
K.Stjepan is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.