Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2013., 13:01   #1561
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
nemoj uzet svijetlo smedu, uzmi neku tamno plavu boju, farbe ionako uhvate tamnije, a opet lakse ces prepraviti ako ispadne malo svijetlije nego tamnije. uvijek mozes staviti preljev na boju

mozes za pocetak probati sa onim mousse farbama, npr loreal sublime mousse 70 (one ti isto uhvate malo tamnije). brze se ispiru pa i ako fulas not big deal

samo da javim da sam se ofarbala, uzela sam neku boju u pjeni od Schwartzkopfa broj 800 jer one Loreal nije bilo, jako sam zadovoljna, pistigla sam svjetliju nijansu kak sam htjela i malo osvježila kosu... Zahvaljujem na savjetima svim curkama
__________________
Album
purplebird is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 16:02   #1562
Quote:
purplebird kaže: Pogledaj post
samo da javim da sam se ofarbala, uzela sam neku boju u pjeni od Schwartzkopfa broj 800 jer one Loreal nije bilo, jako sam zadovoljna, pistigla sam svjetliju nijansu kak sam htjela i malo osvježila kosu... Zahvaljujem na savjetima svim curkama
I meni je lijepa ta boja i kak ti je ispala? I da li je ta u pjeni mousse schwarzkopf ili ono na pumpicu perfect mousse?
pixie007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 16:22   #1563
zanima me jeli smeđe schwarzkpofove perfect mousse boje ispadnu tamnije nego na slici. htjela bi ovu boju http://www.perfectmousse.schwarzkopf...-espresso.html ali me strah da ne ispadne crna
Little talks is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 17:47   #1564
Quote:
pixie007 kaže: Pogledaj post
I meni je lijepa ta boja i kak ti je ispala? I da li je ta u pjeni mousse schwarzkopf ili ono na pumpicu perfect mousse?
Perfect mousse na pumpicu stavila bih sliku kak je ispalo al kad poslikam bas se i ne vidi dobro... S obzirom da mi je bio cilj dobit mrvicu svjetliju od svoje prirodne tamno smede kose a to sam uspjela, ja zadovoljna
Sad si jos razmisljam uskoro opet uzet tu boju pa ponovo pofarbat, jel bo to kos mrvicu posvjetlilo? Jer meni nije cilj dobit takvu boju kakva je zapravo ta 800...
__________________
Album
purplebird is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 18:42   #1565
Quote:
purplebird kaže: Pogledaj post
Perfect mousse na pumpicu stavila bih sliku kak je ispalo al kad poslikam bas se i ne vidi dobro... S obzirom da mi je bio cilj dobit mrvicu svjetliju od svoje prirodne tamno smede kose a to sam uspjela, ja zadovoljna
Sad si jos razmisljam uskoro opet uzet tu boju pa ponovo pofarbat, jel bo to kos mrvicu posvjetlilo? Jer meni nije cilj dobit takvu boju kakva je zapravo ta 800...
Ja ti imam sličnu prirodnu boju kose kao ta 800 boja, a trenutno sam plava plava koja je počela bijeliti od sunca očito i ružno mi već izgleda. Našla sam garnier nutrisse 80 boju i s tom se planiram uskoro pofarbati. A pitam za perfect mousse 800 jer sam već 100 puta rekla, jednom kak popizdim i kupim tu boju i ofarbam se s tom da više nemam zezancije s tim kak će ispast,pa tu je ok,tu je žućkasto,ovakvo,onakvo... hm, ne znam da li bi to još dodatno posvjetlilo kosu da se opet ofarbaš. Vjerujem da bi jer ako si ju uspjela posvjetlili od tamno smeđe onda vjerujem da bi bilo svjetlije.
pixie007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 12:23   #1566
Quote:
purplebird kaže: Pogledaj post
Perfect mousse na pumpicu stavila bih sliku kak je ispalo al kad poslikam bas se i ne vidi dobro... S obzirom da mi je bio cilj dobit mrvicu svjetliju od svoje prirodne tamno smede kose a to sam uspjela, ja zadovoljna
Sad si jos razmisljam uskoro opet uzet tu boju pa ponovo pofarbat, jel bo to kos mrvicu posvjetlilo? Jer meni nije cilj dobit takvu boju kakva je zapravo ta 800...
bude mrvicu ali ne puno
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 16:14   #1567
Hey, imate za preporučiti neku hladnu srednje plavu boju?
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 17:52   #1568
jel zna tko di ima u Zg kupit prof. boje za kosu, tipa Revlon, Loreal, Free limix?
btw, jel ima tko iskustva s Free limix bojama?
pana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 21:22   #1569
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
bude mrvicu ali ne puno
Ja napravila sljedecu glupost Nakon kaj san malo posvjetlila kosu s onom mousse 800 blond boja, odlucila ja kupit mousse 635 jer je to bila otprilike boja kojom bih bila zadovoljna, a dogodilo se sljedece- ispala sam tamnija od svoje prirodne tamno smede Mislim nije da je neka katastrofa, izgleda ok, kosa mi ima lijep sjaj, al nije to ono kaj sam htjela ... (Ak gledate Ferihu, onda mi je lijepa boja kak ima gda Sanem)
Sad odustajem od svega na jedno vrijeme pa cu vidjet za koji mjesec kaj cu...
__________________
Album
purplebird is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 13:43   #1570
Bok,zanima me zna li netko gdje se mogu kupiti Alfaparf boje za kosu?
Hvala unaprijed.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 14:28   #1571
U Kozmu.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 16:14   #1572
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
U Kozmu.
Ok,hvala ti puno.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 03:23   #1573
bok curke koja farba ostavi najdulje sjaj i onaj divaan mekan osjećaj?
__________________
Kao djevojčica se smije.
Kao malo dijete se raduje.
youcouldbehappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 18:21   #1574
Bok cure!

