Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2014., 15:25   #1
Dilema kod postavljanja slika

Nisam pronašao odgovor na ovo pitanje.

Zanima me koja je razlika u postavljanju slike na blog klasičnim putem (stavim ju direktno sa svog računala), i stavljanjem preko npr. imageshacka?
Da li uz pomoć tih alata štedim memoriju, prostor bloga ili što?

A drugo pitanje usput bi bilo - da li jedan blog ima neko ograničenje u smislu broja objavljenih postova, pa da se nakon napr. 500-tog posta brišu stari postovi?
on the edge is offline  
Old 06.10.2014., 14:40   #2
Ako se uvjeti nisu promijenili, preko bloga (mislim ) mozes staviti samo sliku unaprijed od njih odredene velicine, dok kod razlicitih servisa za upload slika nema takvih ogranicenja.

Nema brisanja starih postova, samo je najveci broj od prve vidljivih postova na blogu mislim najvise 30, dok za vise od toga moras kliknuti na link za arhivu.
Prokleta is offline  
Old 06.10.2014., 18:07   #3
Smile ...

Quote:
Prokleta kaže: Pogledaj post
Ako se uvjeti nisu promijenili, preko bloga (mislim ) mozes staviti samo sliku unaprijed od njih odredene velicine, dok kod razlicitih servisa za upload slika nema takvih ogranicenja.

Nema brisanja starih postova, samo je najveci broj od prve vidljivih postova na blogu mislim najvise 30, dok za vise od toga moras kliknuti na link za arhivu.

Hvala ti na odgovoru Prokleta. (Ne vjerujem sam sebi što sam upravo napisao hehe)

Ma čini se da previše brinem. Mogućnosti bloga za moje potrebe su sasvim ok..
on the edge is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.