Moj problem je sljedeći-kosa mi je prirodno pepeljasto plava, s tim da se farbam u smeđe već godinama. Sad mi je to malo dosadilo jer sam najprije bila pretamna, a kad sam se krenula posvjetljivat, dogodilo se to da sa svakom smeđom bojom imam narančasto/crveni (kako-kad) odsjaj, šta mi je užasno neprirodno. I sad sam krenula puštat malo svoju boju, ali i to je nepodnošljivo, vrhovi narančasti a korjen tamnoplav.
Skužila sam da mi najbolje stoji neka svjetlosmeđa, šestica recimo, ali nikako da nađem nijansu koja mi ne bi ostavljala takav pigment, a probala sam stvarno dosta toga...Jel bi mogla skombinirat tu šesticu s nečim mat/pepeljastim? I ako da, s čim?
sbirulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 19:06   #1575
Mah, tek sad vidim da svi živi imaju isti problem ko i ja, a rješenja nigdi na vidiku
Ništa, pofarbat ću se nekom smeđom za prvu ruku pa nek se crveni, makar da nije šareno
sbirulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 23:34   #1576
probao ko loreal preference m1 4.15 caracas?kak ste zadovoljnje? hvala..
curlysue25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 10:09   #1577
Quote:
sbirulina kaže: Pogledaj post
Bok cure!

Moj problem je sljedeći-kosa mi je prirodno pepeljasto plava, s tim da se farbam u smeđe već godinama. Sad mi je to malo dosadilo jer sam najprije bila pretamna, a kad sam se krenula posvjetljivat, dogodilo se to da sa svakom smeđom bojom imam narančasto/crveni (kako-kad) odsjaj, šta mi je užasno neprirodno. I sad sam krenula puštat malo svoju boju, ali i to je nepodnošljivo, vrhovi narančasti a korjen tamnoplav.
Skužila sam da mi najbolje stoji neka svjetlosmeđa, šestica recimo, ali nikako da nađem nijansu koja mi ne bi ostavljala takav pigment, a probala sam stvarno dosta toga...Jel bi mogla skombinirat tu šesticu s nečim mat/pepeljastim? I ako da, s čim?
uzmi natural nijanse one koje zavrsavaju na .0 ili pepeljaste .1
npr 6.0 ili 6.1 nemoj uzimati one sa crvenim pigmentom.

s obzirom da imas prirodno svijetliju kosu 6ica bi ti mogla primiti dosta taminje, pa bi ja na tvom mjestu uzimala tamno plave nijanse da dobijes svijetlo smedu. npr 7.1
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 17:33   #1578
Uzela sam schwarzkopp mousse 616 , to su cool nijanse, i dobra je . Srednje smeđa, ima lagani bež odsjaj, iako će meni izbit crvenkasta sigurno nakon par pranja, al bar nisam crvena odmah nakon farbanja. Prošli put sam probala loreal casting iced mochacino i bilo mi je crvenkasto iako je bila hladna nijansa.
sbirulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 20:21   #1579
Quote:
curlysue25 kaže: Pogledaj post
probao ko loreal preference m1 4.15 caracas?kak ste zadovoljnje? hvala..
ja sam je koristila i bila sam jako zadovoljna.

prvi put sam je probala slučajno jer mi se dopala boja na kutiji, i to prije malo više od 2 god kad je počinjalo ljeto i nije mi se dalo plaćati 500kn za bojanje u salonu u koji sam tada bila išla a stara boja mi se već bila poprilično isprala... i tak si ja mislim idem probat, niš me ne košta, ionak će mi se prek ljeta isprat - i ostala oduševljena, boja predivna a kosa premekana, bolje nego kad bih došla iz frizeraja - i otad me oni za farbanje više nisu vidjeli.

moja prirodna boja je neka svijetlosmeđa, ali ne topla nego pepeljasta, ovako nešto (veća je slika a ne znam smanjiti pa stavljam link):
http://img69.imageshack.us/img69/414...brownmodel.jpg
s caracas bi dobila lijepu, bogatu tamnosmeđu, ni blizu crnoj i s toplim odsjajem, stvarno dosta tamnu, ali ja sam baš takvu htjela, nešto ovako otprilike: http://glambistro.com/wp-content/upl...riana-lima.jpg

sad sam prešla na tahiti 4.0 i trenutno mi ona bolje paše jer nema crvenkastog odsjaja, a još uvijek mi nije ''hladna'', ne baca nimalo na sivo već je topla tamnosmeđa s kojom sam presretna, ovako nekako izgleda: http://static.becomegorgeous.com/gal...nckprovost.jpg
ne znam bi li ispala hladnije da sam se odmah farbala s njom a ne prvo s 4.15...

što se trajnosti tiče, baš onako lijepa puna boja mi se zadrži cca 3 tjedna, ali perem kosu svaki drugi dan a ljeti ponekad i svaki, onda počne polako blijediti ali sveukupno izdrži oko 2 mjeseca, nastojim se ne farbati češće od toga, po zimi pokušavam da to bude svaka 3... uz boju se dobije i fantastičan regenerator radi kojeg bih ja kupovala i boju koju ne trebam samo da ga dobijem. stavljaš ga odmah poslije farbanja, a onda tipa jednom tjedno dok se ne potroši.

dosad sam koristila po samo jednu kutiju boje, ali baš danas sam za novo farbanje kupila dvije jer mi je zadnji put stvarno bilo na knap, puštam kosu i sad mi je negdje do ispod grudi a iako je skroz ravna, nema je baš malo... ugl, boja mi je za svaku preporuku, nadmašila mi je inou za 500injak kn u finjak salonu tako da sam osobno preprezadovoljna.
Violet35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 21:46   #1580
Tražila sam i tražila, ali bezuspješno. Trebam POLUTRAJNU boju za kosu u ljubičastoj/mahagonij/trula višnja/ patliđan/sličnoj nijansi koja će se ispirati, a neće mi ostavljati izrast. Kolegica s faksa se pobojala u neku sličnu onoj koju ja tražim, ali ne sjeća se uopće koja je to boja bila. Sve ljubičaste i hladno crvene nijanse po ovim našim drogerijama su trajne. Btw imam tamnosmeđu kosu s malo crvenog pigmenta i ne želim vrišteću boju, nego zagasitu, dakle blajhanje ne dolazi u obzir.
Aira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.